ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 07:29

16 raste të reja në 24 orët e fundit

16 raste të reja në 24 orët e fundit
“Ne 24 oret e fundit jane testuar 152 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 16 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 1823 raste te dyshuara dhe prej tyre jane te konfirmuar pozitive ...
ikub.al | 01-Apr-2020 12:18
“Ne 24 oret e fundit jane testuar 152 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 16 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 1823 raste te dyshuara dhe prej tyre jane te konfirmuar pozitive ...

CoVid-19/ Shkon në 67 numri i të shëruarve në vend
Lajmi i mirë që vjen nga ministria e Shëndetësisë është që gjatë 24 orëve të fundit kemi 15 pacientë të shëruar duke e çuar numrin e të shëruarve nga COVID-19 në 67.
Top Channel | 01-Apr-2020 11:51
Lajmi i mirë që vjen nga ministria e Shëndetësisë është që gjatë 24 orëve të fundit kemi 15 pacientë të shëruar duke e çuar numrin e të shëruarve nga COVID-19 në 67.

Manastirliu: Lajm i mirë! 5 mjekë dhe infermierë janë shëruar nga koronavirusi
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu konfirmoi se 5 mjekë dhe infermierë janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirusi. Në një postim në “Facebook”, Manastirliu tha se numri i personelit shëndetësor të ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 14:41
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu konfirmoi se 5 mjekë dhe infermierë janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirusi. Në një postim në “Facebook”, Manastirliu tha se numri i personelit shëndetësor të ...

Rritet numri/ MSH jep të dhënat: 16 raste të reja në 24 orët e fundit, shkon në 259 numri i të prekurve nga koronavirusi
TIRANË Ministria e Shëndetësisë ka informuar sot se janë 16 raste të reja me koronavirus në vend, duke e çuar numrin total të personave të prekur në 259. Specialistja e Institutit të Shëndetit Publik, Silva Bino tha se ...
BalkanWeb | 01-Apr-2020 11:37
TIRANË Ministria e Shëndetësisë ka informuar sot se janë 16 raste të reja me koronavirus në vend, duke e çuar numrin total të personave të prekur në 259. Specialistja e Institutit të Shëndetit Publik, Silva Bino tha se ...

65-vjeçari në Kavajë rasti i ri me virus
Pandemia e Covid-19, ka “fituar terren” në qytetin e Kavajës , ku ditën e sotme është regjistruar një rast i ri. Bëhet fjalë për një 65-vjeçar me inicialet A.K nga fshati Gosë, jo me një histori udhëtimi nga zonat e ...
Telegraf | 01-Apr-2020 13:53
Pandemia e Covid-19, ka “fituar terren” në qytetin e Kavajës , ku ditën e sotme është regjistruar një rast i ri. Bëhet fjalë për një 65-vjeçar me inicialet A.K nga fshati Gosë, jo me një histori udhëtimi nga zonat e ...

Rëndohet papritur gjendja e një të shtruari me koronavirus tek Infektivi
Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot 16 raste të reja me koronavirus, duke e çuar në 259 numrin e të prekurve në vend. Ndërkohë, në shërbimin infektiv aktualisht janë 79 pacientë të shtruar. Siç bëhet e ditur, 7 prej ...
Telegraf | 01-Apr-2020 13:24
Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot 16 raste të reja me koronavirus, duke e çuar në 259 numrin e të prekurve në vend. Ndërkohë, në shërbimin infektiv aktualisht janë 79 pacientë të shtruar. Siç bëhet e ditur, 7 prej ...

SHIFRAT: Shkon në 259 numri i personave të prekur nga koronavirusi
Ka shkuar në 259 numri i personave të prekur nga koronavirusi në vendin tonë. Në një dalje për mediat, Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik tha se në 24 orët e fundit nga 152 persona të testuar janë konfimruar ...
GazetaTema | 01-Apr-2020 11:42
Ka shkuar në 259 numri i personave të prekur nga koronavirusi në vendin tonë. Në një dalje për mediat, Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik tha se në 24 orët e fundit nga 152 persona të testuar janë konfimruar ...

Bilanci në rritje i të prekurve me koronavirus dhe viktimave, ja sa është mosha mesatare e tyre
Ndërkohë që numri i të prekurve me koronavirus në vend ka mbërritur tashmë në 259 persona dhe numri i viktimave ka shkuar në 15, Ministria e Shëndetësisë ka përsëritur apelin e fortë për distancimin social, si e vetmja ...
Telegraf | 01-Apr-2020 12:11
Ndërkohë që numri i të prekurve me koronavirus në vend ka mbërritur tashmë në 259 persona dhe numri i viktimave ka shkuar në 15, Ministria e Shëndetësisë ka përsëritur apelin e fortë për distancimin social, si e vetmja ...

Detaje për pacientët e shtruar te Infektivi, Bino: Shtatë në terapi intensive, katër prej tyre…
Ministria e Shëndetësisë ka dhënë detaje lidhur me gjendjen e pacientëve që janë të shtruar tashmë në spitalin Infektiv në Tiranë. Shefja e departamentit të Epidemiologjisë ne Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino ...
Telegraf | 01-Apr-2020 12:03
Ministria e Shëndetësisë ka dhënë detaje lidhur me gjendjen e pacientëve që janë të shtruar tashmë në spitalin Infektiv në Tiranë. Shefja e departamentit të Epidemiologjisë ne Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino ...

16 raste të reja me koronavirus në Shqipëri, shkon në 259 numri i të prekurve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al 16 raste të reja me koronavirus në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Në total numri i të infektuarve arrin në 259 pacientë të prekur. Silva Bino nga Instituti i Shëndetit ...
Mapo | 01-Apr-2020 11:33
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al 16 raste të reja me koronavirus në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Në total numri i të infektuarve arrin në 259 pacientë të prekur. Silva Bino nga Instituti i Shëndetit ...

STATISTIKAT: Ilustrim i situatës së përhapjes së COVID 19 në Shqipëri
Pozitivë gjithsej 259 31 mars 16 Të shëruar gjithsej 67 (25,8 %) 31 mars 15 Vdekur gjithsej 15 (5,8 %) 31 mars 2 Pozitivë aktivë ...
GazetaTema | 01-Apr-2020 11:17
Pozitivë gjithsej 259 31 mars 16 Të shëruar gjithsej 67 (25,8 %) 31 mars 15 Vdekur gjithsej 15 (5,8 %) 31 mars 2 Pozitivë aktivë ...

Shkon në 259 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri
Ka shkuar në 259 numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë, me 16 raste te reja, te testuara ne 24 oret e fundit. Lajmin e ka bërë të ditut këtë paradite Ministria e Shëndetësisë, e cila ka njoftuar të rejat më ...
Telegraf | 01-Apr-2020 11:51
Ka shkuar në 259 numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë, me 16 raste te reja, te testuara ne 24 oret e fundit. Lajmin e ka bërë të ditut këtë paradite Ministria e Shëndetësisë, e cila ka njoftuar të rejat më ...

Lajm i mirë nga Infektivi, shërohen edhe 15 persona të infektuar me COVID-19
Një lajm i mirë vjen nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus. Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “
BalkanWeb | 31-Mar-2020 23:28
Një lajm i mirë vjen nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus. Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “

16 raste të reja në 24 orët e fundit, rëndohet situata koronavirusin në Shqipëri
Është rritur sërish numri i të prekurve nga koronavirusi në vend edhe pse me ritme më të ulta gjatë ditëvë të fundit. Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 16 raste të reja duke ...
Telegraf | 01-Apr-2020 11:48
Është rritur sërish numri i të prekurve nga koronavirusi në vend edhe pse me ritme më të ulta gjatë ditëvë të fundit. Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 16 raste të reja duke ...

7 pacientë në terapi intensive/ 4 prej tyre janë në gjendje të rëndë
Numri i pacientëve që kanë nevojë për kujdes intensiv është shtatë. Silva Bino tha në daljen e saj të përditshme për mediat se nga këta shtatë, katër janë të intubuar, çka do të thotë se janë në gjendje më të rëndë ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 11:45
Numri i pacientëve që kanë nevojë për kujdes intensiv është shtatë. Silva Bino tha në daljen e saj të përditshme për mediat se nga këta shtatë, katër janë të intubuar, çka do të thotë se janë në gjendje më të rëndë ...

Lajmi i mirë: Edhe 15 persona të shëruar nga koronavirusi në Shqipëri
Gjatë ditës së sotme janë regjistruar si të shëruar edhe 15 persona nga koronavirusi. Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “ LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT ...
GazetaTema | 31-Mar-2020 23:54
Gjatë ditës së sotme janë regjistruar si të shëruar edhe 15 persona nga koronavirusi. Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “ LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT ...

Regjistrohen 16 raste të reja me COVID-19/ 259 të infektuar në total
Në 24 orët e fundit, janë zbuluar 16 raste të reja me COVID-19. Numri total i të infektuarve në Shqipëri ka shkuar në 259. Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik tha se gjatë 24 orëve janë kryer 152 teste. Numri i ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 11:39
Në 24 orët e fundit, janë zbuluar 16 raste të reja me COVID-19. Numri total i të infektuarve në Shqipëri ka shkuar në 259. Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik tha se gjatë 24 orëve janë kryer 152 teste. Numri i ...

Durrësi me 26 të prekur dhe dy viktima. Ja cila është ‘zona e kuqe’ e qytetit, 12 të infektuar nga i njëjti fis
Durrësi është qyteti i dytë në vend, pas Tiranës që ka numrin më të madh të të prekurve me koronavirus në vend. Sipas të dhënëve deri ditën e djeshme në këtë qytet ishin 26 të prekur, ndërkohë që dy prej 15 viktimave të ...
Telegraf | 01-Apr-2020 10:42
Durrësi është qyteti i dytë në vend, pas Tiranës që ka numrin më të madh të të prekurve me koronavirus në vend. Sipas të dhënëve deri ditën e djeshme në këtë qytet ishin 26 të prekur, ndërkohë që dy prej 15 viktimave të ...

Një lajm i mirë nga Infektivi, shkon në 52 numri i të shëruarve, Manastirliu: Ja sa persona lanë sot spitalin
TIRANË- 5 pacientë të tjerë kanë mund CoVid-19 duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre.
Top Channel | 31-Mar-2020 20:52
TIRANË- 5 pacientë të tjerë kanë mund CoVid-19 duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre.

Arrinë në 259 numri i personave të prekur nga Coronavirusi në Shqipëri, 16 raste të reja brenda 24 orëve
Ka shkuar në 259 numri i personave të prekur nga Coronavirusi në Shqipëri. Në një konferencë për medie, Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik tha se në 24 orët e fundit nga 152 persona të testuar janë konfirmuar ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 12:03
Ka shkuar në 259 numri i personave të prekur nga Coronavirusi në Shqipëri. Në një konferencë për medie, Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik tha se në 24 orët e fundit nga 152 persona të testuar janë konfirmuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved