ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 15:51

Mjeku gjendet duke punuar në klinikën private, dyshohet se pati kontakt me persona të infektuar- izolohet ai, familja dhe punëtorët

Mjeku gjendet duke punuar në klinikën private, dyshohet se pati kontakt me persona të infektuar- izolohet ai, familja dhe punëtorët
Policia e Kosovës ka raportuar se ka gjetur një mjek duke punuar në klinikën e tij private, duke mos respektuar kështu dispozitat shëndetësore gjatë epidemisë. Rasti ka ndodhur në rrugën “Sadik Rama” në Klinë, të ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 10:45
Policia e Kosovës ka raportuar se ka gjetur një mjek duke punuar në klinikën e tij private, duke mos respektuar kështu dispozitat shëndetësore gjatë epidemisë. Rasti ka ndodhur në rrugën “Sadik Rama” në Klinë, të ...

Për 24 orë, tetë raste të mosveprimit sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë
Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka paraqitur tetë raste të mos veprimit të qytetarëve sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë. Më poshtë mund t’i lexoni rastet, ku në disa ka pas edhe të arrestuar. Fshati. ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 10:29
Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka paraqitur tetë raste të mos veprimit të qytetarëve sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë. Më poshtë mund t’i lexoni rastet, ku në disa ka pas edhe të arrestuar. Fshati. ...

Skenderaj gjatë “orës policore”
Pas përhapjes së koronavirusit, pothuajse në tërë botën, Qeveria Kosovës ka bërë apel që qytetarët të rrinë në shtëpi, e mos të dalin jashtë, si masë për luftimin ndaj Covid-19. Qytetarët e Komunës së Skenderajt duke se ...
Arbresh | 26-Mar-2020 11:37
Pas përhapjes së koronavirusit, pothuajse në tërë botën, Qeveria Kosovës ka bërë apel që qytetarët të rrinë në shtëpi, e mos të dalin jashtë, si masë për luftimin ndaj Covid-19. Qytetarët e Komunës së Skenderajt duke se ...

Hapen disa kafiteri në Fushë-Kosovë dhe Suharekë, i mbyll policia
Pavarësisht se puna e kafiterive është ndalur për shkak të mospërhapjes së Koronavirusit në vend, disa pronarë kokëfortë sërish i kanë hapur ato. Policia ka njoftuar se një pronar në Fushë-Kosovë dhe një tjetër në ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 11:35
Pavarësisht se puna e kafiterive është ndalur për shkak të mospërhapjes së Koronavirusit në vend, disa pronarë kokëfortë sërish i kanë hapur ato. Policia ka njoftuar se një pronar në Fushë-Kosovë dhe një tjetër në ...

Mjeku nga Klina që është futur në karantina, dyshohet se kishte kontakt me një pacient me koronavirus
Mjeku i njohur nga Klina, Zenun Keka është detyruar të futet në karantinë. Kjo pasi që ai është hasur duke punuar në klinikën e tij private në kundërshtim me vendimet e marra. Poashtu, dyshohet se ai ka patur kontakt me ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 11:28
Mjeku i njohur nga Klina, Zenun Keka është detyruar të futet në karantinë. Kjo pasi që ai është hasur duke punuar në klinikën e tij private në kundërshtim me vendimet e marra. Poashtu, dyshohet se ai ka patur kontakt me ...

Hapen disa kafiteri në Fushë-Kosovë dhe Suharekë, ndërhyn policia
Pavarësisht se puna e kafiterive është ndalur për shkak të mospërhapjes së Koronavirusit në vend, disa pronarë kokëfortë sërish i kanë hapur ato. Policia ka njoftuar se një pronar në Fushë-Kosovë dhe një tjetër në ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 11:27
Pavarësisht se puna e kafiterive është ndalur për shkak të mospërhapjes së Koronavirusit në vend, disa pronarë kokëfortë sërish i kanë hapur ato. Policia ka njoftuar se një pronar në Fushë-Kosovë dhe një tjetër në ...

Vetizolohet mjeku në Klinë
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka raportuar se deri më tani në Klinë një person është i prekur me Covid 19, ndërsa të gjithë personat tjerë që u janë marr mostrat kanë rezultuar negativ. Por, sipas dyshimeve të ...
Koha.net | 26-Mar-2020 11:18
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka raportuar se deri më tani në Klinë një person është i prekur me Covid 19, ndërsa të gjithë personat tjerë që u janë marr mostrat kanë rezultuar negativ. Por, sipas dyshimeve të ...

Vjedhje e rëndë në Prizren
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy të dyshuar në rrugën “Lidhja e Prizrenit” në Prizren pasi që të njëjtit dyshohet se kanë hyrë në një lokal dhe nga aty kanë vjedhur gjësende në vlerë prej 290 euro. Pas ...
InfoGlobi | 13-Feb-2016 12:26
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy të dyshuar në rrugën “Lidhja e Prizrenit” në Prizren pasi që të njëjtit dyshohet se kanë hyrë në një lokal dhe nga aty kanë vjedhur gjësende në vlerë prej 290 euro. Pas ...

Në kohë karantine: Gruaja e bën llom burrin në Prizren
Policia e Kosovës njofton për dhunë familjare në Prizren. Raportohet se e dyshuara femër kosovare ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj viktimën mashkull kosovar. E dyshuara është larguar në drejtim të panjohur, ...
Zeri | 26-Mar-2020 10:54
Policia e Kosovës njofton për dhunë familjare në Prizren. Raportohet se e dyshuara femër kosovare ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj viktimën mashkull kosovar. E dyshuara është larguar në drejtim të panjohur, ...

Hapen disa kafiteri në Fushë-Kosovë dhe Suharekë, ndërhyn policia
Policia ka njoftuar se një pronar në Fushë-Kosovë dhe një tjetër në Suharekë nuk i kanë respektuar vendimet e qeverisë. Mbrëmë në Fushë-Kosovë një person është arrestuar pasi që i njëjti duke mos respektuar......
Zeri | 26-Mar-2020 10:54
Policia ka njoftuar se një pronar në Fushë-Kosovë dhe një tjetër në Suharekë nuk i kanë respektuar vendimet e qeverisë. Mbrëmë në Fushë-Kosovë një person është arrestuar pasi që i njëjti duke mos respektuar......

Në kohë karantine: Gruaja e bën llom burrin në Prizren
Policia e Kosovës njofton për dhunë familjare në Prizren. Raportohet se e dyshuara femër kosovare ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj viktimën mashkull kosovar. E dyshuara është larguar në drejtim të panjohur, ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 10:46
Policia e Kosovës njofton për dhunë familjare në Prizren. Raportohet se e dyshuara femër kosovare ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj viktimën mashkull kosovar. E dyshuara është larguar në drejtim të panjohur, ...

I zhduket burri, gruaja kërkon ndihmën e Policisë së Kosovës
Një grua nga Prishtina ka raportuar në polici se burri i saj është larguar nga shtëpia Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në rrugën “Ismet Krasniqi” në Prishtinë, ndërkaq është lajmëruar në polici të mërkurën, bën të ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 10:39
Një grua nga Prishtina ka raportuar në polici se burri i saj është larguar nga shtëpia Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në rrugën “Ismet Krasniqi” në Prishtinë, ndërkaq është lajmëruar në polici të mërkurën, bën të ...

I zhduket burri, gruaja kërkon ndihmën e Policisë së Kosovës
Një grua nga Prishtina ka raportuar në polici se burri i saj është larguar nga shtëpia Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në rrugën “Ismet Krasniqi” në Prishtinë, ndërkaq është lajmëruar në polici të......
Zeri | 26-Mar-2020 10:39
Një grua nga Prishtina ka raportuar në polici se burri i saj është larguar nga shtëpia Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në rrugën “Ismet Krasniqi” në Prishtinë, ndërkaq është lajmëruar në polici të......

Për 24 orë, tetë rast të mosveprimit sipas dispozitave shëndetësore gjatë pandemisë
Më poshtë mund t’i lexoni rastet, ku në disa ka pas edhe të arrestuar; Fshati. Llaushë e Poshtme, Podujevë 25.03.2020 – 07:20. Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar duke mos respektuar vendimet dhe masat e ...
Zeri | 26-Mar-2020 10:36
Më poshtë mund t’i lexoni rastet, ku në disa ka pas edhe të arrestuar; Fshati. Llaushë e Poshtme, Podujevë 25.03.2020 – 07:20. Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar duke mos respektuar vendimet dhe masat e ...

Ky është mjeku nga Klina që u vetizolua pasi dyshohet për Covid 19
Zenun Keka, është mjeku nga Klina që të mërkurën është vetizoluar pasi dyshohet të ketë pasur kontakt me persona të prekur me virusin COVID- 19. Këtë e ka mësuar nga burimet e sa brenda Policisë së Kosovës. Ky burim ka ...
Arbresh | 26-Mar-2020 10:34
Zenun Keka, është mjeku nga Klina që të mërkurën është vetizoluar pasi dyshohet të ketë pasur kontakt me persona të prekur me virusin COVID- 19. Këtë e ka mësuar nga burimet e sa brenda Policisë së Kosovës. Ky burim ka ...

Asnjë aksident me fatalitet apo të lënduar, 43 gjoba në trafik
? Drejtoria Rajonale Prishtinë INCIDENTET KRIMINALE MOSVEPRIM SIPAS DISPOZITAVE SHËNDETËSORE GJATË EPIDEMISË · Fsh. Llaushë e Poshtme, Podujevë 25.03.2020 – 07:20 . Është ...
PortaliOnline | 26-Mar-2020 10:29
? Drejtoria Rajonale Prishtinë INCIDENTET KRIMINALE MOSVEPRIM SIPAS DISPOZITAVE SHËNDETËSORE GJATË EPIDEMISË · Fsh. Llaushë e Poshtme, Podujevë 25.03.2020 – 07:20 . Është ...

Vjedhje të shumta në kohë pandemie
Vjedhje të shumta në kohë pandemie Gjatë kohës kur Kosova po përballet me virusin Covid-19, po ndodhin vjedhje të shumta në vend. Raporti 24 orësh i Policisë vërehet një numër i madh i vjedhjeve që po bëhet., shkruan ...
Arbresh | 26-Mar-2020 10:29
Vjedhje të shumta në kohë pandemie Gjatë kohës kur Kosova po përballet me virusin Covid-19, po ndodhin vjedhje të shumta në vend. Raporti 24 orësh i Policisë vërehet një numër i madh i vjedhjeve që po bëhet., shkruan ...

Mjeku kosovar shfrytëzon situatën pandemike, hap klinikën private, policia ndërmerr këtë veprim
Policia ka hasur në një mjek në Klinë, derisa i njëjti ishte duke punuar në klinikën e tij private, Mjeku kosovar kështu ka rënë në kundërshtim me vendimet e marra nga Qeveria. I njëjti është vetë-izoluar me......
Zeri | 26-Mar-2020 10:26
Policia ka hasur në një mjek në Klinë, derisa i njëjti ishte duke punuar në klinikën e tij private, Mjeku kosovar kështu ka rënë në kundërshtim me vendimet e marra nga Qeveria. I njëjti është vetë-izoluar me......

Klinë: Policia vetizolon një mjek, familjen, dhe punëtorët e tij – Dyshohet se kishte kontakt me të infektuar
Policia e Kosovës ka njoftuar se një mjek është raportuar që ka punuar në klinikën e tij private ilegalisht. Sipas njoftimit, mjeku punëtorët dhe familjarët e tij janë futur në karantinë pasi dyshohet se kanë pasur ...
Medial | 26-Mar-2020 10:23
Policia e Kosovës ka njoftuar se një mjek është raportuar që ka punuar në klinikën e tij private ilegalisht. Sipas njoftimit, mjeku punëtorët dhe familjarët e tij janë futur në karantinë pasi dyshohet se kanë pasur ...

Klinë: Policia vetizolon një mjek, familjen, dhe punëtorët e tij – Dyshohet se kishte kontakt me të infektuar
Policia e Kosovës ka njoftuar se një mjek është raportuar që ka punuar në klinikën e tij private ilegalisht. Sipas njoftimit, mjeku punëtorët dhe familjarët e tij janë futur në karantinë pasi dyshohet se kanë pasur ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 10:23
Policia e Kosovës ka njoftuar se një mjek është raportuar që ka punuar në klinikën e tij private ilegalisht. Sipas njoftimit, mjeku punëtorët dhe familjarët e tij janë futur në karantinë pasi dyshohet se kanë pasur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved