ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 22:06

Maqedoni e Veriut: 30 raste të reja me koronavirus

Maqedoni e Veriut: 30 raste të reja me koronavirus
Në Maqedoni të Veriut janë regjistruar edhe 30 raste të reja me koronavirusin, duke e çuar numrin e përgjithshëm të të infektuarve në 384, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë.
Top Channel | 02-Apr-2020 15:57
Në Maqedoni të Veriut janë regjistruar edhe 30 raste të reja me koronavirusin, duke e çuar numrin e përgjithshëm të të infektuarve në 384, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë.

Filipçe foli për gjendjen e coronavirusit në Maqedoni
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në konferencë për shtyp tha dy “pacientët janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk janë në gjendje kritike. Mjekët do ta ndjekin gjendjen e tyre shëndetësore”. Ai shtoi se janë ...
Telegrafi | 07-Mar-2020 14:08
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në konferencë për shtyp tha dy “pacientët janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk janë në gjendje kritike. Mjekët do ta ndjekin gjendjen e tyre shëndetësore”. Ai shtoi se janë ...

Lajm i mirë! Ishte i shtruar tek Infektivi me CoVid-19, shërohet pacienti i parë në Korçë
KORÇË- Një tjetër lajm i mirë vjen nga qyteti i Korçës ku raportohet se është shëruar pacienti i parë që ishte infektuar me koronavrius.
Top Channel | 01-Apr-2020 22:34
KORÇË- Një tjetër lajm i mirë vjen nga qyteti i Korçës ku raportohet se është shëruar pacienti i parë që ishte infektuar me koronavrius.

Maqedoni: 30 raste të reja me coronavirus, gjithsej 384 të infektuar
Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë 24 orëve të kaluara në Maqedoni janë regjistruar 30 raste të reja me coronavirus. Sipas qyteteve nga 30 rastet e fundit, 12 janë në Shkup, 8 në Kumanovë, 9 në Prilep dhe 1 në ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 14:08
Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë 24 orëve të kaluara në Maqedoni janë regjistruar 30 raste të reja me coronavirus. Sipas qyteteve nga 30 rastet e fundit, 12 janë në Shkup, 8 në Kumanovë, 9 në Prilep dhe 1 në ...

Secili që ka bërë test për antitrupa duhet të bëjë edhe test për praninë e koronavirusit
Shkup, 2 prill – Të gjitha institucionet e shëndetit publik u përmbahen rekomandimeve për trajtimin e pacientëve urgjent, përfshirë edhe ato me sëmundje malinje. Në spitale ekziston një urdhër, sipas të cilit duhet të ...
Koha.mk | 02-Apr-2020 18:17
Shkup, 2 prill – Të gjitha institucionet e shëndetit publik u përmbahen rekomandimeve për trajtimin e pacientëve urgjent, përfshirë edhe ato me sëmundje malinje. Në spitale ekziston një urdhër, sipas të cilit duhet të ...

Secili që ka bërë test për antitrupa duhet të bëjë edhe test për praninë e koronavirusit
Shkup, 2 prill 2020 (MEDIAL) – Të gjitha institucionet e shëndetit publik u përmbahen rekomandimeve për trajtimin e pacientëve urgjent, përfshirë edhe ato me sëmundje malinje. Në spitale ekziston një urdhër, sipas të ...
Medial | 02-Apr-2020 18:11
Shkup, 2 prill 2020 (MEDIAL) – Të gjitha institucionet e shëndetit publik u përmbahen rekomandimeve për trajtimin e pacientëve urgjent, përfshirë edhe ato me sëmundje malinje. Në spitale ekziston një urdhër, sipas të ...

MSH: Kemi kapacitet prej 1000 shtretërve për të trajtuar të infektuarit nga coronavirusi
Sistemi shëndetësor është i gatshëm të absorbojë numër më të madh të pacientëve i cili pritet me kulmin e coronavirusit nga fundi i muajit, kumtoi Ministria e Shëndetësisë. Klinika e Sëmundjeve Infektive, së bashku me ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 12:19
Sistemi shëndetësor është i gatshëm të absorbojë numër më të madh të pacientëve i cili pritet me kulmin e coronavirusit nga fundi i muajit, kumtoi Ministria e Shëndetësisë. Klinika e Sëmundjeve Infektive, së bashku me ...

Filipçe foli për gjendjen e coronavirusit në Maqedoni
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në konferencë e sotshme të rregullt bëri të ditur se është hapura web-faqen e re koronavirus.gov.mk në lidhje me informacionet për gjendjen e coronavirusiut në Maqedoni . “Gjatë 24 ...
Arbresh | 02-Apr-2020 18:04
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në konferencë e sotshme të rregullt bëri të ditur se është hapura web-faqen e re koronavirus.gov.mk në lidhje me informacionet për gjendjen e coronavirusiut në Maqedoni . “Gjatë 24 ...

Psikiatri në Demir Hisar pozitiv me COVID-19
Në mesin e të infektuarve me COVID-19 të identifkuar së fundmi është edhe një mjek psikiatër nga Prilepi e që punon në spitalin psikiatrik në Demir Hisar. Ai nuk ka simptome por ka rezultuar pozitiv në testin e bërë, ...
Aktuale.MK | 02-Apr-2020 17:49
Në mesin e të infektuarve me COVID-19 të identifkuar së fundmi është edhe një mjek psikiatër nga Prilepi e që punon në spitalin psikiatrik në Demir Hisar. Ai nuk ka simptome por ka rezultuar pozitiv në testin e bërë, ...

Filipçe: Të shtruar janë 64 pacientë, 8 në gjendje të rëndë
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp pasditen e sotme tha se në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup gjenden të shtruar aktualisht 64 pacientë, ndërsa gjatë 24 orëve të fundit janë ...
Gazeta Express | 02-Apr-2020 17:45
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp pasditen e sotme tha se në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup gjenden të shtruar aktualisht 64 pacientë, ndërsa gjatë 24 orëve të fundit janë ...

Filipçe: Të shtruar janë 64 pacientë, 8 në gjendje të rëndë
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp pasditen e sotme tha se në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup gjenden të shtruar aktualisht 64 pacientë, ndërsa gjatë 24 orëve të fundit janë ...
Alsat-M | 02-Apr-2020 17:32
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe gjatë konferencës për shtyp pasditen e sotme tha se në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Shkup gjenden të shtruar aktualisht 64 pacientë, ndërsa gjatë 24 orëve të fundit janë ...

Filipçe: Në 24 orët e fundit janë bërë 342 testime, 30 pozitivë
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe gjatë konferencës së sotme për shtyp mbi gjendjen e koronavirusit në vend tha se brenda 24 orëve të fundit janë kryer 342 testime dhe nga këta 30 kanë dalë pozitivë. Ndërsa numri i ...
Aktuale.MK | 02-Apr-2020 17:29
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe gjatë konferencës së sotme për shtyp mbi gjendjen e koronavirusit në vend tha se brenda 24 orëve të fundit janë kryer 342 testime dhe nga këta 30 kanë dalë pozitivë. Ndërsa numri i ...

Filipçe: Në 24 orët e fundit janë bërë 342 testime, 30 pozitivë
Alsat 2020-04-02T17:21:25+02:00 Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe gjatë konferencës së sotme për shtyp mbi gjendje e koronavirusit në vend tha se brenda 24 orëve të fundit janë kryer 342 testime dhe nga këta 30 ...
AlMaKos | 02-Apr-2020 17:29
Alsat 2020-04-02T17:21:25+02:00 Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe gjatë konferencës së sotme për shtyp mbi gjendje e koronavirusit në vend tha se brenda 24 orëve të fundit janë kryer 342 testime dhe nga këta 30 ...

Arrin në 10 numri i viktimave me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 22:47
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...

Filipçe: Në 24 orët e fundit janë bërë 342 testime, 30 pozitivë
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe gjatë konferencës së sotme për shtyp mbi gjendjen e koronavirusit në vend tha se brenda 24 orëve të fundit janë kryer 342 testime dhe nga këta 30 kanë dalë pozitivë. Ndërsa numri i ...
Shprehja | 02-Apr-2020 17:29
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe gjatë konferencës së sotme për shtyp mbi gjendjen e koronavirusit në vend tha se brenda 24 orëve të fundit janë kryer 342 testime dhe nga këta 30 kanë dalë pozitivë. Ndërsa numri i ...

Filipçe: Në 24 orët e fundit janë bërë 342 testime, 30 pozitivë
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe gjatë konferencës së sotme për shtyp mbi gjendjen e koronavirusit në vend tha se brenda 24 orëve të fundit janë kryer 342 testime dhe nga këta 30 kanë dalë pozitivë. Ndërsa numri i ...
Alsat-M | 02-Apr-2020 17:23
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe gjatë konferencës së sotme për shtyp mbi gjendjen e koronavirusit në vend tha se brenda 24 orëve të fundit janë kryer 342 testime dhe nga këta 30 kanë dalë pozitivë. Ndërsa numri i ...

Filipçe: Tetë pacientë në gjendje të rëndë, 11 pacientë nga Dibra drejt shërimit
Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe në konferencë për shtyp ka thënë është hapur një faqe e re për qasje të qytetarëve tek informacionet për koronavirusin. Faqja është koronavirus.gov.mk. “342 testime janë bërë dhe ...
Shenja | 02-Apr-2020 17:11
Ministri i shëndetësisë Venko Filipçe në konferencë për shtyp ka thënë është hapur një faqe e re për qasje të qytetarëve tek informacionet për koronavirusin. Faqja është koronavirus.gov.mk. “342 testime janë bërë dhe ...

30 raste të reja me Coronavirus në Maqedoninë e Veriut
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bën të ditus se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus.. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me koronavirus arrin në 384, prej të ...
EkonomiaOnline | 02-Apr-2020 15:49
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bën të ditus se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus.. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me koronavirus arrin në 384, prej të ...

Virusi Korona, 30 të infektuar për 24 orë
Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 30 raste të reja me koronavirus duke çuar numrin e përgjithshëm të të prekurve në 384. Në Shkup ka 12 raste të reja, në Kumanovë 8, në Prilep 9 dhe në Kriva Pallankë 1. Lajmi i ...
Alsat-M | 02-Apr-2020 15:49
Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 30 raste të reja me koronavirus duke çuar numrin e përgjithshëm të të prekurve në 384. Në Shkup ka 12 raste të reja, në Kumanovë 8, në Prilep 9 dhe në Kriva Pallankë 1. Lajmi i ...

30 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bën të ditus se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus, transmeton Klan Kosova. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me ...
Klan Kosova | 02-Apr-2020 15:47
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bën të ditus se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus, transmeton Klan Kosova. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved