ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 15:34

Djali i Dhimitër Krajës reagon për prekjen e të atit nga koronavirusi: Bëjeni që të vlejë kjo sakrificë, ju lutem ndiqni këshillat dhe mos thyeni rregullat e karantinës

Djali i Dhimitër Krajës reagon për prekjen e të atit nga koronavirusi: Bëjeni që të vlejë kjo sakrificë, ju lutem ndiqni këshillat dhe mos thyeni rregullat e karantinës
Baba i DJ të njohur në Shqipëri, Vik Kraja, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Bëhet fjalë për mjekun e njohur Dhimitër Kraja, i cili edhe pse në pension e ndjeu si detyrë morale të ktheheshe në spital për të shpëtuar ...
GazetaTema | 02-Apr-2020 16:57
Baba i DJ të njohur në Shqipëri, Vik Kraja, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Bëhet fjalë për mjekun e njohur Dhimitër Kraja, i cili edhe pse në pension e ndjeu si detyrë morale të ktheheshe në spital për të shpëtuar ...

Aktori i humorit Olsi Bylyku ‘kopjon’ Mamaqin, këngë për koronavirusin: Çiftet po puthen në skype! Ondrra e çdo vjehrre është Pëllumb Pipero
Aktori i njohur Olsi Bylyku i ka kushtuar këngë koronavirusit, duke e ndërthuruar atë me humorin që e karakterizon. Në këgën e publikuar në rrjete sociale Olsi tregon më shumë detaje se si po i shkon jeta e tij në ...
GazetaTema | 02-Apr-2020 16:54
Aktori i njohur Olsi Bylyku i ka kushtuar këngë koronavirusit, duke e ndërthuruar atë me humorin që e karakterizon. Në këgën e publikuar në rrjete sociale Olsi tregon më shumë detaje se si po i shkon jeta e tij në ...

“Gruaja shqiptare se askush tjeter”, ja çfarë bën Emina Cunmulaj për bashkëshortin (Video)
SHBA Këto ditë të izolimit kanë qenë më të vështira për të gjithë sidomos për femrat, të cilat përveç fëmijëve duhet të kujdesen edhe për shtëpinë. Kështu ka ndodhur me Eminën, e cila ka vendosur të pastrojë garazhun ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 15:27
SHBA Këto ditë të izolimit kanë qenë më të vështira për të gjithë sidomos për femrat, të cilat përveç fëmijëve duhet të kujdesen edhe për shtëpinë. Kështu ka ndodhur me Eminën, e cila ka vendosur të pastrojë garazhun ...

‘’Ndihemi të lehtësuar’’, djali DJ i Profesor Dhimitër Krajës që rezultoi me koronavirus: Bëjeni të vlejë çdo sakrificë e atyre atje
DJ i njohur shqiptar, Vik Kraja bën me dije se ai dhe familja e tij ndihen të lehtësuar dhe më mirë pas momentit kur i ati, Dhimitër Kraja rezultoi pozitiv me koronavirusi. Profesori Dhimitër Kraja kishte 48 vite punë ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 12:29
DJ i njohur shqiptar, Vik Kraja bën me dije se ai dhe familja e tij ndihen të lehtësuar dhe më mirë pas momentit kur i ati, Dhimitër Kraja rezultoi pozitiv me koronavirusi. Profesori Dhimitër Kraja kishte 48 vite punë ...

Dhurata Ahmetaj mbetet në Angli për angazhime profesionale
Bukuroshja Dhurata Ahmetaj është e ndjekur nga një numër i madh fansash në rrjetet sociale. Ajo çfarë ndjekësit e saj kanë vërejtur së fundmi janë vizitat e shpeshta në Londër muajve të fundit, ku thuajse nuk kalon as ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 16:23
Bukuroshja Dhurata Ahmetaj është e ndjekur nga një numër i madh fansash në rrjetet sociale. Ajo çfarë ndjekësit e saj kanë vërejtur së fundmi janë vizitat e shpeshta në Londër muajve të fundit, ku thuajse nuk kalon as ...

Përmbledhje nga pjesa e parë, dytë dhe tretë e “La Casa de Papel”: Gjithçka çfarë duhet të dini para se të shikoni sezonin e katërt
“Money Heist” apo siç njihet nga të gjithë “La Casa de Papel” pritet të bëjë një rikthim të fuqishëm në Netflix me sezonin e katërt apo sezonin e dytë pjesa e katërt. Drama spanjolle ka krijuar bujë të madhe dhe fansat ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 16:14
“Money Heist” apo siç njihet nga të gjithë “La Casa de Papel” pritet të bëjë një rikthim të fuqishëm në Netflix me sezonin e katërt apo sezonin e dytë pjesa e katërt. Drama spanjolle ka krijuar bujë të madhe dhe fansat ...

Surprizat që rezervon sezoni i katërt i La Casa De Papel
Sezoni i katërt i “La Casa de Papel” do të fillojë pikërisht aty ku mbaroi sezoni i tretë – me Nairobin që lufton me jetën, Lisbon që arrestohet nga policia dhe me Prefesorin në arrati. Sezoni i katërt do të ...
Lapsi | 02-Apr-2020 16:23
Sezoni i katërt i “La Casa de Papel” do të fillojë pikërisht aty ku mbaroi sezoni i tretë – me Nairobin që lufton me jetën, Lisbon që arrestohet nga policia dhe me Prefesorin në arrati. Sezoni i katërt do të ...

‘Norma’ nga “Pasionet e Fshehta” diagnostikohet me coronavirus
Aktorja kolumbiane, Danna Garcia, e cila për publikun shqiptar u bë e njohur për rolin e saj si ‘Norma’ në serialin “Pasionet e Fshehta” është prekur me coronavirus. Pas ditëve të ndërlikuara që madje e çuan në spital, ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 12:36
Aktorja kolumbiane, Danna Garcia, e cila për publikun shqiptar u bë e njohur për rolin e saj si ‘Norma’ në serialin “Pasionet e Fshehta” është prekur me coronavirus. Pas ditëve të ndërlikuara që madje e çuan në spital, ...

Vesa Luma dhe Big Basta kohën e izolimit e shfrytëzuan për të realizuar një duet të bukur
Vesa Luma e Big Basta, së bashku me djalin e tyre, në këtë kohë pandemie po qëndrojnë në shtëpi. View this post on Instagram @bigbastaofficial u merzit,beri nje tekst REAL e te dhimbshem,une e shoqerova me nje nga ...
BalkanWeb | 01-Apr-2020 20:08
Vesa Luma e Big Basta, së bashku me djalin e tyre, në këtë kohë pandemie po qëndrojnë në shtëpi. View this post on Instagram @bigbastaofficial u merzit,beri nje tekst REAL e te dhimbshem,une e shoqerova me nje nga ...

Nga karantina, Enca me foto tërheqëse në shtrat
Enca Haxhia po respekton vendimin për të qëndruar e mbyllur në shtëpi, shkruan . Këngëtarja, së fundi publikoi fotografinë e parë nga karantina dhe shfaqet tejet atraktive teksa pozoi në shtrat. E veshur me një kostum ...
Lajminet | 02-Apr-2020 17:51
Enca Haxhia po respekton vendimin për të qëndruar e mbyllur në shtëpi, shkruan . Këngëtarja, së fundi publikoi fotografinë e parë nga karantina dhe shfaqet tejet atraktive teksa pozoi në shtrat. E veshur me një kostum ...

Baby G po rikthehet me këngë rep
Baby G ka kohë që nuk ka sjellë këngë të re, ani pse ka deklaruar se është duke punuar shumë rreth tyre, shkruan . Së fundi, me anë të një videoje, këngëtarja bëri të ditur se tashmë e ka finalizuar një këngë dhe po e ...
Lajminet | 02-Apr-2020 17:18
Baby G ka kohë që nuk ka sjellë këngë të re, ani pse ka deklaruar se është duke punuar shumë rreth tyre, shkruan . Së fundi, me anë të një videoje, këngëtarja bëri të ditur se tashmë e ka finalizuar një këngë dhe po e ...

Bylyku ‘kopjon’ Mamaqin, këngë për koronavirusin: Çiftet po puthen në skype! Ondrra e çdo vjehrre është Pëllumb Pipero
Aktori i njohur Olsi Bylyku i ka kushtuar këngë koronavirusit, duke e ndërthuruar atë me humorin që e karakterizon. Në këgën e publikuar në rrjete sociale Olsi tregon më shumë detaje se si po i shkon jeta e tij në ...
Lexo | 02-Apr-2020 17:08
Aktori i njohur Olsi Bylyku i ka kushtuar këngë koronavirusit, duke e ndërthuruar atë me humorin që e karakterizon. Në këgën e publikuar në rrjete sociale Olsi tregon më shumë detaje se si po i shkon jeta e tij në ...

Djali i Dhimitër Krajës reagon për prekjen e të atit nga koronavirusi: Bëjeni që të vlejë kjo sakrificë, ju lutem ndiqni këshillat dhe mos thyeni rregullat e karantinës
Baba i DJ të njohur në Shqipëri, Vik Kraja, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Bëhet fjalë për mjekun e njohur Dhimitër Kraja, i cili edhe pse në pension e ndjeu si detyrë morale të ktheheshe në spital për të shpëtuar ...
Lexo | 02-Apr-2020 17:07
Baba i DJ të njohur në Shqipëri, Vik Kraja, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Bëhet fjalë për mjekun e njohur Dhimitër Kraja, i cili edhe pse në pension e ndjeu si detyrë morale të ktheheshe në spital për të shpëtuar ...

Emina pastron garazhin me kërkesë të burrit: Gruaja shqiptare se askush tjetër
Pandemia ka bërë që të gjithë të mbyllen në shtëpitë e tyre dhe të kujdesen në maksimum rreth punëve të shtëpisë, shkruan . Së fundi, modelja Emina Çunmulaj ka publikuyar një video, në të cilën shfaqet duke e pastruar ...
Lajminet | 02-Apr-2020 17:04
Pandemia ka bërë që të gjithë të mbyllen në shtëpitë e tyre dhe të kujdesen në maksimum rreth punëve të shtëpisë, shkruan . Së fundi, modelja Emina Çunmulaj ka publikuyar një video, në të cilën shfaqet duke e pastruar ...

Dafina Zeqiri prezanton një pjesë të këngës së re
Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak ditëve publikoi projektin e ri muzikor “Një herë në jetë” në bashkëpunim me producentin Cricket. Kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe vetëm për një kohë të shkurtër ka arritur të ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 10:06
Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak ditëve publikoi projektin e ri muzikor “Një herë në jetë” në bashkëpunim me producentin Cricket. Kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe vetëm për një kohë të shkurtër ka arritur të ...

Edhe ajo del pozitive, koronavirusit nuk i shpëton as aktorja e njohur e telenovelave spanjolle
Të shumtë kanë qenë personazhet e famshëm që janë prekur nga Covid-19 në botë.Rasti më i fundit është aktorja kolumbiane Danna Garcia, e njohur në Shqipëri për rolin e Normës te seriali ‘Pasione të fshehta’. Mediat ...
Lexo | 02-Apr-2020 16:55
Të shumtë kanë qenë personazhet e famshëm që janë prekur nga Covid-19 në botë.Rasti më i fundit është aktorja kolumbiane Danna Garcia, e njohur në Shqipëri për rolin e Normës te seriali ‘Pasione të fshehta’. Mediat ...

Babai mjek me Corona virus, reagon në rrjete sociale Vik Kraja
Mbrëmjen e kaluar u bë i ditur lajmi se babai i Dj, Vik Krajës, doktor Dhimitër Kraja ishte infektuar me virusin ‘Covid-19’ pas rikthimit në detyrë në frontin e parë përballë të sëmurëve në spitalin infektiv. “Shumë ...
Lapsi | 02-Apr-2020 10:57
Mbrëmjen e kaluar u bë i ditur lajmi se babai i Dj, Vik Krajës, doktor Dhimitër Kraja ishte infektuar me virusin ‘Covid-19’ pas rikthimit në detyrë në frontin e parë përballë të sëmurëve në spitalin infektiv. “Shumë ...

Nesër publikohet sezoni i ri i “La Casa de Papel”, këta janë titujt e tetë episodave
Seriali shumë i suksesshëm i “Netflix”, “La Casa de Papel” apo “Money Heist” vjen nesër me sezonin e katërt, shkruan . Ky sezoni i ri do t’i përmbajë tetë episode, ndërsa në faqen zyrtare të serialit në Instagram, janë ...
Lajminet | 02-Apr-2020 16:33
Seriali shumë i suksesshëm i “Netflix”, “La Casa de Papel” apo “Money Heist” vjen nesër me sezonin e katërt, shkruan . Ky sezoni i ri do t’i përmbajë tetë episode, ndërsa në faqen zyrtare të serialit në Instagram, janë ...

Sonte në orën 18:00, hip-hop nga Ledri Vula dehe Lyrical Son
Mbrëmë shumica e medieve kanë shkruar për postimin e parë të Ledri Vulës me të dashurën e tij, Sara Hoxhën, romancë disa vjeçare, për të cilën ishin në dijeni fansat dhe mediat por asnjëherë e konfirmuar nga vetë ...
Politiko | 02-Apr-2020 16:23
Mbrëmë shumica e medieve kanë shkruar për postimin e parë të Ledri Vulës me të dashurën e tij, Sara Hoxhën, romancë disa vjeçare, për të cilën ishin në dijeni fansat dhe mediat por asnjëherë e konfirmuar nga vetë ...

Yll Limani së shpejti vjen me bashkëpunim
Yll Limani është emër shumë i dashur për publikun, i cili numëron disa hite në repertorin e tij, shkruan . Këngëtari, së shpejti vjen me këngë të re, të cilën kësaj radhe e sjell në bashkëpunim me një artist. Bëhet ...
Lajminet | 02-Apr-2020 16:18
Yll Limani është emër shumë i dashur për publikun, i cili numëron disa hite në repertorin e tij, shkruan . Këngëtari, së shpejti vjen me këngë të re, të cilën kësaj radhe e sjell në bashkëpunim me një artist. Bëhet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved