ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 09:59

Shqiptaro- amerikanët e Metës dhe amerikanët e Shqipërisë së 2 marsit!

Shqiptaro- amerikanët e Metës dhe amerikanët e Shqipërisë së 2 marsit!
Nga Alfred Peza Presidenca po bëhet gjithnjë e më “hazer xhevap”, sa më shumë që i afrohemi tubimit të thirrur nga Ilir Meta në shesh, pasditen e 2 marsit në Tiranë. Kushdo që është pro apo kundër Kreut të Shtetit, e ...
GazetaTema | 28-Feb-2020 22:04
Nga Alfred Peza Presidenca po bëhet gjithnjë e më “hazer xhevap”, sa më shumë që i afrohemi tubimit të thirrur nga Ilir Meta në shesh, pasditen e 2 marsit në Tiranë. Kushdo që është pro apo kundër Kreut të Shtetit, e ...

Protesta e Metës më 2 mars, reagon ambasadorja Yuri Kim: Demonstratat e kaluara kanë përfshirë dhunën…
TIRANE- Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka reaguar për sa i përket protestës së thirrur nga Presidenti i vendit Ilir Meta më 2 mars.
Top Channel | 28-Feb-2020 18:45
TIRANE- Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka reaguar për sa i përket protestës së thirrur nga Presidenti i vendit Ilir Meta më 2 mars.

Astrit Patozi ironizon Metën: Ka shumë të drejtë kur premton se s’do ndodhë asgjë e keqe më 2 mars sepse ka parasysh amerikanët
Astrit Patozi ka komentuar sulmin e presidencës ndaj ambasadës amerikane e cila këshilloi shtetasit e saj që të evitonin perimetrin ku do të zhvillohet protesta e 2 marsit, pasi nisur nga tubimet e shkuara mund të ...
GazetaTema | 28-Feb-2020 17:54
Astrit Patozi ka komentuar sulmin e presidencës ndaj ambasadës amerikane e cila këshilloi shtetasit e saj që të evitonin perimetrin ku do të zhvillohet protesta e 2 marsit, pasi nisur nga tubimet e shkuara mund të ...

Blushi: Alerti i vetëm i 2 marsit është për puçistët që tallen me Kushtetutën
Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidencës ka reaguar menjëherë pasi ambasada Amerikane iu ka bërë thirrje shtetasve amerikanë që të kenë kujdes më datë 2 mars, në manifestimin që pritet të zhvillohet me thirrjen e kreut të ...
Telegraf | 28-Feb-2020 18:26
Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidencës ka reaguar menjëherë pasi ambasada Amerikane iu ka bërë thirrje shtetasve amerikanë që të kenë kujdes më datë 2 mars, në manifestimin që pritet të zhvillohet me thirrjen e kreut të ...

Patozi komenton deklaratën e SHBA dhe të Presidencës: Të dy palët kanë të drejtë
Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka komentuar paralajmërimin e Ambasadës Amerikane për qytetarët e saj që të rrinë larg protestës së organizuar nga Presidenti Ilir Meta. Patozi ka komentuar po ashtu edhe edhe ...
ABCNews | 28-Feb-2020 20:54
Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka komentuar paralajmërimin e Ambasadës Amerikane për qytetarët e saj që të rrinë larg protestës së organizuar nga Presidenti Ilir Meta. Patozi ka komentuar po ashtu edhe edhe ...

“Me flamuj kuq e zi dhe mimoza”/ Presidenca: 200 shqiptaro-amerikanë do na bashkohen në 2 mars
Zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi ka reaguar pas thirrjes së Ambasadës së SHBA-së drejtuar shtetasve të saj që të kenë kujdes më 2 mars. Përmes një postimi në “Facebook”, Blushi shprehet se nuk ka asnjë arsye për t’u ...
VizionPlus | 28-Feb-2020 16:35
Zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi ka reaguar pas thirrjes së Ambasadës së SHBA-së drejtuar shtetasve të saj që të kenë kujdes më 2 mars. Përmes një postimi në “Facebook”, Blushi shprehet se nuk ka asnjë arsye për t’u ...

“Rrini larg tubimit politik”, Meta reagon ndaj Ambasadës amerikane: Asnjë alert për 2 mars, qytetarëve do t’u dhurohet një degë mimoze
Pas njoftimit të Ambasadës amerikanë për qytetarët e saj që të kenë kujdes me 2 mars dhe të shmangin bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka reaguar nga Presidenca zëdhënësi i Metës, Tedi Blushi. “Asnjë alert për datën 2 ...
GazetaTema | 28-Feb-2020 16:26
Pas njoftimit të Ambasadës amerikanë për qytetarët e saj që të kenë kujdes me 2 mars dhe të shmangin bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka reaguar nga Presidenca zëdhënësi i Metës, Tedi Blushi. “Asnjë alert për datën 2 ...

Shqiptaro- Amerikanët e Metës dhe Amerikanët e Shqipërisë së 2 marsit!
Alfred Peza Presidenca po bëhet gjithnjë e më “hazer xhevap”, sa më shumë që i afrohemi tubimit të thirrur nga Ilir Meta në shesh, pasditen e 2 marsit në Tiranë. Kushdo që është pro apo kundër Kreut të Shtetit, e sheh ...
Lexo | 28-Feb-2020 22:16
Alfred Peza Presidenca po bëhet gjithnjë e më “hazer xhevap”, sa më shumë që i afrohemi tubimit të thirrur nga Ilir Meta në shesh, pasditen e 2 marsit në Tiranë. Kushdo që është pro apo kundër Kreut të Shtetit, e sheh ...

SHBA thirrje shtetasve amerikanë: Shmangni tubimin e 2 marsit
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka apeluar shtetasit e saj në Tiranë që të shmangin protestën e 2 marsit. Në një reagim mediatik, ambasada thotë se protestat e mëparshme janë shoqëruar me akte dhune. “Një ...
VizionPlus | 28-Feb-2020 16:26
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka apeluar shtetasit e saj në Tiranë që të shmangin protestën e 2 marsit. Në një reagim mediatik, ambasada thotë se protestat e mëparshme janë shoqëruar me akte dhune. “Një ...

‘Distancohuni nga tubimi i 2 marsit’, Patozi: Të dyja palët kanë të drejtë
Astrit Patozi i Bindjes Demokratike, duke komentuar protestën e dy marsit të thirrur nga Presidenti Meta, i referohet një komenti të fundit të ambasadës amerikane, e cila paralajmëroi qytetarët e saj të bëjnë kujdes ...
Politiko | 28-Feb-2020 19:12
Astrit Patozi i Bindjes Demokratike, duke komentuar protestën e dy marsit të thirrur nga Presidenti Meta, i referohet një komenti të fundit të ambasadës amerikane, e cila paralajmëroi qytetarët e saj të bëjnë kujdes ...

Patozi ironizon Metën: Ka të drejtë kur premton se s’do ndodhë asgjë e keqe më 2 mars
Astrit Patozi ka komentuar sulmin e Presidencës ndaj ambasadës amerikane, e cila këshilloi shtetasit e saj që të evitonin perimetrin ku do të zhvillohet protesta e 2 marsit, pasi nisur nga tubimet e shkuara mund të ...
Gazeta Dita | 28-Feb-2020 18:50
Astrit Patozi ka komentuar sulmin e Presidencës ndaj ambasadës amerikane, e cila këshilloi shtetasit e saj që të evitonin perimetrin ku do të zhvillohet protesta e 2 marsit, pasi nisur nga tubimet e shkuara mund të ...

Tubimi i 2 marsit, Ambasada e SHBA thirrje amerikanëve: Shmangni sheshin ku do zhvillohet protesta
Ambasada e Sthteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri i ka bërë apel qytetarëvet të saj të bëjnë kujdes ditën e hënë, për shkak të tubimit të 2 marsit. Në njoftimin e saj, Ambasada thotë se në demonstratat e kaluara ...
Aktuale.MK | 28-Feb-2020 18:50
Ambasada e Sthteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri i ka bërë apel qytetarëvet të saj të bëjnë kujdes ditën e hënë, për shkak të tubimit të 2 marsit. Në njoftimin e saj, Ambasada thotë se në demonstratat e kaluara ...

Thirrja e Ambasadës Amerikane për 2 marsin, reagon Presidenca: Asnjë alert, mbi 200 shqiptaro-amerikanë do na bashkohen në manifestim
Zëdhënësi i Presidencës Tedi Blushi ka reaguar, menjëherë pasi ambasada Amerikane iu ka bërë thirrje shtetasve amerikanë që të kenë kujdes më datë 2 mars, në manifestimin që pritet të zhvillohet me thirrjen e kreut të ...
BalkanWeb | 28-Feb-2020 16:09
Zëdhënësi i Presidencës Tedi Blushi ka reaguar, menjëherë pasi ambasada Amerikane iu ka bërë thirrje shtetasve amerikanë që të kenë kujdes më datë 2 mars, në manifestimin që pritet të zhvillohet me thirrjen e kreut të ...

Ambasada Amerikane njoftim për shtetasit e saj:Protestat më parë kanë qenë të dhunshme, në 2 mars evitoni lëvizjet
Ambasada Amerikane, përmes një njoftimi në faqen e saj zyrtare, ka lajmëruar të gjithë shtetasit amerikanë, për tubimin e 2 marsit, të thirrur nga presidenti Meta. Në njoftim thuhet se ende nuk është përcaktuar se sa do ...
Dritare | 28-Feb-2020 17:42
Ambasada Amerikane, përmes një njoftimi në faqen e saj zyrtare, ka lajmëruar të gjithë shtetasit amerikanë, për tubimin e 2 marsit, të thirrur nga presidenti Meta. Në njoftim thuhet se ende nuk është përcaktuar se sa do ...

Presidenca i përgjigjet Ambasadës: Tubimi me mimoza e flamuj. Do ta mbrojmë vetë kryeministrinë!
Zëdhënësi i presidentit Meta, përmes një reagimi në facebook-un e tij, ka reaguar në lidhje me njoftimin e Ambasadës Amerikane, ku njoftonte shtetasit e saj të shmangnin lëvizjen me 2 mars për shkak të tubimit. Në ...
Dritare | 28-Feb-2020 17:42
Zëdhënësi i presidentit Meta, përmes një reagimi në facebook-un e tij, ka reaguar në lidhje me njoftimin e Ambasadës Amerikane, ku njoftonte shtetasit e saj të shmangnin lëvizjen me 2 mars për shkak të tubimit. Në ...

Ambasada Amerikane njoftim për qytetarët e saj: Bëni kujdes
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës apelon shtetasit e saj në Tiranë lidhur me manifestimin e 2 marsit, thirrur nga Presidenti i Republikës. “Një tubim politik pritet të zhvillohet në 2 Mars 2020 duke filluar ...
Telegraf | 28-Feb-2020 16:11
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës apelon shtetasit e saj në Tiranë lidhur me manifestimin e 2 marsit, thirrur nga Presidenti i Republikës. “Një tubim politik pritet të zhvillohet në 2 Mars 2020 duke filluar ...

Presidenca: 2 orë tubim në 2 mars, marrin pjesë 200 shqiptaro-amerikanë
Statusi i Tedi Blushit, zëdhënës i presidentit Ilir Meta Asnjë alert për datën 2 mars, për qytetarët shqiptarë dhe të huaj që jetojnë dhe do të mbërrijnë në Tiranë! Përkundrazi, jemi shumë të lumtur që këtij Manifestimi ...
Illyriapress | 28-Feb-2020 17:35
Statusi i Tedi Blushit, zëdhënës i presidentit Ilir Meta Asnjë alert për datën 2 mars, për qytetarët shqiptarë dhe të huaj që jetojnë dhe do të mbërrijnë në Tiranë! Përkundrazi, jemi shumë të lumtur që këtij Manifestimi ...

Ambasada amerikane bën thirrje për kujdes gjatë tubimit të 2 marsit
Njoftimi i Ambasadës së Shteteve të Amerikës: Një tubim politik pritet të zhvillohet në 2 mars 2020 duke filluar në orën 05:00 pasdite. Kohëzgjatja e tubimit të pritshëm është e panjohur. Demonstrat e kaluara kanë pasur ...
Illyriapress | 28-Feb-2020 17:27
Njoftimi i Ambasadës së Shteteve të Amerikës: Një tubim politik pritet të zhvillohet në 2 mars 2020 duke filluar në orën 05:00 pasdite. Kohëzgjatja e tubimit të pritshëm është e panjohur. Demonstrat e kaluara kanë pasur ...

2 marsi presidencial, amerikanët “bëjnë njësh” Metën me opozitën PD-LSI
Përfaqësia e Uashingtonit në Tiranë e “ka bërë njësh” presidentin Meta me opozitën PD-LSI, në paralajmërimin e dhënë mbi tubimin që ka thirrur kreu i shtetit për më 2 mars. Kjo pasi ambasada amerikane ka paralajmëruar ...
Tesheshi | 28-Feb-2020 17:21
Përfaqësia e Uashingtonit në Tiranë e “ka bërë njësh” presidentin Meta me opozitën PD-LSI, në paralajmërimin e dhënë mbi tubimin që ka thirrur kreu i shtetit për më 2 mars. Kjo pasi ambasada amerikane ka paralajmëruar ...

Ambasada bën thirrje për kujdes, Blushi: Asnjë alert për 2 Marsin
Ambasada e SHBA-së bëri njoftimin e saj të zakonshëm, para tubimit të 2 marsit të thirrur nga presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.Në njoftimin e saj, ambasada kërkonte kujdes nga qytetarët amerikanë.Pas njoftimit të ...
Telegraf | 28-Feb-2020 16:11
Ambasada e SHBA-së bëri njoftimin e saj të zakonshëm, para tubimit të 2 marsit të thirrur nga presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.Në njoftimin e saj, ambasada kërkonte kujdes nga qytetarët amerikanë.Pas njoftimit të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved