ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 10:42

Parashikimi i motit për sot, 26 Mars 2020

Parashikimi i motit për sot, 26 Mars 2020
Edhe gjate dites se sotme, sipas MeteoAlb, mbi vendin tone do te vazhdoje ndikimin e saj fusha me presion atmosferik e ulet, qe ne Veriu dhe zonat Jug-Juglindore do te sjellin reshje ne keto zona. Gjate dites priten ...
ikub.al | 26-Mar-2020 08:33
Edhe gjate dites se sotme, sipas MeteoAlb, mbi vendin tone do te vazhdoje ndikimin e saj fusha me presion atmosferik e ulet, qe ne Veriu dhe zonat Jug-Juglindore do te sjellin reshje ne keto zona. Gjate dites priten ...

Erë e fortë dhe reshje, njihuni me parashikimin e motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu në zonat malore.
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu në zonat malore.

Nesër dhe pasnesër të reshura të shiut, nga dita e diel rritje të temperaturave të ditës
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Nesër dhe të shtunën moti kryesisht do të jetë me të reshura të përkohshme të shiut, ndërsa në male me borë. Të reshura më të mëdha do të ketë në pjesët jugore, informojnë nga Drejtoria ...
Medial | 26-Mar-2020 12:12
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Nesër dhe të shtunën moti kryesisht do të jetë me të reshura të përkohshme të shiut, ndërsa në male me borë. Të reshura më të mëdha do të ketë në pjesët jugore, informojnë nga Drejtoria ...

Nga e diela rriten temperaturat
Shkup, 26 mars –Nesër dhe të shtunën moti kryesisht do të jetë me të reshura të përkohshme të shiut, ndërsa në male me borë. Të reshura më të mëdha do të ketë në pjesët jugore, informojnë nga Drejtoria për punë ...
Koha.mk | 26-Mar-2020 12:12
Shkup, 26 mars –Nesër dhe të shtunën moti kryesisht do të jetë me të reshura të përkohshme të shiut, ndërsa në male me borë. Të reshura më të mëdha do të ketë në pjesët jugore, informojnë nga Drejtoria për punë ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...
Republika | 26-Mar-2020 11:49
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...

Rritet niveli i ujit të Liqenit të Dojranit
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Për një centimetër është rritur niveli i Liqenit të Dojranit, ndërsa nivelet e dy liqeneve natyrore janë të njëjta si dje. Sipas matjeve të fundit të bëra nga Drejtoria për punë ...
Medial | 26-Mar-2020 11:12
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Për një centimetër është rritur niveli i Liqenit të Dojranit, ndërsa nivelet e dy liqeneve natyrore janë të njëjta si dje. Sipas matjeve të fundit të bëra nga Drejtoria për punë ...

Mot me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje shiu
Shkup, 26 mars – Moti në vend do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit ...
Koha.mk | 26-Mar-2020 10:20
Shkup, 26 mars – Moti në vend do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë veri-perëndimore. Temperaturat në mëngjes do të lëvizin nga -14 deri -6 gradë celsius ndërsa temperatura ditore nga -5 deri tre gradë celsius. Në Shkup ...
Telegrafi | 12-Jan-2019 09:33
Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla. Do të fryjë erë veri-perëndimore. Temperaturat në mëngjes do të lëvizin nga -14 deri -6 gradë celsius ndërsa temperatura ditore nga -5 deri tre gradë celsius. Në Shkup ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 10:14
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...
Televizioni Koha | 26-Mar-2020 10:00
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...

Sot mot i vranët
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e diell do të karakterizohet me mot kryesisht të vranët.
Kosova Press | 03-Nov-2019 07:28
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se dita e diell do të karakterizohet me mot kryesisht të vranët.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 08:07
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...

Mësoni si do jetë moti për ditën e sotme
Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës paraqitet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta për Veriun dhe Qendrën, por vranësira të dendura do kenë Jug-Juglindja e vendit. Orët e pasdites dhe natës shtojnë vranësirat në të ...
Lexo | 26-Mar-2020 09:03
Sipas MeteoAlb: Pjesa e parë e ditës paraqitet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta për Veriun dhe Qendrën, por vranësira të dendura do kenë Jug-Juglindja e vendit. Orët e pasdites dhe natës shtojnë vranësirat në të ...

Moti, e enjte 26 mars 2020
Sipas MeteoAlb: Vlerat e ulta barike do të kushtëzojnë gjatë paradites kthjellime dhe vranësira të shpeshta për Veriun dhe Qëndrën, POR vranësira të dendura do kenë Jug-Juglindja e vendit. Orët e pasdites dhe natës ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 07:02
Sipas MeteoAlb: Vlerat e ulta barike do të kushtëzojnë gjatë paradites kthjellime dhe vranësira të shpeshta për Veriun dhe Qëndrën, POR vranësira të dendura do kenë Jug-Juglindja e vendit. Orët e pasdites dhe natës ...

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut
Moti në vend do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë ...
Shenja | 26-Mar-2020 08:46
Moti në vend do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë ...

Parashikimi i motit për sot, 25 Mars 2020
Edhe gjate dites se sotme mbi vendin tone do te vazhdoje te mbizoteroje fusha me presion atmosferik te ulet. Gjate pjeses se pare te dites moti do te karakterizohet nga alternime, ndersa gjate pasdites parashikohet te ...
ikub.al | 25-Mar-2020 08:36
Edhe gjate dites se sotme mbi vendin tone do te vazhdoje te mbizoteroje fusha me presion atmosferik te ulet. Gjate pjeses se pare te dites moti do te karakterizohet nga alternime, ndersa gjate pasdites parashikohet te ...

Ky do të jetë moti sot
Mos me diell dhe pjesërisht i vranët pritet të mbizotërojë sot në Kosovë. Siç bën të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin do nga 5-11 gradë celsius, kurse maksimalet e ditës ...
Gazeta Monitor | 11-May-2017 08:11
Mos me diell dhe pjesërisht i vranët pritet të mbizotërojë sot në Kosovë. Siç bën të ditur Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, temperaturat minimale do të lëvizin do nga 5-11 gradë celsius, kurse maksimalet e ditës ...

Mot i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell
Sot parashihet mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell, ndërsa temperaturat do të shënojnë rritje të lehta. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu. Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 07:58
Sot parashihet mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell, ndërsa temperaturat do të shënojnë rritje të lehta. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu. Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri ...

Bien temperaturat, parashikimi i motit per diten e sotme
Vlerat e ulta barike do të kushtëzojnë gjatë paradites kthjellime dhe vranësira të shpeshta për Veriun dhe Qëndrën, POR vranësira të dendura do kenë Jug-Juglindja e vendit. Orët e pasdites dhe natës shtojnë vranësirat ...
Lajmi i Fundit | 26-Mar-2020 08:30
Vlerat e ulta barike do të kushtëzojnë gjatë paradites kthjellime dhe vranësira të shpeshta për Veriun dhe Qëndrën, POR vranësira të dendura do kenë Jug-Juglindja e vendit. Orët e pasdites dhe natës shtojnë vranësirat ...

Mot i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell
Sot parashihet mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell, ndërsa temperaturat do të shënojnë rritje të lehta. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu. Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri ...
Zeri | 26-Mar-2020 08:22
Sot parashihet mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell, ndërsa temperaturat do të shënojnë rritje të lehta. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu. Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved