ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 09:12

16 raste të reja në 24 orët e fundit

16 raste të reja në 24 orët e fundit
“Ne 24 oret e fundit jane testuar 152 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 16 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 1823 raste te dyshuara dhe prej tyre jane te konfirmuar pozitive ...
ikub.al | 01-Apr-2020 12:18
“Ne 24 oret e fundit jane testuar 152 persona te dyshuar, prej te cileve jane konfirmuar 16 raste te reja me COVID-19. Deri ne keto momente jane testuar 1823 raste te dyshuara dhe prej tyre jane te konfirmuar pozitive ...

Policia forcon kontrollet/ 111 persona gjobiten nga 10 mijë lekë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Në 24 orët e fundit, Policia e Shtetit ka gjobitur 10 mijë lekë 111 persona, të cilët u konstatuan duke lëvizur në këmbë apo me biçikleta, në orët e pasdites, pa ndonjë arsye ...
Mapo | 01-Apr-2020 13:53
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Në 24 orët e fundit, Policia e Shtetit ka gjobitur 10 mijë lekë 111 persona, të cilët u konstatuan duke lëvizur në këmbë apo me biçikleta, në orët e pasdites, pa ndonjë arsye ...

Koronavirusi/ Policia vazhdon kontrollet. Iu hiqet patenta 20 shoferëve, gjobë ndaj 111 personave dhe 9 bizneseve
Policia e Shtetit njofton se ka vazhduar të bëjë kontrolle, në kuadër të masave kundër koronavirusit. Në njoftimin e polivisë, thuhet se në 24 orët e fundit, iu janë hequr patenta 20 personave dhe janë bërë bllokime ...
BalkanWeb | 01-Apr-2020 12:16
Policia e Shtetit njofton se ka vazhduar të bëjë kontrolle, në kuadër të masave kundër koronavirusit. Në njoftimin e polivisë, thuhet se në 24 orët e fundit, iu janë hequr patenta 20 personave dhe janë bërë bllokime ...

CoVid-19/ Shkon në 67 numri i të shëruarve në vend
Lajmi i mirë që vjen nga ministria e Shëndetësisë është që gjatë 24 orëve të fundit kemi 15 pacientë të shëruar duke e çuar numrin e të shëruarve nga COVID-19 në 67.
Top Channel | 01-Apr-2020 11:51
Lajmi i mirë që vjen nga ministria e Shëndetësisë është që gjatë 24 orëve të fundit kemi 15 pacientë të shëruar duke e çuar numrin e të shëruarve nga COVID-19 në 67.

Manastirliu: Lajm i mirë! 5 mjekë dhe infermierë janë shëruar nga koronavirusi
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu konfirmoi se 5 mjekë dhe infermierë janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirusi. Në një postim në “Facebook”, Manastirliu tha se numri i personelit shëndetësor të ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 14:41
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu konfirmoi se 5 mjekë dhe infermierë janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirusi. Në një postim në “Facebook”, Manastirliu tha se numri i personelit shëndetësor të ...

65-vjeçari në Kavajë rasti i ri me virus
Pandemia e Covid-19, ka “fituar terren” në qytetin e Kavajës , ku ditën e sotme është regjistruar një rast i ri. Bëhet fjalë për një 65-vjeçar me inicialet A.K nga fshati Gosë, jo me një histori udhëtimi nga zonat e ...
Telegraf | 01-Apr-2020 13:53
Pandemia e Covid-19, ka “fituar terren” në qytetin e Kavajës , ku ditën e sotme është regjistruar një rast i ri. Bëhet fjalë për një 65-vjeçar me inicialet A.K nga fshati Gosë, jo me një histori udhëtimi nga zonat e ...

Rëndohet papritur gjendja e një të shtruari me koronavirus tek Infektivi
Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot 16 raste të reja me koronavirus, duke e çuar në 259 numrin e të prekurve në vend. Ndërkohë, në shërbimin infektiv aktualisht janë 79 pacientë të shtruar. Siç bëhet e ditur, 7 prej ...
Telegraf | 01-Apr-2020 13:24
Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot 16 raste të reja me koronavirus, duke e çuar në 259 numrin e të prekurve në vend. Ndërkohë, në shërbimin infektiv aktualisht janë 79 pacientë të shtruar. Siç bëhet e ditur, 7 prej ...

Rritet numri/ MSH jep të dhënat: 16 raste të reja në 24 orët e fundit, shkon në 259 numri i të prekurve nga koronavirusi
TIRANË Ministria e Shëndetësisë ka informuar sot se janë 16 raste të reja me koronavirus në vend, duke e çuar numrin total të personave të prekur në 259. Specialistja e Institutit të Shëndetit Publik, Silva Bino tha se ...
BalkanWeb | 01-Apr-2020 11:37
TIRANË Ministria e Shëndetësisë ka informuar sot se janë 16 raste të reja me koronavirus në vend, duke e çuar numrin total të personave të prekur në 259. Specialistja e Institutit të Shëndetit Publik, Silva Bino tha se ...

Nuk respektuan masat ndaj koronavirusit, Policia: Hoqëm 20 patenta, gjobë 111 personave dhe 9 bizneseve
Policia e Shtetit njofton se ka vazhduar të bëjë kontrolle, në kuadër të masave kundër koronavirusit. Në njoftimin e policisë, thuhet se në 24 orët e fundit, iu janë hequr patenta 20 personave dhe janë bërë bllokime ...
Telegraf | 01-Apr-2020 12:45
Policia e Shtetit njofton se ka vazhduar të bëjë kontrolle, në kuadër të masave kundër koronavirusit. Në njoftimin e policisë, thuhet se në 24 orët e fundit, iu janë hequr patenta 20 personave dhe janë bërë bllokime ...

Arrestime, gjoba dhe bllokim mjetesh/ Policia ndëshkon të “pabindurit”
Në të gjithë vendin, 20 drejtues automjetesh janë ndëshkuar me heqje të lejes së drejtimit dhe bllokim mjeti, pasi kanë shkelur urdhrin e ndalim-qarkullimit. Gjatë 24 orëve të fundit, në Elbasan është arrestuar në ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 12:33
Në të gjithë vendin, 20 drejtues automjetesh janë ndëshkuar me heqje të lejes së drejtimit dhe bllokim mjeti, pasi kanë shkelur urdhrin e ndalim-qarkullimit. Gjatë 24 orëve të fundit, në Elbasan është arrestuar në ...

SHIFRAT: Shkon në 259 numri i personave të prekur nga koronavirusi
Ka shkuar në 259 numri i personave të prekur nga koronavirusi në vendin tonë. Në një dalje për mediat, Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik tha se në 24 orët e fundit nga 152 persona të testuar janë konfimruar ...
GazetaTema | 01-Apr-2020 11:42
Ka shkuar në 259 numri i personave të prekur nga koronavirusi në vendin tonë. Në një dalje për mediat, Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik tha se në 24 orët e fundit nga 152 persona të testuar janë konfimruar ...

Bilanci në rritje i të prekurve me koronavirus dhe viktimave, ja sa është mosha mesatare e tyre
Ndërkohë që numri i të prekurve me koronavirus në vend ka mbërritur tashmë në 259 persona dhe numri i viktimave ka shkuar në 15, Ministria e Shëndetësisë ka përsëritur apelin e fortë për distancimin social, si e vetmja ...
Telegraf | 01-Apr-2020 12:11
Ndërkohë që numri i të prekurve me koronavirus në vend ka mbërritur tashmë në 259 persona dhe numri i viktimave ka shkuar në 15, Ministria e Shëndetësisë ka përsëritur apelin e fortë për distancimin social, si e vetmja ...

Detaje për pacientët e shtruar te Infektivi, Bino: Shtatë në terapi intensive, katër prej tyre…
Ministria e Shëndetësisë ka dhënë detaje lidhur me gjendjen e pacientëve që janë të shtruar tashmë në spitalin Infektiv në Tiranë. Shefja e departamentit të Epidemiologjisë ne Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino ...
Telegraf | 01-Apr-2020 12:03
Ministria e Shëndetësisë ka dhënë detaje lidhur me gjendjen e pacientëve që janë të shtruar tashmë në spitalin Infektiv në Tiranë. Shefja e departamentit të Epidemiologjisë ne Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino ...

16 raste të reja me koronavirus në Shqipëri, shkon në 259 numri i të prekurve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al 16 raste të reja me koronavirus në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Në total numri i të infektuarve arrin në 259 pacientë të prekur. Silva Bino nga Instituti i Shëndetit ...
Mapo | 01-Apr-2020 11:33
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al 16 raste të reja me koronavirus në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Në total numri i të infektuarve arrin në 259 pacientë të prekur. Silva Bino nga Instituti i Shëndetit ...

STATISTIKAT: Ilustrim i situatës së përhapjes së COVID 19 në Shqipëri
Pozitivë gjithsej 259 31 mars 16 Të shëruar gjithsej 67 (25,8 %) 31 mars 15 Vdekur gjithsej 15 (5,8 %) 31 mars 2 Pozitivë aktivë ...
GazetaTema | 01-Apr-2020 11:17
Pozitivë gjithsej 259 31 mars 16 Të shëruar gjithsej 67 (25,8 %) 31 mars 15 Vdekur gjithsej 15 (5,8 %) 31 mars 2 Pozitivë aktivë ...

Shkon në 259 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri
Ka shkuar në 259 numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë, me 16 raste te reja, te testuara ne 24 oret e fundit. Lajmin e ka bërë të ditut këtë paradite Ministria e Shëndetësisë, e cila ka njoftuar të rejat më ...
Telegraf | 01-Apr-2020 11:51
Ka shkuar në 259 numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë, me 16 raste te reja, te testuara ne 24 oret e fundit. Lajmin e ka bërë të ditut këtë paradite Ministria e Shëndetësisë, e cila ka njoftuar të rejat më ...

16 raste të reja në 24 orët e fundit, rëndohet situata koronavirusin në Shqipëri
Është rritur sërish numri i të prekurve nga koronavirusi në vend edhe pse me ritme më të ulta gjatë ditëvë të fundit. Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 16 raste të reja duke ...
Telegraf | 01-Apr-2020 11:48
Është rritur sërish numri i të prekurve nga koronavirusi në vend edhe pse me ritme më të ulta gjatë ditëvë të fundit. Ministria e Shëndetësisë konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 16 raste të reja duke ...

7 pacientë në terapi intensive/ 4 prej tyre janë në gjendje të rëndë
Numri i pacientëve që kanë nevojë për kujdes intensiv është shtatë. Silva Bino tha në daljen e saj të përditshme për mediat se nga këta shtatë, katër janë të intubuar, çka do të thotë se janë në gjendje më të rëndë ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 11:45
Numri i pacientëve që kanë nevojë për kujdes intensiv është shtatë. Silva Bino tha në daljen e saj të përditshme për mediat se nga këta shtatë, katër janë të intubuar, çka do të thotë se janë në gjendje më të rëndë ...

Një lajm i mirë nga Infektivi, shkon në 52 numri i të shëruarve, Manastirliu: Ja sa persona lanë sot spitalin
TIRANË- 5 pacientë të tjerë kanë mund CoVid-19 duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre.
Top Channel | 31-Mar-2020 20:52
TIRANË- 5 pacientë të tjerë kanë mund CoVid-19 duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre.

Regjistrohen 16 raste të reja me COVID-19/ 259 të infektuar në total
Në 24 orët e fundit, janë zbuluar 16 raste të reja me COVID-19. Numri total i të infektuarve në Shqipëri ka shkuar në 259. Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik tha se gjatë 24 orëve janë kryer 152 teste. Numri i ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 11:39
Në 24 orët e fundit, janë zbuluar 16 raste të reja me COVID-19. Numri total i të infektuarve në Shqipëri ka shkuar në 259. Silva Bino nga Instituti i Shëndetit Publik tha se gjatë 24 orëve janë kryer 152 teste. Numri i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved