ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 07:49

Për 24 orë, tetë raste të mosveprimit sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë

Për 24 orë, tetë raste të mosveprimit sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë
Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka paraqitur tetë raste të mos veprimit të qytetarëve sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë. Më poshtë mund t’i lexoni rastet, ku në disa ka pas edhe të arrestuar. Fshati. ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 10:29
Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka paraqitur tetë raste të mos veprimit të qytetarëve sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë. Më poshtë mund t’i lexoni rastet, ku në disa ka pas edhe të arrestuar. Fshati. ...

Për 24 orë, tetë rast të mosveprimit sipas dispozitave shëndetësore gjatë pandemisë
Më poshtë mund t’i lexoni rastet, ku në disa ka pas edhe të arrestuar; Fshati. Llaushë e Poshtme, Podujevë 25.03.2020 – 07:20. Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar duke mos respektuar vendimet dhe masat e ...
Zeri | 26-Mar-2020 10:36
Më poshtë mund t’i lexoni rastet, ku në disa ka pas edhe të arrestuar; Fshati. Llaushë e Poshtme, Podujevë 25.03.2020 – 07:20. Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar duke mos respektuar vendimet dhe masat e ...

Ky është mjeku nga Klina që u vetizolua pasi dyshohet për Covid 19
Zenun Keka, është mjeku nga Klina që të mërkurën është vetizoluar pasi dyshohet të ketë pasur kontakt me persona të prekur me virusin COVID- 19. Këtë e ka mësuar nga burimet e sa brenda Policisë së Kosovës. Ky burim ka ...
Arbresh | 26-Mar-2020 10:34
Zenun Keka, është mjeku nga Klina që të mërkurën është vetizoluar pasi dyshohet të ketë pasur kontakt me persona të prekur me virusin COVID- 19. Këtë e ka mësuar nga burimet e sa brenda Policisë së Kosovës. Ky burim ka ...

Deçan: Shesin miell ilegalisht dhe me çmim më të lartë, arrestohen tre persona
Tre persona dje janë arrestuar nga Policia e Kosovës pasi kanë shitur miell ilegalisht dhe me çmim të lartë. Sipas njoftimit të dyshuarit janë liruar me procedurë të rregullt. Njoftimi i plotë i raportit të policisë: · ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 10:32
Tre persona dje janë arrestuar nga Policia e Kosovës pasi kanë shitur miell ilegalisht dhe me çmim të lartë. Sipas njoftimit të dyshuarit janë liruar me procedurë të rregullt. Njoftimi i plotë i raportit të policisë: · ...

Asnjë aksident me fatalitet apo të lënduar, 43 gjoba në trafik
? Drejtoria Rajonale Prishtinë INCIDENTET KRIMINALE MOSVEPRIM SIPAS DISPOZITAVE SHËNDETËSORE GJATË EPIDEMISË · Fsh. Llaushë e Poshtme, Podujevë 25.03.2020 – 07:20 . Është ...
PortaliOnline | 26-Mar-2020 10:29
? Drejtoria Rajonale Prishtinë INCIDENTET KRIMINALE MOSVEPRIM SIPAS DISPOZITAVE SHËNDETËSORE GJATË EPIDEMISË · Fsh. Llaushë e Poshtme, Podujevë 25.03.2020 – 07:20 . Është ...

Vjedhje të shumta në kohë pandemie
Vjedhje të shumta në kohë pandemie Gjatë kohës kur Kosova po përballet me virusin Covid-19, po ndodhin vjedhje të shumta në vend. Raporti 24 orësh i Policisë vërehet një numër i madh i vjedhjeve që po bëhet., shkruan ...
Arbresh | 26-Mar-2020 10:29
Vjedhje të shumta në kohë pandemie Gjatë kohës kur Kosova po përballet me virusin Covid-19, po ndodhin vjedhje të shumta në vend. Raporti 24 orësh i Policisë vërehet një numër i madh i vjedhjeve që po bëhet., shkruan ...

Mjeku kosovar shfrytëzon situatën pandemike, hap klinikën private, policia ndërmerr këtë veprim
Policia ka hasur në një mjek në Klinë, derisa i njëjti ishte duke punuar në klinikën e tij private, Mjeku kosovar kështu ka rënë në kundërshtim me vendimet e marra nga Qeveria. I njëjti është vetë-izoluar me......
Zeri | 26-Mar-2020 10:26
Policia ka hasur në një mjek në Klinë, derisa i njëjti ishte duke punuar në klinikën e tij private, Mjeku kosovar kështu ka rënë në kundërshtim me vendimet e marra nga Qeveria. I njëjti është vetë-izoluar me......

Klinë: Policia vetizolon një mjek, familjen, dhe punëtorët e tij – Dyshohet se kishte kontakt me të infektuar
Policia e Kosovës ka njoftuar se një mjek është raportuar që ka punuar në klinikën e tij private ilegalisht. Sipas njoftimit, mjeku punëtorët dhe familjarët e tij janë futur në karantinë pasi dyshohet se kanë pasur ...
Medial | 26-Mar-2020 10:23
Policia e Kosovës ka njoftuar se një mjek është raportuar që ka punuar në klinikën e tij private ilegalisht. Sipas njoftimit, mjeku punëtorët dhe familjarët e tij janë futur në karantinë pasi dyshohet se kanë pasur ...

Klinë: Policia vetizolon një mjek, familjen, dhe punëtorët e tij – Dyshohet se kishte kontakt me të infektuar
Policia e Kosovës ka njoftuar se një mjek është raportuar që ka punuar në klinikën e tij private ilegalisht. Sipas njoftimit, mjeku punëtorët dhe familjarët e tij janë futur në karantinë pasi dyshohet se kanë pasur ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 10:23
Policia e Kosovës ka njoftuar se një mjek është raportuar që ka punuar në klinikën e tij private ilegalisht. Sipas njoftimit, mjeku punëtorët dhe familjarët e tij janë futur në karantinë pasi dyshohet se kanë pasur ...

Mjeku kosovar shfrytëzon situatën pandemike, hap klinikën private, policia ndërmerr këtë veprim
Policia ka hasur në një mjek në Klinë, derisa i njëjti ishte duke punuar në klinikën e tij private, Mjeku kosovar kështu ka rënë në kundërshtim me vendimet e marra nga Qeveria. I njëjti është vetë-izoluar me punëtorët ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 10:20
Policia ka hasur në një mjek në Klinë, derisa i njëjti ishte duke punuar në klinikën e tij private, Mjeku kosovar kështu ka rënë në kundërshtim me vendimet e marra nga Qeveria. I njëjti është vetë-izoluar me punëtorët ...

Mjeku kosovar shfrytëzon situatën pandemike, hap klinikën private, policia ndërmerr këtë veprim
Policia ka hasur në një mjek në Klinë, derisa i njëjti ishte duke punuar në klinikën e tij private, Mjeku kosovar kështu ka rënë në kundërshtim me vendimet e marra nga Qeveria. I njëjti është vetë-izoluar me punëtorët ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 10:17
Policia ka hasur në një mjek në Klinë, derisa i njëjti ishte duke punuar në klinikën e tij private, Mjeku kosovar kështu ka rënë në kundërshtim me vendimet e marra nga Qeveria. I njëjti është vetë-izoluar me punëtorët ...

Kërcënoi me jetë deputetin, arrestohet i dyshuari
Drejtoria për Hetimin e Krimeve të Rënda e PK-së, pas pranimit të informatës se dje, më 24.03.2020, një deputet i Kuvendit të Republikës së Kosovës, përmes rrjeteve sociale, ka pranuar një mesazh kërcënues për jetën e ...
Top Channel | 25-Mar-2020 16:24
Drejtoria për Hetimin e Krimeve të Rënda e PK-së, pas pranimit të informatës se dje, më 24.03.2020, një deputet i Kuvendit të Republikës së Kosovës, përmes rrjeteve sociale, ka pranuar një mesazh kërcënues për jetën e ...

Hajnat në aksion gjatë pandemisë në Kosovë
Vjedhjet të shumta po ndodhin gjatë kohës kur Kosova po përballet me virusin Covid-19, shkruan IndeksOnline. Në raportin e Policisë 24 orësh mund të vrëreni numrin e madh të vjedhjeve që u bëhet bizneseve në vend. Vetëm ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 10:17
Vjedhjet të shumta po ndodhin gjatë kohës kur Kosova po përballet me virusin Covid-19, shkruan IndeksOnline. Në raportin e Policisë 24 orësh mund të vrëreni numrin e madh të vjedhjeve që u bëhet bizneseve në vend. Vetëm ...

Vetëizolohet mjeku në Klinë, dyshohet se kontaktoi më disa persona të infektuar
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka raportuar se deri më tani në Klinë një person është i prekur me Covid 19, ndërsa të gjithë personat tjerë që u janë marr mostrat kanë rezultuar negativ. Por, sipas dyshimeve të ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 10:08
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka raportuar se deri më tani në Klinë një person është i prekur me Covid 19, ndërsa të gjithë personat tjerë që u janë marr mostrat kanë rezultuar negativ. Por, sipas dyshimeve të ...

Vetizolohet mjeku në Klinë, dyshohet se kontaktoi më disa persona të infektuar
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka raportuar se deri më tani në Klinë një person është i prekur me Kovid 19, ndërsa të gjithë personat tjerë që u janë marr mostrat kanë rezultuar negativ. Por, sipas dyshimeve të ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 10:06
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka raportuar se deri më tani në Klinë një person është i prekur me Kovid 19, ndërsa të gjithë personat tjerë që u janë marr mostrat kanë rezultuar negativ. Por, sipas dyshimeve të ...

Aksion i Policisë në Pejë, po mbyll lokalet që s’po e zbatojnë ligjin
Policia e Kosovës të enjtën në mëngjes ka filluar një aksion për mbylljen e lokaleve që po veprojnë kundër dispozitave shëndetësore gjatë pandemisë. IndeksOnline mëson se Policia tanimë është në terren dhe po i mbyll ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 10:03
Policia e Kosovës të enjtën në mëngjes ka filluar një aksion për mbylljen e lokaleve që po veprojnë kundër dispozitave shëndetësore gjatë pandemisë. IndeksOnline mëson se Policia tanimë është në terren dhe po i mbyll ...

Vetizolohet mjeku në Klinë, dyshohet se kontaktoi më disa persona të infektuar
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka raportuar se deri më tani në Klinë një person është i prekur me Kovid 19, ndërsa të gjithë personat tjerë që u janë marr mostrat kanë rezultuar negativ. Por, sipas dyshimeve ...
Zeri | 26-Mar-2020 09:52
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka raportuar se deri më tani në Klinë një person është i prekur me Kovid 19, ndërsa të gjithë personat tjerë që u janë marr mostrat kanë rezultuar negativ. Por, sipas dyshimeve ...

Vetizolohet mjeku në Klinë, dyshohet se kontaktoi më disa persona të infektuar
Pas evidentimit të personit të parë me koronavirus, e gjithë Klina është futur në karantinë. Policia ka raportuar se gjatë ditës së djeshme ka hasur në një mjek i cili po punonte në klinikën e tij në mënyrë......
Zeri | 26-Mar-2020 09:49
Pas evidentimit të personit të parë me koronavirus, e gjithë Klina është futur në karantinë. Policia ka raportuar se gjatë ditës së djeshme ka hasur në një mjek i cili po punonte në klinikën e tij në mënyrë......

Arrestohet 3 persona që shisnin miell ilegalisht dhe me çmim të lartë!
Tre persona dje janë arrestuar nga Policia e Kosovës pasi kanë shitur miell ilegalisht dhe me çmim të lartë, shkruan IndeksOnline. Sipas njoftimit të dyshuarit janë liruar me procedurë të rregulltë. “Fsh. Carrabreg i ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 09:46
Tre persona dje janë arrestuar nga Policia e Kosovës pasi kanë shitur miell ilegalisht dhe me çmim të lartë, shkruan IndeksOnline. Sipas njoftimit të dyshuarit janë liruar me procedurë të rregulltë. “Fsh. Carrabreg i ...

Vetizolohet mjeku në Klinë, dyshohet se kontaktoi me disa persona të infektuar
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka raportuar se deri më tani në Klinë një person është i prekur me Kovid 19, ndërsa të gjithë personat tjerë që u janë marrë mostrat kanë rezultuar negativ. Por, sipas dyshimeve të ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 09:46
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka raportuar se deri më tani në Klinë një person është i prekur me Kovid 19, ndërsa të gjithë personat tjerë që u janë marrë mostrat kanë rezultuar negativ. Por, sipas dyshimeve të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved