ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 11:45

Rrëfehet pacienti që është gati të shërohet nga koronavirusi

Rrëfehet pacienti që është gati të shërohet nga koronavirusi
Vëlla e motër nga Dumnica e Podujevës, të infektuar me virusin korona rreth dy javë më parë, janë drejtë shërimit. Pacienti 61-vjeç, (emër i njohur për redaksinë), ka rrëfyer për IndeksOnline gjithë atë që e përjetoi ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 15:20
Vëlla e motër nga Dumnica e Podujevës, të infektuar me virusin korona rreth dy javë më parë, janë drejtë shërimit. Pacienti 61-vjeç, (emër i njohur për redaksinë), ka rrëfyer për IndeksOnline gjithë atë që e përjetoi ...

Djali dhe vajza e 82-vjeçarit që vdiq nga Covid 19, janë afër shërimit
Prishtinë, 26 mars 2020 – Djali dhe vajza e 82-vjeçarit nga Dumnica e Podujevës, i cili vdiq nga koronavirusi, janë afër shërimit nga ky virus. Sipas ushtruesit të detyrës së Kryetarit të Komunës së Podujevës, Nexhmi ...
Illyriapress | 26-Mar-2020 14:57
Prishtinë, 26 mars 2020 – Djali dhe vajza e 82-vjeçarit nga Dumnica e Podujevës, i cili vdiq nga koronavirusi, janë afër shërimit nga ky virus. Sipas ushtruesit të detyrës së Kryetarit të Komunës së Podujevës, Nexhmi ...

Kosovë, djali dhe vajza e 85 vjeçarit që vdiq nga Covid-19 po shkojnë drejt shërimit
Djali dhe vajza e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi në Kosovë po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar testet ...
Aktuale.MK | 26-Mar-2020 14:48
Djali dhe vajza e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi në Kosovë po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar testet ...

Në pritje të testit të dytë, 17 mjekët dhe infermierët në Viti ka gjasa të dalin nga izolimi
Për shkak të kontaktit që kishin me 77-vjeçarin e infektuar me COVID-19, tash e dy javë, 17 mjekë dhe infermierë përfshirë edhe drejtoreshën e Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Viti, janë të izoluar në njërën ...
Lajminet | 26-Mar-2020 14:42
Për shkak të kontaktit që kishin me 77-vjeçarin e infektuar me COVID-19, tash e dy javë, 17 mjekë dhe infermierë përfshirë edhe drejtoreshën e Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Viti, janë të izoluar në njërën ...

Aeroporti “Adem Jashari” njofton se nesër do të ketë fluturime nga Prishtina
Edhe pse edhe Kosova është e prekura nga Covid-19, aeroporti i Prishtinë ka njoftuar se nesër, më 27 mars 2020, janë planifikuar fluturimet si vijon: Në arritje me udhëtarë: Zurich-Prishtinë 1 fluturim (ora 09:00) Në ...
Arbresh | 26-Mar-2020 14:03
Edhe pse edhe Kosova është e prekura nga Covid-19, aeroporti i Prishtinë ka njoftuar se nesër, më 27 mars 2020, janë planifikuar fluturimet si vijon: Në arritje me udhëtarë: Zurich-Prishtinë 1 fluturim (ora 09:00) Në ...

Aeroporti “Adem Jashari” njofton se nesër do të ketë fluturime nga Prishtina
Edhe pse edhe Kosova është e prekura nga Covid-19, aeroporti i Prishtinë ka njoftuar se nesër, më 27 mars 2020, janë planifikuar fluturimet si vijon: Në arritje me udhëtarë: Zurich-Prishtinë 1 fluturim (ora 09:00) Në ...
Koha.net | 26-Mar-2020 13:57
Edhe pse edhe Kosova është e prekura nga Covid-19, aeroporti i Prishtinë ka njoftuar se nesër, më 27 mars 2020, janë planifikuar fluturimet si vijon: Në arritje me udhëtarë: Zurich-Prishtinë 1 fluturim (ora 09:00) Në ...

55 kosovarët që do të shkojnë nga Zvicra në Kosovë, do të mbahen në karantinë
55 qytetarë të Kosovës të cilët gjenden në Zvicër, do të kthehen nesër në Kosovë. Kjo është konfirmuar për mediat kosovare nga ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. Të gjithë këta 55 ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 13:54
55 qytetarë të Kosovës të cilët gjenden në Zvicër, do të kthehen nesër në Kosovë. Kjo është konfirmuar për mediat kosovare nga ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. Të gjithë këta 55 ...

Nesër do të vij një aeroplan nga Zvicra e dy do të udhëtojnë nga Prishtina
Nesër në aeroportin ndërkombëtarë të Prishtinës do të vijë një aeroplan me udhëtarë. Aeroplani do të vijë nga Zurich-i ndërsa pritet të mbërrij në orën 09:00, shkruan . Në njoftimin e aeroportit thuhet se nga Prishtina ...
Arbresh | 26-Mar-2020 13:48
Nesër në aeroportin ndërkombëtarë të Prishtinës do të vijë një aeroplan me udhëtarë. Aeroplani do të vijë nga Zurich-i ndërsa pritet të mbërrij në orën 09:00, shkruan . Në njoftimin e aeroportit thuhet se nga Prishtina ...

Rrëfehet për IndeksOnline pacienti që është gati të shërohet nga koronavirusi
Vëlla e motër nga Dumnica e Podujevës, të infektuar me virusin korona rreth dy javë më parë, janë drejtë shërimit. Pacienti 61-vjeç, (emër i njohur për redaksinë), ka rrëfyer për IndeksOnline gjithë atë që e përjetoi ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 13:25
Vëlla e motër nga Dumnica e Podujevës, të infektuar me virusin korona rreth dy javë më parë, janë drejtë shërimit. Pacienti 61-vjeç, (emër i njohur për redaksinë), ka rrëfyer për IndeksOnline gjithë atë që e përjetoi ...

Djali dhe vajza e 85 vjeçarit që vdiq nga koronavirusi po shkojnë drejt shërimit
Fëmijët – djali dhe vajza – e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi në Kosovë po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 13:25
Fëmijët – djali dhe vajza – e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi në Kosovë po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar ...

Rezultojnë pozitivë 8 persona, shkon në 71 numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë
Autoritetet në Kosovë njoftuan të mërkurën se tetë persona të tjerë në 24 orët e fundit kanë dalë pozitivë për koronavirusin. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike tha se në total janë testuar 34 vetë. “Sot me ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 18:47
Autoritetet në Kosovë njoftuan të mërkurën se tetë persona të tjerë në 24 orët e fundit kanë dalë pozitivë për koronavirusin. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike tha se në total janë testuar 34 vetë. “Sot me ...

55 kosovarët që do të shkojnë nga Zvicra në Kosovë, do të mbahen në karantinë
55 qytetarë të Kosovës të cilët gjenden në Zvicër, do të kthehen nesër në Kosovë. Kjo është konfirmuar për mediat kosovare nga ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. Të gjithë këta 55 ...
AlbInfo | 26-Mar-2020 13:25
55 qytetarë të Kosovës të cilët gjenden në Zvicër, do të kthehen nesër në Kosovë. Kjo është konfirmuar për mediat kosovare nga ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. Të gjithë këta 55 ...

Dy raste të reja me koronavirus në Kosovë, shkon në 63 numri i të prekurve
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare janë testuar dyzet e dy mostra të marra në hulumtim të personave që kanë qenë në kontakt të afërt me ...
Top Channel | 24-Mar-2020 20:26
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare janë testuar dyzet e dy mostra të marra në hulumtim të personave që kanë qenë në kontakt të afërt me ...

Shkon në 63 numri i të prekurve nga koronavirusi në Kosovë, një 25-vjeçare dhe një e moshuar rezultojnë pozitive
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se edhe dy persona kanë rezultuar pozitivë në testimet që u janë bërë me koronavirus, duke e dërguar 63 numrin e të prekurve me këtë sëmundje. “Rastet e ...
BalkanWeb | 24-Mar-2020 19:57
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se edhe dy persona kanë rezultuar pozitivë në testimet që u janë bërë me koronavirus, duke e dërguar 63 numrin e të prekurve me këtë sëmundje. “Rastet e ...

Djali dhe vajza e 85 vjeçarit që vdiq nga koronavirusi po shkojnë drejt shërimit
Fëmijët – djali dhe vajza – e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar testet ...
Medial | 26-Mar-2020 13:25
Fëmijët – djali dhe vajza – e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar testet ...

Të premten kthehen nga Zvicra 55 persona, vendosen në karantinë
Këtë e ka bërë të ditur , Alban Zogaj, shef i kabinetit të ministrit të Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. “Nesër do të ketë fluturim nga Zvicra. Do të kthehen 55 qytetarë të Kosovës, të cilët do të ...
Lajminet | 26-Mar-2020 13:23
Këtë e ka bërë të ditur , Alban Zogaj, shef i kabinetit të ministrit të Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. “Nesër do të ketë fluturim nga Zvicra. Do të kthehen 55 qytetarë të Kosovës, të cilët do të ...

Këto janë fluturimet që janë planifikuar për nesër në Kosovë
ANP “Adem Jashari” për datën 27 mars ka planifikuar fluturime për Zurich dhe Dusseldorf. Ky është njoftimi i plotë i aeroportit: Të dashur udhëtarë, Ju njoftojmë se nesër, më 27 mars 2020, janë planifikuar fluturimet ...
Lajminet | 26-Mar-2020 13:17
ANP “Adem Jashari” për datën 27 mars ka planifikuar fluturime për Zurich dhe Dusseldorf. Ky është njoftimi i plotë i aeroportit: Të dashur udhëtarë, Ju njoftojmë se nesër, më 27 mars 2020, janë planifikuar fluturimet ...

8 pacientë të rinj në Kosovë, tani regjistrohen 71 raste gjithësej
Autoritetet në Kosovë njoftuan të mërkurën se tetë persona të testuar për koronavirus, kanë dalë pozitivë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike tha se në total janë testuar 34 vetë. Në komunikatën e tij për media ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 20:07
Autoritetet në Kosovë njoftuan të mërkurën se tetë persona të testuar për koronavirus, kanë dalë pozitivë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike tha se në total janë testuar 34 vetë. Në komunikatën e tij për media ...

Vjen njoftimi i fundit për fluturimet nga aeroporti “Adem Jashari”
Aeroporti Ndërkombëtar ‘Adem Jashari’ së fundmi ka ardhur me një njoftim , për ditën e nesërme 27 mars, shkruan Gazeta Observer. Ky është njoftimi i plotë: Të dashur udhëtarë, Ju njoftojmë se nesër më 27 Mars 2020, janë ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 12:44
Aeroporti Ndërkombëtar ‘Adem Jashari’ së fundmi ka ardhur me një njoftim , për ditën e nesërme 27 mars, shkruan Gazeta Observer. Ky është njoftimi i plotë: Të dashur udhëtarë, Ju njoftojmë se nesër më 27 Mars 2020, janë ...

Këto janë fluturimet që janë planifikuar për nesër në Kosovë
ANP “Adem Jashari” për datën 27 mars ka planifikuar fluturime për Zurich dhe Dusseldorf, shkruan albinfo.ch. Ky është njoftimi i plotë i aeroportit: Të dashur udhëtarë, Ju njoftojmë se nesër, më 27 mars 2020, janë ...
AlbInfo | 26-Mar-2020 12:35
ANP “Adem Jashari” për datën 27 mars ka planifikuar fluturime për Zurich dhe Dusseldorf, shkruan albinfo.ch. Ky është njoftimi i plotë i aeroportit: Të dashur udhëtarë, Ju njoftojmë se nesër, më 27 mars 2020, janë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved