ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 01:38

Të dhënat e fundit nga Kosova, shkon në 112 numri i të infektuarve me koronavirus

Të dhënat e fundit nga Kosova, shkon në 112 numri i të infektuarve me koronavirus
Ka shkuar në 112 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Ditën e sotme IKSHPK ka njoftuar për katër raste të reja me Covid-19. “Rastet pozitive janë raste kontakti, 2 prej të cilëve janë me vendbanim në ...
BalkanWeb | 31-Mar-2020 20:22
Ka shkuar në 112 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Ditën e sotme IKSHPK ka njoftuar për katër raste të reja me Covid-19. “Rastet pozitive janë raste kontakti, 2 prej të cilëve janë me vendbanim në ...

Shkon në 112 numri i të prekurve nga koronavirusi në Kosovë
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë ka njoftuar se janë konfirmuar edhe katër raste të reja me koronavirus. “Rastet pozitive janë raste kontakti, 2 prej të cilëve janë me vendbanim në Mitrovicën veriore, 1 ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 22:24
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë ka njoftuar se janë konfirmuar edhe katër raste të reja me koronavirus. “Rastet pozitive janë raste kontakti, 2 prej të cilëve janë me vendbanim në Mitrovicën veriore, 1 ...

Thaçi: Më gëzoi shumë shërimi i pesë të infektuarve me COVID-19
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka përgëzuar stafin mjekësor për punën që po e bëjnë, duke shprehur gëzimin për shërimin e pesë pacientëve me COVID-19. Thaçi ka bërë thirrje edhe njëherë për të gjithë ...
Telegrafi | 31-Mar-2020 21:27
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka përgëzuar stafin mjekësor për punën që po e bëjnë, duke shprehur gëzimin për shërimin e pesë pacientëve me COVID-19. Thaçi ka bërë thirrje edhe njëherë për të gjithë ...

Një punëtor i burgut në Mitrovicën e Veriut infektohet me koronavirus
Një punëtor i burgut në Mitrovicën e Veriut që i përket kombësisë serbe, është infektuar me koronavirusin e ri, dhe shtatë të tjerë kanë simptoma të ngjashme, konfirmoi kryetari i Shtabit të Krizave të Mitrovicës së ...
Top Channel | 31-Mar-2020 15:34
Një punëtor i burgut në Mitrovicën e Veriut që i përket kombësisë serbe, është infektuar me koronavirusin e ri, dhe shtatë të tjerë kanë simptoma të ngjashme, konfirmoi kryetari i Shtabit të Krizave të Mitrovicës së ...

Dy raste të reja me koronavirus në Kosovë, shkon në 108 numri i të prekurve
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se sot janë shënuar edhe dy raste të reja me coronavirus në Kosovë.
Top Channel | 31-Mar-2020 12:14
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se sot janë shënuar edhe dy raste të reja me coronavirus në Kosovë.

IKSHPK: Pesë pacientë të shëruar nga coronavirusi, katër të tjerë të infektuar, arrin në 112 numri i të prekurve me COVID-19 në Kosovë
(E plotësuar) Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) në njoftimin e fundit ka konfirmuar se pesë persona janë shëruar nga coronavirusi, kurse janë identifikuar edhe katër raste të reja, duke çuar ...
Telegrafi | 31-Mar-2020 20:13
(E plotësuar) Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) në njoftimin e fundit ka konfirmuar se pesë persona janë shëruar nga coronavirusi, kurse janë identifikuar edhe katër raste të reja, duke çuar ...

Edhe vajza italiane nga Klina shërohet nga koronavirusi
Pesë prej tyre janë shëruar sot plotësisht dhe janë liruar nga Klinika Infektive. Një prej tyre është edhe shtetasja italiane e cila ishte paciente zero e ardhur nga Italia, e cila punonte në një organizatë humanitare ...
AlbInfo | 31-Mar-2020 21:51
Pesë prej tyre janë shëruar sot plotësisht dhe janë liruar nga Klinika Infektive. Një prej tyre është edhe shtetasja italiane e cila ishte paciente zero e ardhur nga Italia, e cila punonte në një organizatë humanitare ...

Ndër të shëruarit nga koronavirusi, edhe vajza italiane nga Klina
Në Kosovë deri më tani janë konfirmuar negativ edhe me teste kontrolluese gjashtë pacientë. Pesë prej tyre janë shëruar sot plotësisht dhe janë liruar nga Klinika Infektive. Një prej tyre është edhe shtetasja italiane e ...
Indeks Online | 31-Mar-2020 21:24
Në Kosovë deri më tani janë konfirmuar negativ edhe me teste kontrolluese gjashtë pacientë. Pesë prej tyre janë shëruar sot plotësisht dhe janë liruar nga Klinika Infektive. Një prej tyre është edhe shtetasja italiane e ...

Rriten rastet me COVID-19 në Kosovë, shkon në 108 numri i të prekurve
Konfirmimi i dy rasteve të reja me COVID-19 e ka çuar në 108 numrin e personave të infektuar me këtë virus në Kosovë. Lajmi është bërë i ditur nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës. “Nga data ...
BalkanWeb | 31-Mar-2020 11:39
Konfirmimi i dy rasteve të reja me COVID-19 e ka çuar në 108 numrin e personave të infektuar me këtë virus në Kosovë. Lajmi është bërë i ditur nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës. “Nga data ...

Ndër të shëruarit nga koronavirusi, edhe vajza italiane nga Klina
Në Kosovë deri më tani janë konfirmuar negativ edhe me teste kontrolluese gjashtë pacientë. Pesë prej tyre janë shëruar sot plotësisht dhe janë liruar nga Klinika Infektive. Një prej tyre është edhe shtetasja italiane e ...
Zeri | 31-Mar-2020 21:24
Në Kosovë deri më tani janë konfirmuar negativ edhe me teste kontrolluese gjashtë pacientë. Pesë prej tyre janë shëruar sot plotësisht dhe janë liruar nga Klinika Infektive. Një prej tyre është edhe shtetasja italiane e ...

Ndër të shëruarit nga koronavirusi, edhe vajza italiane nga Klina
Në Kosovë deri më tani janë konfirmuar negativ edhe me teste kontrolluese gjashtë pacientë. Pesë prej tyre janë shëruar sot plotësisht dhe janë liruar nga Klinika Infektive. Një prej tyre është edhe shtetasja italiane e ...
Gazeta Express | 31-Mar-2020 21:16
Në Kosovë deri më tani janë konfirmuar negativ edhe me teste kontrolluese gjashtë pacientë. Pesë prej tyre janë shëruar sot plotësisht dhe janë liruar nga Klinika Infektive. Një prej tyre është edhe shtetasja italiane e ...

Edhe 4 raste pozitive me koronavirus në Kosovë, gjithsej 112 të infektuar
Ka shkuar në 112 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Ditën e sotme IKSHPK ka njoftuar për katër raste të reja me Covid-19. “Rastet pozitive janë raste kontakti, 2 prej të cilëve janë me vendbanim në ...
TetovaSot | 31-Mar-2020 21:03
Ka shkuar në 112 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Ditën e sotme IKSHPK ka njoftuar për katër raste të reja me Covid-19. “Rastet pozitive janë raste kontakti, 2 prej të cilëve janë me vendbanim në ...

Kosovë: 112 persona të infektuar me koronavirus
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë ka njoftuar se janë konfirmuar edhe katër raste të reja me koronavirus, shkruan REL , transmeton Portalb.mk. “Rastet pozitive janë raste kontakti, 2 prej të cilëve janë me ...
Portalb | 31-Mar-2020 21:03
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë ka njoftuar se janë konfirmuar edhe katër raste të reja me koronavirus, shkruan REL , transmeton Portalb.mk. “Rastet pozitive janë raste kontakti, 2 prej të cilëve janë me ...

Edhe 4 raste pozitive me koronavirus në Kosovë, gjithsej 112 të infektuar
Ka shkuar në 112 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Ditën e sotme IKSHPK ka njoftuar për katër raste të reja me Covid-19. “Rastet pozitive janë raste kontakti, 2 prej të cilëve janë me vendbanim në ...
Shenja | 31-Mar-2020 21:01
Ka shkuar në 112 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë. Ditën e sotme IKSHPK ka njoftuar për katër raste të reja me Covid-19. “Rastet pozitive janë raste kontakti, 2 prej të cilëve janë me vendbanim në ...

5 pacientë të shëruar nga koronavirusi
Pas përsëritjes së dytë të testimit, edhe pesë pacient konfirmohen zyrtarisht të shëruar nga COVID-19. Rastet pozitive janë raste kontakti, 2 prej të cilëve janë me vendbanim në Mitrovicën veriore, 1 me vendbanim në ...
AlbInfo | 31-Mar-2020 20:47
Pas përsëritjes së dytë të testimit, edhe pesë pacient konfirmohen zyrtarisht të shëruar nga COVID-19. Rastet pozitive janë raste kontakti, 2 prej të cilëve janë me vendbanim në Mitrovicën veriore, 1 me vendbanim në ...

?Shfaqen tre raste të reja me koronavirus në veri të Mitrovicës
Veriu i Mitrovicës ka regjistruar edhe tre persona të prekur nga virusi vdekjeprurës. Autoritet shëndetësore në Beograd kanë konfirmuar simptomat e COVID-19 tek këta tre qytetarë nga veriu i Mitrovicës. KosovaPress-i ...
Indeks Online | 31-Mar-2020 20:47
Veriu i Mitrovicës ka regjistruar edhe tre persona të prekur nga virusi vdekjeprurës. Autoritet shëndetësore në Beograd kanë konfirmuar simptomat e COVID-19 tek këta tre qytetarë nga veriu i Mitrovicës. KosovaPress-i ...

Në Kosovë, 112 të infektuar me COVID-19, 5 të shëruar plotësisht
Prishtinë, 31 mars 2020 – Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se të martën gjatë ditës janë konfirmuar edhe katër raste të reja me koronavirus. Në njoftim thuhet se të katër rastet ...
Illyriapress | 31-Mar-2020 20:44
Prishtinë, 31 mars 2020 – Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se të martën gjatë ditës janë konfirmuar edhe katër raste të reja me koronavirus. Në njoftim thuhet se të katër rastet ...

Kosovë: Shkon në 112 numri i të prekurve me koronavirus – 6 të shëruar
Autoritetet në Kosovë konfirmuan të martën mbrëma edhe katër raste të reja të prekurve me virusin COVID-19. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike tha se dy raste janë nga Mitrovica e Veriut, 1 nga Vushtrria dhe një ...
Zeri Amerikes | 31-Mar-2020 20:38
Autoritetet në Kosovë konfirmuan të martën mbrëma edhe katër raste të reja të prekurve me virusin COVID-19. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike tha se dy raste janë nga Mitrovica e Veriut, 1 nga Vushtrria dhe një ...

IKSHPK: Pesë të shëruar dhe katër raste të reja – gjithsej 112 të infektuar me koronavirus
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë bën me dije se janë shëruar pesë persona si dhe janë katër raste të reja me Covid-19. Rastet e reja janë raste kontakte, 2 prej të cilëve janë me vendbanim në ...
Klan Kosova | 31-Mar-2020 20:28
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë bën me dije se janë shëruar pesë persona si dhe janë katër raste të reja me Covid-19. Rastet e reja janë raste kontakte, 2 prej të cilëve janë me vendbanim në ...

Kosovë: Arrin në 112 numri i të infektuarve me koronavirus
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë ka njoftuar se janë konfirmuar edhe katër raste të reja me koronavirus. “Rastet pozitive janë raste kontakti, 2 prej të cilëve janë me vendbanim në Mitrovicën veriore, 1 ...
Radio Evropa e Lire | 31-Mar-2020 20:25
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë ka njoftuar se janë konfirmuar edhe katër raste të reja me koronavirus. “Rastet pozitive janë raste kontakti, 2 prej të cilëve janë me vendbanim në Mitrovicën veriore, 1 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved