ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 21:06

Foshnja pesëmuajshe infektohet me koronavirus në Kamenicë të Kosovës

Foshnja pesëmuajshe infektohet me koronavirus në Kamenicë të Kosovës
Mes te prekurve me koronavirus ne Kamenice të Kosovës, është edhe një foshnje vetëm 5 muajshe.
Top Channel | 02-Apr-2020 11:27
Mes te prekurve me koronavirus ne Kamenice të Kosovës, është edhe një foshnje vetëm 5 muajshe.

Kosovë, ja me kë kanë lidhje 13 rastet e reja të infektuara me koronavirus
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se pas testimeve të kryera edhe 13 person kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, duke shkuar kështu në 125 numri i personave të infektuar me këtë ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 08:50
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se pas testimeve të kryera edhe 13 person kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, duke shkuar kështu në 125 numri i personave të infektuar me këtë ...

Konfirmohet edhe një rast me COVID-19 – shkon në 126 numri i të infektuarve në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se është konfirmuar një rast i ri me coronavirus në Kosovë. Rasti i fundit ka çuar në 126 numrin e të infektuar me coronavirus, në vendin tonë. Ndërkaq ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 17:58
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se është konfirmuar një rast i ri me coronavirus në Kosovë. Rasti i fundit ka çuar në 126 numrin e të infektuar me coronavirus, në vendin tonë. Ndërkaq ...

Rritet numri i të infektuarve me CoVid-19 në Kosovë
Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 113 mostra të marra nga rastet në Klinikën Infektive dhe nga gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren.
Top Channel | 01-Apr-2020 22:34
Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar 113 mostra të marra nga rastet në Klinikën Infektive dhe nga gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren.

Robert Berisha tregon se nesër do t’i nënshtrohet testit për coronavirus
Këngëtari Robert Berisha prej disa ditësh është duke qëndruar në karantinë në konviktet e studentëve në Prishtinë. Kjo ngase me t’u kthyer nga Turqia ai së bashku me të tjerët që udhëtuan atë ditë janë izoluar në ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 14:25
Këngëtari Robert Berisha prej disa ditësh është duke qëndruar në karantinë në konviktet e studentëve në Prishtinë. Kjo ngase me t’u kthyer nga Turqia ai së bashku me të tjerët që udhëtuan atë ditë janë izoluar në ...

Edhe një rast i ri në Kosovë, shkon në 126 numri i të prekurve me koronavirus
Është regjistruar edhe një rast i ri me koronavirus në Kosovë, kështu duk shkruar në 126 numri i përgjithshëm i të prekurve me koronavirus, shkruan . Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka bërë të ...
Lajminet | 02-Apr-2020 18:18
Është regjistruar edhe një rast i ri me koronavirus në Kosovë, kështu duk shkruar në 126 numri i përgjithshëm i të prekurve me koronavirus, shkruan . Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka bërë të ...

Rasti i fundit me koronavirus është një pacient i QKUK-së
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), ka bërë të ditur se edhe një person ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Sipas njoftimit të IKSHPK-së, rasti i fundit është një pacient në Qendrën Klinike dhe ...
Lajminet | 02-Apr-2020 18:18
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), ka bërë të ditur se edhe një person ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Sipas njoftimit të IKSHPK-së, rasti i fundit është një pacient në Qendrën Klinike dhe ...

Kosovë/ 13 raste të reja me koronavirus, 4 të shëruar brenda 24 orëve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Gjatë 24 orëve janë konfirmuar edhe 13 persona të rinj pozitiv me koronavirus në Kosovë, ndërsa katër të tjerë janë shëruar. Gjithsej janë 125 raste me koronavirus në vend dhe ...
Mapo | 01-Apr-2020 22:05
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Gjatë 24 orëve janë konfirmuar edhe 13 persona të rinj pozitiv me koronavirus në Kosovë, ndërsa katër të tjerë janë shëruar. Gjithsej janë 125 raste me koronavirus në vend dhe ...

U shtua një rast i ri me koronavirus në Kosovë, numri i të infektuarve shkoi në 126
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se një person sot ka rezultuar pozitiv me koronavirus, transmeton Koha.net Sipas njoftimit, sot janë testuar 58 pacientë të dyshimtë nga Klinika Infektive dhe ...
Portalb | 02-Apr-2020 18:17
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se një person sot ka rezultuar pozitiv me koronavirus, transmeton Koha.net Sipas njoftimit, sot janë testuar 58 pacientë të dyshimtë nga Klinika Infektive dhe ...

Shtohen 13 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shërohen 10 të tjerë, numri total i të infektuarve 125
Kosova ka kapur shifrën e 125 të infektuarve me koronavirus pasi regjistroi një numër të konsiderueshëm prej 13 rastesh pozitive. Por lajmi i mirë është se numri i të shëruarve është shumë afër atij të infektuarve, plot ...
BalkanWeb | 01-Apr-2020 21:51
Kosova ka kapur shifrën e 125 të infektuarve me koronavirus pasi regjistroi një numër të konsiderueshëm prej 13 rastesh pozitive. Por lajmi i mirë është se numri i të shëruarve është shumë afër atij të infektuarve, plot ...

Konfirmohet edhe një rast me koronavirus në Kosovë
Insituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës përmes një njoftimi bën të ditur se edhe një rast ka dalë pozitiv me koronavirusin COVID-19. “Pas mesnate në laboratoret e IKSHPK u konfirmua 1 (një) rast i ri pozitiv ...
Koha.net | 17-Mar-2020 01:21
Insituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës përmes një njoftimi bën të ditur se edhe një rast ka dalë pozitiv me koronavirusin COVID-19. “Pas mesnate në laboratoret e IKSHPK u konfirmua 1 (një) rast i ri pozitiv ...

Konfirmohet edhe një rast me koronavirus në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) ka njoftuar se është konfirmuar edhe një rast me koronavirus në Kosovë. Numri i përgjithshëm i të infektuarve ka arritur në 126. "Nëse nuk u përmbahemi masave të ...
Radio Evropa e Lire | 02-Apr-2020 18:14
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK) ka njoftuar se është konfirmuar edhe një rast me koronavirus në Kosovë. Numri i përgjithshëm i të infektuarve ka arritur në 126. "Nëse nuk u përmbahemi masave të ...

Edhe një rast i ri me Covid-19, numri shkon në 126
Në Kosovë është shënuar edhe një rast i ri me Covid-19. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se sot pasdite ka përfunduar testimi i 58 pacientëve të dyshimtë nga Klinika Infektive dhe Klinika e ...
Medial | 02-Apr-2020 18:11
Në Kosovë është shënuar edhe një rast i ri me Covid-19. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se sot pasdite ka përfunduar testimi i 58 pacientëve të dyshimtë nga Klinika Infektive dhe Klinika e ...

Edhe një rast i ri me Covid-19, numri shkon në 126
Në Kosovë është shënuar edhe një rast i ri me Covid-19. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se sot pasdite ka përfunduar testimi i 58 pacientëve të dyshimtë nga Klinika Infektive dhe Klinika e ...
Klan Kosova | 02-Apr-2020 18:07
Në Kosovë është shënuar edhe një rast i ri me Covid-19. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se sot pasdite ka përfunduar testimi i 58 pacientëve të dyshimtë nga Klinika Infektive dhe Klinika e ...

1 rast i ri me COVID 19, pacientja është nga Korisha e Prizrenit
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka konfirmuar edhe një rast të ri me koronavirus, duke bërë që numri i rasteve në gjithë vendin të shkojë në 126. Përmes një postimi në faqen zyrtare, IKSHP’ja ka bërë me dije se do ...
Indeks Online | 02-Apr-2020 18:04
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka konfirmuar edhe një rast të ri me koronavirus, duke bërë që numri i rasteve në gjithë vendin të shkojë në 126. Përmes një postimi në faqen zyrtare, IKSHP’ja ka bërë me dije se do ...

Edhe një rast i ri me koronavirus në Kosovë
IKSHPK njofton për një rast të ri me koronavirus duke e quar në 16 numrin e të prekurve. “Pas mesnate në laboratoret e IKSHPK u konfirmua 1 (një) rast i ri pozitiv me COVID-19. Personi i gjinisë femrore, shtetase e ...
Klan Kosova | 17-Mar-2020 01:27
IKSHPK njofton për një rast të ri me koronavirus duke e quar në 16 numrin e të prekurve. “Pas mesnate në laboratoret e IKSHPK u konfirmua 1 (një) rast i ri pozitiv me COVID-19. Personi i gjinisë femrore, shtetase e ...

Edhe një rast i ri  me COVID-19 në Kosovë, shkon në 126 numri total
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë bën të ditur se edhe sot është shënuar një rasti i ri me koroanviris në Kosovës. Sipas IKSHPK-së, nga 58 pacientë të dyshimtë në Klinikën Infektive dhe atë të ...
Arbresh | 02-Apr-2020 18:01
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë bën të ditur se edhe sot është shënuar një rasti i ri me koroanviris në Kosovës. Sipas IKSHPK-së, nga 58 pacientë të dyshimtë në Klinikën Infektive dhe atë të ...

1 rast i ri me COVID 19, IKSHP s’tregon nga cila komunë është i infektuari
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka konfirmuar edhe një rast të ri me koronavirus, duke bërë kështu që numri i rasteve në gjithë vendin të shkojë në 126, raporton Express. Përmes një postimi në faqen zyrtare, ...
Gazeta Express | 02-Apr-2020 17:58
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka konfirmuar edhe një rast të ri me koronavirus, duke bërë kështu që numri i rasteve në gjithë vendin të shkojë në 126, raporton Express. Përmes një postimi në faqen zyrtare, ...

Shtohet një rast i ri me koronavirus në Kosovë, numri shkon në 126
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se një person sot ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Sipas njoftimit, sot janë testuar 58 pacientë të dyshimtë nga Klinika Infektive dhe Klinika e Pulmologjisë, ku ...
Koha.net | 02-Apr-2020 17:55
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se një person sot ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Sipas njoftimit, sot janë testuar 58 pacientë të dyshimtë nga Klinika Infektive dhe Klinika e Pulmologjisë, ku ...

Kosovë: 125 të infektuar me koronavirus
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka konfirmuar të mërkurën për 13 raste të reja të prekura me koronavirusin e ri. “Rastet pozitive janë raste kontakti, 11 prej të cilëve me vendbanim në Topanicë, 1 me vendbanim ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 22:40
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka konfirmuar të mërkurën për 13 raste të reja të prekura me koronavirusin e ri. “Rastet pozitive janë raste kontakti, 11 prej të cilëve me vendbanim në Topanicë, 1 me vendbanim ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved