ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 02/06/2020 00:41

Varhelyi, letër Ramës: BE do të përfshijë Shqipërinë në iniciativat e saj në përgjigje të pandemisë COVID-19

Varhelyi, letër Ramës: BE do të përfshijë Shqipërinë në iniciativat e saj në përgjigje të pandemisë COVID-19
Komisioni Europian ka publikuar letrën që Komisioneri për Zgjerimin, Oliver Varhelyi i ka dërguar Kryeministrit Edi Rama lidhur me mbështetjen që Bashkimi Europian i dha Shqipërisë për të kaluar krizën COVID-19. Më ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 19:45
Komisioni Europian ka publikuar letrën që Komisioneri për Zgjerimin, Oliver Varhelyi i ka dërguar Kryeministrit Edi Rama lidhur me mbështetjen që Bashkimi Europian i dha Shqipërisë për të kaluar krizën COVID-19. Më ...

?BE ofron mbështetje milionëshe për Kosovën në luftën kundër coronavirusit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka pranuar një letër nga Olivér Várhelyi, anëtar i Komisionit Evropian, Komisionar i Bashkimit Evropian (BE) për Politikat e Fqinjësisë dhe Zgjerimit, në të cilën ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 19:41
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka pranuar një letër nga Olivér Várhelyi, anëtar i Komisionit Evropian, Komisionar i Bashkimit Evropian (BE) për Politikat e Fqinjësisë dhe Zgjerimit, në të cilën ...

Komisioneri i Zgjerimit: 38 mln euro për sektorët e shëndetësisë të Ballkanit Perëndimor
Komisioneri për Zgjerimin në BE, Oliver Varhelyi ka pohuar se BE do të ndajë 38 milionë euro në ndihmë të menjëhershme për sektorët e shëndetësisë në betejën kundër koronavirusit. Varhelyi shtoi se po parashikohet edhe ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 16:24
Komisioneri për Zgjerimin në BE, Oliver Varhelyi ka pohuar se BE do të ndajë 38 milionë euro në ndihmë të menjëhershme për sektorët e shëndetësisë në betejën kundër koronavirusit. Varhelyi shtoi se po parashikohet edhe ...

KE-ja ndan 38 milionë euro për shëndetësinë në Ballkanin Perëndimor
Komisioni Evropian (KE) ka ndarë 38 milionë euro për të ndihmuar sektorët e shëndetësisë në vendet e Ballkanit Perëndimor, në kohën e pandemisë së sëmundjes COVID-19. Lajmi është konfirmuar nga komisionari për Zgjerim i ...
Shprehja | 26-Mar-2020 04:19
Komisioni Evropian (KE) ka ndarë 38 milionë euro për të ndihmuar sektorët e shëndetësisë në vendet e Ballkanit Perëndimor, në kohën e pandemisë së sëmundjes COVID-19. Lajmi është konfirmuar nga komisionari për Zgjerim i ...

KE ndan 38 milionë euro për shëndetësinë në Ballkanin Perëndimor
Komisioni Evropian (KE) ka ndarë 38 milionë euro për të ndihmuar sektorët e shëndetësisë në vendet e Ballkanit Perëndimor, në kohën e pandemisë së sëmundjes COVID-19, shkruan REL , transmeton Portalb.mk. Lajmi është ...
Portalb | 25-Mar-2020 21:13
Komisioni Evropian (KE) ka ndarë 38 milionë euro për të ndihmuar sektorët e shëndetësisë në vendet e Ballkanit Perëndimor, në kohën e pandemisë së sëmundjes COVID-19, shkruan REL , transmeton Portalb.mk. Lajmi është ...

BE ofron mbështetje milionëshe për Kosovën në luftën kundër coronavirusit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka pranuar një letër nga Olivér Várhelyi, anëtar i Komisionit Evropian, Komisionar i Bashkimit Evropian (BE) për Politikat e Fqinjësisë dhe Zgjerimit, në të cilën ...
Shenja | 25-Mar-2020 20:52
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka pranuar një letër nga Olivér Várhelyi, anëtar i Komisionit Evropian, Komisionar i Bashkimit Evropian (BE) për Politikat e Fqinjësisë dhe Zgjerimit, në të cilën ...

?BE ofron mbështetje milionëshe për Kosovën në luftën kundër coronavirusit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka pranuar një letër nga Olivér Várhelyi, anëtar i Komisionit Evropian, Komisionar i Bashkimit Evropian (BE) për Politikat e Fqinjësisë dhe Zgjerimit, në të cilën ...
Arbresh | 25-Mar-2020 20:25
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka pranuar një letër nga Olivér Várhelyi, anëtar i Komisionit Evropian, Komisionar i Bashkimit Evropian (BE) për Politikat e Fqinjësisë dhe Zgjerimit, në të cilën ...

Komisioneri Varhelyi, letër kryeministrit Rama: BE po studion mënyrat e përfshirjes së Shqipërisë në iniciativat që BE po ndërmerr në përgjigje të COVID-19
Komisioni Evropian ka publikuar letrën që Komisioneri për Zgjerimin, Oliver Varhelyi, i ka dërguar Kryeministrit Edi Rama, lidhur me mbështetjen që Bashkimi Evropian i dha Shqipërisë për të kaluar krizën COVID-19. Më ...
RTSH | 25-Mar-2020 20:13
Komisioni Evropian ka publikuar letrën që Komisioneri për Zgjerimin, Oliver Varhelyi, i ka dërguar Kryeministrit Edi Rama, lidhur me mbështetjen që Bashkimi Evropian i dha Shqipërisë për të kaluar krizën COVID-19. Më ...

Bashkimi Europian. 50 milionë euro ndihmë për Shqipërinë
“Jam i gezuar te njoftoj se Bashkimi Europain do te jape nje ndihme konkrete per Shqiperine per te luftuar CoVid-19. Konkretisht: 4 milion euro € per pajisje te menjehershme dhe mbeshtetje shendetesore 11 milion € per ...
ikub.al | 24-Mar-2020 19:47
“Jam i gezuar te njoftoj se Bashkimi Europain do te jape nje ndihme konkrete per Shqiperine per te luftuar CoVid-19. Konkretisht: 4 milion euro € per pajisje te menjehershme dhe mbeshtetje shendetesore 11 milion € per ...

Varhelyi letër me lajme të mira Ramës: BE do të përfshijë Shqipërinë në iniciativat e saj në përgjigje të pandemisë COVID-19
Komisioni Europian ka publikuar letrën që Komisioneri për Zgjerimin, Oliver Varhelyi i ka dërguar Kryeministrit Edi Rama lidhur me mbështetjen që Bashkimi Europian i dha Shqipërisë për të kaluar krizën COVID-19. Më ...
Lexo | 25-Mar-2020 20:05
Komisioni Europian ka publikuar letrën që Komisioneri për Zgjerimin, Oliver Varhelyi i ka dërguar Kryeministrit Edi Rama lidhur me mbështetjen që Bashkimi Europian i dha Shqipërisë për të kaluar krizën COVID-19. Më ...

BE i akordoi Shqipërisë 50 mln euro për luftuar COVID-19, Kryemadhi: Miku i mirë duket në ditët e vështira
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar në lidhje me vendimin bujar të Bashkimit Europian për t’i akorduar Shqipërisë 50 milionë euro për të luftuar COVID-19. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Kryemadhi thekson ...
BalkanWeb | 24-Mar-2020 20:17
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar në lidhje me vendimin bujar të Bashkimit Europian për t’i akorduar Shqipërisë 50 milionë euro për të luftuar COVID-19. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Kryemadhi thekson ...

Zyra e Kryeministri: BE ofron mbështetje milionëshe në luftën kundër koronavirusit
“Ne po shikojmë intensivisht se si ta lidhim Kosovën dhe partnerët e tjerë me nismat që BE po merr përsipër si përgjigje ndaj pandemisë COVID-19, si dhe se si të ofrohet më së miri mbështetje në zbutjen e ndikimit ...
Lajminet | 25-Mar-2020 19:53
“Ne po shikojmë intensivisht se si ta lidhim Kosovën dhe partnerët e tjerë me nismat që BE po merr përsipër si përgjigje ndaj pandemisë COVID-19, si dhe se si të ofrohet më së miri mbështetje në zbutjen e ndikimit ...

Komisioneri për zgjerim në BE: Do të alokojmë 373 milion € për rimëkëmbjen sociale e ekonomike të Ballkanit Perëndimor
Eurokomisioneri për zgjerim, Oliver Varhelyi shkruan në llogarinë e tij në Twitter se BE do të ndajë 38 milion € ndihmë të menjëhershme për sektorët e shëndetësisë në vendet e Ballkanit Perëndimor. Po ashtu, Varhelyi ...
Lapsi | 25-Mar-2020 16:47
Eurokomisioneri për zgjerim, Oliver Varhelyi shkruan në llogarinë e tij në Twitter se BE do të ndajë 38 milion € ndihmë të menjëhershme për sektorët e shëndetësisë në vendet e Ballkanit Perëndimor. Po ashtu, Varhelyi ...

BE, 38 milion euro drejt Ballkanit Perëndimor: ja pra reagimi ynë!
Komisioneri Evropian për Zgjerimin Oliver Varhelyi njoftoi të mërkurën se Bashkimi Evropian po dërgon 38 milion euro ndihmë urgjente për sektorin e shëndetit të Ballkanit Perëndimor. “Eshtë parashikuar gjithashtu të ...
Tesheshi | 25-Mar-2020 19:18
Komisioneri Evropian për Zgjerimin Oliver Varhelyi njoftoi të mërkurën se Bashkimi Evropian po dërgon 38 milion euro ndihmë urgjente për sektorin e shëndetit të Ballkanit Perëndimor. “Eshtë parashikuar gjithashtu të ...

KE-ja ndan 38 milionë euro për shëndetësinë në Ballkanin Perëndimor
Komisioni Evropian (KE) ka ndarë 38 milionë euro për të ndihmuar sektorët e shëndetësisë në vendet e Ballkanit Perëndimor, në kohën e pandemisë së sëmundjes COVID-19. ajmi është konfirmuar nga komisionari për Zgjerim i ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 18:13
Komisioni Evropian (KE) ka ndarë 38 milionë euro për të ndihmuar sektorët e shëndetësisë në vendet e Ballkanit Perëndimor, në kohën e pandemisë së sëmundjes COVID-19. ajmi është konfirmuar nga komisionari për Zgjerim i ...

KE-ja ndan 38 milionë euro për shëndetësinë në Ballkanin Perëndimor
Komisioni Evropian (KE) ka ndarë 38 milionë euro për të ndihmuar sektorët e shëndetësisë në vendet e Ballkanit Perëndimor, në kohën e pandemisë së sëmundjes COVID-19. Lajmi është konfirmuar nga komisionari për Zgjerim i ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 17:54
Komisioni Evropian (KE) ka ndarë 38 milionë euro për të ndihmuar sektorët e shëndetësisë në vendet e Ballkanit Perëndimor, në kohën e pandemisë së sëmundjes COVID-19. Lajmi është konfirmuar nga komisionari për Zgjerim i ...

Lufta kundër koronavirusit , BE ndan mbi 410 milionë euro për Ballkanin Perëndimor
Eurokomisioneri për Zgjerim, Oliver Varhelyi ka deklaruar se së fundmi Bashkimi Evropian do të ndajë 38 milion € ndihmë të menjëhershme për sektorët e shëndetësisë. Varhelyi përmes një postimi në rrjetin social Twitter ...
Shenja | 25-Mar-2020 17:51
Eurokomisioneri për Zgjerim, Oliver Varhelyi ka deklaruar se së fundmi Bashkimi Evropian do të ndajë 38 milion € ndihmë të menjëhershme për sektorët e shëndetësisë. Varhelyi përmes një postimi në rrjetin social Twitter ...

BE-ja do të rialokojë 373 milion € për RMV-në dhe Ballkanin Perëndimor
Oliver Varhelyi, eurokomisioneri për zgjerim në BE në Twitter ka informuar se BE-ja ka ndarë 38 milion euro për 6 shtetet ballkanike për luftën kundër virusit korona, transmeton Portalb.mk Po ashtu, ai shtoi se ...
Portalb | 25-Mar-2020 17:35
Oliver Varhelyi, eurokomisioneri për zgjerim në BE në Twitter ka informuar se BE-ja ka ndarë 38 milion euro për 6 shtetet ballkanike për luftën kundër virusit korona, transmeton Portalb.mk Po ashtu, ai shtoi se ...

BE akordon 50 milionë euro për Shqipërinë, Kryemadhi: Miku i mirë në ditë të vështira!
Bashkimi Europian do të akordojë 50 milionë euro ndihmë për Shqipërinë për të luftuar Coronavirusin. Lajmi u dha më herët nga ambasadori i saj në Tiranë Luigi Sorenca, ndërsa kjo paketë ndihmash vjen pas vendimit të ...
Telegraf | 24-Mar-2020 20:47
Bashkimi Europian do të akordojë 50 milionë euro ndihmë për Shqipërinë për të luftuar Coronavirusin. Lajmi u dha më herët nga ambasadori i saj në Tiranë Luigi Sorenca, ndërsa kjo paketë ndihmash vjen pas vendimit të ...

BE ndan mbi 410 milionë euro për Ballkanin, përfshirë edhe Kosovën
Kjo është bërë e ditur me anë të një postimi në Twitter nga komisioneri për Zgjerim i BE-së, Oliver Varhelyi, shkruan lajmi.net. Ai bëri të ditur se 38 milionë euro do të ndahen për mbështetje të shpejtë për ...
AlbInfo | 25-Mar-2020 17:34
Kjo është bërë e ditur me anë të një postimi në Twitter nga komisioneri për Zgjerim i BE-së, Oliver Varhelyi, shkruan lajmi.net. Ai bëri të ditur se 38 milionë euro do të ndahen për mbështetje të shpejtë për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved