ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 02:45

Ja mesazhi i 66 vjeçarit nga Fieri që fitoi betejën me COVID-19, Manastirliu: Punë fantastike e stafit mjekësor

Ja mesazhi i 66 vjeçarit nga Fieri që fitoi betejën me COVID-19, Manastirliu: Punë fantastike e stafit mjekësor
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka ndarë në faqen e saj në Facebook videon e një prej pacientëve që sot lë Spitalin e Infektikivit i shëruar nga COVID-19.
Top Channel | 02-Apr-2020 13:29
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka ndarë në faqen e saj në Facebook videon e një prej pacientëve që sot lë Spitalin e Infektikivit i shëruar nga COVID-19.

Koronavirusi/ Zëri i Amerikës: Mesatarja e vdekjeve nga Covid-19 në Shqipëri, mbi atë botërore
Në Shqipëri autoritetet thanë sot se janë në rrugë të mbarë në përpjekjet e tyre për të frenuar përhapjen e koronavirusit, ndërsa nuk shfaqën shqetësim për numrin e vdekjeve, të cilat u rritën ndjeshëm ditët e fundit ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 13:24
Në Shqipëri autoritetet thanë sot se janë në rrugë të mbarë në përpjekjet e tyre për të frenuar përhapjen e koronavirusit, ndërsa nuk shfaqën shqetësim për numrin e vdekjeve, të cilat u rritën ndjeshëm ditët e fundit ...

“Kam rilindur për së dyti”, dëshmia e fierakut që mposhti koronavirusin pas 21 ditësh tek Infektivi, vuante nga disa sëmundje
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, publikon në “Facebook” dëshminë e 66-vjeçarit nga Fieri, që mposhti koronavirusin dhe ka lënë sot spitalin, duke u kthyer në shtëpi. Duke falënderuar stafin mjekësor, ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 13:20
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, publikon në “Facebook” dëshminë e 66-vjeçarit nga Fieri, që mposhti koronavirusin dhe ka lënë sot spitalin, duke u kthyer në shtëpi. Duke falënderuar stafin mjekësor, ...

Koronavirusi në Shqipëri. 18 raste të reja, 9 të shëruar
Sa me siper ishin nje pjese e raportit te MSH qe kete radhe u lexua nga Rovena Daja nga Instituti i Shendetit Publik. “Ne 24 oret e fundit jane testuar 96 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 18 raste te ...
ikub.al | 02-Apr-2020 11:55
Sa me siper ishin nje pjese e raportit te MSH qe kete radhe u lexua nga Rovena Daja nga Instituti i Shendetit Publik. “Ne 24 oret e fundit jane testuar 96 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 18 raste te ...

“Kam lindur për së dyti”/ Manastirliu publikon videon e pacientit të shëruar nga COVID-19
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu ka bërë të ditur se 66-vjeçari nga Fieri, i cili ka qenë i shtruar në Infektiv pasi u diagnostikua me COVID-19, do të lërë pas 21 ditësh ambientet e spitalit. Krahas virusit, ...
VizionPlus | 02-Apr-2020 14:11
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manstirliu ka bërë të ditur se 66-vjeçari nga Fieri, i cili ka qenë i shtruar në Infektiv pasi u diagnostikua me COVID-19, do të lërë pas 21 ditësh ambientet e spitalit. Krahas virusit, ...

CoVid-19/ 8 fëmijë të prekur në vend
Rovena Daja nga Instituti i Shëndetit Publik njoftoi pak më herët të rejat e fundit nga situata e koronavirusit në vendin tonë.
Top Channel | 02-Apr-2020 11:59
Rovena Daja nga Instituti i Shëndetit Publik njoftoi pak më herët të rejat e fundit nga situata e koronavirusit në vendin tonë.

Frika nga koronavirusi merr fund/ Rrugët mbushen plot me makina, qytetarët lëvizin lirshëm nëpër Tiranë
Rrugët e Tiranës dhe trotuaret janë të mbushur plot me makina dhe njerëz. Shumë prej tyre i drejtohen dyqaneve për të bërë pazar, disa të tjerë shkojnë në punë, por ka edhe nga ata që ka vendosur që të bëjnë një xhiro. ...
Telegraf | 02-Apr-2020 13:51
Rrugët e Tiranës dhe trotuaret janë të mbushur plot me makina dhe njerëz. Shumë prej tyre i drejtohen dyqaneve për të bërë pazar, disa të tjerë shkojnë në punë, por ka edhe nga ata që ka vendosur që të bëjnë një xhiro. ...

Lajm i mirë nga Korça/ Çifti i të moshuarve shërohet nga koronavirusi
Një çift të moshuarish në Korçë kanë dalë nga spitali sepse kanë marrë veten pasi u infektuan me COVID-19. Lajmin e mirë e dha Drejtori i Spitalit të Korçës, Litian Broka në “Facebook”. Sipas tij, Yzdeini 79 vjeç vuante ...
VizionPlus | 02-Apr-2020 13:24
Një çift të moshuarish në Korçë kanë dalë nga spitali sepse kanë marrë veten pasi u infektuan me COVID-19. Lajmin e mirë e dha Drejtori i Spitalit të Korçës, Litian Broka në “Facebook”. Sipas tij, Yzdeini 79 vjeç vuante ...

Nis puna edhe në spitalin COVID 2 “Shefqet Ndroqi”, MSH: Kemi 1 pacient të shtruar
Jane 277 të prekur nga koronavirusi në vendin tonë, mes tyre kemi 16 viktima, 76 të shëruar, por edhe 81 të shtruar në shërbimin infektiv. 8 prej tyre janë në terapi intensive ndërsa 4 nga këta janë të intubuar. Pjesa ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 11:43
Jane 277 të prekur nga koronavirusi në vendin tonë, mes tyre kemi 16 viktima, 76 të shëruar, por edhe 81 të shtruar në shërbimin infektiv. 8 prej tyre janë në terapi intensive ndërsa 4 nga këta janë të intubuar. Pjesa ...

Zv.ministri italian: 2 nga mjekët shqiptarë që erdhën ishin studentët e mi
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar bisedën që zhvilloi në një televizion italian me zv.ministrin e Shëndetësisë së Italisë, Pierpaolo Sileri dhe me doktorin Ilir Dhojniku që shërben ne spitalin ...
VizionPlus | 02-Apr-2020 13:16
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar bisedën që zhvilloi në një televizion italian me zv.ministrin e Shëndetësisë së Italisë, Pierpaolo Sileri dhe me doktorin Ilir Dhojniku që shërben ne spitalin ...

Zëri i Amerikës: Mesatarja e vdekjeve nga Covid-19 në Shqipëri, mbi atë botërore
Në Shqipëri autoritetet thanë se janë në rrugë të mbarë në përpjekjet e tyre për të frenuar përhapjen e koronavirusit, ndërsa nuk shfaqën shqetësim për numrin e vdekjeve, të cilat u rritën ndjeshëm ditët e fundit duke ...
Telegraf | 02-Apr-2020 12:48
Në Shqipëri autoritetet thanë se janë në rrugë të mbarë në përpjekjet e tyre për të frenuar përhapjen e koronavirusit, ndërsa nuk shfaqën shqetësim për numrin e vdekjeve, të cilat u rritën ndjeshëm ditët e fundit duke ...

Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Lezhë, rasti i fundit është një grua. Dyshimet për infektimin
Ka shkuar në gjashtë numri i të infektuarve me virusin vdekjeprurës COVID-19, në Lezhë. Rasti më i fundit është një grua, e cila është konfirmuar me koronavirus, pasi dyshohet se ka patur kontakte me të infektuarit e ...
Telegraf | 02-Apr-2020 12:40
Ka shkuar në gjashtë numri i të infektuarve me virusin vdekjeprurës COVID-19, në Lezhë. Rasti më i fundit është një grua, e cila është konfirmuar me koronavirus, pasi dyshohet se ka patur kontakte me të infektuarit e ...

Koronavirusi/ MSH jep të dhënat: 16 viktima, humb jetën edhe një 76-vjecar nga Durrësi. 18 raste të reja sot, 277 të prekur
Jo vetëm raste të reja të infektuarish por ka edhe të shëruar nga koronavirusi. Në përditësimin e të dhënave për ditën e sotme u bë me dije se ka humbur jetën një i moshur, 76-vjecar nga Durresi, duke e cuar ne 16 ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 11:25
Jo vetëm raste të reja të infektuarish por ka edhe të shëruar nga koronavirusi. Në përditësimin e të dhënave për ditën e sotme u bë me dije se ka humbur jetën një i moshur, 76-vjecar nga Durresi, duke e cuar ne 16 ...

Koronavirusi/Riaktivizohet infeksioni në Has dhe Elbasan, Tirana vijon kryesimin: Shifrat e reja të të prekurve gjatë 24 orëve
ISHP ka konfirmuar 18 raste të reja me koronavirus në vend duke e çuar numrin total të të prekurve në 277 që prej fillimit të krizës më datë 9 mars. Zona më e prekur gjatë 24 orëvë të fundit duket të jetë Hasi me 6 ...
Telegraf | 02-Apr-2020 12:02
ISHP ka konfirmuar 18 raste të reja me koronavirus në vend duke e çuar numrin total të të prekurve në 277 që prej fillimit të krizës më datë 9 mars. Zona më e prekur gjatë 24 orëvë të fundit duket të jetë Hasi me 6 ...

Shkon në 277 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri, 8 prej tyre janë fëmijë
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 277 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: “Në vijim të komunikimit të përditshëm, Ju bëjmë me dije se vazhdon puna në terren për ...
GazetaTema | 02-Apr-2020 11:30
Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka shkuar në 277 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Deklarata e ministrisë: “Në vijim të komunikimit të përditshëm, Ju bëjmë me dije se vazhdon puna në terren për ...

Shkon në tetë numri i fëmijëve të infektuar me koronavirus në Shqipëri
Është rritur numri i fëmijëve të infektuar me koronavirus në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë raporton se nga 277 të infektuar në vendin tonë, tetë prej tyre janë fëmijë, ndërsa nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore. ...
Telegraf | 02-Apr-2020 11:59
Është rritur numri i fëmijëve të infektuar me koronavirus në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë raporton se nga 277 të infektuar në vendin tonë, tetë prej tyre janë fëmijë, ndërsa nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore. ...

Rritet numri i të infektuarve, 18 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al 18 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Të dhënat janë bërë publike nga Rovena Daja e Institutit të Shëndetit Publik gjatë prezantimit të buletinit 24 orësh lidhur me ...
Mapo | 02-Apr-2020 11:27
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al 18 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Të dhënat janë bërë publike nga Rovena Daja e Institutit të Shëndetit Publik gjatë prezantimit të buletinit 24 orësh lidhur me ...

Shkon në 277 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri
Ka shkuar në 277 numri i personave të prekur nga koronavirusi në vendin tonë. Shifrat e reja lidhur me bilancin e të infektuarve në vend e bëri sot të ditur Ministria e Shëndetësisë gjatë deklaratës së përditshme për ...
Telegraf | 02-Apr-2020 11:55
Ka shkuar në 277 numri i personave të prekur nga koronavirusi në vendin tonë. Shifrat e reja lidhur me bilancin e të infektuarve në vend e bëri sot të ditur Ministria e Shëndetësisë gjatë deklaratës së përditshme për ...

Fituan betejën, 9 të prekur nga COVID-19 u shëruan ditën e sotme në Shqipëri
TIRANE 9 persona të prekur me COVID-19, janë shëruar përgjatë ditës së sotme. Lajmi është njoftuar nga kryeministri Edi Rama përmes një postimi në facebook. Shpërndarja gjeografike e rasteve pozitive, është si vijon: – ...
BalkanWeb | 01-Apr-2020 23:52
TIRANE 9 persona të prekur me COVID-19, janë shëruar përgjatë ditës së sotme. Lajmi është njoftuar nga kryeministri Edi Rama përmes një postimi në facebook. Shpërndarja gjeografike e rasteve pozitive, është si vijon: – ...

Shkon në 277 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri
Ministria e Shëndetësoisë bën me dije se ka shkuar në 277 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. VIJON… MINISTRIA E SHËNDETËSISË DHE MBROJTJES SOCIALE – Përditësimi i situatës së COVID-19 Rovena DajaInstituti i ...
GazetaTema | 02-Apr-2020 11:27
Ministria e Shëndetësoisë bën me dije se ka shkuar në 277 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri. VIJON… MINISTRIA E SHËNDETËSISË DHE MBROJTJES SOCIALE – Përditësimi i situatës së COVID-19 Rovena DajaInstituti i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved