ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 17:44

Lajm i mirë nga Infektivi, shërohen edhe 15 persona të infektuar me COVID-19

Lajm i mirë nga Infektivi, shërohen edhe 15 persona të infektuar me COVID-19
Një lajm i mirë vjen nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus. Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “
BalkanWeb | 31-Mar-2020 23:28
Një lajm i mirë vjen nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus. Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “

Lajmi i mirë: Edhe 15 persona të shëruar nga koronavirusi në Shqipëri
Gjatë ditës së sotme janë regjistruar si të shëruar edhe 15 persona nga koronavirusi. Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “ LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT ...
GazetaTema | 31-Mar-2020 23:54
Gjatë ditës së sotme janë regjistruar si të shëruar edhe 15 persona nga koronavirusi. Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “ LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT ...

Një lajm i mirë nga Infektivi, shkon në 52 numri i të shëruarve, Manastirliu: Ja sa persona lanë sot spitalin
TIRANË- 5 pacientë të tjerë kanë mund CoVid-19 duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre.
Top Channel | 31-Mar-2020 20:52
TIRANË- 5 pacientë të tjerë kanë mund CoVid-19 duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre.

Mbi 12 ditë në terapi intensive, lënë Infektivin 5 pacientë të tjerë me koronavirus, shkon në 52 numri i të shëruarve
Pesë pacientë të tjerë të infektuar me koronavirus kanë lënë sot spitalin Infektiv, duke e çuar në 52 numrin e të shëruarve nga virusi vdekjeprurës. Lajmi bëhet i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ...
BalkanWeb | 31-Mar-2020 20:48
Pesë pacientë të tjerë të infektuar me koronavirus kanë lënë sot spitalin Infektiv, duke e çuar në 52 numrin e të shëruarve nga virusi vdekjeprurës. Lajmi bëhet i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ...

Lajm shumë i hidhur/ Ndërrojnë jetë nga Koronavirusi dy persona të tjerë në Shqipëri
Kanë ndërruar jetë edhe dy persona të tjerë për shkak të Koronavirusit në Shqipëri duke e çuar numrin në 15.
Top Channel | 31-Mar-2020 18:36
Kanë ndërruar jetë edhe dy persona të tjerë për shkak të Koronavirusit në Shqipëri duke e çuar numrin në 15.

Dalin nga Infektivi 5 pacientë, 2 prej tyre ishin disa ditë në gjëndje të rëndë
Përvec rasteve fatkeqe të tre personave që kanë humbur jetën vetëm këtë të martë, nga spitali Infektiv vijnë edhe lajme të mira. Ministrja Manastirliu konfirmoi se pesë pacientë nga Tirana, Fieri dhe Kavaja kanë lënë ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 22:57
Përvec rasteve fatkeqe të tre personave që kanë humbur jetën vetëm këtë të martë, nga spitali Infektiv vijnë edhe lajme të mira. Ministrja Manastirliu konfirmoi se pesë pacientë nga Tirana, Fieri dhe Kavaja kanë lënë ...

Tragjike/ Ndërrojnë jetë 2 pacientë me COVID-19 tek Infektivi, shkon në 15 numri i viktimave
Lajme tragjike vijnë nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave ...
BalkanWeb | 31-Mar-2020 18:25
Lajme tragjike vijnë nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave ...

Lajm i mirë nga Infektivi/ Shkon në 52 numri i të shëruarve nga koronavirusi
Plot 5 pacientë të tjerë kanë mund koronavirusin duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre. Lajmin e mirë e ka dhënë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e cila shkruan ...
Telegraf | 31-Mar-2020 21:39
Plot 5 pacientë të tjerë kanë mund koronavirusin duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre. Lajmin e mirë e ka dhënë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e cila shkruan ...

Ndërrojnë jetë edhe 2 pacientë të tjerë në spitalin infektiv për shkak të koronavirusit
Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave nga COVID-19 në Shqipëri. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po ...
GazetaTema | 31-Mar-2020 18:28
Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave nga COVID-19 në Shqipëri. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po ...

20 raste të reja në 24 orë. 243 numri i të prekurve, 52 i të shëruarve
Njoftimi i MSH Lajmi i mire eshte qe gjate 24 oreve te fundit kemi 8 paciente te sheruar duke e çuar numrin e te sheruarve nga COVID-19 ne 52. Shperndarja gjeografike e rasteve pozitive, eshte si vijon: – Tirane 129 ...
ikub.al | 31-Mar-2020 12:26
Njoftimi i MSH Lajmi i mire eshte qe gjate 24 oreve te fundit kemi 8 paciente te sheruar duke e çuar numrin e te sheruarve nga COVID-19 ne 52. Shperndarja gjeografike e rasteve pozitive, eshte si vijon: – Tirane 129 ...

COVID-19/ MSH: Ndërrojnë jetë dy pacientë tek Infektivi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Dy pacientë kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv, të konfirmuar me COVID-19. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në ...
Mapo | 31-Mar-2020 18:24
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Dy pacientë kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv, të konfirmuar me COVID-19. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në ...

Koronavirusi në Shqipëri/ Arrin në 15 numri i viktimave
Dy pacientë të infektuar me koronavirus kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në spitalin ...
Telegraf | 31-Mar-2020 19:14
Dy pacientë të infektuar me koronavirus kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në spitalin ...

Vdesin kavajasi dhe hasjani, 15 viktima në Shqipëri nga COVID-19
Dy pacientë kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv, të konfirmuar me COVID-19. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në spitalin infektiv, teksa ndërroi jetë në ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 18:29
Dy pacientë kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv, të konfirmuar me COVID-19. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në spitalin infektiv, teksa ndërroi jetë në ...

CoVid-19/ Lajm i mirë! Deri tani 52 të shëruar në vend
Ndërkohë që numri i viktimave në vend nga koronavirusi u rrit në 13, ministria e Shëndetësisë dha edhe një lajm të mirë.
Top Channel | 31-Mar-2020 11:38
Ndërkohë që numri i viktimave në vend nga koronavirusi u rrit në 13, ministria e Shëndetësisë dha edhe një lajm të mirë.

381 të vdekur në 24 orët e fundit nga Covid-19
Në Mbretërinë e Bashkuar, ka patur një rritje të frikshme të faltaliteteve në 24 orët e fundit, si pasojë e koronavirusit. Sipas shifrave të publikuara nga Departamenti i Shëndetit, 381 persona kanë humbur jetën në një ...
Telegraf | 31-Mar-2020 17:55
Në Mbretërinë e Bashkuar, ka patur një rritje të frikshme të faltaliteteve në 24 orët e fundit, si pasojë e koronavirusit. Sipas shifrave të publikuara nga Departamenti i Shëndetit, 381 persona kanë humbur jetën në një ...

Rëndohet bilanci, 13 viktima/ Konfirmohen 20 raste të reja me koronavirus
Në më pak se 12 orë, Covid-19 i merr jetën dy personave. Pas vdekjes së 82 vjeçares nga Tirana mbrëmjen e të hënës, viktima e dytë u regjistrua mëngjesin e së martës. Ai është një pacient 62 vjeçar nga Durrësi. Ndryshe ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 14:59
Në më pak se 12 orë, Covid-19 i merr jetën dy personave. Pas vdekjes së 82 vjeçares nga Tirana mbrëmjen e të hënës, viktima e dytë u regjistrua mëngjesin e së martës. Ai është një pacient 62 vjeçar nga Durrësi. Ndryshe ...

Ndërrojnë jetë dy të infektuar me COVID-19, shkon në 15 numri i viktimave në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave nga COVID-19 S. “Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej ...
Telegrafi | 31-Mar-2020 19:08
Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave nga COVID-19 S. “Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej ...

Regjistrohet një rast i ri me Covid 19, rritet numri i të infektuarve në Korçë
Në Korçë këtë të martë një tjetër rast i ri është konfirmuar me koronavirus nga ministria e Shëndetsisë. Deri më tani numri i personave të infektuar në këtë qytet ka shkuar në 15.
Telegraf | 31-Mar-2020 13:44
Në Korçë këtë të martë një tjetër rast i ri është konfirmuar me koronavirus nga ministria e Shëndetsisë. Deri më tani numri i personave të infektuar në këtë qytet ka shkuar në 15.

Koronavirusi/ Thellohet bilanci, 20 raste të reja në 24 orë. Shkon në 243 numri i të prekurve. Ndërron jetë 62-vjeçari nga Durrësi
Ka shkuar në 243 numri i personave të prekur nga COVID-19 në vendin tonë. Në një dalje për mediat zv.ministrja e Shendetesise Mira Rakacolli tha se në 24 orët e fundit janë testuar 145 persona të dyshuar, prej të cilëve ...
BalkanWeb | 31-Mar-2020 11:14
Ka shkuar në 243 numri i personave të prekur nga COVID-19 në vendin tonë. Në një dalje për mediat zv.ministrja e Shendetesise Mira Rakacolli tha se në 24 orët e fundit janë testuar 145 persona të dyshuar, prej të cilëve ...

Prindërit me COVID-19/ Infektohet edhe djali 50-vjeçar në Korçë
Shtohet edhe një rast me COVID-19 në qytetin e Korçës duke shkuar në 15 të infektuar në total. Burime nga Njësia Vendore e Kujdesit Shëndetësor thonë se bëhet fjalë për djalin e dy të moshuarve të cilët kanë rezultuar ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 12:17
Shtohet edhe një rast me COVID-19 në qytetin e Korçës duke shkuar në 15 të infektuar në total. Burime nga Njësia Vendore e Kujdesit Shëndetësor thonë se bëhet fjalë për djalin e dy të moshuarve të cilët kanë rezultuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved