ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 08:41

Ndalesa e qarkullimit në Maqedoni, regjistrohen 46 shkelje gjatë 24 orëve

Ndalesa e qarkullimit në Maqedoni, regjistrohen 46 shkelje gjatë 24 orëve
Për dallim prej ditës së djeshme, ku u regjistruan 579 vendime për izolim dhe 953 për vetizolim si pasojë e pandemisë Covid-19, numrat sot kanë shënuar rënie të ndjeshme. Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 11:54
Për dallim prej ditës së djeshme, ku u regjistruan 579 vendime për izolim dhe 953 për vetizolim si pasojë e pandemisë Covid-19, numrat sot kanë shënuar rënie të ndjeshme. Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e ...

Gjendja e sigurisë në Dibër dhe Qendër Zhupë është stabile
Gjendja e sigurisë në rajonin e komunave Dibër dhe Qendër Zhupë, ku është shpallur gjendje krize, është stabile, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme. Gjatë moto-patrullave të rregullta nëpër mjediset urbane ...
TetovaSot | 01-Apr-2020 14:32
Gjendja e sigurisë në rajonin e komunave Dibër dhe Qendër Zhupë, ku është shpallur gjendje krize, është stabile, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme. Gjatë moto-patrullave të rregullta nëpër mjediset urbane ...

Gjendja e sigurisë në Dibër dhe Qendër Zhupë është stabile
Gjendja e sigurisë në rajonin e komunave Dibër dhe Qendër Zhupë, ku është shpallur gjendje krize, është stabile, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, përcjell GazetaExpress. Gjatë moto-patrullave të rregullta ...
AlMaKos | 01-Apr-2020 14:24
Gjendja e sigurisë në rajonin e komunave Dibër dhe Qendër Zhupë, ku është shpallur gjendje krize, është stabile, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, përcjell GazetaExpress. Gjatë moto-patrullave të rregullta ...

Gjendja e sigurisë në Dibër dhe Qendër Zhupë është stabile
Gjendja e sigurisë në rajonin e komunave Dibër dhe Qendër Zhupë, ku është shpallur gjendje krize, është stabile, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, përcjell GazetaExpress. Gjatë moto-patrullave të rregullta ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 14:15
Gjendja e sigurisë në rajonin e komunave Dibër dhe Qendër Zhupë, ku është shpallur gjendje krize, është stabile, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, përcjell GazetaExpress. Gjatë moto-patrullave të rregullta ...

Gjendja e sigurisë në Dibër dhe Qendër Zhupë është stabile
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Gjendja e sigurisë në rajonin e komunave Dibër dhe Qendër Zhupë, ku është shpallur gjendje krize, është stabile, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme. Gjatë moto-patrullave të ...
Medial | 01-Apr-2020 14:12
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Gjendja e sigurisë në rajonin e komunave Dibër dhe Qendër Zhupë, ku është shpallur gjendje krize, është stabile, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme. Gjatë moto-patrullave të ...

Strumicë, dhjetë qytetarë dënohen me nga tre mijë euro
Gjykata Themelore në Strumicë ka shqiptuar dënime me nga 3 mijë euro për dhjetë qytetarë, të cilët nuk kanë respektuar kufizimin e lëvizjes. Siç njoftoi Marieta Dukiq, zëdhënëse e Gjykatës, ata kanë lëvizur gjatë orës ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 11:30
Gjykata Themelore në Strumicë ka shqiptuar dënime me nga 3 mijë euro për dhjetë qytetarë, të cilët nuk kanë respektuar kufizimin e lëvizjes. Siç njoftoi Marieta Dukiq, zëdhënëse e Gjykatës, ata kanë lëvizur gjatë orës ...

Masat e Qeveris, dhjetë banorë të Strumicës janë dënuar me nga 3 mijë euro
Gjykata Themelore-Strumicë ka shqiptuar dënime me nga 3 mijë euro dhjetë qytetarëve të cilët nuk kanë respektuar kufizimin e lëvizjes, ka njoftuar Marieta Dukiq, zëdhënëse e Gjykatës. “Prokuroria Themelore ...
Koha.mk | 01-Apr-2020 13:41
Gjykata Themelore-Strumicë ka shqiptuar dënime me nga 3 mijë euro dhjetë qytetarëve të cilët nuk kanë respektuar kufizimin e lëvizjes, ka njoftuar Marieta Dukiq, zëdhënëse e Gjykatës. “Prokuroria Themelore ...

Në Radovish tani për tani nuk persona të infektuar nga virusi Korona
Sipas Qendrës së Shëndetit Publik-Shtip, të gjithë personat e testuar në rajonin e Radovishit nga 25-30 mars kanë rezultuar negativë, ka njoftuar sot kryetari i Komunës së Radovishit, Gerasim Konzullov. Në gjithë ...
Alsat-M | 01-Apr-2020 13:36
Sipas Qendrës së Shëndetit Publik-Shtip, të gjithë personat e testuar në rajonin e Radovishit nga 25-30 mars kanë rezultuar negativë, ka njoftuar sot kryetari i Komunës së Radovishit, Gerasim Konzullov. Në gjithë ...

Ndalesa për qarkullim, regjistrohen 46 shkelje gjatë 24 orëve
Për dallim prej ditës së djeshme, ku u regjistruan 579 vendime për izolim dhe 953 për vetizolim si pasojë e pandemisë Covid-19, numrat sot kanë shënuar ramje të ndjeshme. Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e ...
Koha.mk | 01-Apr-2020 13:24
Për dallim prej ditës së djeshme, ku u regjistruan 579 vendime për izolim dhe 953 për vetizolim si pasojë e pandemisë Covid-19, numrat sot kanë shënuar ramje të ndjeshme. Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e ...

Asnjë shkelje e orës policore në Tetovë
Për herë të parë nga vendosja e orës policore në Tetovë mbrëmë policia nuk ka regjistruar shkelje të kufizimit të lëvizjes, kumtoi sot SPB Tetovë. Ditëve të fundit gjithsej 79 persona nuk e kanë respektuar orën ...
Televizioni Koha | 01-Apr-2020 13:13
Për herë të parë nga vendosja e orës policore në Tetovë mbrëmë policia nuk ka regjistruar shkelje të kufizimit të lëvizjes, kumtoi sot SPB Tetovë. Ditëve të fundit gjithsej 79 persona nuk e kanë respektuar orën ...

Për 24 orë në vend 318 persona të rinj në izolim dhe vetëizolim
Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë 101 personave u është dhënë vendimi për izolim, ndërsa 217 persona kanë nënshkruar deklaratë për vetëizolim. Siç kumtoi MPB, policët gjatë kryerjes së kontrollit ndaj ...
TetovaSot | 01-Apr-2020 13:07
Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë 101 personave u është dhënë vendimi për izolim, ndërsa 217 persona kanë nënshkruar deklaratë për vetëizolim. Siç kumtoi MPB, policët gjatë kryerjes së kontrollit ndaj ...

Ndalesa e qarkullimit në Maqedoni, regjistrohen 46 shkelje gjatë 24 orëve
Për dallim prej ditës së djeshme, ku u regjistruan 579 vendime për izolim dhe 953 për vetizolim si pasojë e pandemisë Covid-19, numrat sot kanë shënuar rënie të ndjeshme. Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e ...
Republika | 01-Apr-2020 12:51
Për dallim prej ditës së djeshme, ku u regjistruan 579 vendime për izolim dhe 953 për vetizolim si pasojë e pandemisë Covid-19, numrat sot kanë shënuar rënie të ndjeshme. Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e ...

Taravari vizitoi pikat e kontrollit në Gostivar
Gostivar, 1 prill – Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari me bashkëpunëtorët e tij mbrëmë vizitoi pikat të cilat kontrollojnë lëvizjen pas orës 21:00. Prej policëve kërkoi që vazhdimisht t’i zbatojnë masat ...
Koha.mk | 01-Apr-2020 12:42
Gostivar, 1 prill – Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari me bashkëpunëtorët e tij mbrëmë vizitoi pikat të cilat kontrollojnë lëvizjen pas orës 21:00. Prej policëve kërkoi që vazhdimisht t’i zbatojnë masat ...

Për 24 orë në vend 318 persona të rinj në izolim dhe vetëizolim
Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë 101 personave u është dhënë vendimi për izolim, ndërsa 217 persona kanë nënshkruar deklaratë për vetëizolim. Siç kumtoi MPB, policët gjatë kryerjes së kontrollit ndaj ...
Televizioni Koha | 01-Apr-2020 12:42
Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë 101 personave u është dhënë vendimi për izolim, ndërsa 217 persona kanë nënshkruar deklaratë për vetëizolim. Siç kumtoi MPB, policët gjatë kryerjes së kontrollit ndaj ...

Shkon të qethet te berberi gjatë orës policore, policia ia “rruan” pesë mijë euro
32 vjeçarit nga Shtipi një prerje flokësh në berber do t’i kushtoj 5 mijë euro. Kjo pasi që nuk respektoi vendimin për izolim shtëpiak që e kishte deri më 26 mars. Prokuroria Themelore e Shtipit dorëzoi sot një ...
Televizioni Koha | 01-Apr-2020 12:36
32 vjeçarit nga Shtipi një prerje flokësh në berber do t’i kushtoj 5 mijë euro. Kjo pasi që nuk respektoi vendimin për izolim shtëpiak që e kishte deri më 26 mars. Prokuroria Themelore e Shtipit dorëzoi sot një ...

Për 24 orë në vend 318 persona të rinj në izolim dhe vetëizolim
Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë 101 personave u është dhënë vendimi për izolim, ndërsa 217 persona kanë nënshkruar deklaratë për vetëizolim. Siç kumtoi MPB, policët gjatë kryerjes së kontrollit ndaj ...
AlMaKos | 01-Apr-2020 12:24
Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë 101 personave u është dhënë vendimi për izolim, ndërsa 217 persona kanë nënshkruar deklaratë për vetëizolim. Siç kumtoi MPB, policët gjatë kryerjes së kontrollit ndaj ...

Për 24 orë në vend 318 persona të rinj në izolim dhe vetëizolim
Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë 101 personave u është dhënë vendimi për izolim, ndërsa 217 persona kanë nënshkruar deklaratë për vetëizolim. Siç kumtoi MPB, policët gjatë kryerjes së kontrollit ndaj ...
Shenja | 01-Apr-2020 12:22
Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë 101 personave u është dhënë vendimi për izolim, ndërsa 217 persona kanë nënshkruar deklaratë për vetëizolim. Siç kumtoi MPB, policët gjatë kryerjes së kontrollit ndaj ...

Gjatë 24 orëve në vend, 318 persona të rinj në izolim dhe vetëizolim
Shkup, 1 prill – Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë 101 personave u është dhënë vendimi për izolim, ndërsa 217 persona kanë nënshkruar deklaratë për vetëizolim. Siç kumtoi MPB, policët gjatë kryerjes ...
Koha.mk | 01-Apr-2020 12:21
Shkup, 1 prill – Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë 101 personave u është dhënë vendimi për izolim, ndërsa 217 persona kanë nënshkruar deklaratë për vetëizolim. Siç kumtoi MPB, policët gjatë kryerjes ...

Për 24 orë në vend 318 persona të rinj në izolim dhe vetëizolim
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë 101 personave u është dhënë vendimi për izolim, ndërsa 217 persona kanë nënshkruar deklaratë për vetëizolim. Siç kumtoi MPB, policët ...
Medial | 01-Apr-2020 12:15
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e vendit tonë 101 personave u është dhënë vendimi për izolim, ndërsa 217 persona kanë nënshkruar deklaratë për vetëizolim. Siç kumtoi MPB, policët ...

Kërkohen dënime edhe për tre shkelës të orës policore në Shkup
Shkup, 1 prill – Prokuroria Themelore Publike Shkup dje pasdite dorëzoi propozim për dhënie të urdhëresës ndëshkuese kundër tre personave tjerë, për shkak të “Mosveprimit sipas dispozitave shëndetësore gjatë ...
Koha.mk | 01-Apr-2020 12:15
Shkup, 1 prill – Prokuroria Themelore Publike Shkup dje pasdite dorëzoi propozim për dhënie të urdhëresës ndëshkuese kundër tre personave tjerë, për shkak të “Mosveprimit sipas dispozitave shëndetësore gjatë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved