ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 11:22

Zeka: Fjalimi i Vjosa Osmanit i kotë, si me ia shkru Lasgush Poradeci

Zeka: Fjalimi i Vjosa Osmanit i kotë, si me ia shkru Lasgush Poradeci
Ish-deputeti Milaim Zeka sonte në RTK ka kritikuar fjalimin e Vjosa Osmanit sonte në Kuvend, transmeton Periskopi. Ai thotë se Osmani s’mund të fitojë vota e vetme, pa mbështetjen e një partie ”Vjosa Osmanit si me ia ...
Shprehja | 26-Mar-2020 04:27
Ish-deputeti Milaim Zeka sonte në RTK ka kritikuar fjalimin e Vjosa Osmanit sonte në Kuvend, transmeton Periskopi. Ai thotë se Osmani s’mund të fitojë vota e vetme, pa mbështetjen e një partie ”Vjosa Osmanit si me ia ...

Kurti në fjalimin e fundit si kryeministër: Thaçi dhe Vuçiq kanë marrëveshje të fshehur
Kryeministri Kurti, në fjalimin e tij të fundit para mocionit, ka falënderuar, ministrin Anton Qunin i cili tentoi të dialogojë për të zgjidhur çështjen e koalicionit. Kurti ka thënë se vendimmarrjen në LDK e kanë ata ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 00:54
Kryeministri Kurti, në fjalimin e tij të fundit para mocionit, ka falënderuar, ministrin Anton Qunin i cili tentoi të dialogojë për të zgjidhur çështjen e koalicionit. Kurti ka thënë se vendimmarrjen në LDK e kanë ata ...

Albin Kurti ‘i përvishet’ Hashim Thaçit: Nuk ka marrëveshje me Serbinë pa më thyer mua!
Pak para votimit për mocionin për rrëzimin e qeverisë, kryeministri Albin Kurti ka deklaruar se ka një marrëveshje sekrete mes Hashim Thaçit dhe Vuçiç. Kurti tha se është gabim të shkohet në Shtëpinë e Bardhë me një ...
Telegraf | 25-Mar-2020 23:59
Pak para votimit për mocionin për rrëzimin e qeverisë, kryeministri Albin Kurti ka deklaruar se ka një marrëveshje sekrete mes Hashim Thaçit dhe Vuçiç. Kurti tha se është gabim të shkohet në Shtëpinë e Bardhë me një ...

Kurti: Marrëveshja Thaçi-Vuçiq s’mund të nënshkruhej pa u “thyer” unë
Albin Kurti në fjalimin e tij para votimit të mocionit të mosbesimit kundër qeverisë së udhëhequr nga ai tha se nuk mund të nënshkruhet marrëveshja mes presidentëve Hashim Thaçi dhe Aleksandar Vuçiqit, pa e “thyer” një ...
Shprehja | 25-Mar-2020 23:47
Albin Kurti në fjalimin e tij para votimit të mocionit të mosbesimit kundër qeverisë së udhëhequr nga ai tha se nuk mund të nënshkruhet marrëveshja mes presidentëve Hashim Thaçi dhe Aleksandar Vuçiqit, pa e “thyer” një ...

Kurti: Marrëveshja Thaçi-Vuçiq s’mund të nënshkruhej pa u “thyer” unë
Albin Kurti në fjalimin e tij para votimit të mocionit të mosbesimit kundër qeverisë së udhëhequr nga ai tha se nuk mund të nënshkruhet marrëveshja mes presidentëve Hashim Thaçi dhe Aleksandar Vuçiqit, pa e “thyer” një ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 23:30
Albin Kurti në fjalimin e tij para votimit të mocionit të mosbesimit kundër qeverisë së udhëhequr nga ai tha se nuk mund të nënshkruhet marrëveshja mes presidentëve Hashim Thaçi dhe Aleksandar Vuçiqit, pa e “thyer” një ...

Kurti në fjalimin e fundit si kryeministër: Thaçi dhe Vuçiq kanë marrëveshje të fshehur
Kryeministri Kurti, në fjalimin e tij të fundit para mocionit, ka falënderuar, ministrin Anton Qunin i cili tentoi të dialogojë për të zgjidhur çështjen e koalicionit. Kurti ka thënë se vendimmarrjen në LDK e kanë ata ...
Shenja | 25-Mar-2020 23:16
Kryeministri Kurti, në fjalimin e tij të fundit para mocionit, ka falënderuar, ministrin Anton Qunin i cili tentoi të dialogojë për të zgjidhur çështjen e koalicionit. Kurti ka thënë se vendimmarrjen në LDK e kanë ata ...

Kurti: Marrëveshja Thaçi-Vuçiq s’mund të nënshkruhej pa u “thyer” unë
Albin Kurti në fjalimin e tij para votimit të mocionit të mosbesimit kundër qeverisë së udhëhequr nga ai tha se nuk mund të nënshkruhet marrëveshja mes presidentëve Hashim Thaçi dhe Aleksandar Vuçiqit, pa e “thyer” një ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 23:15
Albin Kurti në fjalimin e tij para votimit të mocionit të mosbesimit kundër qeverisë së udhëhequr nga ai tha se nuk mund të nënshkruhet marrëveshja mes presidentëve Hashim Thaçi dhe Aleksandar Vuçiqit, pa e “thyer” një ...

Milaim Zeka: Albin Kurti u rrëzua se mendonte që është “baba” në këtë vend
Pas rrëzimit të Qeverisë Kurti, kanë ardhur edhe reagimet e para. Zeka në një intervistë për RTK ka theksuar se nuk ka pritur që Albin Kurti do të dorëzohej kaq lehtë. Ish- deputeti ka theksur se aryse pse ka rënë Kurti ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 23:12
Pas rrëzimit të Qeverisë Kurti, kanë ardhur edhe reagimet e para. Zeka në një intervistë për RTK ka theksuar se nuk ka pritur që Albin Kurti do të dorëzohej kaq lehtë. Ish- deputeti ka theksur se aryse pse ka rënë Kurti ...

Kurti: Nuk më dhimbset as vetja e as qeveria, por populli
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti e ka filluar fjalimin e tij në Kuvendin e Kosovës duke përmendur punët e bëra deri më tani duke thënë që është shumë krenar me kabinetin e tij.
Top Channel | 25-Mar-2020 14:24
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti e ka filluar fjalimin e tij në Kuvendin e Kosovës duke përmendur punët e bëra deri më tani duke thënë që është shumë krenar me kabinetin e tij.

?Kurti në fjalimin e fundit si kryeministër: Thaçi dhe Vuçiq kanë marrëveshje të fshehur
Kryeministri Kurti, në fjalimin e tij të fundit para mocionit, ka falënderuar, ministrin Anton Qunin i cili tentoi të dialogojë për të zgjidhur çështjen e koalicionit . Kurti ka thënë se vendimmarrjen në LDK e kanë ata ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 22:47
Kryeministri Kurti, në fjalimin e tij të fundit para mocionit, ka falënderuar, ministrin Anton Qunin i cili tentoi të dialogojë për të zgjidhur çështjen e koalicionit . Kurti ka thënë se vendimmarrjen në LDK e kanë ata ...

Kurti: Marrëveshja në Shtëpinë e Bardhë është bërë për të më thyer mua, e boss të jetë Thaçi
Kryeministri Albin Kurti në fund të seancës para se votohet mocioni i LDK-së, ka marrë fjalën për të bërë sipas tij disa sqarime dhe jo të vazhdojë me fjalime, transmeton Indeksonline. “Së pari më lejoni të falënderoj ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 22:54
Kryeministri Albin Kurti në fund të seancës para se votohet mocioni i LDK-së, ka marrë fjalën për të bërë sipas tij disa sqarime dhe jo të vazhdojë me fjalime, transmeton Indeksonline. “Së pari më lejoni të falënderoj ...

Kurti: Nuk e kam marrëveshjen sekrete Kosovë – Serbi, ama ka marrëveshje
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka folur në seancën ku pritet të votohet mocioni i mosbesimit ndaj qeverisë së udhëhequr nga ai. Kurti tha se vendimarrja e LDK-së është në Bradash dhe Prapashticë, duke iu referuar ...
Arbresh | 25-Mar-2020 22:54
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka folur në seancën ku pritet të votohet mocioni i mosbesimit ndaj qeverisë së udhëhequr nga ai. Kurti tha se vendimarrja e LDK-së është në Bradash dhe Prapashticë, duke iu referuar ...

Kurti për nismën e Qunit: Kjo dorë e zgjatur u pre me shpatën e gjatë në Bradash
Kryeministri Albin Kurti e ka falënderuar Ministrin e Mbrojtjes nga LDK, Anton Quni për iniciativën e gjetjes së zgjidhjes që të tërhiqej mocioni. “Falënderoj luftëtarin Anton që shtriu dorën e dialogut dhe ato tri ...
Medial | 25-Mar-2020 22:54
Kryeministri Albin Kurti e ka falënderuar Ministrin e Mbrojtjes nga LDK, Anton Quni për iniciativën e gjetjes së zgjidhjes që të tërhiqej mocioni. “Falënderoj luftëtarin Anton që shtriu dorën e dialogut dhe ato tri ...

Debate në seancën për mocionin e rrëzimit të qeverisë/ Kurti: Synohet shkëmbim territoresh
Kur e gjithe bota eshte ne lufte me pandemine, kryeministri i Kosoves Albin Kurti u perball kete te merkure ne parlament me mocionin per rrezimin. Pas nje beteje te ashper disaditore nga njera ana me presidentin Hashim ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 14:49
Kur e gjithe bota eshte ne lufte me pandemine, kryeministri i Kosoves Albin Kurti u perball kete te merkure ne parlament me mocionin per rrezimin. Pas nje beteje te ashper disaditore nga njera ana me presidentin Hashim ...

Kryeministri Albin Kurti: Vendimet LDK-së janë në Prapashticë e në Bradash!
Kryeminsitri Kurti, ka thënë se vendimet e LDK-së, nuk janë në sallën e Kuvendit, por në Prapashtcë e në Bradash. Sipas Kurtit, dora e zgjatur e dialogut nga ministri Quni, është prerë nga shpata e gjatë e Bradashit. ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 22:45
Kryeminsitri Kurti, ka thënë se vendimet e LDK-së, nuk janë në sallën e Kuvendit, por në Prapashtcë e në Bradash. Sipas Kurtit, dora e zgjatur e dialogut nga ministri Quni, është prerë nga shpata e gjatë e Bradashit. ...

Kurti për nismën e Qunit: Kjo dorë e zgjatur u pre me shpatën e gjatë në Bradash
Kryeministri Albin Kurti e ka falënderuar Ministrin e Mbrojtjes nga LDK, Anton Quni për iniciativën e gjetjes së zgjidhjes që të tërhiqej mocioni. “Falënderoj luftëtarin Anton që shtriu dorën e dialogut dhe ato tri ...
Klan Kosova | 25-Mar-2020 22:44
Kryeministri Albin Kurti e ka falënderuar Ministrin e Mbrojtjes nga LDK, Anton Quni për iniciativën e gjetjes së zgjidhjes që të tërhiqej mocioni. “Falënderoj luftëtarin Anton që shtriu dorën e dialogut dhe ato tri ...

Kurti: Kam përvojë të keqe me ratifikimet, gjërat e këqija duhet ndal në fillim
Kryeministri Albin Kurti në seancën për rrëzimin e qeverisë së tij ka përmendur marrëveshjen e Demarkacionit e njashtu edhe shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Ai tha se të presësh ratifikimin në Kuvend është gjëja ...
Arbresh | 25-Mar-2020 22:44
Kryeministri Albin Kurti në seancën për rrëzimin e qeverisë së tij ka përmendur marrëveshjen e Demarkacionit e njashtu edhe shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme. Ai tha se të presësh ratifikimin në Kuvend është gjëja ...

Kurti: Nuk e kam marrëveshjen sekrete Kosovë – Serbi, ama ka marrëveshje
Kurti tha se vendimarrja e LDK-së është në Bradash dhe Prapashticë, duke iu referuar Agim Veliut dhe Isa Mustafës, shkruan . Ai më tutje tha se kjo e ka pamundësuar dialogun për vazhdimin e koalicionit me LDK-në. “Së ...
Lajminet | 25-Mar-2020 22:40
Kurti tha se vendimarrja e LDK-së është në Bradash dhe Prapashticë, duke iu referuar Agim Veliut dhe Isa Mustafës, shkruan . Ai më tutje tha se kjo e ka pamundësuar dialogun për vazhdimin e koalicionit me LDK-në. “Së ...

Kurti: Vendimet LDK-së janë në Prapashticë e në Bradash!
Kryeminsitri Kurti, ka thënë se vendimet e LDK-së, nuk janë në sallën e Kuvendit, por në Prapashticë e në Bradash. Sipas Kurtit, dora e zgjatur e dialogut nga ministri Quni, është prerë nga shpata e gjatë e Bradashit. ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 22:39
Kryeminsitri Kurti, ka thënë se vendimet e LDK-së, nuk janë në sallën e Kuvendit, por në Prapashticë e në Bradash. Sipas Kurtit, dora e zgjatur e dialogut nga ministri Quni, është prerë nga shpata e gjatë e Bradashit. ...

Kurti: Vendimet LDK-së janë në Prapashticë e në Bradash!
Kryeminsitri Kurti, ka thënë se vendimet e LDK-së, nuk janë në sallën e Kuvendit, por në Prapashtcë e në Bradash. Sipas Kurtit, dora e zgjatur e dialogut nga ministri Quni, është prerë nga shpata e gjatë e Bradashit. ...
Zeri | 25-Mar-2020 22:36
Kryeminsitri Kurti, ka thënë se vendimet e LDK-së, nuk janë në sallën e Kuvendit, por në Prapashtcë e në Bradash. Sipas Kurtit, dora e zgjatur e dialogut nga ministri Quni, është prerë nga shpata e gjatë e Bradashit. ...

123

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved