ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/06/2020 10:20

Bora shkon deri në 50 cm në Bulqizë/ Vështirësi për të shkuar në punë, shumë pak banorë në qarkullim

Bora shkon deri në 50 cm në Bulqizë/ Vështirësi për të shkuar në punë, shumë pak banorë në qarkullim
Mëngjesi i sotëm është karakterizuar nga temperatura të ulëta dhe reshje dëbore me intensitet të lartë në qytetin e Bulqizës.
Top Channel | 01-Apr-2020 12:18
Mëngjesi i sotëm është karakterizuar nga temperatura të ulëta dhe reshje dëbore me intensitet të lartë në qytetin e Bulqizës.

Bora mbulon Prishtinën
Bora ka zbardhur Prishtinën. Reshjet e borës kanë filluar që në orët e para të ditës së sotme (1 Prill)
Top Channel | 01-Apr-2020 11:20
Bora ka zbardhur Prishtinën. Reshjet e borës kanë filluar që në orët e para të ditës së sotme (1 Prill)

Parashikimi i motit për sot, 01 Prill 2020
Vranesirat do te sjellin reshje me intensitet deri mesatar, ndersa ne zonat malore parashikohet te kete reshje debore. Ne oret e vona te nates pritet permiresim gradual i motit. Temperaturat e ajrit do te vijojne te ...
ikub.al | 01-Apr-2020 08:21
Vranesirat do te sjellin reshje me intensitet deri mesatar, ndersa ne zonat malore parashikohet te kete reshje debore. Ne oret e vona te nates pritet permiresim gradual i motit. Temperaturat e ajrit do te vijojne te ...

Vazhdojnë reshjet, njihuni me parashikimi e motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu në të gjithë territorin. Në zonat e thella malore reshjet do jenë në formën e dëborës.
Top Channel | 01-Apr-2020 08:03
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu në të gjithë territorin. Në zonat e thella malore reshjet do jenë në formën e dëborës.

Reshjet e borës do të vazhdojnë deri nesër paradite, vijojnë temperatura të ulëta
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
Aktuale.MK | 01-Apr-2020 14:24
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Reshje të borës deri nesër paradite, deri të shtunën në mëngjes temperatura nën zero
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
Republika | 01-Apr-2020 14:06
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Si do jetë moti në Shqipëri gjatë 10 ditëve të para të prillit
Dita e sotme ka nisur me reshje shiu dhe dëbore, por pritet që gjatë mbrëmjes në të gjithë territorin të ketë kthjellim të kushteve atmosferike. Meteorologu Hakil Osmani nga Meteoalb tregoi në një lidhje për Report Tv ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 14:06
Dita e sotme ka nisur me reshje shiu dhe dëbore, por pritet që gjatë mbrëmjes në të gjithë territorin të ketë kthjellim të kushteve atmosferike. Meteorologu Hakil Osmani nga Meteoalb tregoi në një lidhje për Report Tv ...

Reshje dhe temperatura të ulëta, njihuni me parashikimin e motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat veriore reshjet do jenë në formën e dëborës. Në mbrëmje pritet që reshjet të ...
Top Channel | 01-Apr-2020 07:54
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat veriore reshjet do jenë në formën e dëborës. Në mbrëmje pritet që reshjet të ...

Reshjet e borës do të vazhdojnë deri nesër paradite, vijojnë temperatura të ulëta
Alsat 2020-04-01T13:43:57+02:00 Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të ...
AlMaKos | 01-Apr-2020 13:50
Alsat 2020-04-01T13:43:57+02:00 Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të ...

Reshjet e borës do të vazhdojnë deri nesër paradite, vijojnë temperatura të ulëta
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
Shprehja | 01-Apr-2020 13:47
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Reshjet e borës do të vazhdojnë deri nesër paradite, vijojnë temperatura të ulëta
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
Alsat-M | 01-Apr-2020 13:44
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Reshje të borës deri nesër paradite, deri të shtunën në mëngjes temperatura nën zero
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
TetovaSot | 01-Apr-2020 13:42
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Reshje të borës deri nesër paradite, deri të shtunën në mëngjes temperatura nën zero
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës ...
Medial | 01-Apr-2020 13:41
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës ...

“Çmendet” moti në pranverë, bora shkon deri në 50 cm në Bulqizë
Mëngjesi i sotëm është karakterizuar nga temperatura të ulëta dhe reshje dëbore me intensitet të lartë në qytetin e Bulqizës. Reshjet kanë shkuar 30 centimetra, ndërsa në një sitë administrative vijojnë nga 30 deri në ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 13:16
Mëngjesi i sotëm është karakterizuar nga temperatura të ulëta dhe reshje dëbore me intensitet të lartë në qytetin e Bulqizës. Reshjet kanë shkuar 30 centimetra, ndërsa në një sitë administrative vijojnë nga 30 deri në ...

Vendi përfshihet nga moti i keq/ Shi, dëborë dhe temperatura të ulëta
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat veriore reshjet do jenë në formën e dëborës. Në mbrëmje pritet që reshjet të ...
Lapsi | 01-Apr-2020 09:30
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat veriore reshjet do jenë në formën e dëborës. Në mbrëmje pritet që reshjet të ...

Shtresë bore dhe temperatura të mëngjesit nën zero
Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është me shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë centimetra borë ka edhe në Llazaropole dhe ...
Televizioni Koha | 01-Apr-2020 12:36
Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është me shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë centimetra borë ka edhe në Llazaropole dhe ...

Bora mbulon Prishtinën
Bora ka zbardhur Prishtinën. Reshjet e borës kanë filluar që në orët e para të ditës së sotme. Reshje të borës nuk ka vetëm në Prishtinë, tashmë ato kanë filluar pothuajse në të gjithë vendin. Megjithatë, deri tani nuk ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 10:36
Bora ka zbardhur Prishtinën. Reshjet e borës kanë filluar që në orët e para të ditës së sotme. Reshje të borës nuk ka vetëm në Prishtinë, tashmë ato kanë filluar pothuajse në të gjithë vendin. Megjithatë, deri tani nuk ...

Vazhdojnë reshjet e borës në Maqedoni, në Dibër shtresa arrin 16 centimetra
Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është regjistruar shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë centimetra borë ka edhe në ...
Arbresh | 01-Apr-2020 10:18
Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është regjistruar shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë centimetra borë ka edhe në ...

Vazhdojnë reshjet e borës në vend, në Dibër shtresa arrin 16 centimetra
Alsat 2020-04-01T09:49:06+02:00 Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është regjistruar shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë ...
AlMaKos | 01-Apr-2020 10:15
Alsat 2020-04-01T09:49:06+02:00 Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është regjistruar shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë ...

Shtresë bore dhe temperatura të mëngjesit nën zero
Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është me shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë centimetra borë ka edhe në Llazaropole dhe ...
Aktuale.MK | 01-Apr-2020 10:12
Dita e parë e prillit në orën tetë të mëngjesit në Dibër është me shtresë bore prej 16 centimetrave, 15 në Kodër të Diellit, 14 në Krushevë, 11 në Mavrovë dhe Pozharan. Tetë centimetra borë ka edhe në Llazaropole dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved