ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 03:35

“Ndriço blu”, Presidenca i bashkohet fushatës globale në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin

“Ndriço blu”, Presidenca i bashkohet fushatës globale në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin
TIRANË Presidenca është ngjyrosur blu në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin. Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një moment nga ndezja e dritave teksa shkruan se i bashkohet fushatës globale ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 19:54
TIRANË Presidenca është ngjyrosur blu në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin. Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një moment nga ndezja e dritave teksa shkruan se i bashkohet fushatës globale ...

Presidenti Meta: I bashkohem fushatës globale “Ndriço Blu” (VIDEO)
Sot është Dita Ndërkombëtare e Autizmit dhe Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta i është bashkuar fushatës globale ”Ndriço Blu”, duke e ndriçuar Presidencës me këtë ngjyrë. Kreu i shtetit thotë se fëmijët dhe familjet e ...
Telegraf | 02-Apr-2020 20:16
Sot është Dita Ndërkombëtare e Autizmit dhe Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta i është bashkuar fushatës globale ”Ndriço Blu”, duke e ndriçuar Presidencës me këtë ngjyrë. Kreu i shtetit thotë se fëmijët dhe familjet e ...

?Kuvendi ndriçohet me ngjyrë të kaltër për Ditën Botërore të Autizmit
Kuvendi i Republikës së Kosovës i është bashkuar aktivitetit global për shënimin e Ditës Botërore të Autizmit. Ndërtesa e Kuvendit është ndriçuar në mënyrë simbolike me ngjyrë të kaltër, në shenjë të solidaritetit me ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 21:02
Kuvendi i Republikës së Kosovës i është bashkuar aktivitetit global për shënimin e Ditës Botërore të Autizmit. Ndërtesa e Kuvendit është ndriçuar në mënyrë simbolike me ngjyrë të kaltër, në shenjë të solidaritetit me ...

Kuvendi ndriçohet me ngjyrë të kaltër për Ditën Botërore të Autizmit
Kuvendi i Republikës së Kosovës i është bashkuar aktivitetit global për shënimin e Ditës Botërore të Autizmit. Ndërtesa e Kuvendit është ndriçuar në mënyrë simbolike me ngjyrë të kaltër, në shenjë të solidaritetit me ...
EkonomiaOnline | 02-Apr-2020 22:49
Kuvendi i Republikës së Kosovës i është bashkuar aktivitetit global për shënimin e Ditës Botërore të Autizmit. Ndërtesa e Kuvendit është ndriçuar në mënyrë simbolike me ngjyrë të kaltër, në shenjë të solidaritetit me ...

Kuvendi ndriçohet me ngjyrë të kaltër për Ditën Botërore të Autizmit
Kuvendi i Kosovës i është bashkuar aktivitetit global për shënimin e Ditës Botërore të Autizmit. Ndërtesa e Kuvendit është ndriçuar në mënyrë simbolike me ngjyrë të kaltër, në shenjë të solidaritetit me personat me ...
Medial | 02-Apr-2020 22:24
Kuvendi i Kosovës i është bashkuar aktivitetit global për shënimin e Ditës Botërore të Autizmit. Ndërtesa e Kuvendit është ndriçuar në mënyrë simbolike me ngjyrë të kaltër, në shenjë të solidaritetit me personat me ...

Kuvendi ndriçohet me ngjyrë të kaltër për Ditën Botërore të Autizmit
Kuvendi i Kosovës i është bashkuar aktivitetit global për shënimin e Ditës Botërore të Autizmit. Ndërtesa e Kuvendit është ndriçuar në mënyrë simbolike me ngjyrë të kaltër, në shenjë të solidaritetit me personat me ...
Klan Kosova | 02-Apr-2020 22:11
Kuvendi i Kosovës i është bashkuar aktivitetit global për shënimin e Ditës Botërore të Autizmit. Ndërtesa e Kuvendit është ndriçuar në mënyrë simbolike me ngjyrë të kaltër, në shenjë të solidaritetit me personat me ...

Shënim simbolik i Ditës Ndërkombëtare të Personave me Autizëm (VIDEO)
Për nder të Ditës Ndërkombëtare të Personave me Autizëm, është ndërmarrë një aksion simbolik në mbështetje të tyre. Sot është ndërmarrë një iniciativë ku qytetarët ndriçojnë me ngjyrë të kaltër qiellin nga ballkonet e ...
Medial | 02-Apr-2020 21:41
Për nder të Ditës Ndërkombëtare të Personave me Autizëm, është ndërmarrë një aksion simbolik në mbështetje të tyre. Sot është ndërmarrë një iniciativë ku qytetarët ndriçojnë me ngjyrë të kaltër qiellin nga ballkonet e ...

Shënim simbolik i Ditës Ndërkombëtare të Personave me Autizëm (VIDEO)
Për nder të Ditës Ndërkombëtare të Personave me Autizëm, është ndërmarrë një aksion simbolik në mbështetje të tyre. Sot është ndërmarrë një iniciativë ku qytetarët ndriçojnë me ngjyrë të kaltër qiellin nga ballkonet e ...
Klan Kosova | 02-Apr-2020 21:41
Për nder të Ditës Ndërkombëtare të Personave me Autizëm, është ndërmarrë një aksion simbolik në mbështetje të tyre. Sot është ndërmarrë një iniciativë ku qytetarët ndriçojnë me ngjyrë të kaltër qiellin nga ballkonet e ...

Qeveria e Kosovës “vishet” me të kaltër, në Ditën Botërore të Autizmit
Sot shënohet Dita Botërore e Autizmit, dhe Qeveria e Kosovës i është bashkuar aktivitetit global për shënimin e kësaj dite. Përveç ndërtesës së Kuvendit të Kosovës, edhe ndërtesa e Qeverisë “u vesh” me të kaltër, si ...
Indeks Online | 02-Apr-2020 21:38
Sot shënohet Dita Botërore e Autizmit, dhe Qeveria e Kosovës i është bashkuar aktivitetit global për shënimin e kësaj dite. Përveç ndërtesës së Kuvendit të Kosovës, edhe ndërtesa e Qeverisë “u vesh” me të kaltër, si ...

Kuvendi ndriçohet me ngjyrë të kaltër për Ditën Botërore të Autizmit
Ndërtesa e Kuvendit është ndriçuar në mënyrë simbolike me ngjyrë të kaltër, në shenjë të solidaritetit me personat me autizëm dhe në funksion të ndërgjegjësimit për autizmin në të gjitha nivelet e shoqërisë. Dita ...
Lajminet | 02-Apr-2020 21:35
Ndërtesa e Kuvendit është ndriçuar në mënyrë simbolike me ngjyrë të kaltër, në shenjë të solidaritetit me personat me autizëm dhe në funksion të ndërgjegjësimit për autizmin në të gjitha nivelet e shoqërisë. Dita ...

Kuvendi dhe Qeveria ndriçohen me të kaltër për Ditën Botërore të Autizmit
Ndërtesa e Kuvendit të Kosovës dhe ajo e Qeverisë i janë bashkuar aktivitetit global për shënimin e Ditës Botërore të Autizmit. Këto ndërtesa janë ndriçuar në mënyrë simbolike me ngjyrë të kaltër, në shenjë të ...
Koha.net | 02-Apr-2020 21:29
Ndërtesa e Kuvendit të Kosovës dhe ajo e Qeverisë i janë bashkuar aktivitetit global për shënimin e Ditës Botërore të Autizmit. Këto ndërtesa janë ndriçuar në mënyrë simbolike me ngjyrë të kaltër, në shenjë të ...

Kuvendi bëhet i kaltër për Ditën Botërore të Autizmit
Kuvendi i Kosovës i është bashkuar aktivitetit global për shënimin e Ditës Botërore të Autizmit. Ndërtesa e Kuvendit është ndriçuar në mënyrë simbolike me ngjyrë të kaltër, në shenjë të solidaritetit me personat me ...
Koha.net | 02-Apr-2020 20:57
Kuvendi i Kosovës i është bashkuar aktivitetit global për shënimin e Ditës Botërore të Autizmit. Ndërtesa e Kuvendit është ndriçuar në mënyrë simbolike me ngjyrë të kaltër, në shenjë të solidaritetit me personat me ...

Autizmi në kohë pandemie/ Vështirësitë e qëndrimit mbyllur
Sot është dita ndërkombëtare e autizmit të personave që ndoshta e kalojnë me më vështirësi se kushdo tjetër këtë periudhë karantinimi për shkak të koronavirusit.
Top Channel | 02-Apr-2020 15:44
Sot është dita ndërkombëtare e autizmit të personave që ndoshta e kalojnë me më vështirësi se kushdo tjetër këtë periudhë karantinimi për shkak të koronavirusit.

Ndërtesa e Kuvendit të Kosovës ndriqohet me të kaltër, në Ditën Botërore të Autizmit
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani njoftoi përmes një postimi në Twitter se ndërtesa e Kuvendit të Kosovës u ndriqua me të kaltër, për Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit të Autizmit. Kuvendi i Republikës së Kosovës i është ...
Indeks Online | 02-Apr-2020 20:54
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani njoftoi përmes një postimi në Twitter se ndërtesa e Kuvendit të Kosovës u ndriqua me të kaltër, për Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit të Autizmit. Kuvendi i Republikës së Kosovës i është ...

Ndërtesa e Kuvendit të Kosovës ndriqohet me të kaltër, në Ditën Botërore të Autizmit
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani njoftoi përmes një postimi në Twitter se ndërtesa e Kuvendit të Kosovës u ndriqua me të kaltër, për Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit të Autizmit. Sonte, ndërtesa e Kuvendit të Kosovës ...
Indeks Online | 02-Apr-2020 20:46
Kryeparlamentarja Vjosa Osmani njoftoi përmes një postimi në Twitter se ndërtesa e Kuvendit të Kosovës u ndriqua me të kaltër, për Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit të Autizmit. Sonte, ndërtesa e Kuvendit të Kosovës ...

Kuvendi ndriçohet në blu: Solidaritet në Ditën e Ndërgjegjësimit Botëror për Autizmin
TIRANE, 2 prill/MEDIAL/-Me rastin e 2 prillit, ditës Ditës së Ndërgjegjësimit Botëror për Autizmin, ndërtesa e Kuvendit të Shqipërisë, në mbrëmjen e kësaj dite është ndriçuar në ngjyrë blu. Kuvendi i bashkohet me këtë ...
Medial | 02-Apr-2020 20:31
TIRANE, 2 prill/MEDIAL/-Me rastin e 2 prillit, ditës Ditës së Ndërgjegjësimit Botëror për Autizmin, ndërtesa e Kuvendit të Shqipërisë, në mbrëmjen e kësaj dite është ndriçuar në ngjyrë blu. Kuvendi i bashkohet me këtë ...

“Ndriço blu”, Presidenca i bashkohet fushatës globale në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin
Lajmi Fundit nga Shqiperia, lajme, lajmet e fundit “Ndriço blu”, Presidenca i bashkohet fushatës globale në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin TIRANË Presidenca është ngjyrosur blu në Ditën Botërore të ...
Lajmi i Fundit | 02-Apr-2020 19:57
Lajmi Fundit nga Shqiperia, lajme, lajmet e fundit “Ndriço blu”, Presidenca i bashkohet fushatës globale në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin TIRANË Presidenca është ngjyrosur blu në Ditën Botërore të ...

Haziri në Ditën e Autizmit: Bashkë giithmonë, jo vetëm në këtë ditë të shënuar!
Kryetari i Gjilanit Lutfi Haziri në Ditën Botërore të Autizmit ka thënë se duhet të jemi bashkë gjithmonë, jo vetëm në këtë ditë të shënuar Ai theksoi se me të gjitha kapacitetet komunale përpiqen që t’i mbështetesin ...
Klan Kosova | 02-Apr-2020 19:41
Kryetari i Gjilanit Lutfi Haziri në Ditën Botërore të Autizmit ka thënë se duhet të jemi bashkë gjithmonë, jo vetëm në këtë ditë të shënuar Ai theksoi se me të gjitha kapacitetet komunale përpiqen që t’i mbështetesin ...

Meta mesazh të fortë ditën e Ndërgjegjësimit për Autizmin: Mbështetja dhe përkrahja e këtyre fëmijëve…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, kujton sot Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin, duke dhënë mesazhin se “kjo ditë na kujton detyrimet institucionale dhe shoqërore, për fëmijët dhe familjet e tyre, të ...
Standard | 02-Apr-2020 18:17
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, kujton sot Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin, duke dhënë mesazhin se “kjo ditë na kujton detyrimet institucionale dhe shoqërore, për fëmijët dhe familjet e tyre, të ...

(VIDEO) Shkupi, Prishtina dhe Tirana nuk kanë numër zyrtarë të fëmijëve autik
Sot në mbarë botën shënohet Dita Ndërkombëtare e Autizmit. Maqedonia e Veriut nuk ka një numër të saktë të personave me autizëm, pasi nuk ka regjistër që e tregon këtë, mirëpo mendohet të jetë një numër prej 15-20 000 ...
Shenja | 02-Apr-2020 17:56
Sot në mbarë botën shënohet Dita Ndërkombëtare e Autizmit. Maqedonia e Veriut nuk ka një numër të saktë të personave me autizëm, pasi nuk ka regjistër që e tregon këtë, mirëpo mendohet të jetë një numër prej 15-20 000 ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved