ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 03/04/2020 13:26

Të izoluar që dy javë, 17 mjekët e infermierët e Vitisë pritet që nesër të dalin nga karantina

Të izoluar që dy javë, 17 mjekët e infermierët e Vitisë pritet që nesër të dalin nga karantina
Para 14 ditësh, 17 mjekë e infermierë të Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare të komunës së Vitisë, kishin pasur kontakt me personin e parë që doli pozitiv në testin për coronavirus (COVID-19) në Kosovë, e që ishte i ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 15:50
Para 14 ditësh, 17 mjekë e infermierë të Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare të komunës së Vitisë, kishin pasur kontakt me personin e parë që doli pozitiv në testin për coronavirus (COVID-19) në Kosovë, e që ishte i ...

Edhe tetë persona të prekur me Coronavirus në Kosovë, arrin në 89 numri i të infektuarve
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se tetë persona kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në Kosovë, duke çuar në 89 numrin e të infektuarve. Vitia përmes një statusi në Facebook ka thënë se sot në ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 17:57
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se tetë persona kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në Kosovë, duke çuar në 89 numrin e të infektuarve. Vitia përmes një statusi në Facebook ka thënë se sot në ...

Vitia: Lajm i mirë, shërohet pacienti i parë me koronavirus në Kosovë
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se tetë persona kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në Kosovë, duke çuar në 79 numrin e të infektuarve. Megjithatë Vitia ka thënë se lajm i mirë është që njëri ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 17:57
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se tetë persona kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në Kosovë, duke çuar në 79 numrin e të infektuarve. Megjithatë Vitia ka thënë se lajm i mirë është që njëri ...

Vitia: Lajm i mirë, shërohet pacienti i parë me koronavirus në Kosovë
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se tetë persona kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në Kosovë, duke çuar në 89 numrin e të infektuarve. Megjithatë Vitia ka thënë se lajm i mirë është që njëri ...
Medial | 26-Mar-2020 17:57
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se tetë persona kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në Kosovë, duke çuar në 89 numrin e të infektuarve. Megjithatë Vitia ka thënë se lajm i mirë është që njëri ...

Vitia: 8 raste të reja me koronavirus në Kosovë
Ministri Arben Vitia, përmes një njoftimi ka bërë të ditur se janë konfirmuar 8 raste të reja me koronavirus. Ky është postimi: Të dashur qytetarë, Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 17:57
Ministri Arben Vitia, përmes një njoftimi ka bërë të ditur se janë konfirmuar 8 raste të reja me koronavirus. Ky është postimi: Të dashur qytetarë, Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën ...

Vitia: 8 raste të reja me koronavirus në Kosovë
Ministri Arben Vitia, përmes një njoftimi ka bërë të ditur se janë konfirmuar 8 raste të reja me koronavirus. Ky është postimi: Të dashur qytetarë, Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 17:54
Ministri Arben Vitia, përmes një njoftimi ka bërë të ditur se janë konfirmuar 8 raste të reja me koronavirus. Ky është postimi: Të dashur qytetarë, Sot në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën ...

Vitia: Një pacient u shërua plotësisht, kemi 8 raste të reja me Covid 19
Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tetë raste të reja me koronaviru , duke bërë që numri i rasteve në gjithë vendin të shkojë në 79, raporton Express. Përmes një postimi në ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 17:54
Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tetë raste të reja me koronaviru , duke bërë që numri i rasteve në gjithë vendin të shkojë në 79, raporton Express. Përmes një postimi në ...

LAJMI I FUNDIT: Edhe 8 raste pozitive me koronavirus në Kosovë
Ministri në detyrë i Shendetësisë, Arben Vitia, përmes një njoftimi në “Facebook”, ka bërë të ditur se janë edhe 8 raste të reja të infektuara me koronavirus në Kosovë. Sipas tij sot janë testuar gjithsejtë 89......
Zeri | 26-Mar-2020 17:54
Ministri në detyrë i Shendetësisë, Arben Vitia, përmes një njoftimi në “Facebook”, ka bërë të ditur se janë edhe 8 raste të reja të infektuara me koronavirus në Kosovë. Sipas tij sot janë testuar gjithsejtë 89......

Edhe tetë persona të prekur me koronavirus në Kosovë, arrin në 79 numri i të infektuarve
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se tetë persona kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në Kosovë, duke çuar në 79 numrin e të infektuarve. Vitia përmes një statusi në Facebook ka thënë se sot në ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 17:51
Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia ka thënë se tetë persona kanë rezultuar pozitiv me koronavirus në Kosovë, duke çuar në 79 numrin e të infektuarve. Vitia përmes një statusi në Facebook ka thënë se sot në ...

12 persona nga Malisheva në pritje të rezultateve për COVID-19
Në tërë komunën e Malishevës janë 25 persona të prekur nga virusi COVID-19, këtu duke përfshirë edhe katër rastet e reja që janë regjistruar të mërkurën. Malisheva mbetet akoma në karantinë dhe është në mesin e komunave ...
Lajminet | 26-Mar-2020 16:23
Në tërë komunën e Malishevës janë 25 persona të prekur nga virusi COVID-19, këtu duke përfshirë edhe katër rastet e reja që janë regjistruar të mërkurën. Malisheva mbetet akoma në karantinë dhe është në mesin e komunave ...

Zyrarti i PDK-së, vullnetar në 'luftën' kundër Coronavirusit
Kosovë deri më tani janë shënuar 71 raste me Coronavirus, njëri nga ta ka vdekur, por krahas këtyre 71 personave që tashmë janë konfirmuar si të prekur me Covid-19, ka të atillë të cilët janë duke ia dalur shumë mirë ...
Zeri | 26-Mar-2020 16:09
Kosovë deri më tani janë shënuar 71 raste me Coronavirus, njëri nga ta ka vdekur, por krahas këtyre 71 personave që tashmë janë konfirmuar si të prekur me Covid-19, ka të atillë të cilët janë duke ia dalur shumë mirë ...

Rrëfehet pacienti që është gati të shërohet nga koronavirusi
Vëlla e motër nga Dumnica e Podujevës, të infektuar me virusin korona rreth dy javë më parë, janë drejtë shërimit. Pacienti 61-vjeç, (emër i njohur për redaksinë), ka rrëfyer për IndeksOnline gjithë atë që e përjetoi ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 15:20
Vëlla e motër nga Dumnica e Podujevës, të infektuar me virusin korona rreth dy javë më parë, janë drejtë shërimit. Pacienti 61-vjeç, (emër i njohur për redaksinë), ka rrëfyer për IndeksOnline gjithë atë që e përjetoi ...

Djali dhe vajza e 82-vjeçarit që vdiq nga Covid 19, janë afër shërimit
Prishtinë, 26 mars 2020 – Djali dhe vajza e 82-vjeçarit nga Dumnica e Podujevës, i cili vdiq nga koronavirusi, janë afër shërimit nga ky virus. Sipas ushtruesit të detyrës së Kryetarit të Komunës së Podujevës, Nexhmi ...
Illyriapress | 26-Mar-2020 14:57
Prishtinë, 26 mars 2020 – Djali dhe vajza e 82-vjeçarit nga Dumnica e Podujevës, i cili vdiq nga koronavirusi, janë afër shërimit nga ky virus. Sipas ushtruesit të detyrës së Kryetarit të Komunës së Podujevës, Nexhmi ...

Kosovë, djali dhe vajza e 85 vjeçarit që vdiq nga Covid-19 po shkojnë drejt shërimit
Djali dhe vajza e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi në Kosovë po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar testet ...
Aktuale.MK | 26-Mar-2020 14:48
Djali dhe vajza e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi në Kosovë po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar testet ...

Në pritje të testit të dytë, 17 mjekët dhe infermierët në Viti ka gjasa të dalin nga izolimi
Për shkak të kontaktit që kishin me 77-vjeçarin e infektuar me COVID-19, tash e dy javë, 17 mjekë dhe infermierë përfshirë edhe drejtoreshën e Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Viti, janë të izoluar në njërën ...
Lajminet | 26-Mar-2020 14:42
Për shkak të kontaktit që kishin me 77-vjeçarin e infektuar me COVID-19, tash e dy javë, 17 mjekë dhe infermierë përfshirë edhe drejtoreshën e Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Viti, janë të izoluar në njërën ...

55 kosovarët që do të shkojnë nga Zvicra në Kosovë, do të mbahen në karantinë
55 qytetarë të Kosovës të cilët gjenden në Zvicër, do të kthehen nesër në Kosovë. Kjo është konfirmuar për mediat kosovare nga ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. Të gjithë këta 55 ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 13:54
55 qytetarë të Kosovës të cilët gjenden në Zvicër, do të kthehen nesër në Kosovë. Kjo është konfirmuar për mediat kosovare nga ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. Të gjithë këta 55 ...

Rrëfehet për IndeksOnline pacienti që është gati të shërohet nga koronavirusi
Vëlla e motër nga Dumnica e Podujevës, të infektuar me virusin korona rreth dy javë më parë, janë drejtë shërimit. Pacienti 61-vjeç, (emër i njohur për redaksinë), ka rrëfyer për IndeksOnline gjithë atë që e përjetoi ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 13:25
Vëlla e motër nga Dumnica e Podujevës, të infektuar me virusin korona rreth dy javë më parë, janë drejtë shërimit. Pacienti 61-vjeç, (emër i njohur për redaksinë), ka rrëfyer për IndeksOnline gjithë atë që e përjetoi ...

Djali dhe vajza e 85 vjeçarit që vdiq nga koronavirusi po shkojnë drejt shërimit
Fëmijët – djali dhe vajza – e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi në Kosovë po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 13:25
Fëmijët – djali dhe vajza – e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi në Kosovë po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar ...

55 kosovarët që do të shkojnë nga Zvicra në Kosovë, do të mbahen në karantinë
55 qytetarë të Kosovës të cilët gjenden në Zvicër, do të kthehen nesër në Kosovë. Kjo është konfirmuar për mediat kosovare nga ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. Të gjithë këta 55 ...
AlbInfo | 26-Mar-2020 13:25
55 qytetarë të Kosovës të cilët gjenden në Zvicër, do të kthehen nesër në Kosovë. Kjo është konfirmuar për mediat kosovare nga ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. Të gjithë këta 55 ...

Djali dhe vajza e 85 vjeçarit që vdiq nga koronavirusi po shkojnë drejt shërimit
Fëmijët – djali dhe vajza – e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar testet ...
Medial | 26-Mar-2020 13:25
Fëmijët – djali dhe vajza – e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar testet ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved