ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 22:06

Foshnja pesëmuajshe infektohet me koronavirus në Kamenicë

Foshnja pesëmuajshe infektohet me koronavirus në Kamenicë
Një foshnje pesëmuajshe është prekur nga koronavirusi në Kamenicë, ka thënë infektologu Valbon Krasniqi për Radion Evropa e Lirë. Ai tha se foshnja po qëndron në shtëpi, dhe se ka dalë pozitive në mesin e 11 personave ...
GazetaTema | 02-Apr-2020 13:20
Një foshnje pesëmuajshe është prekur nga koronavirusi në Kamenicë, ka thënë infektologu Valbon Krasniqi për Radion Evropa e Lirë. Ai tha se foshnja po qëndron në shtëpi, dhe se ka dalë pozitive në mesin e 11 personave ...

Rritet bilanci edhe në Maqedoninë e Veriut, konfirmohen 30 raste të reja me koronavirus
Maqedonia e Veriut ka regjistruar 30 taste të reja me koronavirus , 22 prej të cilave janë vërtetuar nga Instituti për Shëndetit Publik, kurse tjerat nga institucione private në vend. Në 48 orët e fundit fatmirësisht në ...
Standard | 02-Apr-2020 18:17
Maqedonia e Veriut ka regjistruar 30 taste të reja me koronavirus , 22 prej të cilave janë vërtetuar nga Instituti për Shëndetit Publik, kurse tjerat nga institucione private në vend. Në 48 orët e fundit fatmirësisht në ...

Në Kosovë, një paciente me COVID-19 është në gjendje të rëndë
Prishtinë, 2 prill 2020 – Klinika Infektive e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) ka bërë të ditur se tetë pacientë me koronavirus janë në trajtim me oksigjeno-terapi, ndërsa një paciente, e cila është në ...
Illyriapress | 02-Apr-2020 17:17
Prishtinë, 2 prill 2020 – Klinika Infektive e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) ka bërë të ditur se tetë pacientë me koronavirus janë në trajtim me oksigjeno-terapi, ndërsa një paciente, e cila është në ...

LAJM I MIRË/ Dibër, asnjë rast i ri me koronavirus gjatë 48 orëve të fundit
Alsat mëson se të paktën 30 taste të reja kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në vendin tonë , 22 prej të cilave janë vërtetuar nga Instituti për Shëndetit Publik kurse tjerat nga institucione private në vend. Në 48 ...
AlMaKos | 02-Apr-2020 16:14
Alsat mëson se të paktën 30 taste të reja kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në vendin tonë , 22 prej të cilave janë vërtetuar nga Instituti për Shëndetit Publik kurse tjerat nga institucione private në vend. Në 48 ...

Klinika Infektive tregon për gjendjen e foshnjës 5 muajsh dhe nënës së saj
Foshnja pesëmuajshe nga fshati Topanicë në komunën e Kamenicës e cila është infektuar me koronavirus sot është dërguar për trajtim në Klinikën Infektive në Prishtinë. Këtë e ka konfirmuar për medie infektologu, Valbon ...
Indeks Online | 02-Apr-2020 16:03
Foshnja pesëmuajshe nga fshati Topanicë në komunën e Kamenicës e cila është infektuar me koronavirus sot është dërguar për trajtim në Klinikën Infektive në Prishtinë. Këtë e ka konfirmuar për medie infektologu, Valbon ...

Rasti i Topanicës, Klinika Infektive tregon për gjendjen e foshnjës pesëmuajshe dhe të nënës së saj
Me simptoma të temperaturës dhe me barkqitje me autoambulancë sot në mesditë është drejtuar për në Klinikën Infektive të QKUK-së foshnja pesëmuajshe nga fshati Topanicë i Kamenicës, e cila para dy ditëve u infektua ...
Zeri | 02-Apr-2020 15:52
Me simptoma të temperaturës dhe me barkqitje me autoambulancë sot në mesditë është drejtuar për në Klinikën Infektive të QKUK-së foshnja pesëmuajshe nga fshati Topanicë i Kamenicës, e cila para dy ditëve u infektua ...

Rasti i Topanicës, Klinika Infektive tregon për gjendjen e foshnjës 5-muajshe dhe të nënës së saj
Me simptoma të temperaturës dhe barkqitjes, me autoambulancë, sot në mesditë, është drejtuar për në Klinikën Infektive të QKUK-së, foshnja pesëmuajshe nga fshati Topanicë i Kamenicës, e cila para dy ditëve u infektua me ...
Gazeta Express | 02-Apr-2020 15:44
Me simptoma të temperaturës dhe barkqitjes, me autoambulancë, sot në mesditë, është drejtuar për në Klinikën Infektive të QKUK-së, foshnja pesëmuajshe nga fshati Topanicë i Kamenicës, e cila para dy ditëve u infektua me ...

Rasti i Topanicës, Klinika Infektive tregon për gjendjen e foshnjës 5 muajsh dhe nënës së saj
Me simptoma të temperaturës dhe bark qitje me autoambulancë sot në mesditë është drejtuar për në Klinikën Infektive të QKUK’së, foshnja pesë muajsh nga fshati Topanicë e Kamenicës e cila para dy ditëve u infektua ...
Zeri | 02-Apr-2020 15:44
Me simptoma të temperaturës dhe bark qitje me autoambulancë sot në mesditë është drejtuar për në Klinikën Infektive të QKUK’së, foshnja pesë muajsh nga fshati Topanicë e Kamenicës e cila para dy ditëve u infektua ...

Paqartësi me testet e spitaleve private
Testet për detektimin e koronavirusitr i hutojnë qytetarët. Pasi dje Sistina doli me deklaratë se të ashtuquajturat teste të shpejta të bëra në laboratorët e tyre, nga 327 testime të qytetarëve, pozitiv kanë qenë 54, ...
Arbresh | 02-Apr-2020 15:44
Testet për detektimin e koronavirusitr i hutojnë qytetarët. Pasi dje Sistina doli me deklaratë se të ashtuquajturat teste të shpejta të bëra në laboratorët e tyre, nga 327 testime të qytetarëve, pozitiv kanë qenë 54, ...

Paqartësi me testet e spitaleve private
Testet për detektimin e koronavirusitr i hutojnë qytetarët. Pasi dje Sistina doli me deklaratë se të ashtuquajturat teste të shpejta të bëra në laboratorët e tyre, nga 327 testime të qytetarëve, pozitiv kanë qenë 54, ...
TetovaSot | 02-Apr-2020 15:40
Testet për detektimin e koronavirusitr i hutojnë qytetarët. Pasi dje Sistina doli me deklaratë se të ashtuquajturat teste të shpejta të bëra në laboratorët e tyre, nga 327 testime të qytetarëve, pozitiv kanë qenë 54, ...

Paqartësi me testet e spitaleve private
Testet për detektimin e koronavirusitr i hutojnë qytetarët. Pasi dje Sistina doli me deklaratë se të ashtuquajturat teste të shpejta të bëra në laboratorët e tyre, nga 327 testime të qytetarëve, pozitiv kanë qenë 54, ...
Alsat-M | 02-Apr-2020 15:30
Testet për detektimin e koronavirusitr i hutojnë qytetarët. Pasi dje Sistina doli me deklaratë se të ashtuquajturat teste të shpejta të bëra në laboratorët e tyre, nga 327 testime të qytetarëve, pozitiv kanë qenë 54, ...

Dibër, asnjë rast i ri me koronavirus gjatë 48 orëve të fundit
Alsat mëson se të paktën 30 taste të reja kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në vendin tonë , 22 prej të cilave janë vërtetuar nga Instituti për Shëndetit Publik kurse tjerat nga institucione private në vend. Në 48 ...
TetovaSot | 02-Apr-2020 14:36
Alsat mëson se të paktën 30 taste të reja kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në vendin tonë , 22 prej të cilave janë vërtetuar nga Instituti për Shëndetit Publik kurse tjerat nga institucione private në vend. Në 48 ...

Dibër, asnjë rast i ri me koronavirus gjatë 48 orëve të fundit
Alsat mëson se të paktën 30 taste të reja kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në vendin tonë , 22 prej të cilave janë vërtetuar nga Instituti për Shëndetit Publik kurse tjerat nga institucione private në vend. Në 48 ...
Shprehja | 02-Apr-2020 13:58
Alsat mëson se të paktën 30 taste të reja kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në vendin tonë , 22 prej të cilave janë vërtetuar nga Instituti për Shëndetit Publik kurse tjerat nga institucione private në vend. Në 48 ...

Dibër, asnjë rast i ri me koronavirus gjatë 48 orëve të fundit
Alsat mëson se të paktën 30 taste të reja kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në vendin tonë , 22 prej të cilave janë vërtetuar nga Instituti për Shëndetit Publik kurse tjerat nga institucione private në vend. Në 48 ...
Alsat-M | 02-Apr-2020 13:51
Alsat mëson se të paktën 30 taste të reja kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në vendin tonë , 22 prej të cilave janë vërtetuar nga Instituti për Shëndetit Publik kurse tjerat nga institucione private në vend. Në 48 ...

Foshnja pesëmuajshe është infektuar me virusin korona në Kamenicë
Një foshnje pesëmuajshe është prekur nga koronavirusi në Kamenicë, ka thënë infektologu Valbon Krasniqi për Radion Evropa e Lirë Ai tha se foshnja po qëndron në shtëpi, dhe se ka dalë pozitive në mesin e 11 personave të ...
Portalb | 02-Apr-2020 11:14
Një foshnje pesëmuajshe është prekur nga koronavirusi në Kamenicë, ka thënë infektologu Valbon Krasniqi për Radion Evropa e Lirë Ai tha se foshnja po qëndron në shtëpi, dhe se ka dalë pozitive në mesin e 11 personave të ...

Një paciente e prekur me COVID-19 është në gjendje të rëndë shëndetësore, virusi prek edhe një infermerie
Qendra Klinike Universitare e Kosovës (QKUK) ka njoftuar se në Klinikën Infektive janë të hospitalizuar 44 raste me COVID-19 dhe se nga virusi është prekur edhe një infermiere. Nga 44 raste të infektuar me Covid -19, 35 ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 09:10
Qendra Klinike Universitare e Kosovës (QKUK) ka njoftuar se në Klinikën Infektive janë të hospitalizuar 44 raste me COVID-19 dhe se nga virusi është prekur edhe një infermiere. Nga 44 raste të infektuar me Covid -19, 35 ...

Foshnja pesëmuajshe infektohet me koronavirus në Kamenicë
Një foshnje pesëmuajshe është prekur nga koronavirusi në Kamenicë, ka thënë infektologu Valbon Krasniqi për Radion Evropa e Lirë. Ai tha se foshnja po qëndron në shtëpi, dhe se ka dalë pozitive në mesin e 11 personave ...
Radio Evropa e Lire | 02-Apr-2020 11:03
Një foshnje pesëmuajshe është prekur nga koronavirusi në Kamenicë, ka thënë infektologu Valbon Krasniqi për Radion Evropa e Lirë. Ai tha se foshnja po qëndron në shtëpi, dhe se ka dalë pozitive në mesin e 11 personave ...

Foshnja pesëmuajshe infektohet me koronavirus në Kamenicë
Një foshnje pesëmuajshe është prekur nga koronavirusi në Kamenicë, ka thënë infektologu Valbon Krasniqi për Radion Evropa e Lirë . Ai tha se foshnja po qëndron në shtëpi, dhe se ka dalë pozitive në mesin e 11 personave ...
Alsat-M | 02-Apr-2020 10:51
Një foshnje pesëmuajshe është prekur nga koronavirusi në Kamenicë, ka thënë infektologu Valbon Krasniqi për Radion Evropa e Lirë . Ai tha se foshnja po qëndron në shtëpi, dhe se ka dalë pozitive në mesin e 11 personave ...

QKUK: Një paciente me koronavirus vazhdon të jetë në gjendje të rëndë
Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), është bërë e ditur se tetë pacientë me koronavirus janë në trajtim me oksigjenoterapi, ndërkaq një paciente, është në kujdes intensiv pasi është ...
Radio Evropa e Lire | 02-Apr-2020 10:48
Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), është bërë e ditur se tetë pacientë me koronavirus janë në trajtim me oksigjenoterapi, ndërkaq një paciente, është në kujdes intensiv pasi është ...

QKUK: Një paciente me koronavirus vazhdon të jetë në gjendje të rëndë
Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), është bërë e ditur se tetë pacientë me koronavirus janë në trajtim me oksigjenoterapi, ndërkaq një paciente, është në kujdes intensiv pasi është ...
Portalb | 02-Apr-2020 10:44
Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), është bërë e ditur se tetë pacientë me koronavirus janë në trajtim me oksigjenoterapi, ndërkaq një paciente, është në kujdes intensiv pasi është ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved