ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/04/2020 11:24

Ky do të jetë moti sot

Ky do të jetë moti sot
Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu. Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri -1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 1-5 gradë celsius. Do të fryjë erë ...
Lajminet | 26-Mar-2020 08:34
Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu. Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri -1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 1-5 gradë celsius. Do të fryjë erë ...

Parashikimi i motit për sot, 26 Mars 2020
Edhe gjate dites se sotme, sipas MeteoAlb, mbi vendin tone do te vazhdoje ndikimin e saj fusha me presion atmosferik e ulet, qe ne Veriu dhe zonat Jug-Juglindore do te sjellin reshje ne keto zona. Gjate dites priten ...
ikub.al | 26-Mar-2020 08:33
Edhe gjate dites se sotme, sipas MeteoAlb, mbi vendin tone do te vazhdoje ndikimin e saj fusha me presion atmosferik e ulet, qe ne Veriu dhe zonat Jug-Juglindore do te sjellin reshje ne keto zona. Gjate dites priten ...

Bien temperaturat, parashikimi i motit per diten e sotme
Vlerat e ulta barike do të kushtëzojnë gjatë paradites kthjellime dhe vranësira të shpeshta për Veriun dhe Qëndrën, POR vranësira të dendura do kenë Jug-Juglindja e vendit. Orët e pasdites dhe natës shtojnë vranësirat ...
Lajmi i Fundit | 26-Mar-2020 08:30
Vlerat e ulta barike do të kushtëzojnë gjatë paradites kthjellime dhe vranësira të shpeshta për Veriun dhe Qëndrën, POR vranësira të dendura do kenë Jug-Juglindja e vendit. Orët e pasdites dhe natës shtojnë vranësirat ...

Erë e fortë dhe reshje, njihuni me parashikimin e motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu në zonat malore.
Top Channel | 26-Mar-2020 08:24
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do sjellin reshje shiu në zonat malore.

Mot i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell
Sot parashihet mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell, ndërsa temperaturat do të shënojnë rritje të lehta. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu. Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri ...
Zeri | 26-Mar-2020 08:22
Sot parashihet mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell, ndërsa temperaturat do të shënojnë rritje të lehta. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu. Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri ...

Moti me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme
Moti në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të ...
Shprehja | 26-Mar-2020 08:10
Moti në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...
Arbresh | 26-Mar-2020 08:10
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 08:07
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në pjesët më të larta malore do të ketë borë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. ...

Moti me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme
Moti në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të ...
Aktuale.MK | 26-Mar-2020 08:07
Moti në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të ...

Parashikimi i motit për sot, 25 Mars 2020
Edhe gjate dites se sotme mbi vendin tone do te vazhdoje te mbizoteroje fusha me presion atmosferik te ulet. Gjate pjeses se pare te dites moti do te karakterizohet nga alternime, ndersa gjate pasdites parashikohet te ...
ikub.al | 25-Mar-2020 08:36
Edhe gjate dites se sotme mbi vendin tone do te vazhdoje te mbizoteroje fusha me presion atmosferik te ulet. Gjate pjeses se pare te dites moti do te karakterizohet nga alternime, ndersa gjate pasdites parashikohet te ...

Moti, e enjte 26 mars 2020
Sipas MeteoAlb: Vlerat e ulta barike do të kushtëzojnë gjatë paradites kthjellime dhe vranësira të shpeshta për Veriun dhe Qëndrën, POR vranësira të dendura do kenë Jug-Juglindja e vendit. Orët e pasdites dhe natës ...
VizionPlus | 26-Mar-2020 07:02
Sipas MeteoAlb: Vlerat e ulta barike do të kushtëzojnë gjatë paradites kthjellime dhe vranësira të shpeshta për Veriun dhe Qëndrën, POR vranësira të dendura do kenë Jug-Juglindja e vendit. Orët e pasdites dhe natës ...

Mot i vranët dhe me intervale të shkurtra me diell
Sot parashihet mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell, ndërsa temperaturat do të shënojnë rritje të lehta. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu. Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 07:58
Sot parashihet mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell, ndërsa temperaturat do të shënojnë rritje të lehta. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga shiu. Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri ...

Moti me vranësira dhe me reshje të kohëpaskohshme
Moti në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të ...
Alsat-M | 26-Mar-2020 08:01
Moti në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të ...

Mot i vranët dhe me shi
26.03 – Kryesisht vranët. Në mbrëmje riga lokale shiu. 27.03 – Kryesisht vranët. Kohëpaskohe me mundësi për reshje të dobëta shiu. Në vise malore borë. 28.03-29.03 – Të shtunën kryesisht vranët, vende-vende mundësi për ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 07:26
26.03 – Kryesisht vranët. Në mbrëmje riga lokale shiu. 27.03 – Kryesisht vranët. Kohëpaskohe me mundësi për reshje të dobëta shiu. Në vise malore borë. 28.03-29.03 – Të shtunën kryesisht vranët, vende-vende mundësi për ...

Moti, e mërkurë 25 mars 2020
Sipas MeteoAlb: MBETEMI në ndikimin e presionit të ulët atmosferik duke bërë që deri në mesditë moti të MBETET me alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta, KU më të shpeshta vranësirat do jenë në zonat lindore. ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 08:28
Sipas MeteoAlb: MBETEMI në ndikimin e presionit të ulët atmosferik duke bërë që deri në mesditë moti të MBETET me alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta, KU më të shpeshta vranësirat do jenë në zonat lindore. ...

Mot me vranësira të ndryshueshme me reshje të kohëpaskohshme të shiut
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Moti në vend do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verilindor. ...
Medial | 26-Mar-2020 07:11
Shkup, 26 mars 2020 (MEDIAL) – Moti në vend do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira, paradite me reshje të kohëpaskohshme kryesisht me borë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare nga drejtimi verilindor. ...

Më shumë borë në Gjurishte, më ftohtë në Mavrovë
Më shumë borë sot në mëngjes është matur në Gjurishte ku shtresa e borës ka arritur 31 centimetra. Vijojnë me 16 centimetra Kriva Pallankë, 13 Kumanova, 12 Mavrovës, 9 në Strumicë, 8 Shtip, 7 Krushevë, 5 Lazaropole, 3 ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 09:32
Më shumë borë sot në mëngjes është matur në Gjurishte ku shtresa e borës ka arritur 31 centimetra. Vijojnë me 16 centimetra Kriva Pallankë, 13 Kumanova, 12 Mavrovës, 9 në Strumicë, 8 Shtip, 7 Krushevë, 5 Lazaropole, 3 ...

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme?
Në fundjavë, butë dhe mot i ndryshueshëm. Të shtunën në mbrëmje më vonë priten reshje lokale shiu Fushat e presionit të ulët që ndodhen mbi rajon, do të kushtëzojnë në fundjavë mot të ndryshueshëm, me......
Zeri | 25-Mar-2020 18:43
Në fundjavë, butë dhe mot i ndryshueshëm. Të shtunën në mbrëmje më vonë priten reshje lokale shiu Fushat e presionit të ulët që ndodhen mbi rajon, do të kushtëzojnë në fundjavë mot të ndryshueshëm, me......

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme?
Ditëve në vijim mot kryesisht i vranët, kohë pas kohe me reshje lokale shiu. Temperaturat në rritje. Pas masave të ftohta polare që sollën mot dimëror ditëve të fundit, nga dita e nesërme mbi Itali do të depërtojë një ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 18:30
Ditëve në vijim mot kryesisht i vranët, kohë pas kohe me reshje lokale shiu. Temperaturat në rritje. Pas masave të ftohta polare që sollën mot dimëror ditëve të fundit, nga dita e nesërme mbi Itali do të depërtojë një ...

Moti në Kosovë
Të mërkurën do të vazhdojë të mbaj mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje të borës. Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri -1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 08:14
Të mërkurën do të vazhdojë të mbaj mot kryesisht i vranët dhe kohë pas kohe me reshje të borës. Temperaturat parashihen të lëvizin ndërmjet -3 deri -1 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ...

123

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved