ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/04/2020 07:23

Mustafa: Të dështuarit që fajësuan SHBA-në duhet të kërkojnë falje – servuan pareshtur fyerje të paskrupullta

Mustafa: Të dështuarit që fajësuan SHBA-në duhet të kërkojnë falje – servuan pareshtur fyerje të paskrupullta
Departamenti Amerikan i Shtetit, përmes një deklarate, bën më dije se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbime të tokave ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, siç është spekuluar më herët. Për këtë ka reaguar kryetari i ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 23:46
Departamenti Amerikan i Shtetit, përmes një deklarate, bën më dije se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbime të tokave ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, siç është spekuluar më herët. Për këtë ka reaguar kryetari i ...

Besnik Bislimi nuk bindet nga deklarata e SHBA-së, beson se ka një marrëveshje Thaçi-Vuçiq
Nënkryetari i VV-së, Besnik Bislimi, ka reaguar me një shkrim në Facebook pas letrës së zyrtarëve të lartë amerikanë ku sqarohej se nuk ka marrëveshje sekrete mes Kosovës dhe Serbisë, dhe se SHBA po pret që të ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 23:41
Nënkryetari i VV-së, Besnik Bislimi, ka reaguar me një shkrim në Facebook pas letrës së zyrtarëve të lartë amerikanë ku sqarohej se nuk ka marrëveshje sekrete mes Kosovës dhe Serbisë, dhe se SHBA po pret që të ...

Vjen reagimi nga nënkrytari i VV-së pas deklaratës së SHBA-së
Nënkryetari i VV-së, Besnik Bislimi, ka reaguar me një shkrim në Facebook pas letrës së zyrtarëve të lartë amerikanë ku sqarohej se nuk ka marrëveshje sekrete mes Kosovës dhe Serbisë, dhe se SHBA po pret që të ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 23:41
Nënkryetari i VV-së, Besnik Bislimi, ka reaguar me një shkrim në Facebook pas letrës së zyrtarëve të lartë amerikanë ku sqarohej se nuk ka marrëveshje sekrete mes Kosovës dhe Serbisë, dhe se SHBA po pret që të ...

Krasniqi: SHBA’ja demantoi Kurtin se ka marrëveshje të fshehtë për shkëmbime territoresh
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 23:41
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka reaguar pasi Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë hedhur poshtë zërat se ekziston një marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi ...

Thaçi: Duhet të shfrytëzojmë momentumin dhe përkrahjen e SHBA-ve për arritjen e marrëveshjes përfundimtare
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar pas deklaratës së lëshuar nga Departamenti amerikan i Shtetit. Përmes një postimi në “Twitter”, ai ka shkruar se momentum dhe përkrahja amerikane duhet të shfrytëzohen për ...
Arbresh | 26-Mar-2020 23:38
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar pas deklaratës së lëshuar nga Departamenti amerikan i Shtetit. Përmes një postimi në “Twitter”, ai ka shkruar se momentum dhe përkrahja amerikane duhet të shfrytëzohen për ...

Krasniqi: Rrena e Kurtit për “marrëveshje të fshehtë” u demantua për 24 orë nga Shtëpia e Bardhë
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, tha se gënjeshtra që dje kryemistri në largim Albin Kurti e tha në Kuvend se po rrëzohet shkaku i “një marrëveshje të fshehtë” nuk zfjati as 24 orë ...
Medial | 26-Mar-2020 23:38
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, tha se gënjeshtra që dje kryemistri në largim Albin Kurti e tha në Kuvend se po rrëzohet shkaku i “një marrëveshje të fshehtë” nuk zfjati as 24 orë ...

Krasniqi: SHBA demantoi Kurtin se ka marrëveshje të fshehtë për shkëmbime territoriale
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, tha se gënjeshtra që dje kryeministri në detyrë Albin Kurti e tha në Kuvend se po rrëzohet shkaku i “një marrëveshje të fshehtë” nuk zgjati as 24 ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 23:26
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, tha se gënjeshtra që dje kryeministri në detyrë Albin Kurti e tha në Kuvend se po rrëzohet shkaku i “një marrëveshje të fshehtë” nuk zgjati as 24 ...

Uran Ismaili: Albin Kurti duhet t’i kërkojë falje popullit dhe SHBA-së, shfrytëzoi agjendë mashtruese
Uran Ismaili nga Partia Demokratike e Kosovës, ka thënë se Kryeministri në detyrë Albin Kurti, duhet të kërkojë falje ndaj qytetarëve të Kosovës si dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Për Klan Kosovën, ai vlerëson se ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 23:38
Uran Ismaili nga Partia Demokratike e Kosovës, ka thënë se Kryeministri në detyrë Albin Kurti, duhet të kërkojë falje ndaj qytetarëve të Kosovës si dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Për Klan Kosovën, ai vlerëson se ...

SHBA: Nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh Kosovë – Serbi
Shtetet e Bashkuara theksuan të ënjtën se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë dhe se bisedimet ndërmjet të dyja vendeve duhet të çojnë në njohje të ndërsjellë.
Top Channel | 26-Mar-2020 23:10
Shtetet e Bashkuara theksuan të ënjtën se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë dhe se bisedimet ndërmjet të dyja vendeve duhet të çojnë në njohje të ndërsjellë.

Krasniqi: Rrena e Kurtit për “marrëveshje të fshehtë” u demantua për 24 orë nga Shtëpia e Bardhë
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, tha se gënjeshtra që dje kryemistri në largim Albin Kurti e tha në Kuvend se po rrëzohet shkaku i “një marrëveshje të fshehtë” nuk zfjati as 24 orë ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 23:38
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, tha se gënjeshtra që dje kryemistri në largim Albin Kurti e tha në Kuvend se po rrëzohet shkaku i “një marrëveshje të fshehtë” nuk zfjati as 24 orë ...

Lajmërohet Thaçi: Falemnderit Amerikë, lajmet e rreme janë kërcënim i përhershëm
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka falenderuar Richard Grenell, Matthew Palmer dhe Philip Kosnet për deklaratën e sigurisë, se nuk ekziston një plan sekret për shkëmbime territoresh. Thaçi ka thënë se tani duhet të ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 23:38
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka falenderuar Richard Grenell, Matthew Palmer dhe Philip Kosnet për deklaratën e sigurisë, se nuk ekziston një plan sekret për shkëmbime territoresh. Thaçi ka thënë se tani duhet të ...

Thaçi pas deklaratës së amerikanëve: Të rifilluar dialogun dhe për të arritur një marrëveshje përfundimtare
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një shkrimi ka falënderuar zyrtarët e lartë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe ka bërë thirrje të arrihet sa më shpejtë një marrëveshje për njohje reciproke me......
Zeri | 26-Mar-2020 23:35
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, përmes një shkrimi ka falënderuar zyrtarët e lartë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe ka bërë thirrje të arrihet sa më shpejtë një marrëveshje për njohje reciproke me......

Memli Krasniqi: Rrena e Kurtit për “marrëveshje të fshehtë” u demantua brenda 24 orëve nga Shtëpia e Bardhë
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, tha se gënjeshtra që dje kryemiistri në largim Albin Kurti e tha në Kuvend se po rrëzohet shkaku i “një marrëveshje të fshehtë” nuk zgjati as 24 orë ...
Arbresh | 26-Mar-2020 23:35
Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Memli Krasniqi, tha se gënjeshtra që dje kryemiistri në largim Albin Kurti e tha në Kuvend se po rrëzohet shkaku i “një marrëveshje të fshehtë” nuk zgjati as 24 orë ...

Krasniqi: Rrena e të shkarkuarit të djeshëm nuk zgjati as 24 orë të plota
Anëtari i Kryesisë së PDK-së dhe deputeti, Memli Krasniqi përmes një postimi në Facebook ka shkruar se Kurti dje gënjeu disa herë se po hiqej nga pozita e kryeministrit sepse po e parandalonte një marrëveshje të fshehtë ...
Koha.net | 26-Mar-2020 23:35
Anëtari i Kryesisë së PDK-së dhe deputeti, Memli Krasniqi përmes një postimi në Facebook ka shkruar se Kurti dje gënjeu disa herë se po hiqej nga pozita e kryeministrit sepse po e parandalonte një marrëveshje të fshehtë ...

Lajmërohet Thaçi: Falemnderit Amerikë, lajmet e rreme janë kërcënim i përhershëm
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka falenderuar Richard Grenell, Matthew Palmer dhe Philip Kosnet për deklaratën e sigurisë, se nuk ekziston një plan sekret për shkëmbime territoresh. Thaçi ka thënë se tani duhet të ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 23:32
Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka falenderuar Richard Grenell, Matthew Palmer dhe Philip Kosnet për deklaratën e sigurisë, se nuk ekziston një plan sekret për shkëmbime territoresh. Thaçi ka thënë se tani duhet të ...

Thaçi pas deklarimit nga SHBA: Spekulimet janë kërcënim për synimin e arritjes së marrëveshjes Kosovë-Serbi
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka falënderuar treshen amerikane, Richard Grenell, Matthew Palmer dhe Philipp Kosnett për deklarimin e përbashkët, ku thuhet se s’ka kurrfarë plani sekret për shkëmbim territorial ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 23:32
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka falënderuar treshen amerikane, Richard Grenell, Matthew Palmer dhe Philipp Kosnett për deklarimin e përbashkët, ku thuhet se s’ka kurrfarë plani sekret për shkëmbim territorial ...

‘’Nuk lejojmë plan të fshehtë në Shtëpinë e Bardhë’’, SHBA i përgjigjet Kurtit: Nuk ka shkëmbim territoresh, Grenell nuk ka diskutuar kurrë këtë
Depertamenti amerikan i Shtetit ka publikuar një deklaratë sqaruese dhe kundërpërgjigjëse për Albin Kurtin kryeministrin në detyrë i cili dje akuzoi ashpër nga Kuvendi Hashim Thaçin për marrëveshje të fshehtë në ...
BalkanWeb | 26-Mar-2020 22:46
Depertamenti amerikan i Shtetit ka publikuar një deklaratë sqaruese dhe kundërpërgjigjëse për Albin Kurtin kryeministrin në detyrë i cili dje akuzoi ashpër nga Kuvendi Hashim Thaçin për marrëveshje të fshehtë në ...

Vjen reagimi nga nënkrytari i VV’së pas deklaratës së SHBA’së
Nënkryetari i VV’së, Besnik Bislimi, ka reaguar me një shkrim në Facebook pas letrës së zyrtarëve të lartë amerikanë ku sqarohej se nuk ka marrëveshje sekrete mes Kosovës dhe Serbisë, dhe se SHBA po pret që të ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 23:32
Nënkryetari i VV’së, Besnik Bislimi, ka reaguar me një shkrim në Facebook pas letrës së zyrtarëve të lartë amerikanë ku sqarohej se nuk ka marrëveshje sekrete mes Kosovës dhe Serbisë, dhe se SHBA po pret që të ...

“Jemi të përkushtuar për të punuar me çfarëdo qeverie të formuar përmes procesit kushtetues”
Në deklaratën e përbashkët, Philip Kosnett, Richard Grenell dhe Mattheë Palmer është bërë thirrje sërish për heqje të plotë të taksës nga Qeveria e Kosovës. Ndërkohë gjithashtu thuhet se SHBA-të janë të përkushtuar për ...
Arbresh | 26-Mar-2020 23:29
Në deklaratën e përbashkët, Philip Kosnett, Richard Grenell dhe Mattheë Palmer është bërë thirrje sërish për heqje të plotë të taksës nga Qeveria e Kosovës. Ndërkohë gjithashtu thuhet se SHBA-të janë të përkushtuar për ...

Nënkryetari i VV-së nuk bindet nga SHBA-të: Thaçi dhe Vuçiq kanë marrëveshje për shkëmbim territoresh pa konsultim me amerikanët
Një marrëveshje e tillë është përmendur edhe nga kryeminsitri në detyrë i Kosovës dhe lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, shkruan . Bislimi nuk është tërhequr nga ideja e shefit të tij duke thënë se Thaçi e ...
Lajminet | 26-Mar-2020 23:28
Një marrëveshje e tillë është përmendur edhe nga kryeminsitri në detyrë i Kosovës dhe lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, shkruan . Bislimi nuk është tërhequr nga ideja e shefit të tij duke thënë se Thaçi e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved