ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 19:21

Dëborë në Dibër/ Probleme në zonat e thella, rrugët e qytetit pjesërisht funksionale

Dëborë në Dibër/ Probleme në zonat e thella, rrugët e qytetit pjesërisht funksionale
Në Dibër janë regjistruar reshje të dendura dëbore gjatë natës dhe mëngjesit të sotëm.
Top Channel | 01-Apr-2020 10:00
Në Dibër janë regjistruar reshje të dendura dëbore gjatë natës dhe mëngjesit të sotëm.

VIDEO/ Pranverë dhe borë, zbardhet Kukësi
Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë. Dëbora është rikthyer në Dibër dhe Kukës. Në zonat e thella të qarkut të Dibrës trashësia e ...
GazetaTema | 01-Apr-2020 09:57
Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë. Dëbora është rikthyer në Dibër dhe Kukës. Në zonat e thella të qarkut të Dibrës trashësia e ...

Rrugët e Kosovës të kalueshme për qarkullim
Edhe pse bora ka zbardhur sot Kosovën, të gjitha rrugët regjionale, nacionale dhe autoudhët në vend janë të kalueshme. Kështu ka konfirmuar Gëzim Osmani, menaxher për mirëmbajtje dimërore të rrugëve pranë Ministrisë së ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 10:51
Edhe pse bora ka zbardhur sot Kosovën, të gjitha rrugët regjionale, nacionale dhe autoudhët në vend janë të kalueshme. Kështu ka konfirmuar Gëzim Osmani, menaxher për mirëmbajtje dimërore të rrugëve pranë Ministrisë së ...

Parashikimi i motit për sot, 01 Prill 2020
Vranesirat do te sjellin reshje me intensitet deri mesatar, ndersa ne zonat malore parashikohet te kete reshje debore. Ne oret e vona te nates pritet permiresim gradual i motit. Temperaturat e ajrit do te vijojne te ...
ikub.al | 01-Apr-2020 08:21
Vranesirat do te sjellin reshje me intensitet deri mesatar, ndersa ne zonat malore parashikohet te kete reshje debore. Ne oret e vona te nates pritet permiresim gradual i motit. Temperaturat e ajrit do te vijojne te ...

Dëborë në pranverë, zbardhet Kukësi dhe Dibra
Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë. Dëbora është rikthyer në Dibër dhe Kukës. Në zonat e thella të qarkut të Dibrës trashësia e ...
Telegraf | 01-Apr-2020 09:39
Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë. Dëbora është rikthyer në Dibër dhe Kukës. Në zonat e thella të qarkut të Dibrës trashësia e ...

Vazhdojnë reshjet, njihuni me parashikimi e motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu në të gjithë territorin. Në zonat e thella malore reshjet do jenë në formën e dëborës.
Top Channel | 01-Apr-2020 08:03
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu në të gjithë territorin. Në zonat e thella malore reshjet do jenë në formën e dëborës.

Reshje dhe temperatura të ulëta, njihuni me parashikimin e motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat veriore reshjet do jenë në formën e dëborës. Në mbrëmje pritet që reshjet të ...
Top Channel | 01-Apr-2020 07:54
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat veriore reshjet do jenë në formën e dëborës. Në mbrëmje pritet që reshjet të ...

Borë pranvere në Shkodër, probleme në Kukës dhe Dibër
Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori i Shqipërisë është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë. Dëbora është rikthyer në Shkodër, Dibër dhe Kukës. Në zonat e thella të qarkut të ...
EkonomiaOnline | 01-Apr-2020 10:51
Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori i Shqipërisë është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë. Dëbora është rikthyer në Shkodër, Dibër dhe Kukës. Në zonat e thella të qarkut të ...

Borë pranvere në Shkodër, probleme në Kukës dhe Dibër
Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori i Shqipërisë është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë. Dëbora është rikthyer në Shkodër, Dibër dhe Kukës. Në zonat e thella të qarkut të ...
Koha.net | 01-Apr-2020 10:49
Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori i Shqipërisë është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë. Dëbora është rikthyer në Shkodër, Dibër dhe Kukës. Në zonat e thella të qarkut të ...

Bora mbulon Prishtinën
Bora ka zbardhur Prishtinën. Reshjet e borës kanë filluar që në orët e para të ditës së sotme. Reshje të borës nuk ka vetëm në Prishtinë, tashmë ato kanë filluar pothuajse në të gjithë vendin. Megjithatë, deri tani nuk ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 10:36
Bora ka zbardhur Prishtinën. Reshjet e borës kanë filluar që në orët e para të ditës së sotme. Reshje të borës nuk ka vetëm në Prishtinë, tashmë ato kanë filluar pothuajse në të gjithë vendin. Megjithatë, deri tani nuk ...

Prishtina këtë mëngjes, e qetë dhe e mbuluar me borë
Ndonëse kemi hyrë në stinën e bukur të pranverës, 1 prilli e ka gjetur vendin tonë të mbuluar me borë. Viset malore dhe qytete në Kosovë, sot kanë marr një pamje tjetër, duke u zbardhur nga dëbora. Prishtina mëngjesin ...
Zeri | 01-Apr-2020 10:30
Ndonëse kemi hyrë në stinën e bukur të pranverës, 1 prilli e ka gjetur vendin tonë të mbuluar me borë. Viset malore dhe qytete në Kosovë, sot kanë marr një pamje tjetër, duke u zbardhur nga dëbora. Prishtina mëngjesin ...

Prishtina këtë mëngjes, e qetë dhe e mbuluar me borë
Ndonëse kemi hyrë në stinën e bukur të pranverës, 1 prilli e ka gjetur vendin tonë të mbuluar me borë. Viset malore dhe qytete në Kosovë, sot kanë marr një pamje tjetër, duke u zbardhur nga dëbora. Prishtina mëngjesin e ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 10:18
Ndonëse kemi hyrë në stinën e bukur të pranverës, 1 prilli e ka gjetur vendin tonë të mbuluar me borë. Viset malore dhe qytete në Kosovë, sot kanë marr një pamje tjetër, duke u zbardhur nga dëbora. Prishtina mëngjesin e ...

Vazhdojnë reshjet e borës në Maqedoni, në Dibër shtresa arrin 16 centimetra
Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është regjistruar shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë centimetra borë ka edhe në ...
Arbresh | 01-Apr-2020 10:18
Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është regjistruar shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë centimetra borë ka edhe në ...

Vendi përfshihet nga moti i keq/ Shi, dëborë dhe temperatura të ulëta
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat veriore reshjet do jenë në formën e dëborës. Në mbrëmje pritet që reshjet të ...
Lapsi | 01-Apr-2020 09:30
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat veriore reshjet do jenë në formën e dëborës. Në mbrëmje pritet që reshjet të ...

Vazhdojnë reshjet e borës në vend, në Dibër shtresa arrin 16 centimetra
Alsat 2020-04-01T09:49:06+02:00 Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është regjistruar shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë ...
AlMaKos | 01-Apr-2020 10:15
Alsat 2020-04-01T09:49:06+02:00 Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është regjistruar shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë ...

Shtresë bore dhe temperatura të mëngjesit nën zero
Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është me shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë centimetra borë ka edhe në Llazaropole dhe ...
Aktuale.MK | 01-Apr-2020 10:12
Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është me shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë centimetra borë ka edhe në Llazaropole dhe ...

Dimër në pranverë/ Kukësi dhe Dibra zbardhen nga dëbora
Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë. Dëbora është rikthyer në Dibër dhe Kukës. Në zonat e thella të qarkut të Dibrës trashësia e ...
Lexo | 01-Apr-2020 09:58
Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë. Dëbora është rikthyer në Dibër dhe Kukës. Në zonat e thella të qarkut të Dibrës trashësia e ...

Shtresë bore dhe temperatura të mëngjesit nën zero
Shkup, 1 prill – Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është me shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë centimetra borë ka edhe në ...
Koha.mk | 01-Apr-2020 09:57
Shkup, 1 prill – Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është me shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë centimetra borë ka edhe në ...

Shtresë bore dhe temperatura të mëngjesit nën zero
Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është me shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë centimetra borë ka edhe në Llazaropole dhe ...
TetovaSot | 01-Apr-2020 09:55
Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është me shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë centimetra borë ka edhe në Llazaropole dhe ...

Rrugët e Kosovës të kalueshme për qarkullim
Kështu ka konfirmuar Gëzim Osmani, menaxher për mirëmbajtje dimërore të rrugëve pranë ministrisë së Infrastrukturës dhe Ambientit. Përmes telefonit Osmani ka thënë se të gjitha kompanitë kontraktuese janë në terren dhe ...
Lajminet | 01-Apr-2020 09:55
Kështu ka konfirmuar Gëzim Osmani, menaxher për mirëmbajtje dimërore të rrugëve pranë ministrisë së Infrastrukturës dhe Ambientit. Përmes telefonit Osmani ka thënë se të gjitha kompanitë kontraktuese janë në terren dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved