ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 06:49

Bahtiri: Shihemi në zgjedhjet e reja, të cilat do t’ia tregojnë vendin secilit

Bahtiri: Shihemi në zgjedhjet e reja, të cilat do t’ia tregojnë vendin secilit
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje njëherazi kryetar i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë. Bahtiri ka thënë se Kurti e ka mbrojtur Kosovën dhe se mandatin e nuk mundet t’ia marrë askush. ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 23:56
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje njëherazi kryetar i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë. Bahtiri ka thënë se Kurti e ka mbrojtur Kosovën dhe se mandatin e nuk mundet t’ia marrë askush. ...

Bahtiri: Shihemi në zgjedhjet e reja, të cilat do t’ia tregojnë vendin secilit
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje njëherazi kryetar i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë. Bahtiri ka thënë se Kurti e ka mbrojtur Kosovën dhe se mandatin e nuk mundet t’ia marrë askush. ...
Shenja | 26-Mar-2020 01:57
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje njëherazi kryetar i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë. Bahtiri ka thënë se Kurti e ka mbrojtur Kosovën dhe se mandatin e nuk mundet t’ia marrë askush. ...

Osmani: Në politikë sikurse edhe në jetë duhet ta paguash çmimin e parimit
Kryeparlamentarja e Kosovës, Vjosa Osmani në seancën e jashtëzakonshme para votimit të mocionit të votëbesimit, tha se ajo do të votonte kundër rrëzimit të Qeverisë Kurti. Veprimet e pamatura politike që sot ndikojnë në ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 00:22
Kryeparlamentarja e Kosovës, Vjosa Osmani në seancën e jashtëzakonshme para votimit të mocionit të votëbesimit, tha se ajo do të votonte kundër rrëzimit të Qeverisë Kurti. Veprimet e pamatura politike që sot ndikojnë në ...

Bahtiri: Shihemi në zgjedhjet e reja, të cilat do t’ia tregojnë vendin secilit
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje njëherazi kryetar i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë. Bahtiri ka thënë se Kurti e ka mbrojtur Kosovën dhe se mandatin e nuk mundet t’ia marrë askush. Ai po ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 00:20
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje njëherazi kryetar i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë. Bahtiri ka thënë se Kurti e ka mbrojtur Kosovën dhe se mandatin e nuk mundet t’ia marrë askush. Ai po ...

Agim Bahtiri: Shihemi në zgjedhjet e reja, të cilat do t’ia tregojnë vendin secilit
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh kryetar i Mitrovicës, Agim Bahtiri ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë Kurti. Bahtiri deklaroi se Albin Kurti e ka mbrojtur Kosovën dhe se mandatin nuk mund t’ia marr askush. ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 00:11
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh kryetar i Mitrovicës, Agim Bahtiri ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë Kurti. Bahtiri deklaroi se Albin Kurti e ka mbrojtur Kosovën dhe se mandatin nuk mund t’ia marr askush. ...

Mocioni/ Fjalimi impresionues i Vjosa Osmanit (Video)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Kryetarja e Kuvendit të Kosovës dhe njëkohësisht nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka mbajtur një fjalim për të cilin tha se nuk do të donte ta ...
Mapo | 25-Mar-2020 22:47
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Kryetarja e Kuvendit të Kosovës dhe njëkohësisht nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka mbajtur një fjalim për të cilin tha se nuk do të donte ta ...

Vjosa Osmani kundër rrëzimit të qeverisë: Kemi një kontratë me “VV”, koha të përqëndrohemi tek pandemia
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës njëkohësisht përfaqësuese e LDK, Vjosa Osmani deklaroi nga foltorja e kuvendit se do të votojë kundër mocionit të mosbesimit të Qeverisë “Kurti”. “Ky në fakt është një fjalim që asnjëherë ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 22:54
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës njëkohësisht përfaqësuese e LDK, Vjosa Osmani deklaroi nga foltorja e kuvendit se do të votojë kundër mocionit të mosbesimit të Qeverisë “Kurti”. “Ky në fakt është një fjalim që asnjëherë ...

Bahtiri: Shihemi në zgjedhjet e reja, të cilat do t’ia tregojnë vendin secilit
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje njëherazi kryetar i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë. Bahtiri ka thënë se Kurti e ka mbrojtur Kosovën dhe se mandatin e nuk mundet t’ia marrë askush. ...
Arbresh | 26-Mar-2020 00:11
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje njëherazi kryetar i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë. Bahtiri ka thënë se Kurti e ka mbrojtur Kosovën dhe se mandatin e nuk mundet t’ia marrë askush. ...

Bahtiri: Shihemi në zgjedhjet e reja, të cilat do t’ia tregojnë vendin secilit
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje njëherazi kryetar i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë. Bahtiri ka thënë se Kurti e ka mbrojtur Kosovën dhe se mandatin e nuk mundet t’ia marrë askush. ...
AlMaKos | 26-Mar-2020 00:07
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje njëherazi kryetar i Mitrovicës, Agim Bahtiri, ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë. Bahtiri ka thënë se Kurti e ka mbrojtur Kosovën dhe se mandatin e nuk mundet t’ia marrë askush. ...

Bahtiri: Shihemi në zgjedhjet e reja, të cilat do t’ia tregojnë vendin secilit
Bahtiri ka thënë se Kurti e ka mbrojtur Kosovën dhe se mandatin e nuk mundet t’ia marrë askush. Ai po ashtu ka shprehur falendërime për deputetët e LDK-së që votuan kundër. Postimi i plotë: Kryeministri Albin Kurti e ka ...
Lajminet | 26-Mar-2020 00:02
Bahtiri ka thënë se Kurti e ka mbrojtur Kosovën dhe se mandatin e nuk mundet t’ia marrë askush. Ai po ashtu ka shprehur falendërime për deputetët e LDK-së që votuan kundër. Postimi i plotë: Kryeministri Albin Kurti e ka ...

Osmani: Nuk e votoj asnjë mocion që e kthen PAN-in në qeveri
Prishtinë, 25 mars 2020 – Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, votoi kundër mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë ‘Kurti’. Para se të votohej, zonja Osmani, e cila është edhe nënkryetare e Lidhjes Demokratike ...
Illyriapress | 25-Mar-2020 23:44
Prishtinë, 25 mars 2020 – Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, votoi kundër mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë ‘Kurti’. Para se të votohej, zonja Osmani, e cila është edhe nënkryetare e Lidhjes Demokratike ...

Osmani: Në politikë sikurse edhe në jetë duhet ta paguash çmimin e parimit
Kryeparlamentarja e Kosovës, Vjosa Osmani në seancën e jashtëzakonshme para votimit të mocionit të votëbesimit, tha se ajo do të votonte kundër rrëzimit të Qeverisë Kurti. Veprimet e pamatura politike që sot ndikojnë në ...
Shprehja | 25-Mar-2020 23:24
Kryeparlamentarja e Kosovës, Vjosa Osmani në seancën e jashtëzakonshme para votimit të mocionit të votëbesimit, tha se ajo do të votonte kundër rrëzimit të Qeverisë Kurti. Veprimet e pamatura politike që sot ndikojnë në ...

Osmani: Në politikë sikurse edhe në jetë duhet ta paguash çmimin e parimit
Kryeparlamentarja e Kosovës, Vjosa Osmani në seancën e jashtëzakonshme para votimit të mocionit të votëbesimit, tha se ajo do të votonte kundër rrëzimit të Qeverisë Kurti. Veprimet e pamatura politike që sot ndikojnë në ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 23:21
Kryeparlamentarja e Kosovës, Vjosa Osmani në seancën e jashtëzakonshme para votimit të mocionit të votëbesimit, tha se ajo do të votonte kundër rrëzimit të Qeverisë Kurti. Veprimet e pamatura politike që sot ndikojnë në ...

Vjosa Osmani kundër rrëzimit të Albin Kurtit: Pse nuk po e tradhtoj LDK-në
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës dhe njëkohësisht nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani foli publikisht kundër rrëzimit të qeverisë së Albin Kurtit. Ajo tha se po mbante një fjalim për të cilin “tha ...
Lapsi | 25-Mar-2020 22:50
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës dhe njëkohësisht nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani foli publikisht kundër rrëzimit të qeverisë së Albin Kurtit. Ajo tha se po mbante një fjalim për të cilin “tha ...

Osmani: S’e tradhtova LDK’në, nuk e votoj asnjë mocion që e kthen PAN’in në qeveri
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës dhe njëkohësisht nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka mbajtur një fjalim për të cilin tha se nuk do të donte ta mbante. Ajo e bindur tha se nuk do të voton ...
Gazeta Monitor | 25-Mar-2020 23:15
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës dhe njëkohësisht nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka mbajtur një fjalim për të cilin tha se nuk do të donte ta mbante. Ajo e bindur tha se nuk do të voton ...

Fjalimi i plotë i kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmanit, rreth mocionit të mosbesimit
Në prag se të votohej për rrëzimin e Qeverisë Kurti, fjalën e ka marrë kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani. Më poshtë është fjalimi i plotë i saj: Të dashur qytetarë të Republikës së Kosovës! Ky është fjalimi që nuk do ...
Koha.net | 25-Mar-2020 23:12
Në prag se të votohej për rrëzimin e Qeverisë Kurti, fjalën e ka marrë kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani. Më poshtë është fjalimi i plotë i saj: Të dashur qytetarë të Republikës së Kosovës! Ky është fjalimi që nuk do ...

Vjosa Osmani godet LDK-në: Ky mocion është kundër vullnetit të qytetarëve
Kryeparlamentarja e Kosovës dhe njëkohësisht nënkryetare e partisë, Vjosa Osmani ka folur në seancën ku pritet të votohet mocioni i mosbesimit ndaj qeverisë Kurti. Osmani është shprehur se rrëzimi i qeverisë në këtë ...
Aktuale.MK | 25-Mar-2020 22:41
Kryeparlamentarja e Kosovës dhe njëkohësisht nënkryetare e partisë, Vjosa Osmani ka folur në seancën ku pritet të votohet mocioni i mosbesimit ndaj qeverisë Kurti. Osmani është shprehur se rrëzimi i qeverisë në këtë ...

Osmani: S’e tradhtova LDK’në, nuk e votoj asnjë mocion që e kthen PAN’in në qeveri
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës dhe njëkohësisht nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka mbajtur një fjalim për të cilin tha se nuk do të donte ta mbante. Ajo e bindur tha se nuk do të voton ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 22:39
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës dhe njëkohësisht nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka mbajtur një fjalim për të cilin tha se nuk do të donte ta mbante. Ajo e bindur tha se nuk do të voton ...

Osmani: Nuk votoj mocion që e kthen PAN-in në Qeveri
“Natyrisht se unë kurrë s’kam kaluar nëpër parti tjetër sepse asnjëherë nuk i ndryshuar qëndrimet, asnjë të vetëm pavarësisht çmimit. Unë kam qëndruar fuqishëm në parimet që kam shpalosurat para qytetareve.. Nëse ...
Lajminet | 25-Mar-2020 22:38
“Natyrisht se unë kurrë s’kam kaluar nëpër parti tjetër sepse asnjëherë nuk i ndryshuar qëndrimet, asnjë të vetëm pavarësisht çmimit. Unë kam qëndruar fuqishëm në parimet që kam shpalosurat para qytetareve.. Nëse ...

Vjosa Osmani: Nuk e votoj një mocion të tillë në një kohë të rëndë për qytetarët!
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës Vjosa Osmani, ka thënë se ajo nuk e voton mocionin e mosbesimit pasi që sipas saj ai u bë në një kohë të rëndë për qytetarët dhe se kjo është e papranueshme. Ajo tutje tha se e ka të ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 22:33
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës Vjosa Osmani, ka thënë se ajo nuk e voton mocionin e mosbesimit pasi që sipas saj ai u bë në një kohë të rëndë për qytetarët dhe se kjo është e papranueshme. Ajo tutje tha se e ka të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved