ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 23:56

Një lajm i mirë nga Infektivi, shkon në 52 numri i të shëruarve, Manastirliu: Ja sa persona lanë sot spitalin

Një lajm i mirë nga Infektivi, shkon në 52 numri i të shëruarve, Manastirliu: Ja sa persona lanë sot spitalin
TIRANË- 5 pacientë të tjerë kanë mund CoVid-19 duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre.
Top Channel | 31-Mar-2020 20:52
TIRANË- 5 pacientë të tjerë kanë mund CoVid-19 duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre.

Mbi 12 ditë në terapi intensive, lënë Infektivin 5 pacientë të tjerë me koronavirus, shkon në 52 numri i të shëruarve
Pesë pacientë të tjerë të infektuar me koronavirus kanë lënë sot spitalin Infektiv, duke e çuar në 52 numrin e të shëruarve nga virusi vdekjeprurës. Lajmi bëhet i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ...
BalkanWeb | 31-Mar-2020 20:48
Pesë pacientë të tjerë të infektuar me koronavirus kanë lënë sot spitalin Infektiv, duke e çuar në 52 numrin e të shëruarve nga virusi vdekjeprurës. Lajmi bëhet i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ...

E mrekullueshme/ Ja çfarë po ndodh momentalisht tek Infektivi
Qytetarë të ndryshëm kanë vendosur që të bëjnë diçka të mrekullueshme për mjekët dhe infermierët që janë në linjën e parë në luftën kundër Koronavirusit tek spitali Infektiv.
Top Channel | 31-Mar-2020 19:29
Qytetarë të ndryshëm kanë vendosur që të bëjnë diçka të mrekullueshme për mjekët dhe infermierët që janë në linjën e parë në luftën kundër Koronavirusit tek spitali Infektiv.

Analizohen 6 të dyshuar në Korçë/ Një prej tyre rezulton pozitiv me COVID-19
Vijon të rritet numri i të prekurve nga virusi COVID-19 në Korçë. Rasti i fundit është ai i një 70 vjeçari i cili ka rezultuar pozitiv në testin e kryer një ditë më parë. Burimet tregojnë se ditën e djeshme janë nisur ...
VizionPlus | 01-Apr-2020 10:51
Vijon të rritet numri i të prekurve nga virusi COVID-19 në Korçë. Rasti i fundit është ai i një 70 vjeçari i cili ka rezultuar pozitiv në testin e kryer një ditë më parë. Burimet tregojnë se ditën e djeshme janë nisur ...

Durrësi me 26 të prekur dhe dy viktima. Ja cila është ‘zona e kuqe’ e qytetit, 12 të infektuar nga i njëjti fis
Durrësi është qyteti i dytë në vend, pas Tiranës që ka numrin më të madh të të prekurve me koronavirus në vend. Sipas të dhënëve deri ditën e djeshme në këtë qytet ishin 26 të prekur, ndërkohë që dy prej 15 viktimave të ...
Telegraf | 01-Apr-2020 10:42
Durrësi është qyteti i dytë në vend, pas Tiranës që ka numrin më të madh të të prekurve me koronavirus në vend. Sipas të dhënëve deri ditën e djeshme në këtë qytet ishin 26 të prekur, ndërkohë që dy prej 15 viktimave të ...

Lajm shumë i hidhur/ Ndërrojnë jetë nga Koronavirusi dy persona të tjerë në Shqipëri
Kanë ndërruar jetë edhe dy persona të tjerë për shkak të Koronavirusit në Shqipëri duke e çuar numrin në 15.
Top Channel | 31-Mar-2020 18:36
Kanë ndërruar jetë edhe dy persona të tjerë për shkak të Koronavirusit në Shqipëri duke e çuar numrin në 15.

Franca, Anglia dhe SHBA pa “frena” numër i frikshëm viktimash
COVID-19 është duke u përhapur me shpejtësi të madhe në mjafte të Europës por edhe më gjërë duke shkaktuar gjithashtu edhe numër të lartë viktimash. Franca po regjistron rekorde nga dita në ditë për fat të keq tek ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 23:01
COVID-19 është duke u përhapur me shpejtësi të madhe në mjafte të Europës por edhe më gjërë duke shkaktuar gjithashtu edhe numër të lartë viktimash. Franca po regjistron rekorde nga dita në ditë për fat të keq tek ...

Dalin nga Infektivi 5 pacientë, 2 prej tyre ishin disa ditë në gjëndje të rëndë
Përvec rasteve fatkeqe të tre personave që kanë humbur jetën vetëm këtë të martë, nga spitali Infektiv vijnë edhe lajme të mira. Ministrja Manastirliu konfirmoi se pesë pacientë nga Tirana, Fieri dhe Kavaja kanë lënë ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 22:57
Përvec rasteve fatkeqe të tre personave që kanë humbur jetën vetëm këtë të martë, nga spitali Infektiv vijnë edhe lajme të mira. Ministrja Manastirliu konfirmoi se pesë pacientë nga Tirana, Fieri dhe Kavaja kanë lënë ...

Lajm i mirë nga Infektivi/ Shkon në 52 numri i të shëruarve nga koronavirusi
Plot 5 pacientë të tjerë kanë mund koronavirusin duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre. Lajmin e mirë e ka dhënë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e cila shkruan ...
Telegraf | 31-Mar-2020 21:39
Plot 5 pacientë të tjerë kanë mund koronavirusin duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre. Lajmin e mirë e ka dhënë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e cila shkruan ...

Tragjike/ Ndërrojnë jetë 2 pacientë me COVID-19 tek Infektivi, shkon në 15 numri i viktimave
Lajme tragjike vijnë nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave ...
BalkanWeb | 31-Mar-2020 18:25
Lajme tragjike vijnë nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave ...

Shënohet viktima e parë në Has nga Covid-19
Është shënuar dhe viktima e parë nga koronavirusi në Has. Bëhet fjalë për të moshuarin i cili ishte shtruar në spitalin Infektiv në Tiranë, pasi u diagnostikua me koronavirus. Sipas të dhënave viktimë është 77-vjeçari ...
Telegraf | 31-Mar-2020 19:50
Është shënuar dhe viktima e parë nga koronavirusi në Has. Bëhet fjalë për të moshuarin i cili ishte shtruar në spitalin Infektiv në Tiranë, pasi u diagnostikua me koronavirus. Sipas të dhënave viktimë është 77-vjeçari ...

Ndërrojnë jetë edhe 2 pacientë të tjerë në spitalin infektiv për shkak të koronavirusit
Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave nga COVID-19 në Shqipëri. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po ...
GazetaTema | 31-Mar-2020 18:28
Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave nga COVID-19 në Shqipëri. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po ...

COVID-19/ MSH: Ndërrojnë jetë dy pacientë tek Infektivi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Dy pacientë kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv, të konfirmuar me COVID-19. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në ...
Mapo | 31-Mar-2020 18:24
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Dy pacientë kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv, të konfirmuar me COVID-19. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në ...

Koronavirusi në Shqipëri/ Arrin në 15 numri i viktimave
Dy pacientë të infektuar me koronavirus kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në spitalin ...
Telegraf | 31-Mar-2020 19:14
Dy pacientë të infektuar me koronavirus kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në spitalin ...

Shkon në 67 numri i personave të shëruar nga Coronavirusi në Shqipëri
Ka shkuar në 67 numri i personave të shëruar nga Coronavirusi në Shqipëri. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila në një postim në Facebook, thotë se janë së fundmi janë shëruar ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 08:51
Ka shkuar në 67 numri i personave të shëruar nga Coronavirusi në Shqipëri. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila në një postim në Facebook, thotë se janë së fundmi janë shëruar ...

Vdesin kavajasi dhe hasjani, 15 viktima në Shqipëri nga COVID-19
Dy pacientë kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv, të konfirmuar me COVID-19. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në spitalin infektiv, teksa ndërroi jetë në ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 18:29
Dy pacientë kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv, të konfirmuar me COVID-19. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në spitalin infektiv, teksa ndërroi jetë në ...

381 të vdekur në 24 orët e fundit nga Covid-19
Në Mbretërinë e Bashkuar, ka patur një rritje të frikshme të faltaliteteve në 24 orët e fundit, si pasojë e koronavirusit. Sipas shifrave të publikuara nga Departamenti i Shëndetit, 381 persona kanë humbur jetën në një ...
Telegraf | 31-Mar-2020 17:55
Në Mbretërinë e Bashkuar, ka patur një rritje të frikshme të faltaliteteve në 24 orët e fundit, si pasojë e koronavirusit. Sipas shifrave të publikuara nga Departamenti i Shëndetit, 381 persona kanë humbur jetën në një ...

Rëndohet bilanci, 13 viktima/ Konfirmohen 20 raste të reja me koronavirus
Në më pak se 12 orë, Covid-19 i merr jetën dy personave. Pas vdekjes së 82 vjeçares nga Tirana mbrëmjen e të hënës, viktima e dytë u regjistrua mëngjesin e së martës. Ai është një pacient 62 vjeçar nga Durrësi. Ndryshe ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 14:59
Në më pak se 12 orë, Covid-19 i merr jetën dy personave. Pas vdekjes së 82 vjeçares nga Tirana mbrëmjen e të hënës, viktima e dytë u regjistrua mëngjesin e së martës. Ai është një pacient 62 vjeçar nga Durrësi. Ndryshe ...

Ndërrojnë jetë dy të infektuar me COVID-19, shkon në 15 numri i viktimave në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave nga COVID-19 S. “Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej ...
Telegrafi | 31-Mar-2020 19:08
Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave nga COVID-19 S. “Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej ...

CoVid-19/ Lajm i mirë! Deri tani 52 të shëruar në vend
Ndërkohë që numri i viktimave në vend nga koronavirusi u rrit në 13, ministria e Shëndetësisë dha edhe një lajm të mirë.
Top Channel | 31-Mar-2020 11:38
Ndërkohë që numri i viktimave në vend nga koronavirusi u rrit në 13, ministria e Shëndetësisë dha edhe një lajm të mirë.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved