ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 14:41

Covid-19, Manastirliu sqaron si do bëhen aplikimet për ndihmën ekonomike: Dyfishim i pagesës për 64 mijë familje

Covid-19, Manastirliu sqaron si do bëhen aplikimet për ndihmën ekonomike: Dyfishim i pagesës për 64 mijë familje
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta sqaroi sot urdhrat e nxjerra për shtyrjen pa afat deri në përfundimin e epidemisë të masave shtrënguese me qëllim kufizimin e përhapjes së Covid-19. Në një komunikim ...
GazetaTema | 01-Apr-2020 17:23
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta sqaroi sot urdhrat e nxjerra për shtyrjen pa afat deri në përfundimin e epidemisë të masave shtrënguese me qëllim kufizimin e përhapjes së Covid-19. Në një komunikim ...

Shtyhet pa afat fillimi i shkollës, ja çfarë ndodh me ndihmat ekonomine dhe invalidët
Aplikimet për ndihmën ekonomike do të bëhen në formë elektronike ose përmes shërbimit postar. Përfitojnë dyfishim të masës së ndihmës ekonomike rreth 64 mijë familje Si do merret ndihma ekonomikë dhe pagesa për ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 17:40
Aplikimet për ndihmën ekonomike do të bëhen në formë elektronike ose përmes shërbimit postar. Përfitojnë dyfishim të masës së ndihmës ekonomike rreth 64 mijë familje Si do merret ndihma ekonomikë dhe pagesa për ...

Manastirliu: Përfitojnë dyfishim të masës së ndihmës ekonomike rreth 64 mijë familje. Aplikimet on line ose përmes shërbimit postar
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu konfirmloi se afati për masat shtrënguese si pasojë e pandemisë së koronavirusit do të shtyhen drejt një afati të pacaktuar. Ajo gjitashtu sqaroi ...
BalkanWeb | 01-Apr-2020 17:16
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu konfirmloi se afati për masat shtrënguese si pasojë e pandemisë së koronavirusit do të shtyhen drejt një afati të pacaktuar. Ajo gjitashtu sqaroi ...

Shtyhen pa afat masat kufizuese për frenimin e COVID-19
Sipas ketij urdhri asnje aktivitet publik dhe jopublik, ne ambiente te hapura apo te mbyllura nuk do te lejohet. Gjate kesaj periudhe te pa percaktuar, shkollat dhe institucionet arsimore do te vijojne mesimin online Po ...
ikub.al | 01-Apr-2020 17:03
Sipas ketij urdhri asnje aktivitet publik dhe jopublik, ne ambiente te hapura apo te mbyllura nuk do te lejohet. Gjate kesaj periudhe te pa percaktuar, shkollat dhe institucionet arsimore do te vijojne mesimin online Po ...

Shtyhet pa afat fillimi i shkollës në Shqipëri
Aplikimet për ndihmën ekonomike do të bëhen në formë elektronike ose përmes shërbimit postar. Përfitojnë dyfishim të masës së ndihmës ekonomike rreth 64 mijë familje Si do merret ndihma ekonomikë dhe pagesa për ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 18:04
Aplikimet për ndihmën ekonomike do të bëhen në formë elektronike ose përmes shërbimit postar. Përfitojnë dyfishim të masës së ndihmës ekonomike rreth 64 mijë familje Si do merret ndihma ekonomikë dhe pagesa për ...

Rikomisionimi për invalidët dhe aplikimi për ndihmën ekonomike, Manastirliu shpjegon procedurat
Ministrja Manastirliu teksa shpjegonte zgjatjen e masave kufizuese për të përballuar situatën e COVID-19 ka bërë të ditur nëpërmjet një video-mesazhi, edhe se si do të funksionojë aplikimi për ndihmë ekonomike nga ...
ScanTv | 01-Apr-2020 21:15
Ministrja Manastirliu teksa shpjegonte zgjatjen e masave kufizuese për të përballuar situatën e COVID-19 ka bërë të ditur nëpërmjet një video-mesazhi, edhe se si do të funksionojë aplikimi për ndihmë ekonomike nga ...

Shtyhet pa afat fillimi i shkollës në Shqipëri
Aplikimet për ndihmën ekonomike do të bëhen në formë elektronike ose përmes shërbimit postar. Përfitojnë dyfishim të masës së ndihmës ekonomike rreth 64 mijë familje Si do merret ndihma ekonomikë dhe pagesa për ...
Portalb | 01-Apr-2020 21:12
Aplikimet për ndihmën ekonomike do të bëhen në formë elektronike ose përmes shërbimit postar. Përfitojnë dyfishim të masës së ndihmës ekonomike rreth 64 mijë familje Si do merret ndihma ekonomikë dhe pagesa për ...

Ministrja e Shëndetësisë, Manastirliu: Dyfishohet ndihma ekonomike, aplikimet do të bëhen në formë elektronike
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, informoi qytetarë për shtyrjen pa afat të masave shtrënguese me qëllim kufizimin e përhapjes së covid-19. Ministrja e Shëndetësisë Manastirliu, është shprehur se pagesat e ...
RTSH | 01-Apr-2020 19:35
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, informoi qytetarë për shtyrjen pa afat të masave shtrënguese me qëllim kufizimin e përhapjes së covid-19. Ministrja e Shëndetësisë Manastirliu, është shprehur se pagesat e ...

Vendimi i ri i qeverisë: Ja deri kur do qëndrojnë mbyllur baret, restorantet dhe hotelet
Ministria e Shëndetësisë ka vendosur të mbajë mbyllur baret, restorantet dhe njësitë e tjera akomoduese në vend, deri në fund të pandemisë nga koronavirusi. Kjo do të thotë se këto lloje biznesesh do të qëndrojnë ...
AlMaKos | 01-Apr-2020 19:00
Ministria e Shëndetësisë ka vendosur të mbajë mbyllur baret, restorantet dhe njësitë e tjera akomoduese në vend, deri në fund të pandemisë nga koronavirusi. Kjo do të thotë se këto lloje biznesesh do të qëndrojnë ...

VENDIMI/ Bie “3 prilli”, qeveria shpall: asnjë aktivitet deri në “çlirimin e plotë” nga Corona
Qeveria shqiptare vendosi që të shtyjë masat kufizuese në shumë sfera të aktiviteteve jetësore, ekonomike e jo vetëm, deri në përfundim të plotë të epidemisë së koronavirusi. Ishte parashikuar 3 prilli si afat i ...
Tesheshi | 01-Apr-2020 18:20
Qeveria shqiptare vendosi që të shtyjë masat kufizuese në shumë sfera të aktiviteteve jetësore, ekonomike e jo vetëm, deri në përfundim të plotë të epidemisë së koronavirusi. Ishte parashikuar 3 prilli si afat i ...

VENDIMET/ Masat kufizuese për COVID-19, MSH: Shtyhen pa afat hapja e shkollave, lokaleve si dhe operacionet në publik e privat
Të gjitha masat kufizuese të marra nga qeveria për parandalimin e përhapjes së COVID-19, shtyhen pa afat përtej 3 prillit kur ishte marrë vendimi i fundit. Në një urdhër të firmosur këtë të mërkurë, 1 prill, nga ...
GazetaTema | 01-Apr-2020 16:35
Të gjitha masat kufizuese të marra nga qeveria për parandalimin e përhapjes së COVID-19, shtyhen pa afat përtej 3 prillit kur ishte marrë vendimi i fundit. Në një urdhër të firmosur këtë të mërkurë, 1 prill, nga ...

Mbyllja e dentistëve pa afat, deri sa të mbarojë epidemia e Covid -19
Ministrja e Shëndetësisë Olgerta Manastirliu ka firmosur një urdhër të ri, në bazë të së cilës aktiviteti i klinikave dentare do të shtyhet pa afat, deri në përfundimin e situatës së krijuar nga Covid-19. Më herët, ...
Monitor | 01-Apr-2020 17:23
Ministrja e Shëndetësisë Olgerta Manastirliu ka firmosur një urdhër të ri, në bazë të së cilës aktiviteti i klinikave dentare do të shtyhet pa afat, deri në përfundimin e situatës së krijuar nga Covid-19. Më herët, ...

Shkollat, lokalet, restorantet në Shqipëri mbyllen deri në përfundim të pandemisë, dyfishohet ndihmat ekonomike
Në një dalje për mediat ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha se shkollat, lokalet, restorantet etj do të mbyllen deri në përfundim të pandemisë. Po ashtu shtyhet deri në përfundim të pandemiësë masat ...
Arbresh | 01-Apr-2020 17:44
Në një dalje për mediat ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha se shkollat, lokalet, restorantet etj do të mbyllen deri në përfundim të pandemisë. Po ashtu shtyhet deri në përfundim të pandemiësë masat ...

Shkollat, lokalet, restorantet në Shqipëri mbyllen deri në përfundim të pandemisë, dyfishohet ndihma ekonomike
Në një dalje për mediat ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha se shkollat, lokalet, restorantet etj do të mbyllen deri në përfundim të pandemisë. Po ashtu shtyhet deri në përfundim të pandemiësë masat ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 17:25
Në një dalje për mediat ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu tha se shkollat, lokalet, restorantet etj do të mbyllen deri në përfundim të pandemisë. Po ashtu shtyhet deri në përfundim të pandemiësë masat ...

Manastirliu: Shtyhen pa afat urdhrat për masat për kufizimin e përhapjes së COVID-19.
Aplikimet për ndihmën ekonomike do të bëhen në formë elektronike ose përmes shërbimit postar. Përfitojnë dyfishim të masës së ndihmës ekonomike rreth 64 mijë familje Manastirliu : Dua të informoj qytetarët se nga sot ...
Lexo | 01-Apr-2020 17:17
Aplikimet për ndihmën ekonomike do të bëhen në formë elektronike ose përmes shërbimit postar. Përfitojnë dyfishim të masës së ndihmës ekonomike rreth 64 mijë familje Manastirliu : Dua të informoj qytetarët se nga sot ...

Mbyllja pa afat e bizneseve, Manastirliu merr vendimin
Të gjitha masat kufizuese të marra nga qeveria për parandalimin e përhapjes së Covid-19, shtyhen pa afat përtej 3 prillit kur ishte marrë vendimi i fundit. Në një urdhër të firmosur këtë të mërkurë nga ministrja e ...
Telegraf | 01-Apr-2020 16:30
Të gjitha masat kufizuese të marra nga qeveria për parandalimin e përhapjes së Covid-19, shtyhen pa afat përtej 3 prillit kur ishte marrë vendimi i fundit. Në një urdhër të firmosur këtë të mërkurë nga ministrja e ...

Manastirliu: Shtyhen pa afat urdhrat për masat për kufizimin e përhapjes së COVID-19
Lajmet e Fundit nga Shqiperia Manastirliu: Shtyhen pa afat urdhrat për masat për kufizimin e përhapjes së COVID-19 Aplikimet për ndihmën ekonomike do të bëhen në formë elektronike ose përmes shërbimit postar. Përfitojnë ...
Lajmi i Fundit | 01-Apr-2020 17:12
Lajmet e Fundit nga Shqiperia Manastirliu: Shtyhen pa afat urdhrat për masat për kufizimin e përhapjes së COVID-19 Aplikimet për ndihmën ekonomike do të bëhen në formë elektronike ose përmes shërbimit postar. Përfitojnë ...

Koronavirusi në Shqipëri, masat shtyhen deri në një datë të pa përcaktuar
Ministria e Shëndetësisë ka ndryshuar vendimin për masat e marra deri më 3 prill për gjendjen me koronavirusin, deri në një datë të pa përcaktuar. Të gjitha aktivitetet publike dhe jopublike, grumbullimet masive nuk do ...
Arbresh | 01-Apr-2020 16:47
Ministria e Shëndetësisë ka ndryshuar vendimin për masat e marra deri më 3 prill për gjendjen me koronavirusin, deri në një datë të pa përcaktuar. Të gjitha aktivitetet publike dhe jopublike, grumbullimet masive nuk do ...

Të gjitha masat kufizuese shtyhen pa afat. Vazhdon mbyllja e lokaleve, klubeve, palestrave, operacioneve (URDHËRAT)
Të gjitha masat kufizuese të marra nga qeveria për parandalimin e përhapjes së COVID-19, shtyhen pa afat përtej 3 prillit kur ishte marrë vendimi i fundit. Në një urdhër të firmosur këtë të mërkurë, 1 prill, nga ...
ScanTv | 01-Apr-2020 16:41
Të gjitha masat kufizuese të marra nga qeveria për parandalimin e përhapjes së COVID-19, shtyhen pa afat përtej 3 prillit kur ishte marrë vendimi i fundit. Në një urdhër të firmosur këtë të mërkurë, 1 prill, nga ...

URDHERI/ Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu: Lokalet, restorantet dhe fast-food-et vijojnë mbylljen pa afat
Vendimi për mbylljen e bareve dhe restoranteve në të gjithë vendin, përfshirë palestrat, fast-food-et, aktivitetet kulturore dhe ndalimi i grumbullimeve masive të njerëzve, do të vijojë pa afat deri në përfundim të ...
RTSH | 01-Apr-2020 16:33
Vendimi për mbylljen e bareve dhe restoranteve në të gjithë vendin, përfshirë palestrat, fast-food-et, aktivitetet kulturore dhe ndalimi i grumbullimeve masive të njerëzve, do të vijojë pa afat deri në përfundim të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved