ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 15:24

Arrin në 10 numri i viktimave me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

Arrin në 10 numri i viktimave me koronavirus në Maqedoninë e Veriut
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...
GazetaTema | 01-Apr-2020 15:45
Është regjistruar edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Vdekur, duke e çuar në dhjetë numrin e viktimave nga paraqitja e sëmundjes COVID-19 në këtë shtet. Ministri i Shëndetësisë tha se viktima, një grua ...

392 raste me koronavirus në Maqedoni, ja sa persona u infektuan për 24-orë
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme bëri me dije se në Klinikën e Infektologjisë ndodhen të shtruar 54 pacientë, 4 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë shëndetësore, ...
Top Channel | 31-Mar-2020 21:36
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, gjatë konferencës për shtyp të ditës së sotme bëri me dije se në Klinikën e Infektologjisë ndodhen të shtruar 54 pacientë, 4 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë shëndetësore, ...

Detaje nga të infektuarit me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit 25 persona janë regjistruar me Covid-19. Po ashtu në 24 orët e fundit, pesë pacientë janë shëruar dhe të njëjtit do të lëshohen për kurim ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 14:54
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit 25 persona janë regjistruar me Covid-19. Po ashtu në 24 orët e fundit, pesë pacientë janë shëruar dhe të njëjtit do të lëshohen për kurim ...

25 raste të reja me coronavirus në Maqedoni, pesë pacientë do të lëshohen nga spitali
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp ka raportuar rreth gjendjes me coronavirusin në vend. Ai fillimisht njoftoi se pesë pacientë janë shëruar nga coronavirusi dhe gjatë ditës së sotme do ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 14:15
Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp ka raportuar rreth gjendjes me coronavirusin në vend. Ai fillimisht njoftoi se pesë pacientë janë shëruar nga coronavirusi dhe gjatë ditës së sotme do ...

E martë e rëndë në vendet fqinje/ Viktima në Malin e Zi dhe Maqedoninë e Veriut
Mali i Zi ka regjistruar gjithshtu 18 raste të reja kete te marte, mirepo po ne kete dite eshte shenuar edhe viktima e pare ne kete vend.Instituti për Mbrojtje shëndetësore theksoi se janë analizuar 115 teste ne 24 oret ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 22:28
Mali i Zi ka regjistruar gjithshtu 18 raste të reja kete te marte, mirepo po ne kete dite eshte shenuar edhe viktima e pare ne kete vend.Instituti për Mbrojtje shëndetësore theksoi se janë analizuar 115 teste ne 24 oret ...

Filipçe: Mendoj se jemi të përgatitur edhe për kulmin e virusit korona, ja pse!
Mendoj se jemi të përgatitur edhe për kulmin i cili pritet të jetë në fund të muajit prill, tha ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe duke folur për kapacitetin e sistemit shëndetësore që është në funksion. ...
Republika | 01-Apr-2020 16:53
Mendoj se jemi të përgatitur edhe për kulmin i cili pritet të jetë në fund të muajit prill, tha ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe duke folur për kapacitetin e sistemit shëndetësore që është në funksion. ...

25 raste të reja me koronavirus, numri i përgjithshëm shkon në 354
Një 65 vjeçare nga Labunishti është viktima e 10-të nga virusi korona në vendin tonë. Viktimës në fjalë masa për testin i është marrë pas konstatimit të vdekjes, dhe rezultatet ishin pozitive. 65 vjeçarja vuante edhe ...
TetovaSot | 01-Apr-2020 16:48
Një 65 vjeçare nga Labunishti është viktima e 10-të nga virusi korona në vendin tonë. Viktimës në fjalë masa për testin i është marrë pas konstatimit të vdekjes, dhe rezultatet ishin pozitive. 65 vjeçarja vuante edhe ...

Filipçe: Sistemi shëndetësor i gatshëm të pranojë numër shumë më të madh të pacientëve
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Mund të thuhet lirisht që sistemi shëndetësor është i gatshëm të pranojë një numër shumë më të madh të pacientëve nga sa trajtohen tani në spitale dhe mendoj se jemi të përgatitur për ...
Medial | 01-Apr-2020 16:47
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Mund të thuhet lirisht që sistemi shëndetësor është i gatshëm të pranojë një numër shumë më të madh të pacientëve nga sa trajtohen tani në spitale dhe mendoj se jemi të përgatitur për ...

Osmani: Vendi fitoi qasje deri tek Fondi Solidar Evropian për ballafaqim me COVID 19!
Zv/Kryeministri Bujar Osmani sërish ka dhënë një lajm të mirë. Ai sot ka biseduar me Eurokomisionerin për Zgjerim Oliver Varheji ku Maqedonia e Veriut ka fituar asje deri tek Fondi Solidar Evropian për ballafaqim me ...
Republika | 01-Apr-2020 16:44
Zv/Kryeministri Bujar Osmani sërish ka dhënë një lajm të mirë. Ai sot ka biseduar me Eurokomisionerin për Zgjerim Oliver Varheji ku Maqedonia e Veriut ka fituar asje deri tek Fondi Solidar Evropian për ballafaqim me ...

Filipçe: Mendoj se jemi të përgatitur edhe për kulmin e virusit korona, ja pse!
Mendoj se jemi të përgatitur edhe për kulmin i cili pritet të jetë në fund të muajit prill, tha ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe duke folur për kapacitetin e sistemit shëndetësore që është në funksion. ...
TetovaSot | 01-Apr-2020 16:41
Mendoj se jemi të përgatitur edhe për kulmin i cili pritet të jetë në fund të muajit prill, tha ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe duke folur për kapacitetin e sistemit shëndetësore që është në funksion. ...

25 raste të reja me koronavirus, numri i përgjithshëm shkon në 354
Një 65 vjeçare nga Labunishti është viktima e 10-të nga virusi korona në vendin tonë. Viktimës në fjalë masa për testin i është marrë pas konstatimit të vdekjes, dhe rezultatet ishin pozitive. 65 vjeçarja vuante edhe ...
Shprehja | 01-Apr-2020 16:33
Një 65 vjeçare nga Labunishti është viktima e 10-të nga virusi korona në vendin tonë. Viktimës në fjalë masa për testin i është marrë pas konstatimit të vdekjes, dhe rezultatet ishin pozitive. 65 vjeçarja vuante edhe ...

25 raste të reja me Coronavirus në Maqedoni, regjistrohet edhe një viktimë
Ministria e Shëndetësisë në Maqeodninë e Veriut bën të ditur se gjatë natës së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup ka ndërruar jetë edhe një grua nga nga Labonishta në moshën 65 vjeçe. Pacienti ka pasur sëmundje ...
EkonomiaOnline | 01-Apr-2020 16:21
Ministria e Shëndetësisë në Maqeodninë e Veriut bën të ditur se gjatë natës së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup ka ndërruar jetë edhe një grua nga nga Labonishta në moshën 65 vjeçe. Pacienti ka pasur sëmundje ...

Maqedoni: Këto janë qytetet në të cilët ka pika për testim për Covid-19
Ministria e Shëndetësisë informon se prej sot është vënë në funksion edhe një pikë për testim për coronavirus në poliklinikën “Mlin Ballkan”. Qytetarët e Shkupit mund të testohen në katër pika: Jane Sandanski, Çento, ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 10:51
Ministria e Shëndetësisë informon se prej sot është vënë në funksion edhe një pikë për testim për coronavirus në poliklinikën “Mlin Ballkan”. Qytetarët e Shkupit mund të testohen në katër pika: Jane Sandanski, Çento, ...

(VIDEO) Shërohen pesë pacientë, një vdes, shkon në 354 numri i të prekurve nga Kovid- 19
Pesë pacientë janë shëruar nga koronavirusi dhe një peson tjetër ka ndërruar jetë. Kjo është situata me koronavirusin në vendin tonë për 24 orët e fundi. Ndërkaq, numri i rasteve të reja sa vjen dhe rritet, dhe për këtë ...
Shenja | 01-Apr-2020 16:21
Pesë pacientë janë shëruar nga koronavirusi dhe një peson tjetër ka ndërruar jetë. Kjo është situata me koronavirusin në vendin tonë për 24 orët e fundi. Ndërkaq, numri i rasteve të reja sa vjen dhe rritet, dhe për këtë ...

Osmani: Vendi fitoi qasje deri tek Fondi Solidar Evropian për ballafaqim me COVID 19!
Zv/Kryeministri Bujar Osmani sërish ka dhënë një lajm të mirë. Ai sot ka biseduar me Eurokomisionerin për Zgjerim Oliver Varheji ku Maqedonia e Veriut ka fituar asje deri tek Fondi Solidar Evropian për ballafaqim me ...
TetovaSot | 01-Apr-2020 16:16
Zv/Kryeministri Bujar Osmani sërish ka dhënë një lajm të mirë. Ai sot ka biseduar me Eurokomisionerin për Zgjerim Oliver Varheji ku Maqedonia e Veriut ka fituar asje deri tek Fondi Solidar Evropian për ballafaqim me ...

25 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni, regjistrohet edhe një viktimë
Ministria e Shëndetësisë në Maqeodninë e Veriut bën të ditur se gjatë natës së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup ka ndërruar jetë edhe një grua nga nga Labonishta në moshën 65 vjeçe. Pacienti ka pasur sëmundje ...
Arbresh | 01-Apr-2020 16:09
Ministria e Shëndetësisë në Maqeodninë e Veriut bën të ditur se gjatë natës së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup ka ndërruar jetë edhe një grua nga nga Labonishta në moshën 65 vjeçe. Pacienti ka pasur sëmundje ...

25 raste të reja me koronavirus, numri i përgjithshëm shkon në 354
Një 65 vjeçare nga Labunishti është viktima e 10-të nga virusi korona në vendin tonë. Viktimës në fjalë masa për testin i është marrë pas konstatimit të vdekjes, dhe rezultatet ishin pozitive. 65 vjeçarja vuante edhe ...
Alsat-M | 01-Apr-2020 16:06
Një 65 vjeçare nga Labunishti është viktima e 10-të nga virusi korona në vendin tonë. Viktimës në fjalë masa për testin i është marrë pas konstatimit të vdekjes, dhe rezultatet ishin pozitive. 65 vjeçarja vuante edhe ...

25 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni, regjistrohet edhe një viktimë
Ministria e Shëndetësisë në Maqeodninë e Veriut bën të ditur se gjatë natës së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup ka ndërruar jetë edhe një grua nga nga Labonishta në moshën 65 vjeçe. Pacienti ka pasur sëmundje ...
Klan Kosova | 01-Apr-2020 16:06
Ministria e Shëndetësisë në Maqeodninë e Veriut bën të ditur se gjatë natës së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup ka ndërruar jetë edhe një grua nga nga Labonishta në moshën 65 vjeçe. Pacienti ka pasur sëmundje ...

25 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni, regjistrohet edhe një viktimë
Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë natës së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup ka ndërruar jetë edhe një grua nga nga Labonishta në moshën 65 vjeçe. Pacienti ka pasur sëmundje tjera si diabeti, sëmundje të ...
Indeks Online | 01-Apr-2020 15:45
Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë natës së djeshme në Klinikën Infektive në Shkup ka ndërruar jetë edhe një grua nga nga Labonishta në moshën 65 vjeçe. Pacienti ka pasur sëmundje tjera si diabeti, sëmundje të ...

25 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, regjistrohet edhe një viktimë
Pacienti ka pasur sëmundje tjera si diabeti, sëmundje të zemrës dhe obezitet. Sa i përket pacientes që vdiq të dielën në mëngjes në një spital në Strugë dhe për të cilën u morr material postmortem, i njëjti ka rezultuar ...
Lajminet | 01-Apr-2020 15:43
Pacienti ka pasur sëmundje tjera si diabeti, sëmundje të zemrës dhe obezitet. Sa i përket pacientes që vdiq të dielën në mëngjes në një spital në Strugë dhe për të cilën u morr material postmortem, i njëjti ka rezultuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved