ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 06:59

Kontrabandë mallrash dhe fshehje të ardhurash, procedohen 2 shkodranë

Kontrabandë mallrash dhe fshehje të ardhurash, procedohen 2 shkodranë
Dy persona janë proceduar në gjendje të lirë për kontrabandë mallrash dhe fshehje të ardhurash. Bëhet fjalë për një 51-vjeçar me iniciale F.B. dhe Xh. B. 63 vjeç, të dy banues në Shkodër. Nga kontrolli i ushtruar në ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 15:12
Dy persona janë proceduar në gjendje të lirë për kontrabandë mallrash dhe fshehje të ardhurash. Bëhet fjalë për një 51-vjeçar me iniciale F.B. dhe Xh. B. 63 vjeç, të dy banues në Shkodër. Nga kontrolli i ushtruar në ...

Kapet i dënuari për grabitje/ 40-vjeçari ishte shpallur në kërkim ndërkombetar
Policia e Lezhës ka arrestuar një 40-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar për një serë veprash penale. I shume kerkuari u kap në fshatin Godull ne banesen e tij. 40-vjeçari ishte dënuar nga Gjykata e Kurbinit për ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 14:46
Policia e Lezhës ka arrestuar një 40-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar për një serë veprash penale. I shume kerkuari u kap në fshatin Godull ne banesen e tij. 40-vjeçari ishte dënuar nga Gjykata e Kurbinit për ...

Emri/ Vlonjati i shpallur në kërkim për drogë kapet në banesën e tij
Një person i shpallur në kërkim kombëtar dhe i dënuar në fushën e narkotikëve është arrestuar nga policia e Vlorës. Ngjarja i përket muajit shkurt të vitit 2017, ku gjatë kontrollit në banesën e këtij shtetasi është ...
Telegraf | 01-Apr-2020 14:24
Një person i shpallur në kërkim kombëtar dhe i dënuar në fushën e narkotikëve është arrestuar nga policia e Vlorës. Ngjarja i përket muajit shkurt të vitit 2017, ku gjatë kontrollit në banesën e këtij shtetasi është ...

Ishte shpallur në kërkim për drogë, vlonjati kapet në banesën e tij
Nje 49-vjeçar që ishte shpallur në kërkim kombëtar është kapur në banesën e tij në fshatin Ramicë të Vlorës. Vlonjati është dënuar nga Gjykata e Shkallës së Parë Vlorë me 4 vite e 4 muaj burgim, për veprën penale ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 14:07
Nje 49-vjeçar që ishte shpallur në kërkim kombëtar është kapur në banesën e tij në fshatin Ramicë të Vlorës. Vlonjati është dënuar nga Gjykata e Shkallës së Parë Vlorë me 4 vite e 4 muaj burgim, për veprën penale ...

Rrezikshmëri të lartë shoqërore/ Kapet 40-vjeçari i shpallur në kërkim ndërkombëtar
Një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve kundër personit dhe të vjedhjes me armë u kap nga policia në Lezhë.
Top Channel | 01-Apr-2020 10:00
Një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve kundër personit dhe të vjedhjes me armë u kap nga policia në Lezhë.

VIDEO/ Policia i rrethon banesën, kapet i shumëkërkuari me rrezikshmëri të lartë në Lezhë
Një 40-vjecar me rrezikshmëri të lartë lartë shoqërore në fushën e krimeve kundër personit dhe të vjedhjes me armë është arrestuar në Lezhë. Në kuadër të operacionit të koduar “GODULL 2020” u vu në pranga shtetasi me ...
GazetaTema | 01-Apr-2020 10:00
Një 40-vjecar me rrezikshmëri të lartë lartë shoqërore në fushën e krimeve kundër personit dhe të vjedhjes me armë është arrestuar në Lezhë. Në kuadër të operacionit të koduar “GODULL 2020” u vu në pranga shtetasi me ...

Kapet në banesën e tij vlonjati i shpallur në kërkim për drogë
Një person i shpallur në kërkim kombëtar dhe i dënuar në fushën e narkotikëve është arrestuar nga policia e Vlorës. Në kuadër të operacionit “Ramica” u arrestuan në banesën e tij Inton Veshaj, 49 vjeç. “Gjykata e ...
Illyriapress | 01-Apr-2020 15:11
Një person i shpallur në kërkim kombëtar dhe i dënuar në fushën e narkotikëve është arrestuar nga policia e Vlorës. Në kuadër të operacionit “Ramica” u arrestuan në banesën e tij Inton Veshaj, 49 vjeç. “Gjykata e ...

“Vrasja me paramendim e mbetur në tentativë”, RENEA arreston 40 vjeçarin në Lezhë
Një 40-vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar dhe ndërkombëtar është arrestuar mëngjesin e ditës së sotme në fshatin Godull, të Lezhës. Në këtë operacion të koduar “Godull 2020” janë angazhuar DVP Lezhë, Komisariati i ...
Telegraf | 01-Apr-2020 10:00
Një 40-vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar dhe ndërkombëtar është arrestuar mëngjesin e ditës së sotme në fshatin Godull, të Lezhës. Në këtë operacion të koduar “Godull 2020” janë angazhuar DVP Lezhë, Komisariati i ...

Kërkohej nga policia, arrestohet në shtëpinë e tij në Vlorë
Policia e Vlorës ka vënë nën pranga shtetasin Inton Veshaj, 49 vjeç, shtetas i shpallur në kërkim kombëtar që prej vitit 2017, për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve. Arrestimi i këtij shtetasi është bërë në ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 14:45
Policia e Vlorës ka vënë nën pranga shtetasin Inton Veshaj, 49 vjeç, shtetas i shpallur në kërkim kombëtar që prej vitit 2017, për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve. Arrestimi i këtij shtetasi është bërë në ...

I dënuar me 4 vite për drogë, pranga 49-vjeçarit nga Vlora
Lajmet e Fundit nga Shqiperia I dënuar me 4 vite për drogë, pranga 49-vjeçarit nga Vlora Një 49-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi ishte shpallur në kërkim kombëtar për veprimtari kriminale në fushën e ...
Lajmi i Fundit | 01-Apr-2020 14:18
Lajmet e Fundit nga Shqiperia I dënuar me 4 vite për drogë, pranga 49-vjeçarit nga Vlora Një 49-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi ishte shpallur në kërkim kombëtar për veprimtari kriminale në fushën e ...

I dënuar me 4 vite për dro.gë, pranga 49-vjeçarit nga Vlora (EMRI)
Finalizohet operacioni i koduar “Ramica”, ndersa ne pranga ka rene nje person i shpallur në kërkim kombëtar, i dënuar nga Gjykata e Shkallës së Parë, për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve. Policia e Vlorës, ...
Medial | 01-Apr-2020 14:06
Finalizohet operacioni i koduar “Ramica”, ndersa ne pranga ka rene nje person i shpallur në kërkim kombëtar, i dënuar nga Gjykata e Shkallës së Parë, për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve. Policia e Vlorës, ...

Tentativë për vraje e grabitje, kapet 40-vjeçari që kërkohej nga Shqipëria e Italia
Një 40-vjeçar i shpallur në kërkim u arrestua nga policia e Lezhës në një operacion të koduar “Godull 2020”, ku u përfshinë policia Lezhë, Kurbin, RENEA dhe Interpol Tirana. Policia thotë, se në orët e para të ...
RTSH | 01-Apr-2020 13:20
Një 40-vjeçar i shpallur në kërkim u arrestua nga policia e Lezhës në një operacion të koduar “Godull 2020”, ku u përfshinë policia Lezhë, Kurbin, RENEA dhe Interpol Tirana. Policia thotë, se në orët e para të ...

RENEA kap në rrethim të shumëkërkuarin për 6 krime të rënda në Itali dhe Shqipëri
Një person i shumëkërkuar për 6 vepra të rënda penale në Itali dhe Shqipëri, u lokalizua dhe arrestua pas një rrethimi nga forcat speciale dhe policia e Lezhës mëngjesin e sotëm. Operacioni është koduar “Godull” dhe ...
Gazeta Dita | 01-Apr-2020 12:42
Një person i shumëkërkuar për 6 vepra të rënda penale në Itali dhe Shqipëri, u lokalizua dhe arrestua pas një rrethimi nga forcat speciale dhe policia e Lezhës mëngjesin e sotëm. Operacioni është koduar “Godull” dhe ...

Trafik kokaine dhe heroine në kohë Koronavirusi, prangosen 3 shpërndarësit me biçikletë, mes tyre një femër
Koronavirusi dhe pandemia nuk i trembin trafikantët e lëndëve narkotike. Tre persona janë arrestuar sot në qytetin e Durrësit, për akuzën e prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, e kryer në bashkëpunim. Në pranga ...
Gazeta Dita | 01-Apr-2020 12:21
Koronavirusi dhe pandemia nuk i trembin trafikantët e lëndëve narkotike. Tre persona janë arrestuar sot në qytetin e Durrësit, për akuzën e prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike, e kryer në bashkëpunim. Në pranga ...

Shpërndanin heroinë e kokainë në Durrës, arrestohen tre të rinj
Policia e Durrësit goditi mëngjesin e kësaj të mërkure një grup të shpërndarjes së lëndëvë narkotike. Policia bën me dije se ka sekuestruar rreth 0.5 kg lëndë narkotike, e llojit heroinë dhe kokainë, si dhe një sasi e ...
RTSH | 01-Apr-2020 11:17
Policia e Durrësit goditi mëngjesin e kësaj të mërkure një grup të shpërndarjes së lëndëvë narkotike. Policia bën me dije se ka sekuestruar rreth 0.5 kg lëndë narkotike, e llojit heroinë dhe kokainë, si dhe një sasi e ...

I akuzuar për grabitje, plagosje dhe armë pa leje/ Arresohet 40-vjeçari
40-vjeçari A. J. u arrestua mëngjesin e kësaj të mërkure nga Policia e Lezhës. Ai ishte i shpallur në kërkim kombëtar sepse ndaj tij rëndojnë një sërë akuzash. Gjykata e Shkallës Parë Kurbin i ka caktuar masën e ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 09:49
40-vjeçari A. J. u arrestua mëngjesin e kësaj të mërkure nga Policia e Lezhës. Ai ishte i shpallur në kërkim kombëtar sepse ndaj tij rëndojnë një sërë akuzash. Gjykata e Shkallës Parë Kurbin i ka caktuar masën e ...

Shpërndanin heroinë e kokainë, 3 të arrestuar
Tre persona janë arrestuar në Durrës gjatë një aksioni të koduar “High Quality” për goditjen e shpërndarjes së lëndëve narkotike. Të arrestuarit janë organizatori E.Ç. 28 vjeç, shpërndarësi F.K. 20 vjeç dhe ...
Aktuale.MK | 01-Apr-2020 11:14
Tre persona janë arrestuar në Durrës gjatë një aksioni të koduar “High Quality” për goditjen e shpërndarjes së lëndëve narkotike. Të arrestuarit janë organizatori E.Ç. 28 vjeç, shpërndarësi F.K. 20 vjeç dhe ...

Aksion i RENEA, arrestohet lezhjani i rrezikshëm me dy emra (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Lezhë – Kapet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve kundër personit dhe të vjedhjes me armë. Finalizohet operacioni policor i koduar “GODULL 2020”. ...
Mapo | 01-Apr-2020 09:48
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Lezhë – Kapet një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve kundër personit dhe të vjedhjes me armë. Finalizohet operacioni policor i koduar “GODULL 2020”. ...

Tentativë vrasje e grabitje, policia e Lezhës operacion për kapjen e 40-vjeçarit të rrezikshëm në kërkim ndërkombëtar, i rrethon banesën dhe…
LEZHË Policia e Lezhës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve kundër personit dhe të vjedhjes me armë. Strukturat e Policisë së Shtetit, krahas angazhimit maksimal në përmbushje ...
BalkanWeb | 01-Apr-2020 09:45
LEZHË Policia e Lezhës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve kundër personit dhe të vjedhjes me armë. Strukturat e Policisë së Shtetit, krahas angazhimit maksimal në përmbushje ...

RENEA zbarkon në Lezhë, kapet shqiptari i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Ja për çfarë akuzohej
Një 40-vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar dhe ndërkombëtar është arrestuar mëngjesin e ditës së sotme në fshatin Godull, të Lezhës. Në këtë operacion të koduar “Godull 2020” janë angazhuar DVP Lezhë, Komisariati i ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 10:21
Një 40-vjeçar i shpallur në kërkim kombëtar dhe ndërkombëtar është arrestuar mëngjesin e ditës së sotme në fshatin Godull, të Lezhës. Në këtë operacion të koduar “Godull 2020” janë angazhuar DVP Lezhë, Komisariati i ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved