ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 15:29

Arrin në 10 numri i viktimave me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Arrin në 10 numri i viktimave me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 22:47
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...

Maqedoni: 30 raste të reja me coronavirus, gjithsej 384 të infektuar
Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë 24 orëve të kaluara në Maqedoni janë regjistruar 30 raste të reja me coronavirus. Sipas qyteteve nga 30 rastet e fundit, 12 janë në Shkup, 8 në Kumanovë, 9 në Prilep dhe 1 në ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 14:08
Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë 24 orëve të kaluara në Maqedoni janë regjistruar 30 raste të reja me coronavirus. Sipas qyteteve nga 30 rastet e fundit, 12 janë në Shkup, 8 në Kumanovë, 9 në Prilep dhe 1 në ...

MSH: Kemi kapacitet prej 1000 shtretërve për të trajtuar të infektuarit nga coronavirusi
Sistemi shëndetësor është i gatshëm të absorbojë numër më të madh të pacientëve i cili pritet me kulmin e coronavirusit nga fundi i muajit, kumtoi Ministria e Shëndetësisë. Klinika e Sëmundjeve Infektive, së bashku me ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 12:19
Sistemi shëndetësor është i gatshëm të absorbojë numër më të madh të pacientëve i cili pritet me kulmin e coronavirusit nga fundi i muajit, kumtoi Ministria e Shëndetësisë. Klinika e Sëmundjeve Infektive, së bashku me ...

Sistemi shëndetësor në Maqedoni i gatshëm për kulmin e epidemisë, që pritet në fund të prillit
“Sistemi shëndetësor në vend është i gatshëm të pranojë numër shumë më të madh të pacientëve se sa që po trajtohen tani në spitale, ndërkaq është i gatshëm ehe për pikun e epidemisë së koronavirusit , i cili sipas ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 08:31
“Sistemi shëndetësor në vend është i gatshëm të pranojë numër shumë më të madh të pacientëve se sa që po trajtohen tani në spitale, ndërkaq është i gatshëm ehe për pikun e epidemisë së koronavirusit , i cili sipas ...

Arrin në 10 numri i viktimave me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...
GazetaTema | 01-Apr-2020 15:45
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...

Më shumë të prekur nga coronavirusi ka Shkupi, më pas vjen Kumanova
Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, qyteti i Shkupit ka më së shumti të infektuar me coronavirus, përkatësisht me 183 të prekur, ndërsa pas kryeqytetit vjen Kumanova me 54 të sëmurë. Dibra ndodhen në vendin ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 18:17
Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, qyteti i Shkupit ka më së shumti të infektuar me coronavirus, përkatësisht me 183 të prekur, ndërsa pas kryeqytetit vjen Kumanova me 54 të sëmurë. Dibra ndodhen në vendin ...

Qytetarët e Maqedonisë që janë në izolim, do të monitorohen në mënyrë elektronike
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp tha se njerëzit në izolim do të monitorohen përmes një aplikacioni celular e cila për momentin po përpunohet sipas shembujve të vendeve evropiane. ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 16:50
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp tha se njerëzit në izolim do të monitorohen përmes një aplikacioni celular e cila për momentin po përpunohet sipas shembujve të vendeve evropiane. ...

LAJMI I FUNDIT: 30 raste të reja me koronavirus në Maqedoni, numri i përgjithshëm tani arrin në 384
Ministria e shëndetësisë informon se gjatë 24 orëve të kaluara janë regjistruar 30 raste të reja me koronavirus në vend. Sipas qyteteve, në Shkup janë 12, në Kumanovë 8, Prilep 9 dhe Kriva Pallankë 1 rast. Numri i ...
Koha.mk | 02-Apr-2020 14:11
Ministria e shëndetësisë informon se gjatë 24 orëve të kaluara janë regjistruar 30 raste të reja me koronavirus në vend. Sipas qyteteve, në Shkup janë 12, në Kumanovë 8, Prilep 9 dhe Kriva Pallankë 1 rast. Numri i ...

Tridhjetë raste të reja me koronavirus, gjithsej 384
Shkup, 2 prill 2020 (MEDIAL) – Në 24 orët e kaluara janë regjistruar 30 raste të reja me koronavirus në vend, edhe atë 12 në Shkup, tetë në Kumanovë, nëntë në Prilep dhe një në Kriva Pallankë, duke e çuar numrin e ...
Medial | 02-Apr-2020 14:11
Shkup, 2 prill 2020 (MEDIAL) – Në 24 orët e kaluara janë regjistruar 30 raste të reja me koronavirus në vend, edhe atë 12 në Shkup, tetë në Kumanovë, nëntë në Prilep dhe një në Kriva Pallankë, duke e çuar numrin e ...

30 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Ministria e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë regjistruar 30 raste të reja të koronavirusit në vendin tonë. Në bazë të qyteteve raste janë regjistruar: 12 në Shkup, tetë në Kumanovë, nëntë në Prilep dhe ...
Shenja | 02-Apr-2020 13:59
Ministria e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë regjistruar 30 raste të reja të koronavirusit në vendin tonë. Në bazë të qyteteve raste janë regjistruar: 12 në Shkup, tetë në Kumanovë, nëntë në Prilep dhe ...

Zëvendëskryeministrja Shekerinska, ministri Filipçe dhe kryetari i Qytetit ë Shkupit Shilegov do ta vizitojnë spitalin mobil
Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, së bashku me ministrin e Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe kryetarin e Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov sot pasdite do ta vizitojnë lokacionin ku ...
TetovaSot | 02-Apr-2020 12:49
Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, së bashku me ministrin e Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe kryetarin e Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov sot pasdite do ta vizitojnë lokacionin ku ...

Zëvendëskryeministrja Shekerinska, ministri Filipçe dhe kryetari i Qytetit ë Shkupit Shilegov do ta vizitojnë spitalin mobil
Shkup, 2 prill 2020 (MEDIAL) – Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, së bashku me ministrin e Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe kryetarin e Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov sot pasdite ...
Medial | 02-Apr-2020 12:41
Shkup, 2 prill 2020 (MEDIAL) – Zëvendëskryeministrja dhe ministre e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, së bashku me ministrin e Shëndetësisë, Venko Filipçe dhe kryetarin e Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov sot pasdite ...

RMV, Ministria e Shëndetësisë: Kemi kapacitete të mjaftueshme për hospitalizimin e pacinetëve me virusin korona
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, deklaroi në konferencën e mbrëmshme për media se, sistemi shëndetësor është i gatshëm të absorboj numër më të madh të pacientëve që priten në kulmin e virusit korona kah fundi i ...
Arbresh | 02-Apr-2020 11:55
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, deklaroi në konferencën e mbrëmshme për media se, sistemi shëndetësor është i gatshëm të absorboj numër më të madh të pacientëve që priten në kulmin e virusit korona kah fundi i ...

Sistemi shëndetësor i gatshëm të pranojë numër më të madh të pacientëve
Shkup, 2 prill – Sistemi shëndetësor është i gatshëm të absorbojë numër më të madh të pacientëve i cili pritet me kulmin e koronavirusit nga fundi i muajit, kumtoi Ministria e Shëndetësisë. Klinika e Sëmundjeve ...
Koha.mk | 02-Apr-2020 11:48
Shkup, 2 prill – Sistemi shëndetësor është i gatshëm të absorbojë numër më të madh të pacientëve i cili pritet me kulmin e koronavirusit nga fundi i muajit, kumtoi Ministria e Shëndetësisë. Klinika e Sëmundjeve ...

MSH: Sistemi shëndetësor i gatshëm të pranojë numër më të madh të pacientëve, si dhe për kulmin e virusit nga fundi i muajit
Shkup, 2 prill 2020 (MEDIAL) – Sistemi shëndetësor është i gatshëm të absorbojë numër më të madh të pacientëve i cili pritet me kulmin e koronavirusit nga fundi i muajit, kumtoi Ministria e Shëndetësisë. Klinika e ...
Medial | 02-Apr-2020 11:42
Shkup, 2 prill 2020 (MEDIAL) – Sistemi shëndetësor është i gatshëm të absorbojë numër më të madh të pacientëve i cili pritet me kulmin e koronavirusit nga fundi i muajit, kumtoi Ministria e Shëndetësisë. Klinika e ...

Sa ka kapacitet Infektivi në Shkup të përballojë numër më të madh të të infektuarve?
Sistemi i shëndetësisë është i gatshëm të pranojë numër më të madh të pacientëve që pritet të arrijnë me pikun e virusit korona në muajin prill, pohon Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, përcjell GazetaExpress nga ...
Gazeta Express | 02-Apr-2020 10:48
Sistemi i shëndetësisë është i gatshëm të pranojë numër më të madh të pacientëve që pritet të arrijnë me pikun e virusit korona në muajin prill, pohon Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, përcjell GazetaExpress nga ...

Sa ka kapacitet Infektivi në Shkup të përballojë numër më të madh të të infektuarve?
Sistemi i shëndetësisë është i gatshëm të pranojë numër më të madh të pacientëve që pritet të arrijnë me pikun e virusit korona në muajin prill, pohon Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe. Klinika për sëmundje ...
Arbresh | 02-Apr-2020 10:48
Sistemi i shëndetësisë është i gatshëm të pranojë numër më të madh të pacientëve që pritet të arrijnë me pikun e virusit korona në muajin prill, pohon Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe. Klinika për sëmundje ...

Maqedoni, personat në izolim do të ndiqen përmes aplikacionit celular
Edhe Maqedonia e Veriut do të aplikojë aplikacionin celular për identifikimin dhe ndjekjen e personave që janë në izolim. Kjo u bë e ditur dje nga ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe, duke shtuar se ky është një ...
Ina-Online | 02-Apr-2020 10:48
Edhe Maqedonia e Veriut do të aplikojë aplikacionin celular për identifikimin dhe ndjekjen e personave që janë në izolim. Kjo u bë e ditur dje nga ministri i shëndetësisë, Venko Filipçe, duke shtuar se ky është një ...

Sistemi shëndetësor i gatshëm për pikun e epidemisë që pritet në fund të prillit
Sistemi shëndetësor në vend është i gatshëm të pranojë numër shumë më të madh të pacientëve se sa që po trajtohen tani në spitale, ndërkaq është i gatshëm ehe për pikun e epidemisë së koronavirusit , i cili sipas ...
Republika | 02-Apr-2020 10:23
Sistemi shëndetësor në vend është i gatshëm të pranojë numër shumë më të madh të pacientëve se sa që po trajtohen tani në spitale, ndërkaq është i gatshëm ehe për pikun e epidemisë së koronavirusit , i cili sipas ...

Sistemi shëndetësor i gatshëm për pikun e epidemisë që pritet në fund të prillit
Sistemi shëndetësor në vend është i gatshëm të pranojë numër shumë më të madh të pacientëve se sa që po trajtohen tani në spitale, ndërkaq është i gatshëm ehe për pikun e epidemisë së koronavirusit , i cili sipas ...
TetovaSot | 02-Apr-2020 09:58
Sistemi shëndetësor në vend është i gatshëm të pranojë numër shumë më të madh të pacientëve se sa që po trajtohen tani në spitale, ndërkaq është i gatshëm ehe për pikun e epidemisë së koronavirusit , i cili sipas ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved