ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/06/2020 21:56

Aktori i humorit Olsi Bylyku ‘kopjon’ Mamaqin, këngë për koronavirusin: Çiftet po puthen në skype! Ondrra e çdo vjehrre është Pëllumb Pipero

Aktori i humorit Olsi Bylyku ‘kopjon’ Mamaqin, këngë për koronavirusin: Çiftet po puthen në skype! Ondrra e çdo vjehrre është Pëllumb Pipero
Aktori i njohur Olsi Bylyku i ka kushtuar këngë koronavirusit, duke e ndërthuruar atë me humorin që e karakterizon. Në këgën e publikuar në rrjete sociale Olsi tregon më shumë detaje se si po i shkon jeta e tij në ...
GazetaTema | 02-Apr-2020 16:54
Aktori i njohur Olsi Bylyku i ka kushtuar këngë koronavirusit, duke e ndërthuruar atë me humorin që e karakterizon. Në këgën e publikuar në rrjete sociale Olsi tregon më shumë detaje se si po i shkon jeta e tij në ...

“Gruaja shqiptare se askush tjeter”, ja çfarë bën Emina Cunmulaj për bashkëshortin (Video)
SHBA Këto ditë të izolimit kanë qenë më të vështira për të gjithë sidomos për femrat, të cilat përveç fëmijëve duhet të kujdesen edhe për shtëpinë. Kështu ka ndodhur me Eminën, e cila ka vendosur të pastrojë garazhun ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 15:27
SHBA Këto ditë të izolimit kanë qenë më të vështira për të gjithë sidomos për femrat, të cilat përveç fëmijëve duhet të kujdesen edhe për shtëpinë. Kështu ka ndodhur me Eminën, e cila ka vendosur të pastrojë garazhun ...

‘’Ndihemi të lehtësuar’’, djali DJ i Profesor Dhimitër Krajës që rezultoi me koronavirus: Bëjeni të vlejë çdo sakrificë e atyre atje
DJ i njohur shqiptar, Vik Kraja bën me dije se ai dhe familja e tij ndihen të lehtësuar dhe më mirë pas momentit kur i ati, Dhimitër Kraja rezultoi pozitiv me koronavirusi. Profesori Dhimitër Kraja kishte 48 vite punë ...
BalkanWeb | 02-Apr-2020 12:29
DJ i njohur shqiptar, Vik Kraja bën me dije se ai dhe familja e tij ndihen të lehtësuar dhe më mirë pas momentit kur i ati, Dhimitër Kraja rezultoi pozitiv me koronavirusi. Profesori Dhimitër Kraja kishte 48 vite punë ...

Dhurata Ahmetaj mbetet në Angli për angazhime profesionale
Bukuroshja Dhurata Ahmetaj është e ndjekur nga një numër i madh fansash në rrjetet sociale. Ajo çfarë ndjekësit e saj kanë vërejtur së fundmi janë vizitat e shpeshta në Londër muajve të fundit, ku thuajse nuk kalon as ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 16:23
Bukuroshja Dhurata Ahmetaj është e ndjekur nga një numër i madh fansash në rrjetet sociale. Ajo çfarë ndjekësit e saj kanë vërejtur së fundmi janë vizitat e shpeshta në Londër muajve të fundit, ku thuajse nuk kalon as ...

Përmbledhje nga pjesa e parë, dytë dhe tretë e “La Casa de Papel”: Gjithçka çfarë duhet të dini para se të shikoni sezonin e katërt
“Money Heist” apo siç njihet nga të gjithë “La Casa de Papel” pritet të bëjë një rikthim të fuqishëm në Netflix me sezonin e katërt apo sezonin e dytë pjesa e katërt. Drama spanjolle ka krijuar bujë të madhe dhe fansat ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 16:14
“Money Heist” apo siç njihet nga të gjithë “La Casa de Papel” pritet të bëjë një rikthim të fuqishëm në Netflix me sezonin e katërt apo sezonin e dytë pjesa e katërt. Drama spanjolle ka krijuar bujë të madhe dhe fansat ...

Surprizat që rezervon sezoni i katërt i La Casa De Papel
Sezoni i katërt i “La Casa de Papel” do të fillojë pikërisht aty ku mbaroi sezoni i tretë – me Nairobin që lufton me jetën, Lisbon që arrestohet nga policia dhe me Prefesorin në arrati. Sezoni i katërt do të ...
Lapsi | 02-Apr-2020 16:23
Sezoni i katërt i “La Casa de Papel” do të fillojë pikërisht aty ku mbaroi sezoni i tretë – me Nairobin që lufton me jetën, Lisbon që arrestohet nga policia dhe me Prefesorin në arrati. Sezoni i katërt do të ...

Cardi B shtrohet me urgjencë në spital
Cardi B tregoi përmes një postimi në Twitter të enjten se ishte shtruar në spital të mërkurën në mbrëmje, në mes të pandemisë së koronavirusit. Këngëtarja, 27 vjeç, ndau një fotografi nga spitali në një postim të fshirë ...
Lapsi | 02-Apr-2020 14:59
Cardi B tregoi përmes një postimi në Twitter të enjten se ishte shtruar në spital të mërkurën në mbrëmje, në mes të pandemisë së koronavirusit. Këngëtarja, 27 vjeç, ndau një fotografi nga spitali në një postim të fshirë ...

Nesër publikohet sezoni i ri i “La Casa de Papel”, këta janë titujt e tetë episodave
Seriali shumë i suksesshëm i “Netflix”, “La Casa de Papel” apo “Money Heist” vjen nesër me sezonin e katërt, shkruan . Ky sezoni i ri do t’i përmbajë tetë episode, ndërsa në faqen zyrtare të serialit në Instagram, janë ...
Lajminet | 02-Apr-2020 16:33
Seriali shumë i suksesshëm i “Netflix”, “La Casa de Papel” apo “Money Heist” vjen nesër me sezonin e katërt, shkruan . Ky sezoni i ri do t’i përmbajë tetë episode, ndërsa në faqen zyrtare të serialit në Instagram, janë ...

Sonte në orën 18:00, hip-hop nga Ledri Vula dehe Lyrical Son
Mbrëmë shumica e medieve kanë shkruar për postimin e parë të Ledri Vulës me të dashurën e tij, Sara Hoxhën, romancë disa vjeçare, për të cilën ishin në dijeni fansat dhe mediat por asnjëherë e konfirmuar nga vetë ...
Politiko | 02-Apr-2020 16:23
Mbrëmë shumica e medieve kanë shkruar për postimin e parë të Ledri Vulës me të dashurën e tij, Sara Hoxhën, romancë disa vjeçare, për të cilën ishin në dijeni fansat dhe mediat por asnjëherë e konfirmuar nga vetë ...

Yll Limani së shpejti vjen me bashkëpunim
Yll Limani është emër shumë i dashur për publikun, i cili numëron disa hite në repertorin e tij, shkruan . Këngëtari, së shpejti vjen me këngë të re, të cilën kësaj radhe e sjell në bashkëpunim me një artist. Bëhet ...
Lajminet | 02-Apr-2020 16:18
Yll Limani është emër shumë i dashur për publikun, i cili numëron disa hite në repertorin e tij, shkruan . Këngëtari, së shpejti vjen me këngë të re, të cilën kësaj radhe e sjell në bashkëpunim me një artist. Bëhet ...

Dafina Zeqiri prezanton një pjesë të këngës së re
Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak ditëve publikoi projektin e ri muzikor “Një herë në jetë” në bashkëpunim me producentin Cricket. Kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe vetëm për një kohë të shkurtër ka arritur të ...
Telegrafi | 02-Apr-2020 10:06
Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak ditëve publikoi projektin e ri muzikor “Një herë në jetë” në bashkëpunim me producentin Cricket. Kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe vetëm për një kohë të shkurtër ka arritur të ...

“Gruja shqiptare se askush tjeter”, Emina Çunmulaj dëgjon burrin dhe pastron garazhin
Këto ditë të izolimit kanë qenë më të vështira për femrat, të cilat përveç fëmijëve duhet të kujdesen edhe për shtëpinë. Kështu ka ndodhur me Eminën, e cila ka vendosur të pastrojë garazhun pasi ia ka kërkuar ...
Gazeta Express | 02-Apr-2020 16:17
Këto ditë të izolimit kanë qenë më të vështira për femrat, të cilat përveç fëmijëve duhet të kujdesen edhe për shtëpinë. Kështu ka ndodhur me Eminën, e cila ka vendosur të pastrojë garazhun pasi ia ka kërkuar ...

Babai mjek me Corona virus, reagon në rrjete sociale Vik Kraja
Mbrëmjen e kaluar u bë i ditur lajmi se babai i Dj, Vik Krajës, doktor Dhimitër Kraja ishte infektuar me virusin ‘Covid-19’ pas rikthimit në detyrë në frontin e parë përballë të sëmurëve në spitalin infektiv. “Shumë ...
Lapsi | 02-Apr-2020 10:57
Mbrëmjen e kaluar u bë i ditur lajmi se babai i Dj, Vik Krajës, doktor Dhimitër Kraja ishte infektuar me virusin ‘Covid-19’ pas rikthimit në detyrë në frontin e parë përballë të sëmurëve në spitalin infektiv. “Shumë ...

Ledri Vula e pranoi më në fund, është në lidhje me Sara Hoxhën
Ledri Vula ka konfirmuar njëherë e mirë lidhjen e tij romantike me fashionistan e njohur Sara Hoxha, duke publikuar foton e parë në Instagram me të në krahë. Dyshja besohet se ka dalë para periudhës së karantinimit, ...
Alsat-M | 02-Apr-2020 16:17
Ledri Vula ka konfirmuar njëherë e mirë lidhjen e tij romantike me fashionistan e njohur Sara Hoxha, duke publikuar foton e parë në Instagram me të në krahë. Dyshja besohet se ka dalë para periudhës së karantinimit, ...

Vesa Luma dhe Big Basta kohën e izolimit e shfrytëzuan për të realizuar një duet të bukur
Vesa Luma e Big Basta, së bashku me djalin e tyre, në këtë kohë pandemie po qëndrojnë në shtëpi. View this post on Instagram @bigbastaofficial u merzit,beri nje tekst REAL e te dhimbshem,une e shoqerova me nje nga ...
BalkanWeb | 01-Apr-2020 20:08
Vesa Luma e Big Basta, së bashku me djalin e tyre, në këtë kohë pandemie po qëndrojnë në shtëpi. View this post on Instagram @bigbastaofficial u merzit,beri nje tekst REAL e te dhimbshem,une e shoqerova me nje nga ...

Dua Lipa ka nevojë për “pak ndihmë” që të hyjë në histori
“Future Nostalgia” është albumi i dytë i këngëtares Dua Lipa, e cila e publikoi më herët se çfarë ishte parashikuar, me 27 mars, sepse në mënyrë ilegale ai u postua në Internet para se vetë këngëtarja ta publikonte. ...
Politiko | 02-Apr-2020 15:52
“Future Nostalgia” është albumi i dytë i këngëtares Dua Lipa, e cila e publikoi më herët se çfarë ishte parashikuar, me 27 mars, sepse në mënyrë ilegale ai u postua në Internet para se vetë këngëtarja ta publikonte. ...

Ja çfarë i thonë Encës fansat pasi e publikoi videon pa grim
Këngëtarja Enca Haxhia, si rrallëherë, është shfaqur pa grim, shkruan . Ajo mbrëmjen e djeshme e ka publikuar një video në të cilën shihet e sapo dalë nga dushi dh epa grim e në anën tjetër i ka bashkangjitur një video ...
Lajminet | 02-Apr-2020 15:35
Këngëtarja Enca Haxhia, si rrallëherë, është shfaqur pa grim, shkruan . Ajo mbrëmjen e djeshme e ka publikuar një video në të cilën shihet e sapo dalë nga dushi dh epa grim e në anën tjetër i ka bashkangjitur një video ...

Në kohë koronavirusi, Kastro Zizo bën albumin “Karantina” dhe e ka gati
Këngëtari Kasto Zizo, përmes një postimi në rrjetet sociale ka lajmëruar fansat se albumi i tij më i ri është gati. Duke qenë se të gjithë jemi të izoluar si shumë vende të zhvilluara të botës për shkak të pandemisë së ...
Politiko | 02-Apr-2020 15:27
Këngëtari Kasto Zizo, përmes një postimi në rrjetet sociale ka lajmëruar fansat se albumi i tij më i ri është gati. Duke qenë se të gjithë jemi të izoluar si shumë vende të zhvilluara të botës për shkak të pandemisë së ...

Ka simptomat e koronavirusit, aktori Kivanç Tatlitug në spital
Ka simptomat e koronavirusit, aktori Kivanç Tatlitug në spital Aktori shumë i njohur edhe në Shqipëri, Kivanc Tatlitug, është shtruar në spital si pasojë e simptomave të shfaqura në trupin e tij gjatë izolimit. Aktori ...
Politiko | 02-Apr-2020 14:25
Ka simptomat e koronavirusit, aktori Kivanç Tatlitug në spital Aktori shumë i njohur edhe në Shqipëri, Kivanc Tatlitug, është shtruar në spital si pasojë e simptomave të shfaqura në trupin e tij gjatë izolimit. Aktori ...

Reperja Cardi B shtrohet në spital
Reperja Cardi B nëpërmjet një postimi në “Twitter” ka njoftuar se mbrëmjen e djeshme është dërguar me urgjencë në spital. Ajo ka treguar se kishte dhimje të tmerrshme në stomak, por kjo nuk ka të bëjë me koronavirusin. ...
Arbresh | 02-Apr-2020 14:25
Reperja Cardi B nëpërmjet një postimi në “Twitter” ka njoftuar se mbrëmjen e djeshme është dërguar me urgjencë në spital. Ajo ka treguar se kishte dhimje të tmerrshme në stomak, por kjo nuk ka të bëjë me koronavirusin. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved