ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 16:05

Bora shkon deri në 50 cm në Bulqizë/ Vështirësi për të shkuar në punë, shumë pak banorë në qarkullim

Bora shkon deri në 50 cm në Bulqizë/ Vështirësi për të shkuar në punë, shumë pak banorë në qarkullim
Mëngjesi i sotëm është karakterizuar nga temperatura të ulëta dhe reshje dëbore me intensitet të lartë në qytetin e Bulqizës.
Top Channel | 01-Apr-2020 12:18
Mëngjesi i sotëm është karakterizuar nga temperatura të ulëta dhe reshje dëbore me intensitet të lartë në qytetin e Bulqizës.

Parashikimi i motit për sot, 01 Prill 2020
Vranesirat do te sjellin reshje me intensitet deri mesatar, ndersa ne zonat malore parashikohet te kete reshje debore. Ne oret e vona te nates pritet permiresim gradual i motit. Temperaturat e ajrit do te vijojne te ...
ikub.al | 01-Apr-2020 08:21
Vranesirat do te sjellin reshje me intensitet deri mesatar, ndersa ne zonat malore parashikohet te kete reshje debore. Ne oret e vona te nates pritet permiresim gradual i motit. Temperaturat e ajrit do te vijojne te ...

Rrugët e Kosovës të kalueshme për qarkullim
Edhe pse bora ka zbardhur sot Kosovën, të gjitha rrugët regjionale, nacionale dhe autoudhët në vend janë të kalueshme. Kështu ka konfirmuar Gëzim Osmani, menaxher për mirëmbajtje dimërore të rrugëve pranë Ministrisë së ...
Telegrafi | 01-Apr-2020 10:51
Edhe pse bora ka zbardhur sot Kosovën, të gjitha rrugët regjionale, nacionale dhe autoudhët në vend janë të kalueshme. Kështu ka konfirmuar Gëzim Osmani, menaxher për mirëmbajtje dimërore të rrugëve pranë Ministrisë së ...

18 kompani angazhohen për pastrimin e rrugëve nga bora, janë të liruara nga “ora policore”
Tetëmbëdhjetë kompani në tërë territorin e Kosovës, janë angazhuar për pastrimin e rrugëve, pas reshjeve të fundit të borës. Këtë e ka bërë të ditur, Krenar Xhaferi, këshilltar politik i ministrit në detyrë të ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 16:56
Tetëmbëdhjetë kompani në tërë territorin e Kosovës, janë angazhuar për pastrimin e rrugëve, pas reshjeve të fundit të borës. Këtë e ka bërë të ditur, Krenar Xhaferi, këshilltar politik i ministrit në detyrë të ...

(VIDEO) Prilli nisi me borë, në fundjavë stabilizohet moti
Dita e sotme do të përmbyllet me reshje të borës të cilat do të arrijnë trashësi 10 centimetra, ndërsa në vende më të larta mbi 20 centimetra. Reshjet gradualisht do të ndalojnë në orët e vonshme të mbrëmjes, ndërsa në ...
Shenja | 01-Apr-2020 16:28
Dita e sotme do të përmbyllet me reshje të borës të cilat do të arrijnë trashësi 10 centimetra, ndërsa në vende më të larta mbi 20 centimetra. Reshjet gradualisht do të ndalojnë në orët e vonshme të mbrëmjes, ndërsa në ...

Reshje të dendura bore në gjithë vendin
Dita e parë e prillit ka përfshirë thuajse gjithë territorin e vendit nga reshje të dendura të Borës, të pazakonta për këtë periudhë të vitit. Reshje të borës ka së shumti në Tetovë dhe rajonin më të gjerë të Pollogut. ...
Alsat-M | 01-Apr-2020 16:06
Dita e parë e prillit ka përfshirë thuajse gjithë territorin e vendit nga reshje të dendura të Borës, të pazakonta për këtë periudhë të vitit. Reshje të borës ka së shumti në Tetovë dhe rajonin më të gjerë të Pollogut. ...

Rrugët në gjithë territorin e komunës së Rahovecit janë te kalueshme
Bora e cila ka rënë në gjithë territorin e komunës së Rahovecit, nuk ka paraqitur problem për qarkullimin e qytetarëve, pasi që kompanitë e kontraktuara nga ana e komunës kanë bërë pastrimin me kohë të borës nga rrugët. ...
Arbresh | 01-Apr-2020 16:03
Bora e cila ka rënë në gjithë territorin e komunës së Rahovecit, nuk ka paraqitur problem për qarkullimin e qytetarëve, pasi që kompanitë e kontraktuara nga ana e komunës kanë bërë pastrimin me kohë të borës nga rrugët. ...

Të gjitha rrugët në Komunën e Rahovecit janë të kalueshme
Komuna e Rahovecit ka bërë të ditur se bora e cila ka rënë gjatë natës së datës 3 janar në gjithë territorin e Komunës së Rahovecit, nuk ka paraqitur problem, pasi që Komuna me kohë ka bërë përgatitjet dha ka ...
Arbresh | 04-Jan-2017 09:22
Komuna e Rahovecit ka bërë të ditur se bora e cila ka rënë gjatë natës së datës 3 janar në gjithë territorin e Komunës së Rahovecit, nuk ka paraqitur problem, pasi që Komuna me kohë ka bërë përgatitjet dha ka ...

Të gjitha rrugët në komunën e Rahovecit janë të kalueshme
Bora e cila ka rënë në gjithë territorin e komunës së Rahovecit, nuk ka paraqitur problem për qarkullimin e qytetarëve, pasi që kompanitë e kontraktuara nga ana e komunës kanë bërë pastrimin me kohë të borës nga rrugët. ...
Medial | 01-Apr-2020 15:39
Bora e cila ka rënë në gjithë territorin e komunës së Rahovecit, nuk ka paraqitur problem për qarkullimin e qytetarëve, pasi që kompanitë e kontraktuara nga ana e komunës kanë bërë pastrimin me kohë të borës nga rrugët. ...

Rrugët në gjithë territorin e komunës së Rahovecit janë te kalueshme
Bora e cila ka rënë në gjithë territorin e komunës së Rahovecit, nuk ka paraqitur problem për qarkullimin e qytetarëve, pasi që kompanitë e kontraktuara nga ana e komunës kanë bërë pastrimin me kohë të borës nga rrugët. ...
EkonomiaOnline | 01-Apr-2020 15:39
Bora e cila ka rënë në gjithë territorin e komunës së Rahovecit, nuk ka paraqitur problem për qarkullimin e qytetarëve, pasi që kompanitë e kontraktuara nga ana e komunës kanë bërë pastrimin me kohë të borës nga rrugët. ...

Reshjet e borës do të vazhdojnë deri nesër paradite, vijojnë temperatura të ulëta
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
Aktuale.MK | 01-Apr-2020 14:24
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Vazhdojnë reshjet, njihuni me parashikimi e motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu në të gjithë territorin. Në zonat e thella malore reshjet do jenë në formën e dëborës.
Top Channel | 01-Apr-2020 08:03
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu në të gjithë territorin. Në zonat e thella malore reshjet do jenë në formën e dëborës.

Reshje të borës deri nesër paradite, deri të shtunën në mëngjes temperatura nën zero
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
Republika | 01-Apr-2020 14:06
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Si do jetë moti në Shqipëri gjatë 10 ditëve të para të prillit
Dita e sotme ka nisur me reshje shiu dhe dëbore, por pritet që gjatë mbrëmjes në të gjithë territorin të ketë kthjellim të kushteve atmosferike. Meteorologu Hakil Osmani nga Meteoalb tregoi në një lidhje për Report Tv ...
Gazeta Express | 01-Apr-2020 14:06
Dita e sotme ka nisur me reshje shiu dhe dëbore, por pritet që gjatë mbrëmjes në të gjithë territorin të ketë kthjellim të kushteve atmosferike. Meteorologu Hakil Osmani nga Meteoalb tregoi në një lidhje për Report Tv ...

Reshjet e borës do të vazhdojnë deri nesër paradite, vijojnë temperatura të ulëta
Alsat 2020-04-01T13:43:57+02:00 Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të ...
AlMaKos | 01-Apr-2020 13:50
Alsat 2020-04-01T13:43:57+02:00 Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të ...

Reshjet e borës do të vazhdojnë deri nesër paradite, vijojnë temperatura të ulëta
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
Shprehja | 01-Apr-2020 13:47
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Reshjet e borës do të vazhdojnë deri nesër paradite, vijojnë temperatura të ulëta
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
Alsat-M | 01-Apr-2020 13:44
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Reshje dhe temperatura të ulëta, njihuni me parashikimin e motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat veriore reshjet do jenë në formën e dëborës. Në mbrëmje pritet që reshjet të ...
Top Channel | 01-Apr-2020 07:54
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje në të gjithë territorin. Në zonat veriore reshjet do jenë në formën e dëborës. Në mbrëmje pritet që reshjet të ...

Reshje të borës deri nesër paradite, deri të shtunën në mëngjes temperatura nën zero
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...
TetovaSot | 01-Apr-2020 13:42
Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës në pjesët lindore. Temperatura ...

Reshje të borës deri nesër paradite, deri të shtunën në mëngjes temperatura nën zero
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës ...
Medial | 01-Apr-2020 13:41
Shkup, 1 prill 2020 (MEDIAL) – Gjatë ditës së nesërme do të mbizotëroj mot me diell me vranësira mesatare dhe me erë të lehtë deri mesatare nga drejtimi verior. Paradite ende do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved