ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/06/2020 00:31

Parashikimi i motit për sot, 02 Prill 2020

Parashikimi i motit për sot, 02 Prill 2020
Gjate dites se sotme pritet nje permiresim gradual, por i qendrueshem i kushteve te motit. Keshtu do te kemi dominim te kthjellimeve dhe ndonje alternim i shkurter me vranesira, qe ne zonat Veri-Lindore te vendit mund ...
ikub.al | 02-Apr-2020 08:31
Gjate dites se sotme pritet nje permiresim gradual, por i qendrueshem i kushteve te motit. Keshtu do te kemi dominim te kthjellimeve dhe ndonje alternim i shkurter me vranesira, qe ne zonat Veri-Lindore te vendit mund ...

Parashikimi i motit, të enjten Shqipëria përfshihet nga acari
Dita e mërkurë ka nisur me kushte atmosferike të paqëndrueshme me reshje shiu e bore të cilat në veri të vendit janë shtrirë deri në kuotat e ulëta. Dita e enjte do të sjelli ndryshim të kushteve atmosferike, bën të ...
Telegraf | 02-Apr-2020 08:37
Dita e mërkurë ka nisur me kushte atmosferike të paqëndrueshme me reshje shiu e bore të cilat në veri të vendit janë shtrirë deri në kuotat e ulëta. Dita e enjte do të sjelli ndryshim të kushteve atmosferike, bën të ...

Diell dhe rritje temperaturash, ky është parashikimi i motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta.
Top Channel | 02-Apr-2020 07:57
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta.

Moti, e enjte 2 prill 2020
Sipas MeteoAlb: Rritja graduale e vlerave barike do të bëjë që moti në vendin tonë të paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash, ku më të shpeshta vranësirat mbeten në zonat verilindore duke sjellë orët e para ...
VizionPlus | 02-Apr-2020 08:17
Sipas MeteoAlb: Rritja graduale e vlerave barike do të bëjë që moti në vendin tonë të paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash, ku më të shpeshta vranësirat mbeten në zonat verilindore duke sjellë orët e para ...

Manastir, shtresa e borës arrin 55 centimetra
Më shumë borë gjatë 24 orëve të fundit kanë rënë në Manastir 55 centimetra, 47 centimetra në Krushevë, 45 në Topollçan, 40 në Hanet e Mavrovës, 39 në Gjurishtë, 37 në Llazarapole, 32 në Kodër të Diellit, 31 në Pozharan, ...
Arbresh | 02-Apr-2020 11:27
Më shumë borë gjatë 24 orëve të fundit kanë rënë në Manastir 55 centimetra, 47 centimetra në Krushevë, 45 në Topollçan, 40 në Hanet e Mavrovës, 39 në Gjurishtë, 37 në Llazarapole, 32 në Kodër të Diellit, 31 në Pozharan, ...

Manastir, shtresa e borës arrin 55 centimetra
Më shumë borë gjatë 24 orëve të fundit kanë rënë në Manastir 55 centimetra, 47 centimetra në Krushevë, 45 në Topollçan, 40 në Hanet e Mavrovës, 39 në Gjurishtë, 37 në Llazarapole, 32 në Kodër të Diellit, 31 në Pozharan, ...
TetovaSot | 02-Apr-2020 11:25
Më shumë borë gjatë 24 orëve të fundit kanë rënë në Manastir 55 centimetra, 47 centimetra në Krushevë, 45 në Topollçan, 40 në Hanet e Mavrovës, 39 në Gjurishtë, 37 në Llazarapole, 32 në Kodër të Diellit, 31 në Pozharan, ...

Manastir, shtresa e borës arrin 55 centimetra
Më shumë borë gjatë 24 orëve të fundit kanë rënë në Manastir 55 centimetra, 47 centimetra në Krushevë, 45 në Topollçan, 40 në Hanet e Mavrovës, 39 në Gjurishtë, 37 në Llazarapole, 32 në Kodër të Diellit, 31 në Pozharan, ...
Aktuale.MK | 02-Apr-2020 11:11
Më shumë borë gjatë 24 orëve të fundit kanë rënë në Manastir 55 centimetra, 47 centimetra në Krushevë, 45 në Topollçan, 40 në Hanet e Mavrovës, 39 në Gjurishtë, 37 në Llazarapole, 32 në Kodër të Diellit, 31 në Pozharan, ...

Manastir, shtresa e borës arrin 55 centimetra
Më shumë borë gjatë 24 orëve të fundit kanë rënë në Manastir 55 centimetra, 47 centimetra në Krushevë, 45 në Topollçan, 40 në Hanet e Mavrovës, 39 në Gjurishtë, 37 në Llazarapole, 32 në Kodër të Diellit, 31 në Pozharan, ...
Alsat-M | 02-Apr-2020 11:00
Më shumë borë gjatë 24 orëve të fundit kanë rënë në Manastir 55 centimetra, 47 centimetra në Krushevë, 45 në Topollçan, 40 në Hanet e Mavrovës, 39 në Gjurishtë, 37 në Llazarapole, 32 në Kodër të Diellit, 31 në Pozharan, ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me mjegulla dhe me periudha me diell. Paradite do të ketë reshje të shiut, sidomos në pjesën lindore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë e lehetë ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 08:08
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me mjegulla dhe me periudha me diell. Paradite do të ketë reshje të shiut, sidomos në pjesën lindore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë e lehetë ...

Më shumë borë në Manastir, më ftohtë në Mavrovë
Shkup, 2 prill 2020 (MEDIAL) – Më shumë borë gjatë 24 orëve të fundit kanë rënë në Manastir 55 centimetra, 47 centimetra në Krushevë, 45 në Topollçan, 40 në Hanet e Mavrovës, 39 në Gjurishtë, 37 në Llazarapole, 32 në ...
Medial | 02-Apr-2020 10:57
Shkup, 2 prill 2020 (MEDIAL) – Më shumë borë gjatë 24 orëve të fundit kanë rënë në Manastir 55 centimetra, 47 centimetra në Krushevë, 45 në Topollçan, 40 në Hanet e Mavrovës, 39 në Gjurishtë, 37 në Llazarapole, 32 në ...

Moti me vranësira dhe erë mesatare
Moti në mbarë vendin do të jetë me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare veriore. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të shiut në pjesët lindore. Do të fryjë erë e lehtë deri e përforcuar ...
Gazeta Express | 02-Apr-2020 10:32
Moti në mbarë vendin do të jetë me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare veriore. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të shiut në pjesët lindore. Do të fryjë erë e lehtë deri e përforcuar ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me mjegulla dhe me periudha me diell. Paradite do të ketë reshje të shiut, sidomos në pjesën lindore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë e lehetë ...
Republika | 02-Apr-2020 10:32
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me mjegulla dhe me periudha me diell. Paradite do të ketë reshje të shiut, sidomos në pjesën lindore të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë e lehetë ...

Moti me vranësira dhe erë mesatare
Moti në mbarë vendin do të jetë me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare veriore. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të shiut në pjesët lindore. Do të fryjë erë e lehtë deri e përforcuar ...
Televizioni Koha | 02-Apr-2020 09:54
Moti në mbarë vendin do të jetë me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare veriore. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të shiut në pjesët lindore. Do të fryjë erë e lehtë deri e përforcuar ...

Moti sot në Shqipëri
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se dita e enjte do të sjellë ndryshim të kushteve atmosferike. Orët me diell do të mbizotërojnë në të gjithë territorin. Në orët e mëngjesit do të ketë prezencë të mjegullës ...
EkonomiaOnline | 02-Apr-2020 09:27
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se dita e enjte do të sjellë ndryshim të kushteve atmosferike. Orët me diell do të mbizotërojnë në të gjithë territorin. Në orët e mëngjesit do të ketë prezencë të mjegullës ...

Moti sot
Shkup, 2 prill – Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të shiut në pjesët lindore. Do të fryjë erë e lehtë deri e përforcuar mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej ...
Koha.mk | 02-Apr-2020 09:24
Shkup, 2 prill – Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të shiut në pjesët lindore. Do të fryjë erë e lehtë deri e përforcuar mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej ...

Moti sot në Shqipëri
Gjatë ditës së enjte, 8 dhjetor 2016, moti mbi vendin tonë parashikohet të jetë i kthjellet, me vranësira të pakta dhe mesatare në pjesën jugore.
Kosova Press | 08-Dec-2016 08:29
Gjatë ditës së enjte, 8 dhjetor 2016, moti mbi vendin tonë parashikohet të jetë i kthjellet, me vranësira të pakta dhe mesatare në pjesën jugore.

Moti sot në Kosovë
Temperatura sot në Kosovë do të jenë të larta – por gjatë orës 18:00 e më vonë pritet që të ketë reshje shiu. Temperatura minimale ishte 16 gradë celsius, kurse ajo maksimale pritet të shkojë deri në 28 gradë celsius. ...
Bota Sot | 27-Jun-2016 08:09
Temperatura sot në Kosovë do të jenë të larta – por gjatë orës 18:00 e më vonë pritet që të ketë reshje shiu. Temperatura minimale ishte 16 gradë celsius, kurse ajo maksimale pritet të shkojë deri në 28 gradë celsius. ...

Rriten temperaturat, ja si do të jetë moti për ditën e sotme
Gadishulli i ballkanit po ndikohet nga aktiviteti i masave ajrore të nxehta me origjinë nga veri i Afrikës duke kushtëzuar temperatura shumë të larta në territorin Shqipërisë dhe Kosovë. E Premte dt 13 Mars 2020 moti do ...
Lajmi i Fundit | 13-Mar-2020 09:12
Gadishulli i ballkanit po ndikohet nga aktiviteti i masave ajrore të nxehta me origjinë nga veri i Afrikës duke kushtëzuar temperatura shumë të larta në territorin Shqipërisë dhe Kosovë. E Premte dt 13 Mars 2020 moti do ...

Parashikimi i motit për sot
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të jetë mot me vranësira të shpërndara dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Temperaturat më të ulëta do të lëvizin ndërmjet -3 deri -2, ...
Zeri | 02-Apr-2020 08:22
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të jetë mot me vranësira të shpërndara dhe me rritje të lehta të temperaturave maksimale. Temperaturat më të ulëta do të lëvizin ndërmjet -3 deri -2, ...

Ky është moti për sot
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë moti i freskët. Sipas këtij instituti në shumicën e komunave të Kosovës, temperaturat minimale gjatë ditës do të jenë 15 gradë , ndërkaq ...
Arbresh | 02-Aug-2016 07:57
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot mbi vendin tonë do të mbajë moti i freskët. Sipas këtij instituti në shumicën e komunave të Kosovës, temperaturat minimale gjatë ditës do të jenë 15 gradë , ndërkaq ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved