ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 01:17

“Lojtarët tanë kanë frikë”, futbolli në Nikaragua vazhdon midis krizës së pandemisë

“Lojtarët tanë kanë frikë”, futbolli në Nikaragua vazhdon midis krizës së pandemisë
Të mërkurën mbrëma lojtarët e Diriangen, klubit më të vjetër të futbollit në Nikaragua, do t’i vendosin maskat në fytyrë para se të rreshtohen për ndeshjen e futbollit dhe shpresojnë për më të mirën. Diriangen renditet ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 21:21
Të mërkurën mbrëma lojtarët e Diriangen, klubit më të vjetër të futbollit në Nikaragua, do t’i vendosin maskat në fytyrë para se të rreshtohen për ndeshjen e futbollit dhe shpresojnë për më të mirën. Diriangen renditet ...

Kontratat e lojtarëve dhe transferimet, këto janë vendimet e sotme të UEFA-s
Sot u zhvillua një video-konferencë me pjesëmarrjen e e Sekretarëve të Përgjithshëm të 55 federatave anëtare të shtëpisë evropiane të futbollit, UEFA, transmeton zeri.info Në këtë mbledhje u morën vendime të shumta......
Zeri | 01-Apr-2020 20:20
Sot u zhvillua një video-konferencë me pjesëmarrjen e e Sekretarëve të Përgjithshëm të 55 federatave anëtare të shtëpisë evropiane të futbollit, UEFA, transmeton zeri.info Në këtë mbledhje u morën vendime të shumta......

Shtyhet Liga e Kampionëve
Ky vendim i UEFA-s u mor të mërkurën pasdite, pas një takimi të UEFA-s me anëtarët e vet. Edhe finales e Ligës së Kampionëve, Ligës së Evropës dhe Ligës së Kampionëve të vashave janë shtyrë tashmë, të cilat duhej të ...
AlbInfo | 01-Apr-2020 20:05
Ky vendim i UEFA-s u mor të mërkurën pasdite, pas një takimi të UEFA-s me anëtarët e vet. Edhe finales e Ligës së Kampionëve, Ligës së Evropës dhe Ligës së Kampionëve të vashave janë shtyrë tashmë, të cilat duhej të ...

Shtyhet Liga e Kampionëve Të gjitha ndeshjet në Ligën e Kampionëve dhe në Ligën e Evropës janë pezulluar deri në njoftimin e radhës, për shkak të pandemisë koronavirus, ka njoftuar UEFA. Ky vendim i UEFA-s u...
Të gjitha ndeshjet në Ligën e Kampionëve dhe në Ligën e Evropës janë pezulluar deri në njoftimin e radhës, për shkak të pandemisë koronavirus, ka njoftuar UEFA. Ky vendim i UEFA-s u mor të mërkurën pasdite, pas një ...
Kosova Sot | 01-Apr-2020 19:42
Të gjitha ndeshjet në Ligën e Kampionëve dhe në Ligën e Evropës janë pezulluar deri në njoftimin e radhës, për shkak të pandemisë koronavirus, ka njoftuar UEFA. Ky vendim i UEFA-s u mor të mërkurën pasdite, pas një ...

Takimi Maqedoni e Veriut – Kosovë shtyhet sërish
Takimi ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës sërish është shtyrë dhe do të luhet në një termin të ri. Fillimisht ishte planifikuar që të dyja përfaqësueset të përballeshin më 26 mars, mirëpo për shkak të pandemisë ...
Shenja | 01-Apr-2020 19:30
Takimi ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës sërish është shtyrë dhe do të luhet në një termin të ri. Fillimisht ishte planifikuar që të dyja përfaqësueset të përballeshin më 26 mars, mirëpo për shkak të pandemisë ...

Situata me COVID-19, Bashkia Tiranë heq qiranë për banesat sociale
Këshilli Bashkiak i Tiranës, gjatë ditës së sotme, mori vendimin e heqjes së qirasë për banesat sociale për periudhën mars-prill. Ky vendim është në përgjigje të situatës së krijuar në vend, për shkak të koronavirusit. ...
RTSH | 01-Apr-2020 19:29
Këshilli Bashkiak i Tiranës, gjatë ditës së sotme, mori vendimin e heqjes së qirasë për banesat sociale për periudhën mars-prill. Ky vendim është në përgjigje të situatës së krijuar në vend, për shkak të koronavirusit. ...

Këto ishin të gjitha vendimet e marra sot nga UEFA në video-konferencën e mbajtur me 55 anëtaret e saja
UEFA ka mbajtur sot një video-konferencë me 55 federatat e saj anëtare, ku janë diskutuar shumë çështje të rëndësishme sa i përket ecurisë së mëtejshme të kalendarit të garave në kampionatet kombëtare dhe ndeshjeve të ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 17:40
UEFA ka mbajtur sot një video-konferencë me 55 federatat e saj anëtare, ku janë diskutuar shumë çështje të rëndësishme sa i përket ecurisë së mëtejshme të kalendarit të garave në kampionatet kombëtare dhe ndeshjeve të ...

Koronavirusi/ UEFA përgatit tre skenarë për rinisjen e kampionateve
Ndonëse situate me koronavirusin në Europë mbetet shqetësuese dhe në shumë disa shtete është përhapur në masë të gjerë, UEFA nuk kanë ndërmend të dorëzohen dhe kanë përgatitur tre skenar të mundshëm për të çuar deri në ...
Telegraf | 01-Apr-2020 16:56
Ndonëse situate me koronavirusin në Europë mbetet shqetësuese dhe në shumë disa shtete është përhapur në masë të gjerë, UEFA nuk kanë ndërmend të dorëzohen dhe kanë përgatitur tre skenar të mundshëm për të çuar deri në ...

‘Dardanët’ reagojnë pas shtyrjes së ndeshjes Maqedonia e Veriut – Kosova
Përfaqësuesja e Kosovës nuk do të luajë kundër Maqedonisë së Veriut në kuadër të “play-off”-it të Ligës së Kombeve në qershor, shkruan zeri.info UEFA ka marrë vendim që kjo ndeshje të shtyhet. Pas......
Zeri | 01-Apr-2020 19:15
Përfaqësuesja e Kosovës nuk do të luajë kundër Maqedonisë së Veriut në kuadër të “play-off”-it të Ligës së Kombeve në qershor, shkruan zeri.info UEFA ka marrë vendim që kjo ndeshje të shtyhet. Pas......

Zyrtarisht shtyhet ndeshja mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës
Është shtyrë sërish përballje mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës që planifikohej të zhvillohej në qershor. Fillimisht ndeshja do të zhvillohej më 26 mars në kuadër të play-offit në Ligën e Kombeve, por ajo u shty ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 17:31
Është shtyrë sërish përballje mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës që planifikohej të zhvillohej në qershor. Fillimisht ndeshja do të zhvillohej më 26 mars në kuadër të play-offit në Ligën e Kombeve, por ajo u shty ...

Shtyhet Liga e Kampionëve
Të gjitha ndeshjet në Ligën e Kampionëve dhe në Ligën e Evropës janë pezulluar deri në njoftimin e radhës, për shkak të pandemisë koronavirus, ka njoftuar UEFA. Ky vendim i UEFA-s u mor të mërkurën pasdite, pas një ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 19:12
Të gjitha ndeshjet në Ligën e Kampionëve dhe në Ligën e Evropës janë pezulluar deri në njoftimin e radhës, për shkak të pandemisë koronavirus, ka njoftuar UEFA. Ky vendim i UEFA-s u mor të mërkurën pasdite, pas një ...

Zyrtare: Liga e Kampionëve dhe ajo e Evropës zhvillohen në korrik e gusht
UEFA ka mbajtur video-konferencën e ardhës me 55 vendet anëtare të saj, për të marrë vendime të reja rreth kampionateve. Shtëpia e futbollit evropian ka marrë vendim edhe për Ligën e Kampionëve dhe atë të Evropës se kur ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 17:18
UEFA ka mbajtur video-konferencën e ardhës me 55 vendet anëtare të saj, për të marrë vendime të reja rreth kampionateve. Shtëpia e futbollit evropian ka marrë vendim edhe për Ligën e Kampionëve dhe atë të Evropës se kur ...

Baseli s’e shfrytëzon opsionin për blerjen e Zhegrovës, pritet rikthimi në Belgjikë
UEFA ka mbajtur sot një video-konferencë me 55 federatat e saj anëtare, ku janë diskutuar shumë çështje të rëndësishme sa i përket ecurisë së mëtejshme të kalendarit të garave në kampionatet kombëtare dhe ndeshjeve të ...
GazetaBlic | 01-Apr-2020 19:09
UEFA ka mbajtur sot një video-konferencë me 55 federatat e saj anëtare, ku janë diskutuar shumë çështje të rëndësishme sa i përket ecurisë së mëtejshme të kalendarit të garave në kampionatet kombëtare dhe ndeshjeve të ...

UEFA ka shtyrë të gjitha ndeshjet e planifikuara deri në qershor
Shtëpia e futbollit europian, UEFA, sot zhvilloi një video-konferencë me sekretarët e përgjithshëm të të gjitha 55 shoqatave anëtare të UEFA-s, dhe më pas Komiteti Ekzekutiv i UEFA-së mori disa vendime. Të gjitha garat ...
InfoSport.mk | 01-Apr-2020 18:54
Shtëpia e futbollit europian, UEFA, sot zhvilloi një video-konferencë me sekretarët e përgjithshëm të të gjitha 55 shoqatave anëtare të UEFA-s, dhe më pas Komiteti Ekzekutiv i UEFA-së mori disa vendime. Të gjitha garat ...

Zyrtare: Shtyhet sërish ndeshja Kosovë-Maqedoni e Veriut
Ndeshja e Kosovës kundër Maqedonisë së Veriut për kualifikim në Kampionatin Evropian 2020 është shtyrë për herë të dytë, për shkak të krizës së pandemisë koronavirus, ka njoftuar UEFA. Ndeshjet e play-off’it të Ligës së ...
EkonomiaOnline | 01-Apr-2020 18:20
Ndeshja e Kosovës kundër Maqedonisë së Veriut për kualifikim në Kampionatin Evropian 2020 është shtyrë për herë të dytë, për shkak të krizës së pandemisë koronavirus, ka njoftuar UEFA. Ndeshjet e play-off’it të Ligës së ...

Zyrtare: Liga e Kampionëve dhe ajo e Evropës zhvillohen në korrik e gusht
UEFA ka mbajtur video-konferencën e radhës me 55 vendet anëtare të saj, për të marrë vendime të reja rreth kampionateve. Shtëpia e futbollit evropian ka marrë vendim edhe për Ligën e Kampionëve dhe atë të Evropës se kur ...
EkonomiaOnline | 01-Apr-2020 18:17
UEFA ka mbajtur video-konferencën e radhës me 55 vendet anëtare të saj, për të marrë vendime të reja rreth kampionateve. Shtëpia e futbollit evropian ka marrë vendim edhe për Ligën e Kampionëve dhe atë të Evropës se kur ...

Vendimet e marra në video-konferencën e UEFA-s: Shtyhet ndeshja RMV-Kosovë
Institucioni më i lartë i futbollit në Evropë, UEFA më herët gjatë të mërkurës njoftoi se janë shtyrë ndeshjet e përfaqësueseve të parapara të luhen në muajin qershor, transmeton Portalb.mk Kështu, ndeshja ndërmjet ...
Portalb | 01-Apr-2020 18:14
Institucioni më i lartë i futbollit në Evropë, UEFA më herët gjatë të mërkurës njoftoi se janë shtyrë ndeshjet e përfaqësueseve të parapara të luhen në muajin qershor, transmeton Portalb.mk Kështu, ndeshja ndërmjet ...

UEFA vendos sërish ta shtyejë ndeshjen Maqedoni e Veriut – Kosovë
Federata Evropiane e futbollit nëpërmjet një njoftimi ka bërë të ditur se ka vendosur që t’i shtyejë përsëri ndeshjet e play off-it të Ligës së Kombeve. Ndeshja e gjysmëfinales mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, që ...
Klan Kosova | 01-Apr-2020 18:07
Federata Evropiane e futbollit nëpërmjet një njoftimi ka bërë të ditur se ka vendosur që t’i shtyejë përsëri ndeshjet e play off-it të Ligës së Kombeve. Ndeshja e gjysmëfinales mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, që ...

Zyrtare: Shtyhet sërish ndeshja Kosovë-Maqedoni e Veriut
Ndeshja e Kosovës kundër Maqedonisë së Veriut për kualifikim në Kampionatin Evropian 2020 është shtyrë për herë të dytë, për shkak të krizës së pandemisë koronavirus, ka njoftuar UEFA. Lexoni edhe: Shpërthen Remzia: ...
Kosova Sot | 01-Apr-2020 17:58
Ndeshja e Kosovës kundër Maqedonisë së Veriut për kualifikim në Kampionatin Evropian 2020 është shtyrë për herë të dytë, për shkak të krizës së pandemisë koronavirus, ka njoftuar UEFA. Lexoni edhe: Shpërthen Remzia: ...

UEFA me vendime të reja, shtyhet përsëri ndeshja Maqedoni – Kosovë
UEFA ka mbajtur sot një video-konferencë me 55 federatat e saj anëtare, ku janë diskutuar shumë çështje të rëndësishme sa i përket ecurisë së mëtejshme të kalendarit të garave në kampionatet kombëtare dhe ndeshjeve të ...
Indeks Online | 01-Apr-2020 17:55
UEFA ka mbajtur sot një video-konferencë me 55 federatat e saj anëtare, ku janë diskutuar shumë çështje të rëndësishme sa i përket ecurisë së mëtejshme të kalendarit të garave në kampionatet kombëtare dhe ndeshjeve të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved