ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/06/2020 15:42

Nga Angelina Jolie e deri te Justin Bieber: Të famshmit që po ndihmojnë në luftën ndaj coronavirusit

Nga Angelina Jolie e deri te Justin Bieber: Të famshmit që po ndihmojnë në luftën ndaj coronavirusit
Të izoluar në shtëpi apo jo, të famshmit në të gjithë botën kanë mbledhur forcat e tyre të bëjnë atë që munden për të luftuar pandeminë e coronavirusit përmes donacioneve të ndryshme për njerëzit në nevojë. Ndërsa numri ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 09:48
Të izoluar në shtëpi apo jo, të famshmit në të gjithë botën kanë mbledhur forcat e tyre të bëjnë atë që munden për të luftuar pandeminë e coronavirusit përmes donacioneve të ndryshme për njerëzit në nevojë. Ndërsa numri ...

Baby G vjen joshëse me bikini: Edhe nëse jeni në shtëpi, vazhdoni të vallëzoni
Rrjetet sociale janë dritarja më e mirë që yjet të ruajnë kontaktet me fansat e tyre, në kohën e mbylljes nëpër shtëpi si pasojë e pandemisë së coronavirusit. Shumë personazhe të skenës dhe ekranit kanë zgjedhur që në ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 00:15
Rrjetet sociale janë dritarja më e mirë që yjet të ruajnë kontaktet me fansat e tyre, në kohën e mbylljes nëpër shtëpi si pasojë e pandemisë së coronavirusit. Shumë personazhe të skenës dhe ekranit kanë zgjedhur që në ...

Joshua me dedikim për punëtorët shëndetësorë: Ju jeni heronjtë e vërtetë
Anthony Joshua ka bërë një dedikim ndaj punonjësve shëndetësorë, në kohën kur ata po zhvillojnë luftë të vazhdueshme me krizën e coronavirusit. Kampioni i botës në kategorinë e peshave të rënda duhet të përballet me ...
Telegrafi | 31-Mar-2020 23:36
Anthony Joshua ka bërë një dedikim ndaj punonjësve shëndetësorë, në kohën kur ata po zhvillojnë luftë të vazhdueshme me krizën e coronavirusit. Kampioni i botës në kategorinë e peshave të rënda duhet të përballet me ...

Njerëzit po vdesin nga Coronavirusi, Kim Kardashian do të lyejë flokët!
Kim postoi ne Instagram nje foto te disa koheve me pare ne te cilin vuri ne dukje se si floket e saj tashme kane pasur kohe te rikuperohen gjate qendrimit ne shtepi. Floket e saj ne fotografi dukeshin me shume nje ...
ikub.al | 31-Mar-2020 15:16
Kim postoi ne Instagram nje foto te disa koheve me pare ne te cilin vuri ne dukje se si floket e saj tashme kane pasur kohe te rikuperohen gjate qendrimit ne shtepi. Floket e saj ne fotografi dukeshin me shume nje ...

Arti i Dafina Gjikollit thyen kufijtë, bashkëpunon me “I am Queen Magazine’
Kur bëhet fjala për artin abstrakt shumë yje të muzikës dhe ekranit ëndërrojnë që të punojnë me të. Arti i saj tashmë ka thyer edhe kufijtë, duke u bërë kështu një nga figurat e revistës që fuqizon gratë përmes artit, “ ...
Telegrafi | 31-Mar-2020 23:15
Kur bëhet fjala për artin abstrakt shumë yje të muzikës dhe ekranit ëndërrojnë që të punojnë me të. Arti i saj tashmë ka thyer edhe kufijtë, duke u bërë kështu një nga figurat e revistës që fuqizon gratë përmes artit, “ ...

Drake publikon për herë të parë fotografinë e djalit të tij
Reoperi kanadez, Drake, deri më tani ka qenë tejet i rezervuar sa i përket jetës së tij private. Së fundmi ai ka vendosur të shpalosë më shumë sa i përket familjes së tij, duke publikuar për herë të parë imazhin e ...
Telegrafi | 31-Mar-2020 22:57
Reoperi kanadez, Drake, deri më tani ka qenë tejet i rezervuar sa i përket jetës së tij private. Së fundmi ai ka vendosur të shpalosë më shumë sa i përket familjes së tij, duke publikuar për herë të parë imazhin e ...

Gjashtë vjet nga “I will never let you down”, Rita feston me këtë video
Gjashtë vite më parë, Rita Ora publikoi këngën “I will never let you down”, shkruan . Kënga u prit shumë mirë në publik dhe dëgjohet edhe sot, ndërsa pas gjashtë vitesh ajo publikoi një video nga prapaskenat e klipit të ...
Lajminet | 01-Apr-2020 11:04
Gjashtë vite më parë, Rita Ora publikoi këngën “I will never let you down”, shkruan . Kënga u prit shumë mirë në publik dhe dëgjohet edhe sot, ndërsa pas gjashtë vitesh ajo publikoi një video nga prapaskenat e klipit të ...

“Kush ka motër, botën ka”, Stresi me urim të veçantë për Morenën
Me rastin e ditëlindjes, Morena Taraku ka filluar të pranojë urime edhe një ditë më parë, shkruan . Këngëtaren e uruan edhe disa kolegë të estradës, mes tyre edhe reperi Stresi, me të cilin ka raporte shumë të mira. ...
Lajminet | 01-Apr-2020 10:35
Me rastin e ditëlindjes, Morena Taraku ka filluar të pranojë urime edhe një ditë më parë, shkruan . Këngëtaren e uruan edhe disa kolegë të estradës, mes tyre edhe reperi Stresi, me të cilin ka raporte shumë të mira. ...

Emilia Clarke në darkë virtuale me ndjekësit, i fton që ta ndihmojnë të mbledhë 250 mijë funte
Aktorja e serialit të njohur “Game of Thrones” ka ftuar të gjithë ndjekësit e saj që t’i bashkohen në rrjetet sociale për të darkuar virtualisht. 33-vjeçarja kishte ndarë planin e saj ditën e djeshme (e hënë) në rrjetin ...
Telegrafi | 31-Mar-2020 20:38
Aktorja e serialit të njohur “Game of Thrones” ka ftuar të gjithë ndjekësit e saj që t’i bashkohen në rrjetet sociale për të darkuar virtualisht. 33-vjeçarja kishte ndarë planin e saj ditën e djeshme (e hënë) në rrjetin ...

Ditë e veçantë për Morenën, feston ditëlindjen e 27-të
Sot është një nga ditët më të veçanta të Morena Tarakut. Ish-missi dhe këngëtarja e njohur sot po feston ditëlindjen e 27-të. Ajo përmes rrjeteve social ka marr urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit e saj. Ndërsa, ...
Indeks Online | 01-Apr-2020 10:15
Sot është një nga ditët më të veçanta të Morena Tarakut. Ish-missi dhe këngëtarja e njohur sot po feston ditëlindjen e 27-të. Ajo përmes rrjeteve social ka marr urime të shumta nga miqtë dhe të afërmit e saj. Ndërsa, ...

Ledri Vula së shpejti publikon klipin e këngës “100” me Singullar dhe Lyrical Son
Rep-artisti i njohur, Ledri Vula, së fundmi ka publikuar albumit e tij më të ri të titulluar “10/10”. Në mesin e këngëve ka edhe bashkëpunime nga më të ndryshmet, si me Lyrical Son, MC Kresha, Singullar e Lumi B. Edhe ...
Telegrafi | 31-Mar-2020 20:31
Rep-artisti i njohur, Ledri Vula, së fundmi ka publikuar albumit e tij më të ri të titulluar “10/10”. Në mesin e këngëve ka edhe bashkëpunime nga më të ndryshmet, si me Lyrical Son, MC Kresha, Singullar e Lumi B. Edhe ...

Capital T kujton koncertin në Tiranë, paralajmëron “Time Capsule 2”
Në shtator të vitit të kaluar, reperi Capital T organizoi koncertin “Time Capsule” në Tiranë, shkruan . Reperi e kishte organizuar me shumë kujdes atë koncert, ndërsa të pranishëm ishin një numër i madh i fansave të ...
Lajminet | 01-Apr-2020 10:04
Në shtator të vitit të kaluar, reperi Capital T organizoi koncertin “Time Capsule” në Tiranë, shkruan . Reperi e kishte organizuar me shumë kujdes atë koncert, ndërsa të pranishëm ishin një numër i madh i fansave të ...

Emilia Clarke u ofron donatorëve mundësinë të darkojnë me të
Adhuruesit e aktores, Emilia Clarke, mund ta fitojnë një darkë me idhullin e tyre, nëse dhurojnë të holla për fondacionin e saj bamirës “SameYou's COVID-19 Relief Fund”. Fondacioni i yllit të serisë “Game of Thrones” i ...
Koha.net | 01-Apr-2020 10:00
Adhuruesit e aktores, Emilia Clarke, mund ta fitojnë një darkë me idhullin e tyre, nëse dhurojnë të holla për fondacionin e saj bamirës “SameYou's COVID-19 Relief Fund”. Fondacioni i yllit të serisë “Game of Thrones” i ...

Figurat publike marrin komente negative për reklamimin e bizneseve të tyre gjatë krizës globale
Figura të famshme përfshirë Kim Kardhashin, Chloe Ferry dhe një numër yjesh të “Love Island” kanë përdorur krizën e COVID-19 për reklamimin e bizneseve të tyre. Përderisa virusi vdekjeprurës vazhdon të përfshijë globin, ...
Telegrafi | 31-Mar-2020 20:22
Figura të famshme përfshirë Kim Kardhashin, Chloe Ferry dhe një numër yjesh të “Love Island” kanë përdorur krizën e COVID-19 për reklamimin e bizneseve të tyre. Përderisa virusi vdekjeprurës vazhdon të përfshijë globin, ...

Vesa dhe Big Basta argëtojnë fansat me performancë nga shtëpia
Një numër i madh i artistëve, gjatë këtyre ditëve po performojnë nga shtëpitë e dytë, shkruan . Këtë veprim e bëri edhe këngëtarja Vesa Luma me partnerin e saj, Big Basta, të cilët po qëndrojnë në Zelandë të Re. Dyshja ...
Lajminet | 01-Apr-2020 09:49
Një numër i madh i artistëve, gjatë këtyre ditëve po performojnë nga shtëpitë e dytë, shkruan . Këtë veprim e bëri edhe këngëtarja Vesa Luma me partnerin e saj, Big Basta, të cilët po qëndrojnë në Zelandë të Re. Dyshja ...

Harry dhe Meghan fillojnë zyrtarisht jetën e re jashtë familjes mbretërore
Princi Harry dhe Meghan Markle, zyrtarisht kanë dalë nga jeta mbretërore. Pas muajve të planifikimit dhe bisedimeve, Princi Harry dhe Meghan Markle po fillojnë sot tranzicionin e tyre në jetën jashtë familjes ...
Arbresh | 01-Apr-2020 09:42
Princi Harry dhe Meghan Markle, zyrtarisht kanë dalë nga jeta mbretërore. Pas muajve të planifikimit dhe bisedimeve, Princi Harry dhe Meghan Markle po fillojnë sot tranzicionin e tyre në jetën jashtë familjes ...

Harry dhe Meghan fillojnë zyrtarisht jetën e re jashtë familjes mbretërore
Pas muajve të planifikimit dhe bisedimeve, Princi Harry dhe Meghan Markle po fillojnë sot tranzicionin e tyre në jetën jashtë familjes mbretërore, shkruan Observer, transmeton . Duka dhe Dukesha e Sussext filluan t’i ...
Lajminet | 01-Apr-2020 09:37
Pas muajve të planifikimit dhe bisedimeve, Princi Harry dhe Meghan Markle po fillojnë sot tranzicionin e tyre në jetën jashtë familjes mbretërore, shkruan Observer, transmeton . Duka dhe Dukesha e Sussext filluan t’i ...

Gjermani, kinema në kohë pandemie
Banorët e qytetit gjerman të Essen u mblodhën të hënën në kinemanë e tyre lokale, duke u përshtatur epokës së Covid-19. Biletat mund të bliheshin vetëm në internet dhe filmi mund të ndiqej brenda makinës. Nuk lejoheshe ...
Alsat-M | 01-Apr-2020 09:36
Banorët e qytetit gjerman të Essen u mblodhën të hënën në kinemanë e tyre lokale, duke u përshtatur epokës së Covid-19. Biletat mund të bliheshin vetëm në internet dhe filmi mund të ndiqej brenda makinës. Nuk lejoheshe ...

Gjermani, kinema në kohë pandemie
Banorët e qytetit gjerman të Essen u mblodhën të hënën në kinemanë e tyre lokale, duke u përshtatur epokës së Covid-19. Biletat mund të bliheshin vetëm në internet dhe filmi mund të ndiqej brenda makinës. Nuk lejoheshe ...
Shprehja | 01-Apr-2020 09:36
Banorët e qytetit gjerman të Essen u mblodhën të hënën në kinemanë e tyre lokale, duke u përshtatur epokës së Covid-19. Biletat mund të bliheshin vetëm në internet dhe filmi mund të ndiqej brenda makinës. Nuk lejoheshe ...

Pa grim e me veshje sportive, kështu e nisi ditën Rita Ora
Rita Ora mëngjesin e sotëm e nisi shumë herët. Rita Ora këtë mëngjes publikoi një fotografi, teksa shihet e ulur pranë dritares në një dhomë, shkruan lajmi.net. Ajo ishte veshur me veshje sportive, në të cilat tregon se ...
Ina-Online | 01-Apr-2020 09:31
Rita Ora mëngjesin e sotëm e nisi shumë herët. Rita Ora këtë mëngjes publikoi një fotografi, teksa shihet e ulur pranë dritares në një dhomë, shkruan lajmi.net. Ajo ishte veshur me veshje sportive, në të cilat tregon se ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved