ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 06:39

12 persona nga Malisheva në pritje të rezultateve për COVID-19

12 persona nga Malisheva në pritje të rezultateve për COVID-19
Në tërë komunën e Malishevës janë 25 persona të prekur nga virusi COVID-19, këtu duke përfshirë edhe katër rastet e reja që janë regjistruar të mërkurën. Malisheva mbetet akoma në karantinë dhe është në mesin e komunave ...
Lajminet | 26-Mar-2020 16:23
Në tërë komunën e Malishevës janë 25 persona të prekur nga virusi COVID-19, këtu duke përfshirë edhe katër rastet e reja që janë regjistruar të mërkurën. Malisheva mbetet akoma në karantinë dhe është në mesin e komunave ...

Zyrarti i PDK-së, vullnetar në 'luftën' kundër Coronavirusit
Kosovë deri më tani janë shënuar 71 raste me Coronavirus, njëri nga ta ka vdekur, por krahas këtyre 71 personave që tashmë janë konfirmuar si të prekur me Covid-19, ka të atillë të cilët janë duke ia dalur shumë mirë ...
Zeri | 26-Mar-2020 16:09
Kosovë deri më tani janë shënuar 71 raste me Coronavirus, njëri nga ta ka vdekur, por krahas këtyre 71 personave që tashmë janë konfirmuar si të prekur me Covid-19, ka të atillë të cilët janë duke ia dalur shumë mirë ...

Rrëfehet pacienti që është gati të shërohet nga koronavirusi
Vëlla e motër nga Dumnica e Podujevës, të infektuar me virusin korona rreth dy javë më parë, janë drejtë shërimit. Pacienti 61-vjeç, (emër i njohur për redaksinë), ka rrëfyer për IndeksOnline gjithë atë që e përjetoi ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 15:20
Vëlla e motër nga Dumnica e Podujevës, të infektuar me virusin korona rreth dy javë më parë, janë drejtë shërimit. Pacienti 61-vjeç, (emër i njohur për redaksinë), ka rrëfyer për IndeksOnline gjithë atë që e përjetoi ...

Djali dhe vajza e 82-vjeçarit që vdiq nga Covid 19, janë afër shërimit
Prishtinë, 26 mars 2020 – Djali dhe vajza e 82-vjeçarit nga Dumnica e Podujevës, i cili vdiq nga koronavirusi, janë afër shërimit nga ky virus. Sipas ushtruesit të detyrës së Kryetarit të Komunës së Podujevës, Nexhmi ...
Illyriapress | 26-Mar-2020 14:57
Prishtinë, 26 mars 2020 – Djali dhe vajza e 82-vjeçarit nga Dumnica e Podujevës, i cili vdiq nga koronavirusi, janë afër shërimit nga ky virus. Sipas ushtruesit të detyrës së Kryetarit të Komunës së Podujevës, Nexhmi ...

Kosovë, djali dhe vajza e 85 vjeçarit që vdiq nga Covid-19 po shkojnë drejt shërimit
Djali dhe vajza e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi në Kosovë po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar testet ...
Aktuale.MK | 26-Mar-2020 14:48
Djali dhe vajza e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi në Kosovë po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar testet ...

Aeroporti “Adem Jashari” njofton se nesër do të ketë fluturime nga Prishtina
Edhe pse edhe Kosova është e prekura nga Covid-19, aeroporti i Prishtinë ka njoftuar se nesër, më 27 mars 2020, janë planifikuar fluturimet si vijon: Në arritje me udhëtarë: Zurich-Prishtinë 1 fluturim (ora 09:00) Në ...
Arbresh | 26-Mar-2020 14:03
Edhe pse edhe Kosova është e prekura nga Covid-19, aeroporti i Prishtinë ka njoftuar se nesër, më 27 mars 2020, janë planifikuar fluturimet si vijon: Në arritje me udhëtarë: Zurich-Prishtinë 1 fluturim (ora 09:00) Në ...

Aeroporti “Adem Jashari” njofton se nesër do të ketë fluturime nga Prishtina
Edhe pse edhe Kosova është e prekura nga Covid-19, aeroporti i Prishtinë ka njoftuar se nesër, më 27 mars 2020, janë planifikuar fluturimet si vijon: Në arritje me udhëtarë: Zurich-Prishtinë 1 fluturim (ora 09:00) Në ...
Koha.net | 26-Mar-2020 13:57
Edhe pse edhe Kosova është e prekura nga Covid-19, aeroporti i Prishtinë ka njoftuar se nesër, më 27 mars 2020, janë planifikuar fluturimet si vijon: Në arritje me udhëtarë: Zurich-Prishtinë 1 fluturim (ora 09:00) Në ...

IKSHPK apel qytetarëve: Po bëjmë gjithçka në luftën ndaj COVID-19, na ndihmoni dhe ju ta frenojmë plotësisht
Pas 71 rasteve të konfirmuara me coronavirus, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, u ka bërë thirrje sërish qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të iu përmbahen rekomandimeve të dhëna. IKSHPK ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 21:55
Pas 71 rasteve të konfirmuara me coronavirus, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë, u ka bërë thirrje sërish qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi dhe të iu përmbahen rekomandimeve të dhëna. IKSHPK ...

55 kosovarët që do të shkojnë nga Zvicra në Kosovë, do të mbahen në karantinë
55 qytetarë të Kosovës të cilët gjenden në Zvicër, do të kthehen nesër në Kosovë. Kjo është konfirmuar për mediat kosovare nga ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. Të gjithë këta 55 ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 13:54
55 qytetarë të Kosovës të cilët gjenden në Zvicër, do të kthehen nesër në Kosovë. Kjo është konfirmuar për mediat kosovare nga ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. Të gjithë këta 55 ...

8 pacientë të rinj në Kosovë, tani regjistrohen 71 raste gjithësej
Autoritetet në Kosovë njoftuan të mërkurën se tetë persona të testuar për koronavirus, kanë dalë pozitivë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike tha se në total janë testuar 34 vetë. Në komunikatën e tij për media ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 20:07
Autoritetet në Kosovë njoftuan të mërkurën se tetë persona të testuar për koronavirus, kanë dalë pozitivë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike tha se në total janë testuar 34 vetë. Në komunikatën e tij për media ...

Nesër do të vij një aeroplan nga Zvicra e dy do të udhëtojnë nga Prishtina
Nesër në aeroportin ndërkombëtarë të Prishtinës do të vijë një aeroplan me udhëtarë. Aeroplani do të vijë nga Zurich-i ndërsa pritet të mbërrij në orën 09:00, shkruan . Në njoftimin e aeroportit thuhet se nga Prishtina ...
Arbresh | 26-Mar-2020 13:48
Nesër në aeroportin ndërkombëtarë të Prishtinës do të vijë një aeroplan me udhëtarë. Aeroplani do të vijë nga Zurich-i ndërsa pritet të mbërrij në orën 09:00, shkruan . Në njoftimin e aeroportit thuhet se nga Prishtina ...

Rrëfehet për IndeksOnline pacienti që është gati të shërohet nga koronavirusi
Vëlla e motër nga Dumnica e Podujevës, të infektuar me virusin korona rreth dy javë më parë, janë drejtë shërimit. Pacienti 61-vjeç, (emër i njohur për redaksinë), ka rrëfyer për IndeksOnline gjithë atë që e përjetoi ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 13:25
Vëlla e motër nga Dumnica e Podujevës, të infektuar me virusin korona rreth dy javë më parë, janë drejtë shërimit. Pacienti 61-vjeç, (emër i njohur për redaksinë), ka rrëfyer për IndeksOnline gjithë atë që e përjetoi ...

Djali dhe vajza e 85 vjeçarit që vdiq nga koronavirusi po shkojnë drejt shërimit
Fëmijët – djali dhe vajza – e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi në Kosovë po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 13:25
Fëmijët – djali dhe vajza – e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi në Kosovë po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar ...

55 kosovarët që do të shkojnë nga Zvicra në Kosovë, do të mbahen në karantinë
55 qytetarë të Kosovës të cilët gjenden në Zvicër, do të kthehen nesër në Kosovë. Kjo është konfirmuar për mediat kosovare nga ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. Të gjithë këta 55 ...
AlbInfo | 26-Mar-2020 13:25
55 qytetarë të Kosovës të cilët gjenden në Zvicër, do të kthehen nesër në Kosovë. Kjo është konfirmuar për mediat kosovare nga ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. Të gjithë këta 55 ...

Djali dhe vajza e 85 vjeçarit që vdiq nga koronavirusi po shkojnë drejt shërimit
Fëmijët – djali dhe vajza – e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar testet ...
Medial | 26-Mar-2020 13:25
Fëmijët – djali dhe vajza – e 85 vjeçarit nga Dumnica që është viktima e parë nga koronavirusi po shkojnë drejt shërimit nga ky virus. SH.H e ka konfirmuar për Klan Kosovën se atij dhe motrës iu kanë rezultuar testet ...

Të premten kthehen nga Zvicra 55 persona, vendosen në karantinë
Këtë e ka bërë të ditur , Alban Zogaj, shef i kabinetit të ministrit të Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. “Nesër do të ketë fluturim nga Zvicra. Do të kthehen 55 qytetarë të Kosovës, të cilët do të ...
Lajminet | 26-Mar-2020 13:23
Këtë e ka bërë të ditur , Alban Zogaj, shef i kabinetit të ministrit të Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku. “Nesër do të ketë fluturim nga Zvicra. Do të kthehen 55 qytetarë të Kosovës, të cilët do të ...

Këto janë fluturimet që janë planifikuar për nesër në Kosovë
ANP “Adem Jashari” për datën 27 mars ka planifikuar fluturime për Zurich dhe Dusseldorf. Ky është njoftimi i plotë i aeroportit: Të dashur udhëtarë, Ju njoftojmë se nesër, më 27 mars 2020, janë planifikuar fluturimet ...
Lajminet | 26-Mar-2020 13:17
ANP “Adem Jashari” për datën 27 mars ka planifikuar fluturime për Zurich dhe Dusseldorf. Ky është njoftimi i plotë i aeroportit: Të dashur udhëtarë, Ju njoftojmë se nesër, më 27 mars 2020, janë planifikuar fluturimet ...

Vjen njoftimi i fundit për fluturimet nga aeroporti “Adem Jashari”
Në bazë të vendimit të fundit të Qeverisë së Kosovës nuk do të ketë më hyrje të udhëtarëve përmes portit ajror “Adem Jashari”. Megjithatë, aeroplanët lejohen të aterojnë pa udhëtarë (ferry) dhe qytetarët mund të kthehen ...
Gazeta Express | 17-Mar-2020 07:56
Në bazë të vendimit të fundit të Qeverisë së Kosovës nuk do të ketë më hyrje të udhëtarëve përmes portit ajror “Adem Jashari”. Megjithatë, aeroplanët lejohen të aterojnë pa udhëtarë (ferry) dhe qytetarët mund të kthehen ...

Këto janë fluturimet që janë planifikuar për nesër në Kosovë
ANP “Adem Jashari” për datën 27 mars ka planifikuar fluturime për Zurich dhe Dusseldorf, shkruan albinfo.ch. Ky është njoftimi i plotë i aeroportit: Të dashur udhëtarë, Ju njoftojmë se nesër, më 27 mars 2020, janë ...
AlbInfo | 26-Mar-2020 12:35
ANP “Adem Jashari” për datën 27 mars ka planifikuar fluturime për Zurich dhe Dusseldorf, shkruan albinfo.ch. Ky është njoftimi i plotë i aeroportit: Të dashur udhëtarë, Ju njoftojmë se nesër, më 27 mars 2020, janë ...

Njoftim i rëndësishëm nga Aeroporti i Prishtinës
Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, ka njoftuar se nesër janë planifikuar dy fluturime. Sipas njoftimit të Aerportit, nesër në ora 09:00, pritet të kthehen në Kosovë 55 qytetarë nga Zvicra, ...
Zeri | 26-Mar-2020 12:25
Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, ka njoftuar se nesër janë planifikuar dy fluturime. Sipas njoftimit të Aerportit, nesër në ora 09:00, pritet të kthehen në Kosovë 55 qytetarë nga Zvicra, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved