ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 20:56

Maqedoni e Veriut: 30 raste të reja me koronavirus

Maqedoni e Veriut: 30 raste të reja me koronavirus
Në Maqedoni të Veriut janë regjistruar edhe 30 raste të reja me koronavirusin, duke e çuar numrin e përgjithshëm të të infektuarve në 384, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë.
Top Channel | 02-Apr-2020 15:57
Në Maqedoni të Veriut janë regjistruar edhe 30 raste të reja me koronavirusin, duke e çuar numrin e përgjithshëm të të infektuarve në 384, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë.

Francë: Arrin në 4 000 numri i të vdekurve nga COVID-19
Bilanci i të vdekurve nga pandemia e koronavirusit të ri (COVID-19) në Francë ka arritur në 4 032, pasi 509 persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit, njoftoi ministri francez i Shëndetësisë, Jerome Salomon. “Në 24 ...
GazetaTema | 02-Apr-2020 11:51
Bilanci i të vdekurve nga pandemia e koronavirusit të ri (COVID-19) në Francë ka arritur në 4 032, pasi 509 persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit, njoftoi ministri francez i Shëndetësisë, Jerome Salomon. “Në 24 ...

Vdes mësuesi grek i “Omiros”/ Greqia me 51 viktima, shtohen të prekurit edhe në Serbi
Ne Greqi eshte renduar bilanci i viktimave nga koronavirusi duke e cuar numrin ne 51. Mbremjen e se merkures ka nderuar jete nga COVID-19 mesuesi grek i shkollës private “Omiros” në Korce. Mesuesi nga Kosturi ishte i ...
VizionPlus | 02-Apr-2020 14:19
Ne Greqi eshte renduar bilanci i viktimave nga koronavirusi duke e cuar numrin ne 51. Mbremjen e se merkures ka nderuar jete nga COVID-19 mesuesi grek i shkollës private “Omiros” në Korce. Mesuesi nga Kosturi ishte i ...

Maqedoni: 30 raste të reja me coronavirus, gjithsej 384 të infektuar
Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë 24 orëve të kaluara në Maqedoni janë regjistruar 30 raste të reja me coronavirus. Sipas qyteteve nga 30 rastet e fundit, 12 janë në Shkup, 8 në Kumanovë, 9 në Prilep dhe 1 në ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 14:08
Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë 24 orëve të kaluara në Maqedoni janë regjistruar 30 raste të reja me coronavirus. Sipas qyteteve nga 30 rastet e fundit, 12 janë në Shkup, 8 në Kumanovë, 9 në Prilep dhe 1 në ...

Arrin në 10 numri i viktimave me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 22:47
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...

Pamje të tmerrshme nga Ekuadori, viktimat nga koronavirusi nxirren në rrugë dhe u vihet zjarri (VIDEO)
Koronavirusi ka marrë mbi 40 mijë jetë në të gjithë botën. Në videot e bashkëngjitur lajmit do të shikoni pamje të tmerrshme nga Ekuadori. Viktimat nga koronavirusi, nxirren në rrugë dhe dergjen aty, kurse një pjesë e ...
TetovaSot | 02-Apr-2020 16:41
Koronavirusi ka marrë mbi 40 mijë jetë në të gjithë botën. Në videot e bashkëngjitur lajmit do të shikoni pamje të tmerrshme nga Ekuadori. Viktimat nga koronavirusi, nxirren në rrugë dhe dergjen aty, kurse një pjesë e ...

Maqedoni e Veriut, arrin në 384 numri i të infektuarve
Autoritetet shëndetësore në Maqedoninë e Veriut po përgatiten për zgjerimin e kapaciteteve për pranimin e personave të prekur nga koronavirusi, numri i të cilëve rritet nga 20 - 30 në ditë. Numri i përgjithshëm i të ...
Zeri Amerikes | 02-Apr-2020 16:23
Autoritetet shëndetësore në Maqedoninë e Veriut po përgatiten për zgjerimin e kapaciteteve për pranimin e personave të prekur nga koronavirusi, numri i të cilëve rritet nga 20 - 30 në ditë. Numri i përgjithshëm i të ...

30 raste të reja me Coronavirus në Maqedoninë e Veriut
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bën të ditus se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus.. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me koronavirus arrin në 384, prej të ...
EkonomiaOnline | 02-Apr-2020 15:49
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bën të ditus se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus.. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me koronavirus arrin në 384, prej të ...

30 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bën të ditus se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus, transmeton Klan Kosova. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me ...
Klan Kosova | 02-Apr-2020 15:47
Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bën të ditus se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus, transmeton Klan Kosova. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me ...

Maqedoni e Veriut: 30 raste të reja me koronavirus
Në Maqedoni të Veriut janë regjistruar edhe 30 raste të reja me koronavirusin, duke e çuar numrin e përgjithshëm të të infektuarve në 384, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë. Raste të reja të vdekjes nuk janë ...
Radio Evropa e Lire | 02-Apr-2020 15:47
Në Maqedoni të Veriut janë regjistruar edhe 30 raste të reja me koronavirusin, duke e çuar numrin e përgjithshëm të të infektuarve në 384, ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë. Raste të reja të vdekjes nuk janë ...

Ja sa raste të reja janë regjistruar me koronavirus gjatë 24 orëve në Maqedoni
Ministria e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë regjistruar 30 raste të reja të koronavirusit në vendin tonë. Në bazë të qyteteve raste janë regjistruar: 12 në Shkup, tetë në Kumanovë, nëntë në Prilep dhe ...
Ina-Online | 02-Apr-2020 15:34
Ministria e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë regjistruar 30 raste të reja të koronavirusit në vendin tonë. Në bazë të qyteteve raste janë regjistruar: 12 në Shkup, tetë në Kumanovë, nëntë në Prilep dhe ...

Dibër, brenda 48 orësh nuk ka të prekur me Covid-19
Në 48 orët e fundit, në qytetin e Dibrës nuk është regjistruar asnjë rast i ri me virusin Korona.Nga Shtabi i Krizës në Dibër njoftojnë se nga 19 testet që janë bërë të hënën, rezultatet e 15 personave janë negative, ...
Aktuale.MK | 02-Apr-2020 15:30
Në 48 orët e fundit, në qytetin e Dibrës nuk është regjistruar asnjë rast i ri me virusin Korona.Nga Shtabi i Krizës në Dibër njoftojnë se nga 19 testet që janë bërë të hënën, rezultatet e 15 personave janë negative, ...

Konfirmohen edhe 30 raste të reja me koronavirus në Maqedoni
Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me koronavirus arrin në 384, prej të cilëve 356 janë raste aktive. 17 persona tashmë janë shëruar kurse 11 raste kanë përfunduar me fatalitet. Deri më tani në vendin ...
Lajminet | 02-Apr-2020 14:51
Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me koronavirus arrin në 384, prej të cilëve 356 janë raste aktive. 17 persona tashmë janë shëruar kurse 11 raste kanë përfunduar me fatalitet. Deri më tani në vendin ...

Maqedoni: 30 raste të reja me koronavirus, gjithsej 384 të infektuar
Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë 24 orëve të kaluara në Maqedoni janë regjistruar 30 raste të reja me coronavirus. Sipas qyteteve nga 30 rastet e fundit, 12 janë në Shkup, 8 në Kumanovë, 9 në Prilep dhe 1 në ...
Arbresh | 02-Apr-2020 14:39
Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë 24 orëve të kaluara në Maqedoni janë regjistruar 30 raste të reja me coronavirus. Sipas qyteteve nga 30 rastet e fundit, 12 janë në Shkup, 8 në Kumanovë, 9 në Prilep dhe 1 në ...

MSh: 30 raste të reja me koronavirus
Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me koronavirus arrin në 384, prej të cilëve 356 ...
Arbresh | 02-Apr-2020 14:35
Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me koronavirus arrin në 384, prej të cilëve 356 ...

MSh: 30 raste të reja me koronavirus
MSH Alsat 2020-04-02T14:24:01+02:00 Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me koronavirus ...
AlMaKos | 02-Apr-2020 14:28
MSH Alsat 2020-04-02T14:24:01+02:00 Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me koronavirus ...

Shërohet edhe një person nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut
Gjatë ditës së djeshme nga Klinika për Sëmundje Infektive është lëshuar në shtëpi edhe një pacient nga Dibra. Kjo, pasi pacienti është shëruar plotësisht. Me ketë numri i përgjithshëm i të shëruarve nga Dibra, shkon në ...
Arbresh | 02-Apr-2020 14:25
Gjatë ditës së djeshme nga Klinika për Sëmundje Infektive është lëshuar në shtëpi edhe një pacient nga Dibra. Kjo, pasi pacienti është shëruar plotësisht. Me ketë numri i përgjithshëm i të shëruarve nga Dibra, shkon në ...

Arrin në 10 numri i viktimave me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...
GazetaTema | 01-Apr-2020 15:45
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...

MSh: 30 raste të reja me koronavirus
Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me koronavirus arrin në 384, prej të cilëve 356 ...
Alsat-M | 02-Apr-2020 14:25
Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar 30 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Numri i përgjithshëm i personave të diagnostifikuar me koronavirus arrin në 384, prej të cilëve 356 ...

Maqedoni/30 raste të reja me COVID-19, gjithsej 384 të infektuar
Në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 30 raste të reja me virusin korona në Maqedoninë e Veriut. 12 në Shkup, 8 në Kumanovë, 9 në Prilep dhe 1 në Kriva Pallankë, informojnë nga Ministria e Shëndetësisë. Me rastet e ...
Aktuale.MK | 02-Apr-2020 14:22
Në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 30 raste të reja me virusin korona në Maqedoninë e Veriut. 12 në Shkup, 8 në Kumanovë, 9 në Prilep dhe 1 në Kriva Pallankë, informojnë nga Ministria e Shëndetësisë. Me rastet e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved