ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 21:37

PD: Rama fshehu arrestimin/ Reagon Kryeministri: Ndërhy o zot se gjynah këta

PD: Rama fshehu arrestimin/ Reagon Kryeministri: Ndërhy o zot se gjynah këta
Politika uli armët dhe la jashtë vëmendjes përplasjet e ditës për shkak të koronavirusit, por kur u duk se fokusi kryesor ishte përballimi i pandemisë së Covid-19 zhvillimet morën një kthesë të re pas pohimit të ...
Top Channel | 02-Apr-2020 15:44
Politika uli armët dhe la jashtë vëmendjes përplasjet e ditës për shkak të koronavirusit, por kur u duk se fokusi kryesor ishte përballimi i pandemisë së Covid-19 zhvillimet morën një kthesë të re pas pohimit të ...

Me ‘arrestimin’ e Ramës duhet të merren institucionet e shëndetit mendor, jo ato të drejtësisë
Nga Gentian Kaba Dërgimi i 30 mjekëve dhe infermierëve në shtetin fqinj u shndërrua në një mundësi të artë pi-ari për Ramën. Për njeriun që propagandën nuk e ka armën më të fortë, por të vetmen, minutat mediatike që ...
Telegraf | 02-Apr-2020 16:50
Nga Gentian Kaba Dërgimi i 30 mjekëve dhe infermierëve në shtetin fqinj u shndërrua në një mundësi të artë pi-ari për Ramën. Për njeriun që propagandën nuk e ka armën më të fortë, por të vetmen, minutat mediatike që ...

“Alo Edi”/ Bylykbashi i përgjigjet Ramës: Ke gënjyer median italiane apo në formular të dekriminalizimit?
Pas reagimit të Edi Ramës në Twitter nuk ka vonuar kundërpërgjigjja në Facebook e ish-deputetit Oerd Bylykbashi.
Top Channel | 02-Apr-2020 13:26
Pas reagimit të Edi Ramës në Twitter nuk ka vonuar kundërpërgjigjja në Facebook e ish-deputetit Oerd Bylykbashi.

Manjani: Rama duhet të ishte nën hetim dhe jo në detyrë! Kajmaku s’ka bërë asgjë më shumë
Ylli Manjani, ish-ministri i Drejtësisë, iu është bashkuar reagimeve pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, se ishte arrestuar vite më parë në Bolonja të Italisë. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Manjani ...
Telegraf | 02-Apr-2020 16:29
Ylli Manjani, ish-ministri i Drejtësisë, iu është bashkuar reagimeve pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, se ishte arrestuar vite më parë në Bolonja të Italisë. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Manjani ...

Bylykbashi-Ramës: Për arrestimin tënd, ke gënjyer median italiane apo në formularin e dekriminalizimit?
Ish-deputeti i PD-së, Oerd Bylykbashi deklaron se me intervistën që Edi Rama ka dhënë në median italiane, ku thotë se është arrestuar disa vite më parë, rrezikon të humbas të gjitha mandatet për shkak të ligjit të ...
Telegraf | 02-Apr-2020 13:13
Ish-deputeti i PD-së, Oerd Bylykbashi deklaron se me intervistën që Edi Rama ka dhënë në median italiane, ku thotë se është arrestuar disa vite më parë, rrezikon të humbas të gjitha mandatet për shkak të ligjit të ...

“O Zot ku e pate mendjen kur i krijove këta”, reagon PD: Alo Edi, 2 mundësi janë. Ose ke gënjyer në median italiane, ose në formularin e dekriminalizimit
Pas ironizimit që kryeministri Rama i bëri PD lidhur me akuzat për arrestimin në Itali, ka reaguar sërish Oerd Bylybashi. Në një shënin në facebook ish-deputeti i PD-se, Oerd Bylykbashi pyet Ramën nese ka genjyer ne ...
GazetaTema | 02-Apr-2020 12:57
Pas ironizimit që kryeministri Rama i bëri PD lidhur me akuzat për arrestimin në Itali, ka reaguar sërish Oerd Bylybashi. Në një shënin në facebook ish-deputeti i PD-se, Oerd Bylykbashi pyet Ramën nese ka genjyer ne ...

“Më kanë arrestuar një herë në Bolonja”, Manjani: Rama duhet të ishte nën hetim dhe jo në detyrë!
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani iu është bashkuar reagimeve pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, se ishte arrestuar vite më parë në Bolonja të Italisë. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Manjani thekson se ...
Standard | 02-Apr-2020 18:14
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani iu është bashkuar reagimeve pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, se ishte arrestuar vite më parë në Bolonja të Italisë. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Manjani thekson se ...

Bylykbashi nxjerr shkrimin e medias italiane: Alo Edi, duhet të përgjigjesh për këtë
Ish-deputeti i PD, Oerd Bylykbashi reagoi sërish për arrestimin e kryeministrit Edi Rama në Bolonja. Pas reagimit të Ramës, Bylykbashi postoi në “Facebook” shkrimin e medias italiane dhe deklaratën e zbardhur të ...
VizionPlus | 02-Apr-2020 13:00
Ish-deputeti i PD, Oerd Bylykbashi reagoi sërish për arrestimin e kryeministrit Edi Rama në Bolonja. Pas reagimit të Ramës, Bylykbashi postoi në “Facebook” shkrimin e medias italiane dhe deklaratën e zbardhur të ...

“Jam arrestuar në Itali”, Manjani: Rama të ishte nën hetim. Kajmaku s`ka bërë asgjë më shumë
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Oerd Bylykbashi publikoi të enjten një intervistë të Kryeministrit Edi Rama dhënë mediave italiane, ku pohonte se ishte arrestuar njëherë nga policia në Bolonja. Ndërkohë, ish-ministri ...
Politiko | 02-Apr-2020 17:35
Ish-deputeti i Partisë Demokratike Oerd Bylykbashi publikoi të enjten një intervistë të Kryeministrit Edi Rama dhënë mediave italiane, ku pohonte se ishte arrestuar njëherë nga policia në Bolonja. Ndërkohë, ish-ministri ...

“Kajmaku s’ka bërë asgjë më shumë”, ish-ministri reagon për arrestimin e Ramës në Bolonja
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar deklaratën e Ramës se ishte arrestuar vite më parë në Bolonja të Italisë. Manjani thekson në një post në rrjetin Facebook se pavarësisht faktit se ‘opozitës i është ...
TetovaSot | 02-Apr-2020 16:11
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar deklaratën e Ramës se ishte arrestuar vite më parë në Bolonja të Italisë. Manjani thekson në një post në rrjetin Facebook se pavarësisht faktit se ‘opozitës i është ...

Rama, i arrestuar në Itali?! Fshehje dënimi apo gënjeshtër për propagandë?
Ish-deputeti demokrat Oerd Bylykbashi i kërkoi kryeministrit Rama sot të japë dorëheqjen në kuadër të ligjit për dekriminalizimin duke iu referuar një deklarata të kreut të qeverisë në mediat italiane se ai ishte ...
Gazeta Dita | 02-Apr-2020 13:29
Ish-deputeti demokrat Oerd Bylykbashi i kërkoi kryeministrit Rama sot të japë dorëheqjen në kuadër të ligjit për dekriminalizimin duke iu referuar një deklarata të kreut të qeverisë në mediat italiane se ai ishte ...

Rama i përgjigjet PD: O Zot të lutem në gjunjë, pse nuk e pate mendjen kur i krijove
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokartike. Ditën e sotme ish-deputeti demokrat Oerd Bylykbashi i kërkoi Ramës të japë dorëheqjen pasi ka fshehur arrestimin në Itali. Ndërkaq, kryeministri ka ...
Gazeta Dita | 02-Apr-2020 13:29
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokartike. Ditën e sotme ish-deputeti demokrat Oerd Bylykbashi i kërkoi Ramës të japë dorëheqjen pasi ka fshehur arrestimin në Itali. Ndërkaq, kryeministri ka ...

Arrestimi/ Rama gënjeu mediat italiane apo në formularin e dekriminalizimit?
U ndalua? U arrestua? Bëri sherr me policin italian? Apo asnjë nga këto? Kryeministri shqiptar ka dhënë versione të ndryshme për një histori të tregouar po prej tij në një intervistë dhënë për Gazzeta Dello Sport në 31 ...
Lapsi | 02-Apr-2020 13:00
U ndalua? U arrestua? Bëri sherr me policin italian? Apo asnjë nga këto? Kryeministri shqiptar ka dhënë versione të ndryshme për një histori të tregouar po prej tij në një intervistë dhënë për Gazzeta Dello Sport në 31 ...

“Arrestimi në Itali”, Bylykbashi i nxjerr shkrimin nga media italiane: Ke dy mundësi zoti Rama
Ish deputeti demokrat vijon me akuzat ndaj kryeministri Rama për fshehje të dënimit në Itali. Duke postuar artikullin e medias italiane ku Rama pohon arrestimin, ish deputeti thotë se ka dy mundësi se pse është dhënë ...
Politiko | 02-Apr-2020 13:06
Ish deputeti demokrat vijon me akuzat ndaj kryeministri Rama për fshehje të dënimit në Itali. Duke postuar artikullin e medias italiane ku Rama pohon arrestimin, ish deputeti thotë se ka dy mundësi se pse është dhënë ...

Arrestimi në Bolonja/ Rama: O Zot të lutem në gjunjë, pse nuk e pate mendjen kur krijove këta?
Pas pikëpyetjeve të ngritura nga ish-deputeti Oerd Bylykbashi për arrestimin e kryeministrit Edi Rama në Bolonja, ky i fundit reagoi menjëherë. Ai u shpreh në “Tëitter” se ka sjellë për mediat italiane një shembull të ...
VizionPlus | 02-Apr-2020 12:02
Pas pikëpyetjeve të ngritura nga ish-deputeti Oerd Bylykbashi për arrestimin e kryeministrit Edi Rama në Bolonja, ky i fundit reagoi menjëherë. Ai u shpreh në “Tëitter” se ka sjellë për mediat italiane një shembull të ...

Rama i arrestuar në Bolonja?! Bylykbashi: Të japë sqarime, nuk e ka deklaruar në formular!
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi ngriti pikëpytje se kryeministri Edi Rama mund të jetë arrestuar në Bolonja të Italisë vite më parë. Sipas demokratit, diçka të tillë e deklaroi vetë kryeministri në ...
VizionPlus | 02-Apr-2020 11:55
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi ngriti pikëpytje se kryeministri Edi Rama mund të jetë arrestuar në Bolonja të Italisë vite më parë. Sipas demokratit, diçka të tillë e deklaroi vetë kryeministri në ...

Akuzat e PD për fshehjen e arrestimit, Rama i drejtohet Zotit: Pse nuk e pate mendjen kur i krijove këta?
Kryeminsitri Edi Rama i është përgjigjur ashpër akuzave të ish deputetit demokrat Oerd Bylykbashi, i cili deklaroi sot se Rama ka fshehur në formularin e dekriminalizimit një arrestim në Itali. Përmes një shënimi në ...
Politiko | 02-Apr-2020 12:40
Kryeminsitri Edi Rama i është përgjigjur ashpër akuzave të ish deputetit demokrat Oerd Bylykbashi, i cili deklaroi sot se Rama ka fshehur në formularin e dekriminalizimit një arrestim në Itali. Përmes një shënimi në ...

”Më kanë arrestuar njëherë në Bolonja”, Bylykbashi i tregon Ramës intevistën e zbardhur: Ose ke gënjyer median italiane, ose në formularin e dekriminalizimit
Ish- deputeti i PD, Oerd Bylykbashi nuk e ka lënë me kaq arrestimin e Ramës në Bolonja duke i treguar edhe intervistën e tij të zbardhur në median italiane. Rama tha se kishte folur për një sherr me një polic në ...
Medial | 02-Apr-2020 12:36
Ish- deputeti i PD, Oerd Bylykbashi nuk e ka lënë me kaq arrestimin e Ramës në Bolonja duke i treguar edhe intervistën e tij të zbardhur në median italiane. Rama tha se kishte folur për një sherr me një polic në ...

PD: Të nis hetimi për kryeministrin, fsheu arrestimin në Itali! Rama: O Zot pse nuk e pate mendjen kur i krijove këta
TIRANË- Ish-deputeti i Partisë Demkratike, Oerd Bylykbashi i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama të sqarojë të vërtetën e deklaratës së tij se është arrestuar në Itali, nëse e ka bërë për propagandë ajo jo. Nga selia blu, ...
PreshevaJone | 02-Apr-2020 12:12
TIRANË- Ish-deputeti i Partisë Demkratike, Oerd Bylykbashi i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama të sqarojë të vërtetën e deklaratës së tij se është arrestuar në Itali, nëse e ka bërë për propagandë ajo jo. Nga selia blu, ...

Rama “fajëson” Zotin “pse nuk pati mendjen kur i krijoi këta” për PD
Kryeministri Edi Rama ne Twitter: O Zot të lutem në gjunjë t’u japësh pak vaj për kandilin e trurit, se u është fikur krejt e nuk dinë ç’nxjerrin nga terri i gojës! Unë flas me mediat italiane për racizmin antishqiptar ...
Illyriapress | 02-Apr-2020 12:05
Kryeministri Edi Rama ne Twitter: O Zot të lutem në gjunjë t’u japësh pak vaj për kandilin e trurit, se u është fikur krejt e nuk dinë ç’nxjerrin nga terri i gojës! Unë flas me mediat italiane për racizmin antishqiptar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved