ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 11:16

Rama: 14 të shëruar sot në Shqipëri nga koronavirusi

Rama: 14 të shëruar sot në Shqipëri nga koronavirusi
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, përmes një postimi në Facebook ka thënë se 14 persona sot janë shëruar nga koronavirusi. E në Shqipëri sot ka shkuar numri i të prekurve në 174, 28 vetëm në 24 orët e fundit. Derisa ...
Koha.net | 27-Mar-2020 00:12
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, përmes një postimi në Facebook ka thënë se 14 persona sot janë shëruar nga koronavirusi. E në Shqipëri sot ka shkuar numri i të prekurve në 174, 28 vetëm në 24 orët e fundit. Derisa ...

Arrin në shtatë numri i viktimave me COVID-19 në Shqipëri
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja ...
Telegrafi | 27-Mar-2020 00:09
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja ...

Lajm i mirë/ Shërohen 14 persona nga koronavirusi në Shqipëri
Plot 14 persona raportohen të shëruar ditën e sotme. Lajmin e ka bërë me dije kryeministri Rama, i cili me sa duket ka marrë në dorë buletinin shëndetësor. Ndërkohë që në mbrëmje një 85 vjeçare u raportua viktima e 7-të ...
Telegraf | 27-Mar-2020 00:04
Plot 14 persona raportohen të shëruar ditën e sotme. Lajmin e ka bërë me dije kryeministri Rama, i cili me sa duket ka marrë në dorë buletinin shëndetësor. Ndërkohë që në mbrëmje një 85 vjeçare u raportua viktima e 7-të ...

Koronavirusi/ Ndërron jetë 85-vjeçarja, viktima e 7 në Shqipëri
Mbrëmjen e sotme, një 85-vjeçare nga Tirana ka ndërruar jetë, pasi mbërriti në gjendje të rëndë në Spitalin Infektiv. Lajmi konfirmohet nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. “Pavarësisht përpjekjeve të ...
Telegraf | 26-Mar-2020 23:58
Mbrëmjen e sotme, një 85-vjeçare nga Tirana ka ndërruar jetë, pasi mbërriti në gjendje të rëndë në Spitalin Infektiv. Lajmi konfirmohet nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale. “Pavarësisht përpjekjeve të ...

COVID19 në Shqipëri/ 14 të shëruar sot, numri i vdekjeve shkon në 7
85-vjeçarja është viktima e shtatë e prekur nga COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë i shpreh ngushëllimet familjes së të ndjerës dhe u bën thirrje dhe një herë qytetarëve të jenë shumë të kujdesshëm në rast ...
Lajminet | 26-Mar-2020 23:48
85-vjeçarja është viktima e shtatë e prekur nga COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë i shpreh ngushëllimet familjes së të ndjerës dhe u bën thirrje dhe një herë qytetarëve të jenë shumë të kujdesshëm në rast ...

Shënohet viktima e shtatë me COVID-19 në Shqipëri
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv të Shqipërisë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja nuk ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 23:46
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv të Shqipërisë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja nuk ...

Në Shqipëri vdes edhe një person nga koronavirusi, shkon në 7 numri i viktimave
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë, raporton TCH. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor......
Zeri | 26-Mar-2020 23:46
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë, raporton TCH. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor......

Nderron jete 85-vjeçarja, viktima e shtatë e prekur nga COVID-19 në Shqipëri.
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 23:17
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja ...

Ndërron jetë në spitalin infektiv pacientja 85-vjeçare, viktima e 7 e COVID-19 në Shqipëri
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja ...
Top Channel | 26-Mar-2020 23:10
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa orë, 85-vjeçarja ...

Shkon në 7 numri i viktimave nga COVID-19, ndërron jetë pacientja 85-vjeçare, shkoi sot në spital, vuante nga sëmundje kronike
Shkon në 7 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë raporton se ka ndërruar jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila kishte mbërritur te Spitali Infektiv pasditen e sotme, në ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 23:07
Shkon në 7 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë raporton se ka ndërruar jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila kishte mbërritur te Spitali Infektiv pasditen e sotme, në ...

COVID 19, arrin në 7 numri i viktimave
Një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites të së enjtes në Spitalin Infektiv, në gjendje të rëndë, ka ndërruar jetë, njoftojnë burime spitalore. Ajo vuante nga disa sëmundje kronike dhe u ...
RTSH | 26-Mar-2020 23:38
Një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites të së enjtes në Spitalin Infektiv, në gjendje të rëndë, ka ndërruar jetë, njoftojnë burime spitalore. Ajo vuante nga disa sëmundje kronike dhe u ...

Rritet bilanci/ Konfirmohen me CoVid-19 nënë e bijë në Pukë, ja si u infektuan…
PUKË- Vijon të përkeqësohet bilanci i të prekurve me CoVid-19 në Shqipëri.
Top Channel | 26-Mar-2020 18:45
PUKË- Vijon të përkeqësohet bilanci i të prekurve me CoVid-19 në Shqipëri.

Në Shqipëri vdes edhe një person nga koronavirusi, shkon në 7 numri i viktimave
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë, raporton TCH. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa ...
AlbInfo | 26-Mar-2020 23:38
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë, raporton TCH. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa ...

Rritet bilanci i të prekurve nga CoVid-19: Konfirmohen nënë e bijë në Pukë
Vijon të përkeqësohet bilanci i të prekurve me CoVid-19 në Shqipëri. Burime bëjnë të ditur se në qytetin e Pukës janë shënuar dy persona të prekur me Covid-19. Konkretisht bashkëshortja dhe vajza e një pacienti i cili u ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 19:08
Vijon të përkeqësohet bilanci i të prekurve me CoVid-19 në Shqipëri. Burime bëjnë të ditur se në qytetin e Pukës janë shënuar dy persona të prekur me Covid-19. Konkretisht bashkëshortja dhe vajza e një pacienti i cili u ...

Koronavirusi. 28 raste të reja në 24 orët e fundit
Harta e te prekurve nga COVID-19 eshte shtrire tashme edhe ne Tropoje dhe zgjerohet ne Tirane, Korçe, Fier, Durres, Lezhe, Elbasan. Shperndarja gjeografike e rasteve pozitive, eshte si vijon: – Tirane 102 raste – Durres ...
ikub.al | 26-Mar-2020 11:40
Harta e te prekurve nga COVID-19 eshte shtrire tashme edhe ne Tropoje dhe zgjerohet ne Tirane, Korçe, Fier, Durres, Lezhe, Elbasan. Shperndarja gjeografike e rasteve pozitive, eshte si vijon: – Tirane 102 raste – Durres ...

Në Shqipëri vdes edhe një person nga koronavirusi, shkon në 7 numri i viktimave
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë, raporton TCH. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 23:38
Gjatë mbrëmjes së sotme ndërroi jetë një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e cila ka mbërritur gjatë pasdites në spitalin infektiv, në gjendje të rëndë, raporton TCH. Pavarësisht përpjekjeve të stafit mjekësor për disa ...

MSH: 23 raste të reja brenda 24 orëve
Ne deklaraten e saj per mediat, zevendesministrja Mira Rakacolli, deklaroi: Ne 24 oret e fundit jane konfirmuar 23 raste te reja me COVID-19 dhe jane kryer 111 testime. Deri ne keto momente testuar 1041 jane raste te ...
ikub.al | 25-Mar-2020 11:30
Ne deklaraten e saj per mediat, zevendesministrja Mira Rakacolli, deklaroi: Ne 24 oret e fundit jane konfirmuar 23 raste te reja me COVID-19 dhe jane kryer 111 testime. Deri ne keto momente testuar 1041 jane raste te ...

Katër të mitur mes personave të prekur nga COVID-19 në Shqipëri, ja gjendja e tyre
Ka shkuar në 174, numri i personave të prekur në Shqipëri nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë informoi sot se mes tyre janë 4 fëmijë që kanë qenë në kontakt me persona të prekur, gjendja e të cilëve është e mirë. ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 11:24
Ka shkuar në 174, numri i personave të prekur në Shqipëri nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë informoi sot se mes tyre janë 4 fëmijë që kanë qenë në kontakt me persona të prekur, gjendja e të cilëve është e mirë. ...

Dyshime për tre raste të tjera në Korçë, njeri i shtruar në Infektivin e qytetit
Tre qytetare nga Korca kane shfaqur simptoma te Covid-19, cka ka detyruar autoritetet shendetesore te marrin tamponat per te kryer analizat. Te tre tamponat jane çuar drejt Tiranes aty ku do te vertetohet nese qytetaret ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 22:40
Tre qytetare nga Korca kane shfaqur simptoma te Covid-19, cka ka detyruar autoritetet shendetesore te marrin tamponat per te kryer analizat. Te tre tamponat jane çuar drejt Tiranes aty ku do te vertetohet nese qytetaret ...

COVID-19/ Vdes 85-vjeçarja tek Infektivi, shkon në 7 numri i viktimave në Shqipëri
Mbrëmjen e të enjtes u shënua viktima e 7-t nga koronavirusi në Shqipëri. ajo është një 85-vjeçare, e cila kishte mbërritur gjatë pasdites të së premtes në gjendje të rënduar te Spitali Infektiv. Lajmin e dha me anë të ...
Politiko | 26-Mar-2020 23:22
Mbrëmjen e të enjtes u shënua viktima e 7-t nga koronavirusi në Shqipëri. ajo është një 85-vjeçare, e cila kishte mbërritur gjatë pasdites të së premtes në gjendje të rënduar te Spitali Infektiv. Lajmin e dha me anë të ...

123...>>

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved