ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 17:38

Covid-19/ Shkon në 10 numri i viktimave në Maqedoni, ministri i Shëndetësisë: Piku do të jetë në fund të muajit…

Covid-19/ Shkon në 10 numri i viktimave në Maqedoni, ministri i Shëndetësisë: Piku do të jetë në fund të muajit…
Maqedoni- Ka shkuar në 10 numri i viktimave në shtetin fqinj. Gjatë 24 orëve të fundit ka ndërrua jetë një person që ishte prekur me CoVid-19.
Top Channel | 01-Apr-2020 21:29
Maqedoni- Ka shkuar në 10 numri i viktimave në shtetin fqinj. Gjatë 24 orëve të fundit ka ndërrua jetë një person që ishte prekur me CoVid-19.

Arrin në 10 numri i viktimave me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 22:47
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...

Arrin në 10 numri i viktimave me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...
GazetaTema | 01-Apr-2020 15:45
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...

Më shumë të prekur nga coronavirusi ka Shkupi, më pas vjen Kumanova
Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, qyteti i Shkupit ka më së shumti të infektuar me coronavirus, përkatësisht me 183 të prekur, ndërsa pas kryeqytetit vjen Kumanova me 54 të sëmurë. Dibra ndodhen në vendin ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 18:17
Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, qyteti i Shkupit ka më së shumti të infektuar me coronavirus, përkatësisht me 183 të prekur, ndërsa pas kryeqytetit vjen Kumanova me 54 të sëmurë. Dibra ndodhen në vendin ...

Detaje nga të infektuarit me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit 25 persona janë regjistruar me Covid-19. Po ashtu në 24 orët e fundit, pesë pacientë janë shëruar dhe të njëjtit do të lëshohen për kurim ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 14:54
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit 25 persona janë regjistruar me Covid-19. Po ashtu në 24 orët e fundit, pesë pacientë janë shëruar dhe të njëjtit do të lëshohen për kurim ...

COVID19/ Numri total i të prekurve në Maqedoni shkon në 354
Një 65 vjeçare nga Labunishti është viktima e 10-të nga virusi korona në vendin tonë. Viktimës në fjalë masa për testin i është marrë pas konstatimit të vdekjes, dhe rezultatet ishin pozitive. 65 vjeçarja vuante edhe ...
IliriaNews | 01-Apr-2020 21:38
Një 65 vjeçare nga Labunishti është viktima e 10-të nga virusi korona në vendin tonë. Viktimës në fjalë masa për testin i është marrë pas konstatimit të vdekjes, dhe rezultatet ishin pozitive. 65 vjeçarja vuante edhe ...

Shkon në 11 numri i viktimave me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Shkup, 1 prill 2020 – Edhe një person nga vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, duke e çuar në 11 numrin e viktimave të pandemisë COVID-19 në këtë shtet, duke llogaritur edhe një grua shtatzënë, e cila kishte ...
Illyriapress | 01-Apr-2020 17:37
Shkup, 1 prill 2020 – Edhe një person nga vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, duke e çuar në 11 numrin e viktimave të pandemisë COVID-19 në këtë shtet, duke llogaritur edhe një grua shtatzënë, e cila kishte ...

Filipçe: KGJO e përgatitur, me rëndësi është ta ruajmë shëndetin e lehonave
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot në konferencë për shtyp apeloi që të gjithë pacientët të cilët vijnë në Klinikën për gjinekologji dhe obstetrikë në Shkup t’u përmbahen ...
Medial | 01-Apr-2020 17:25
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe sot në konferencë për shtyp apeloi që të gjithë pacientët të cilët vijnë në Klinikën për gjinekologji dhe obstetrikë në Shkup t’u përmbahen ...

Filipçe: Përveç në Shkup, do të dyfishohet kapaciteti i testimit edhe në qytetet tjera
Për shkak të faktit se në disa komuna është rritur koha e pritjes për marrjen e mostrave të materialeve të testimit, ne planifikojmë të rrisim kapacitetin e postblloqeve të testimit në të gjitha komunat ku nevojitet, ...
TetovaSot | 01-Apr-2020 17:09
Për shkak të faktit se në disa komuna është rritur koha e pritjes për marrjen e mostrave të materialeve të testimit, ne planifikojmë të rrisim kapacitetin e postblloqeve të testimit në të gjitha komunat ku nevojitet, ...

Filipçe: Përveç në Shkup, do të dyfishohet kapaciteti i testimit edhe në qytetet tjera
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Për shkak të faktit se në disa komuna është rritur koha e pritjes për marrjen e mostrave të materialeve të testimit, ne planifikojmë të rrisim kapacitetin e postblloqeve të testimit në të ...
Medial | 01-Apr-2020 16:56
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Për shkak të faktit se në disa komuna është rritur koha e pritjes për marrjen e mostrave të materialeve të testimit, ne planifikojmë të rrisim kapacitetin e postblloqeve të testimit në të ...

Filipçe: Mendoj se jemi të përgatitur edhe për kulmin e virusit korona, ja pse!
Mendoj se jemi të përgatitur edhe për kulmin i cili pritet të jetë në fund të muajit prill, tha ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe duke folur për kapacitetin e sistemit shëndetësore që është në funksion. ...
Republika | 01-Apr-2020 16:53
Mendoj se jemi të përgatitur edhe për kulmin i cili pritet të jetë në fund të muajit prill, tha ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe duke folur për kapacitetin e sistemit shëndetësore që është në funksion. ...

25 raste të reja me koronavirus, numri i përgjithshëm shkon në 354
Një 65 vjeçare nga Labunishti është viktima e 10-të nga virusi korona në vendin tonë. Viktimës në fjalë masa për testin i është marrë pas konstatimit të vdekjes, dhe rezultatet ishin pozitive. 65 vjeçarja vuante edhe ...
TetovaSot | 01-Apr-2020 16:48
Një 65 vjeçare nga Labunishti është viktima e 10-të nga virusi korona në vendin tonë. Viktimës në fjalë masa për testin i është marrë pas konstatimit të vdekjes, dhe rezultatet ishin pozitive. 65 vjeçarja vuante edhe ...

25 raste të reja me coronavirus në Maqedoni, pesë pacientë do të lëshohen nga spitali
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp ka raportuar rreth gjendjes me coronavirusin në vend. Ai fillimisht njoftoi se pesë pacientë janë shëruar nga coronavirusi dhe gjatë ditës së sotme do ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 14:15
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp ka raportuar rreth gjendjes me coronavirusin në vend. Ai fillimisht njoftoi se pesë pacientë janë shëruar nga coronavirusi dhe gjatë ditës së sotme do ...

Filipçe: Sistemi shëndetësor i gatshëm të pranojë numër shumë më të madh të pacientëve
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Mund të thuhet lirisht që sistemi shëndetësor është i gatshëm të pranojë një numër shumë më të madh të pacientëve nga sa trajtohen tani në spitale dhe mendoj se jemi të përgatitur për ...
Medial | 01-Apr-2020 16:47
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Mund të thuhet lirisht që sistemi shëndetësor është i gatshëm të pranojë një numër shumë më të madh të pacientëve nga sa trajtohen tani në spitale dhe mendoj se jemi të përgatitur për ...

Osmani: Vendi fitoi qasje deri tek Fondi Solidar Evropian për ballafaqim me COVID 19!
Zv/Kryeministri Bujar Osmani sërish ka dhënë një lajm të mirë. Ai sot ka biseduar me Eurokomisionerin për Zgjerim Oliver Varheji ku Maqedonia e Veriut ka fituar asje deri tek Fondi Solidar Evropian për ballafaqim me ...
Republika | 01-Apr-2020 16:44
Zv/Kryeministri Bujar Osmani sërish ka dhënë një lajm të mirë. Ai sot ka biseduar me Eurokomisionerin për Zgjerim Oliver Varheji ku Maqedonia e Veriut ka fituar asje deri tek Fondi Solidar Evropian për ballafaqim me ...

392 raste me koronavirus në Maqedoni, ja sa persona u infektuan për 24-orë
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme bëri me dije se në Klinikën e Infektologjisë ndodhen të shtruar 54 pacientë, 4 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë shëndetësore, ...
Top Channel | 31-Mar-2020 21:36
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme bëri me dije se në Klinikën e Infektologjisë ndodhen të shtruar 54 pacientë, 4 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë shëndetësore, ...

Filipçe: Mendoj se jemi të përgatitur edhe për kulmin e virusit korona, ja pse!
Mendoj se jemi të përgatitur edhe për kulmin i cili pritet të jetë në fund të muajit prill, tha ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe duke folur për kapacitetin e sistemit shëndetësore që është në funksion. ...
TetovaSot | 01-Apr-2020 16:41
Mendoj se jemi të përgatitur edhe për kulmin i cili pritet të jetë në fund të muajit prill, tha ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe duke folur për kapacitetin e sistemit shëndetësore që është në funksion. ...

RMV, Motra medicinale nga Kumanova e infektuar me virusin korona ka shkuar në punë
Një motër medicinale nga Kumanova ka qenë e infektuar me virusin korona, edhe pse ka shkuar në punë dhe nuk ka ndjerë asnjë simptomë. Për këtë informoi sot, ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, i cili tha se gjatë ...
AlMaKos | 01-Apr-2020 16:38
Një motër medicinale nga Kumanova ka qenë e infektuar me virusin korona, edhe pse ka shkuar në punë dhe nuk ka ndjerë asnjë simptomë. Për këtë informoi sot, ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, i cili tha se gjatë ...

25 raste të reja me koronavirus, numri i përgjithshëm shkon në 354
Një 65 vjeçare nga Labunishti është viktima e 10-të nga virusi korona në vendin tonë. Viktimës në fjalë masa për testin i është marrë pas konstatimit të vdekjes, dhe rezultatet ishin pozitive. 65 vjeçarja vuante edhe ...
Shprehja | 01-Apr-2020 16:33
Një 65 vjeçare nga Labunishti është viktima e 10-të nga virusi korona në vendin tonë. Viktimës në fjalë masa për testin i është marrë pas konstatimit të vdekjes, dhe rezultatet ishin pozitive. 65 vjeçarja vuante edhe ...

RMV, Motra medicinale nga Kumanova e infektuar me virusin korona ka shkuar në punë
Një motër medicinale nga Kumanova ka qenë e infektuar me virusin korona, edhe pse ka shkuar në punë dhe nuk ka ndjerë asnjë simptomë. Për këtë informoi sot, ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, i cili tha se gjatë ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 16:30
Një motër medicinale nga Kumanova ka qenë e infektuar me virusin korona, edhe pse ka shkuar në punë dhe nuk ka ndjerë asnjë simptomë. Për këtë informoi sot, ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, i cili tha se gjatë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved