ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 12:06

Sveçla takon Kosnettin, e falëndëron për kontributin e SHBA-së

Sveçla takon Kosnettin, e falëndëron për kontributin e SHBA-së
Ushtruesi i Detyrës i Ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth masave parandaluese që ka ndërmarrë ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 17:39
Ushtruesi i Detyrës i Ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth masave parandaluese që ka ndërmarrë ...

Sveçla takohet me Kosnett, e njofton me masat që ka marrë për parandalimin e përhapjes së Covid-19
Ushtruesi i detyrës së Ministrit të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka pritur në takim ambasadorin e SHBA-së, Philip Kosnett. Sveçla me anë të një postimi në rrjetin social Facebook bëri të ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 17:30
Ushtruesi i detyrës së Ministrit të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka pritur në takim ambasadorin e SHBA-së, Philip Kosnett. Sveçla me anë të një postimi në rrjetin social Facebook bëri të ...

Sfeçla priti në takim ambasadorin Kosnett, diskutuan për masat e ndërmarra ndaj Coronavirusit
Ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka pritur sot në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Në njoftimin e bërë për media nga ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 17:08
Ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka pritur sot në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Në njoftimin e bërë për media nga ...

Sveçla takon Kosnettin, e falëndëron për kontributin e SHBA’së
Ushtruesi i Detyrës i Ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth masave parandaluese që ka ndërmarrë ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 17:05
Ushtruesi i Detyrës i Ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth masave parandaluese që ka ndërmarrë ...

Sveçla takon Kossnett, e njofton për vendimet e marra
Xhelal Sveçla – U.D Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme, përmes një postimi të bërë në Facebook, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth ...
Arbresh | 26-Mar-2020 17:05
Xhelal Sveçla – U.D Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme, përmes një postimi të bërë në Facebook, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth ...

Sfeçla priti në takim ambasadorin Kosnett, diskutuan për masat e ndërmarra ndaj COVID-19
Ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka pritur sot në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Në njoftimin e bërë për media nga ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 17:02
Ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka pritur sot në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Philip Kosnett. Në njoftimin e bërë për media nga ...

Militantët e VV-së e linçuan, Sveçla tani i kërkon Kosnettit që SHBA ta përkrah Kosovën
Takimi i Sveçlës me Kosnettin vjen në një moment shumë delikat, teksa ambasadori amerikan veç dy ditë më herët i dha përkrahje seancës ku do të vihej në votim mocioni për rrëzimin e qeverisë, shkruan . E para dhe pas ...
Lajminet | 26-Mar-2020 16:57
Takimi i Sveçlës me Kosnettin vjen në një moment shumë delikat, teksa ambasadori amerikan veç dy ditë më herët i dha përkrahje seancës ku do të vihej në votim mocioni për rrëzimin e qeverisë, shkruan . E para dhe pas ...

Sveçla pret në zyrën e tij ambasadorin amerikan, e njofton me vendimet që ka marrë ai
Xhelal Sveçla – U.D Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme, përmes një postimi të bërë në Facebook, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 16:57
Xhelal Sveçla – U.D Ministër i Ministrisë së Punëve të Brendshme, përmes një postimi të bërë në Facebook, ka treguar se sot ka pritur në zyrën e tij ambasadorin amerikan, Philip Kossnett, me të cilin kanë folur rreth ...

Ministria e Jashtme: Informacion për qytetarët shqiptarë, të cilët ndodhen në Bullgari
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Bullgari, se autoritetet bullgare për Migracionin kanë vendosur që afati i lejeve të qëndrimit afatshkurtër dhe afatgjatë ...
Top Channel | 26-Mar-2020 14:15
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Bullgari, se autoritetet bullgare për Migracionin kanë vendosur që afati i lejeve të qëndrimit afatshkurtër dhe afatgjatë ...

Vazhdohet afati i vlefshmërisë së letërnjoftimit për shtetasit e vendit si dhe afati i leje qëndrimit për shtetasit e huaj
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të Republikës së ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 15:00
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se ushtruesi i detyrës së ministrit të Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të Republikës së ...

Çfarë do të ndodhë me shqiptarët që kalojnë afatet e qëndrimit në Bullgari? Ministria jep detajet
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Bullgari, se autoritetet bullgare për Migracionin kanë vendosur që afati i lejeve të qëndrimit afatshkurtër dhe afatgjatë ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 14:00
Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Bullgari, se autoritetet bullgare për Migracionin kanë vendosur që afati i lejeve të qëndrimit afatshkurtër dhe afatgjatë ...

Vazhdohet afati i vlefshmërisë së letërnjoftimit për shtetasit e vendit dhe afati i lejeqëndrimit për shtetasit e huaj
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se Ud. ministri, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të së Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i vlefshmërisë ...
Medial | 26-Mar-2020 15:10
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se Ud. ministri, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të së Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i vlefshmërisë ...

Vazhdohet vlefshmëria e letërnjoftimeve të skaduara dhe e lejeve të qëndrimit për të huajt
Ministria e Punëve të Brendshme dhe e Administratës Publike ka vendosur të shtyjë afatin e vlefshmërisë së letërnjoftimeve për shtetasit e Kosovës dhe të lejeve të qëndrimit për të huajt, për shkak të gjendjes së ...
Arbresh | 26-Mar-2020 15:03
Ministria e Punëve të Brendshme dhe e Administratës Publike ka vendosur të shtyjë afatin e vlefshmërisë së letërnjoftimeve për shtetasit e Kosovës dhe të lejeve të qëndrimit për të huajt, për shkak të gjendjes së ...

Ndodheni në Bullgari dhe ju skadon leja?/ Ministria-shqiptarëve: Zgjatet afati i qëndrimit
Të gjithë shqiptarët që ndodhen në Bullgari dhe nuk kanë mundësi kthimi gjatë kësaj periudhe në Shqipëri nuk do të penalizohen. Ministria e Jashtme njofton se autoritetet bullgare për Migracionin kanë vendosur që afati ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 13:40
Të gjithë shqiptarët që ndodhen në Bullgari dhe nuk kanë mundësi kthimi gjatë kësaj periudhe në Shqipëri nuk do të penalizohen. Ministria e Jashtme njofton se autoritetet bullgare për Migracionin kanë vendosur që afati ...

Ministria e Jashtme njoftim të rëndësishëm për shtetasit shqiptarë që ndodhen në Bullgari
Informacion për qytetarët shqiptarë, të cilët ndodhen në Bullgari Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Bullgari, se autoritetet bullgare për Migracionin kanë ...
Telegraf | 26-Mar-2020 13:37
Informacion për qytetarët shqiptarë, të cilët ndodhen në Bullgari Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme informon të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Bullgari, se autoritetet bullgare për Migracionin kanë ...

Vazhdohet vlefshmëria e letërnjoftimeve të skaduara dhe e lejeve të qëndrimit për të huajt
Ministria e Punëve të Brendshme dhe e Administratës Publike ka vendosur të shtyjë afatin e vlefshmërisë së letërnjoftimeve për shtetasit e Kosovës dhe të lejeve të qëndrimit për të huajt, për shkak të gjendjes së ...
Koha.net | 26-Mar-2020 14:57
Ministria e Punëve të Brendshme dhe e Administratës Publike ka vendosur të shtyjë afatin e vlefshmërisë së letërnjoftimeve për shtetasit e Kosovës dhe të lejeve të qëndrimit për të huajt, për shkak të gjendjes së ...

Vazhdohet afati i vlefshmërisë së letërnjoftimit për shtetasit e vendit dhe afati i lejeqëndrimit për shtetasit e huaj
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se Ud. ministri, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të së Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i vlefshmërisë ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 14:57
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se Ud. ministri, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të së Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i vlefshmërisë ...

Njoftim me rëndësi për personat që u ka skaduar afati i letërnjoftimit
Ushtruesi i detyrës së ministrit në detyrë të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar sot vendimin ku të gjithë shtetasve të Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i ...
Lajminet | 26-Mar-2020 14:55
Ushtruesi i detyrës së ministrit në detyrë të Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar sot vendimin ku të gjithë shtetasve të Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i ...

Zëvendësministri Gecaj dhe ambasadori norvegjez vlerësojnë kujdesin e qytetarëve në këtë kohë pandemie
?Zëvendësministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Bajram Gecaj, priti në takim ambasadorin e Norvegjisë në Kosovë, Jens Erik Grondahl. Në këtë takim u diskutua për situatën e përgjithshme të sigurisë në ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 13:34
?Zëvendësministri i Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Bajram Gecaj, priti në takim ambasadorin e Norvegjisë në Kosovë, Jens Erik Grondahl. Në këtë takim u diskutua për situatën e përgjithshme të sigurisë në ...

Vazhdohet afati i vlefshmërisë së letërnjoftimit dhe i leje qëndrimit
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se Ud.ministri, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të Republikës së Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 14:54
Ministria e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike njofton qytetarët se Ud.ministri, Xhelal Sveçla, ka nënshkruar vendimin ku të gjithë shtetasve të Republikës së Kosovës që iu ka skaduar apo iu skadon afati i ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved