ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 08:20

Bora shkon deri në 50 cm në Bulqizë/ Vështirësi për të shkuar në punë, shumë pak banorë në qarkullim

Bora shkon deri në 50 cm në Bulqizë/ Vështirësi për të shkuar në punë, shumë pak banorë në qarkullim
Mëngjesi i sotëm është karakterizuar nga temperatura të ulëta dhe reshje dëbore me intensitet të lartë në qytetin e Bulqizës.
Top Channel | 01-Apr-2020 12:18
Mëngjesi i sotëm është karakterizuar nga temperatura të ulëta dhe reshje dëbore me intensitet të lartë në qytetin e Bulqizës.

FOTOT/ Veriu i vendit “pushtohet” nga bora, ARRSH: Të gjitha akset rrugore janë të kalueshme
Autoriteti Rrugor Shqiptar njoftoi sot se rrugët janë të kalueshme në të gjithë vendin pavarësish reshjeve të dendura të dëborës që kanë nisur që në mesnatë. Autoriteti Rrugor Shqiptar shprehet se gjatë natës gjithë ...
GazetaTema | 01-Apr-2020 12:54
Autoriteti Rrugor Shqiptar njoftoi sot se rrugët janë të kalueshme në të gjithë vendin pavarësish reshjeve të dendura të dëborës që kanë nisur që në mesnatë. Autoriteti Rrugor Shqiptar shprehet se gjatë natës gjithë ...

Rikthehen reshjet e dëborës/ Probleme në qarkullimin e mjeteve në zonat malore
Reshje te dendura dëbore u regjistruan këtë të mërkurë në të gjithë qarkun e Dibrës. Reshjet filluan mbrëmjen e te martes me intesitet të lartë. Në zonat malore të këtij qarku trashësia e borës arriti deri në 40 ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 14:52
Reshje te dendura dëbore u regjistruan këtë të mërkurë në të gjithë qarkun e Dibrës. Reshjet filluan mbrëmjen e te martes me intesitet të lartë. Në zonat malore të këtij qarku trashësia e borës arriti deri në 40 ...

Bora mbulon Prishtinën
Bora ka zbardhur Prishtinën. Reshjet e borës kanë filluar që në orët e para të ditës së sotme (1 Prill)
Top Channel | 01-Apr-2020 11:20
Bora ka zbardhur Prishtinën. Reshjet e borës kanë filluar që në orët e para të ditës së sotme (1 Prill)

Dëborë në Dibër/ Probleme në zonat e thella, rrugët e qytetit pjesërisht funksionale
Në Dibër janë regjistruar reshje të dendura dëbore gjatë natës dhe mëngjesit të sotëm.
Top Channel | 01-Apr-2020 10:00
Në Dibër janë regjistruar reshje të dendura dëbore gjatë natës dhe mëngjesit të sotëm.

VIDEO/ Pranverë dhe borë, zbardhet Kukësi
Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë. Dëbora është rikthyer në Dibër dhe Kukës. Në zonat e thella të qarkut të Dibrës trashësia e ...
GazetaTema | 01-Apr-2020 09:57
Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë. Dëbora është rikthyer në Dibër dhe Kukës. Në zonat e thella të qarkut të Dibrës trashësia e ...

Rrugët e Kosovës të kalueshme për qarkullim
Edhe pse bora ka zbardhur sot Kosovën, të gjitha rrugët regjionale, nacionale dhe autoudhët në vend janë të kalueshme. Kështu ka konfirmuar Gëzim Osmani, menaxher për mirëmbajtje dimërore të rrugëve pranë Ministrisë së ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 10:51
Edhe pse bora ka zbardhur sot Kosovën, të gjitha rrugët regjionale, nacionale dhe autoudhët në vend janë të kalueshme. Kështu ka konfirmuar Gëzim Osmani, menaxher për mirëmbajtje dimërore të rrugëve pranë Ministrisë së ...

FOTO+VIDEO/ Dimër i dytë në juglindje dhe veri, dëbora arrin deri në 20 cm
Vendi ynë është zgjuar ditën e sotme mes reshjeve të dëborës. Në disa qytete trashësia ka arritur deri në 5 cm ndërsa në zonat malore ka shkuar deri në 20 cm. Foto lart vjen nga Kukësi ku reshjet e dëborës bien që prej ...
Lapsi | 01-Apr-2020 12:18
Vendi ynë është zgjuar ditën e sotme mes reshjeve të dëborës. Në disa qytete trashësia ka arritur deri në 5 cm ndërsa në zonat malore ka shkuar deri në 20 cm. Foto lart vjen nga Kukësi ku reshjet e dëborës bien që prej ...

Parashikimi i motit për sot, 01 Prill 2020
Vranesirat do te sjellin reshje me intensitet deri mesatar, ndersa ne zonat malore parashikohet te kete reshje debore. Ne oret e vona te nates pritet permiresim gradual i motit. Temperaturat e ajrit do te vijojne te ...
ikub.al | 01-Apr-2020 08:21
Vranesirat do te sjellin reshje me intensitet deri mesatar, ndersa ne zonat malore parashikohet te kete reshje debore. Ne oret e vona te nates pritet permiresim gradual i motit. Temperaturat e ajrit do te vijojne te ...

Dëbora bie në Tiranë si dhe bllokon disa rrugë rurale
Mëngjesi i sotëm ka nisur i acartë në Tiranë. Një rënie drastike temperaturash është shënuar sot, duke sjellë për herë të parë për këtë vit edhe dëborë në kryeqytet. Ndonëse të gjithë e pritëm në dimër, moti ka ...
Illyriapress | 01-Apr-2020 14:35
Mëngjesi i sotëm ka nisur i acartë në Tiranë. Një rënie drastike temperaturash është shënuar sot, duke sjellë për herë të parë për këtë vit edhe dëborë në kryeqytet. Ndonëse të gjithë e pritëm në dimër, moti ka ...

Reshjet e borës do të vazhdojnë deri nesër paradite, vijojnë temperatura të ulëta
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
Aktuale.MK | 01-Apr-2020 14:24
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Reshje të borës deri nesër paradite, deri të shtunën në mëngjes temperatura nën zero
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
Republika | 01-Apr-2020 14:06
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Si do jetë moti në Shqipëri gjatë 10 ditëve të para të prillit
Dita e sotme ka nisur me reshje shiu dhe dëbore, por pritet që gjatë mbrëmjes në të gjithë territorin të ketë kthjellim të kushteve atmosferike. Meteorologu Hakil Osmani nga Meteoalb tregoi në një lidhje për Report Tv ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 14:06
Dita e sotme ka nisur me reshje shiu dhe dëbore, por pritet që gjatë mbrëmjes në të gjithë territorin të ketë kthjellim të kushteve atmosferike. Meteorologu Hakil Osmani nga Meteoalb tregoi në një lidhje për Report Tv ...

Reshjet e borës do të vazhdojnë deri nesër paradite, vijojnë temperatura të ulëta
Alsat 2020-04-01T13:43:57+02:00 Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të ...
AlMaKos | 01-Apr-2020 13:50
Alsat 2020-04-01T13:43:57+02:00 Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të ...

Reshjet e borës do të vazhdojnë deri nesër paradite, vijojnë temperatura të ulëta
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
Shprehja | 01-Apr-2020 13:47
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Dëborë në pranverë, zbardhet Kukësi dhe Dibra
Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë. Dëbora është rikthyer në Dibër dhe Kukës. Në zonat e thella të qarkut të Dibrës trashësia e ...
Telegraf | 01-Apr-2020 09:39
Prej mbrëmjes së djeshme i gjithë territori është përfshirë nga një mot i ftohtë me reshje shiu dhe në zonat malore dëborë. Dëbora është rikthyer në Dibër dhe Kukës. Në zonat e thella të qarkut të Dibrës trashësia e ...

Reshjet e borës do të vazhdojnë deri nesër paradite, vijojnë temperatura të ulëta
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
Alsat-M | 01-Apr-2020 13:44
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Reshje të borës deri nesër paradite, deri të shtunën në mëngjes temperatura nën zero
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
TetovaSot | 01-Apr-2020 13:42
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Reshje të borës deri nesër paradite, deri të shtunën në mëngjes temperatura nën zero
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës ...
Medial | 01-Apr-2020 13:41
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës ...

Dëbora zbardh Dibrën, bllokohen rrugët në zonat rurale, mungesë energjie në disa njësi (Video)
Reshjet e dëborës që kanë përfshirë të gjithë qarkun e Dibrës kanë krijuar probleme të shumta, bllokimin e rrugëve rurale, mungesë energjie në disa njësi të qarkut të Dibrës. Në zonat e thella lartësia e dëborës arrin ...
Medial | 01-Apr-2020 13:20
Reshjet e dëborës që kanë përfshirë të gjithë qarkun e Dibrës kanë krijuar probleme të shumta, bllokimin e rrugëve rurale, mungesë energjie në disa njësi të qarkut të Dibrës. Në zonat e thella lartësia e dëborës arrin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved