ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 09:12

Detaje nga të infektuarit me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

Detaje nga të infektuarit me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit 25 persona janë regjistruar me Covid-19. Po ashtu në 24 orët e fundit, pesë pacientë janë shëruar dhe të njëjtit do të lëshohen për kurim ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 14:54
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit 25 persona janë regjistruar me Covid-19. Po ashtu në 24 orët e fundit, pesë pacientë janë shëruar dhe të njëjtit do të lëshohen për kurim ...

392 raste me koronavirus në Maqedoni, ja sa persona u infektuan për 24-orë
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme bëri me dije se në Klinikën e Infektologjisë ndodhen të shtruar 54 pacientë, 4 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë shëndetësore, ...
Top Channel | 31-Mar-2020 21:36
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme bëri me dije se në Klinikën e Infektologjisë ndodhen të shtruar 54 pacientë, 4 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë shëndetësore, ...

25 raste të reja me coronavirus në Maqedoni, pesë pacientë do të lëshohen nga spitali
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp ka raportuar rreth gjendjes me coronavirusin në vend. Ai fillimisht njoftoi se pesë pacientë janë shëruar nga coronavirusi dhe gjatë ditës së sotme do ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 14:15
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp ka raportuar rreth gjendjes me coronavirusin në vend. Ai fillimisht njoftoi se pesë pacientë janë shëruar nga coronavirusi dhe gjatë ditës së sotme do ...

E martë e rëndë në vendet fqinje/ Viktima në Malin e Zi dhe Maqedoninë e Veriut
Mali i Zi ka regjistruar gjithshtu 18 raste të reja kete te marte, mirepo po ne kete dite eshte shenuar edhe viktima e pare ne kete vend.Instituti për Mbrojtje shëndetësore theksoi se janë analizuar 115 teste ne 24 oret ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 22:28
Mali i Zi ka regjistruar gjithshtu 18 raste të reja kete te marte, mirepo po ne kete dite eshte shenuar edhe viktima e pare ne kete vend.Instituti për Mbrojtje shëndetësore theksoi se janë analizuar 115 teste ne 24 oret ...

Maqedoni: Këto janë qytetet në të cilët ka pika për testim për Covid-19
Ministria e Shëndetësisë informon se prej sot është vënë në funksion edhe një pikë për testim për coronavirus në poliklinikën “Mlin Ballkan”. Qytetarët e Shkupit mund të testohen në katër pika: Jane Sandanski, Çento, ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 10:51
Ministria e Shëndetësisë informon se prej sot është vënë në funksion edhe një pikë për testim për coronavirus në poliklinikën “Mlin Ballkan”. Qytetarët e Shkupit mund të testohen në katër pika: Jane Sandanski, Çento, ...

Filipçe: Një paciente 65-vjeçare ka ndërruar jetë nga virusi korona, gjithsej numri i të infektuarve ka arritur në 354
Një paciente 65-vjeçare nga Shkupi me probleme shëndetësore me mushkëritë e bardha, tension të lartë të gjakut dhe diabet është viktima e radhës nga virusi korona në Maqedoninë e Veriut, konfirmoi ministri i ...
Arbresh | 01-Apr-2020 15:00
Një paciente 65-vjeçare nga Shkupi me probleme shëndetësore me mushkëritë e bardha, tension të lartë të gjakut dhe diabet është viktima e radhës nga virusi korona në Maqedoninë e Veriut, konfirmoi ministri i ...

25 raste të reja me koronavirus, regjistrohet edhe një viktimë
Shkup, 1 prill – Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë natës së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup ka ndërruar jetë edhe një grua nga Llabunishta në moshën 65 vjeçe. Pacientja ka pasur sëmundje tjera si diabeti, ...
Koha.mk | 01-Apr-2020 14:54
Shkup, 1 prill – Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë natës së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup ka ndërruar jetë edhe një grua nga Llabunishta në moshën 65 vjeçe. Pacientja ka pasur sëmundje tjera si diabeti, ...

Filipçe: Piku i virusit korona në vend pritet në fund të muajit prill
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp tha se vendi jonë ka kapacitete të mjaftueshme për trajtimin e pacientëve me Covid-19. Filipçe njoftoi se piku i pandemisë së virusit korona në ...
Shprehja | 01-Apr-2020 14:51
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp tha se vendi jonë ka kapacitete të mjaftueshme për trajtimin e pacientëve me Covid-19. Filipçe njoftoi se piku i pandemisë së virusit korona në ...

Filipçe: Piku i virusit korona në vend pritet në fund të muajit prill
Alsat 2020-04-01T14:36:35+02:00 Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp tha se vendi jonë ka kapacitete të mjaftueshme për trajtimin e pacientëve me Covid-19. Filipçe njoftoi se piku i ...
AlMaKos | 01-Apr-2020 14:48
Alsat 2020-04-01T14:36:35+02:00 Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp tha se vendi jonë ka kapacitete të mjaftueshme për trajtimin e pacientëve me Covid-19. Filipçe njoftoi se piku i ...

Ndërroi jetë një paciente nga Labënishta, janë regjistruar 25 raste të reja
Ministria e Shëndetësisë njoftoi se mbrëmë një paciente nga Labënishta ka vdekur në moshën 65 vjeçare në Klinikën për sëmundje infektive dhe sëmundje febrile në Shkup. Pacientja kishte sëmundje të mëparshme – ...
TetovaSot | 01-Apr-2020 14:41
Ministria e Shëndetësisë njoftoi se mbrëmë një paciente nga Labënishta ka vdekur në moshën 65 vjeçare në Klinikën për sëmundje infektive dhe sëmundje febrile në Shkup. Pacientja kishte sëmundje të mëparshme – ...

Filipçe: Piku i virusit korona në vend pritet në fund të muajit prill
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp tha se vendi jonë ka kapacitete të mjaftueshme për trajtimin e pacientëve me Covid-19. Filipçe njoftoi se piku i pandemisë së virusit korona në ...
Alsat-M | 01-Apr-2020 14:38
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp tha se vendi jonë ka kapacitete të mjaftueshme për trajtimin e pacientëve me Covid-19. Filipçe njoftoi se piku i pandemisë së virusit korona në ...

Ndërron jetë edhe një paciente, 5 të tjerë lëshohen në kurim shtëpiak
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi sot edhe për një viktimë. Bëhet fjalë për një paciente të moshës 65 vjeçare e cila vuante edhe nga disa sëmundje të tjera. Ndërkohë që 5 pacientë të tjerë, sot janë lëshuar ...
Republika | 01-Apr-2020 14:35
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi sot edhe për një viktimë. Bëhet fjalë për një paciente të moshës 65 vjeçare e cila vuante edhe nga disa sëmundje të tjera. Ndërkohë që 5 pacientë të tjerë, sot janë lëshuar ...

Ndërroi jetë një paciente nga Labënishta, janë regjistruar 25 raste të reja
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Ministria e Shëndetësisë njoftoi se mbrëmë një paciente nga Labënishta ka vdekur në moshën 65 vjeçare në Klinikën për sëmundje infektive dhe sëmundje febrile në Shkup. Pacientja kishte ...
Medial | 01-Apr-2020 14:27
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Ministria e Shëndetësisë njoftoi se mbrëmë një paciente nga Labënishta ka vdekur në moshën 65 vjeçare në Klinikën për sëmundje infektive dhe sëmundje febrile në Shkup. Pacientja kishte ...

Ndërron jetë edhe një paciente, 5 të tjerë lëshohen në kurim shtëpiak
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi sot edhe për një viktimë. Bëhet fjalë për një paciente të moshës 65 vjeçare e cila vuante edhe nga disa sëmundje të tjera. Ndërkohë që 5 pacientë të tjerë, sot janë lëshuar ...
Shprehja | 01-Apr-2020 14:27
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi sot edhe për një viktimë. Bëhet fjalë për një paciente të moshës 65 vjeçare e cila vuante edhe nga disa sëmundje të tjera. Ndërkohë që 5 pacientë të tjerë, sot janë lëshuar ...

25 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut, ndërron jetë një 65 vjeçare
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp ka shpalosur të dhënat e fundit rreth koronavirusit, njofton Shenja. “Brenda 24 orëve në vendin tonë janë regjistruar 25 rastë të reja me ...
Shenja | 01-Apr-2020 14:15
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në konferencën e sotme për shtyp ka shpalosur të dhënat e fundit rreth koronavirusit, njofton Shenja. “Brenda 24 orëve në vendin tonë janë regjistruar 25 rastë të reja me ...

Ndërron jetë edhe një paciente, 5 të tjerë lëshohen në kurim shtëpiak
Alsat 2020-04-01T14:08:15+02:00 Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi sot edhe për një viktimë. Bëhet fjalë për një paciente të moshës 65 vjeçare e cila vuante edhe nga disa sëmundje të tjera. Ndërkohë që 5 ...
AlMaKos | 01-Apr-2020 14:15
Alsat 2020-04-01T14:08:15+02:00 Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi sot edhe për një viktimë. Bëhet fjalë për një paciente të moshës 65 vjeçare e cila vuante edhe nga disa sëmundje të tjera. Ndërkohë që 5 ...

Maqedoni / Edhe 25 persona të infektuar me koronavirus, një grua 65 vjeçare ka humbur jetën
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp njoftoi se pesë pacientë janë lëshuar në shtëpi, të shëruar, pas dy testeve të njëpasnjëshme që kanë dalur negativ, shkruan Gazeta Express. Ministri ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 14:15
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp njoftoi se pesë pacientë janë lëshuar në shtëpi, të shëruar, pas dy testeve të njëpasnjëshme që kanë dalur negativ, shkruan Gazeta Express. Ministri ...

Ndërron jetë edhe një paciente, 5 të tjerë lëshohen në kurim shtëpiak
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi sot edhe për një viktimë. Bëhet fjalë për një paciente të moshës 65 vjeçare e cila vuante edhe nga disa sëmundje të tjera. Ndërkohë që 5 pacientë të tjerë, sot janë lëshuar ...
TetovaSot | 01-Apr-2020 14:13
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi sot edhe për një viktimë. Bëhet fjalë për një paciente të moshës 65 vjeçare e cila vuante edhe nga disa sëmundje të tjera. Ndërkohë që 5 pacientë të tjerë, sot janë lëshuar ...

25 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni, regjistrohet edhe një viktimë
Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë natës së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup ka ndërruar jetë edhe një pacient nga Labonishta në moshën 65 vjeçe. Pacienti ka pasur sëmundje tjera si dijabet, sëmundje të ...
Aktuale.MK | 01-Apr-2020 14:09
Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë natës së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup ka ndërruar jetë edhe një pacient nga Labonishta në moshën 65 vjeçe. Pacienti ka pasur sëmundje tjera si dijabet, sëmundje të ...

Ndërron jetë edhe një paciente, 5 të tjerë lëshohen në kurim shtëpiak
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi sot edhe për një viktimë. Bëhet fjalë për një paciente të moshës 65 vjeçare e cila vuante edhe nga disa sëmundje të tjera. Ndërkohë që 5 pacientë të tjerë, sot janë lëshuar ...
Alsat-M | 01-Apr-2020 14:09
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, njoftoi sot edhe për një viktimë. Bëhet fjalë për një paciente të moshës 65 vjeçare e cila vuante edhe nga disa sëmundje të tjera. Ndërkohë që 5 pacientë të tjerë, sot janë lëshuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved