ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 23:44

In memoriam për Kobe dhe Gianna Bryant, e motra bën tatuazh

In memoriam për Kobe dhe Gianna Bryant, e motra bën tatuazh
Legjenda e basketbollit, vajza e tij 13-vjeçare Gianna, dhe shtate persona te tjere vdiqen ne nje aksident tragjik me helikopter te dielen, ne 26 Janar, ne Calabasas Hills ne Kaliforni. Lajmet per aksidentin u percollen ...
ikub.al | 28-Feb-2020 11:06
Legjenda e basketbollit, vajza e tij 13-vjeçare Gianna, dhe shtate persona te tjere vdiqen ne nje aksident tragjik me helikopter te dielen, ne 26 Janar, ne Calabasas Hills ne Kaliforni. Lajmet per aksidentin u percollen ...

Motra e Kobe Bryant,Sharia Washington zbulon tatuazhin e veçantë që ka realizuar në dedikim të vëllait dhe mbesës së ndjerë
Motra e Kobe Bryant, Sharia Washington ka zbuluar tatuazhin e saj të ri, që është një dedikim për yllin e ndjerë të basketbollit dhe vajzën e tij Gianna. Babai dhe vajza vdiqën në mënyrë tragjike në moshën 41 dhe 13 ...
Telegrafi | 28-Feb-2020 20:29
Motra e Kobe Bryant, Sharia Washington ka zbuluar tatuazhin e saj të ri, që është një dedikim për yllin e ndjerë të basketbollit dhe vajzën e tij Gianna. Babai dhe vajza vdiqën në mënyrë tragjike në moshën 41 dhe 13 ...

Genta Ismajli pozon pranë skulpturës së Albert Ajnshtajnit: Njerëzit e dobët hakmerren, ata inteligjentë injorojnë
Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Ajo ndan thuajse çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme dhe aktivitetet ...
Telegrafi | 28-Feb-2020 19:45
Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Ajo ndan thuajse çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme dhe aktivitetet ...

Nora Istrefi vjen me poza provokuese, i lë pak vend imagjinatës me dekoltenë e hapur
Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, kohëve të fundit është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo ka realizuar një set fotografik së fundmi, i cili është frymëzuar nga stili i viteve 80’. View this post on ...
Telegrafi | 28-Feb-2020 18:37
Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, kohëve të fundit është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo ka realizuar një set fotografik së fundmi, i cili është frymëzuar nga stili i viteve 80’. View this post on ...

Rina Balaj relaksohet me të dashurin në vaskë
Rina Balaj dhe Sin Boy u shfaqën gjysmë të zhveshur në vaskë. Rina Balaj dhe Sin Boy po e shijojnë në maksimum lidhjen e dashurisë, andaj nuk hezitojnë të publikojnë imazhe pranë njëri-tjetrit. Së fundi, çifti kanë ...
Gazeta Express | 29-Feb-2020 07:11
Rina Balaj dhe Sin Boy u shfaqën gjysmë të zhveshur në vaskë. Rina Balaj dhe Sin Boy po e shijojnë në maksimum lidhjen e dashurisë, andaj nuk hezitojnë të publikojnë imazhe pranë njëri-tjetrit. Së fundi, çifti kanë ...

Ish e dashura e Robert Berishës vjen me një pozë provokuese
Jess Kadiu ka postuar sot një foto të nxehtë në rrjetet sociale derisa ka treguar se nuk di të ndalet se shkuari në pushime. Modelja shqiptare u bë lajm nëpër media pasi që publikisht deklaroi që ishte në lidhje ...
Arbresh | 29-Feb-2020 01:52
Jess Kadiu ka postuar sot një foto të nxehtë në rrjetet sociale derisa ka treguar se nuk di të ndalet se shkuari në pushime. Modelja shqiptare u bë lajm nëpër media pasi që publikisht deklaroi që ishte në lidhje ...

Zbulohet ulësja tipike për shqiptarët
Pavarësisht nëse qëndroni në shtëpi apo punoni në zyre, me gjasë shumica nga ju shpenzoni gjysmën e ditës ulur. Kësisoj, pozicioni ulur krijon mpirje, gjë që na bën të kërkojmë të zëmë pozita të tjera,......
Zeri | 28-Feb-2020 23:15
Pavarësisht nëse qëndroni në shtëpi apo punoni në zyre, me gjasë shumica nga ju shpenzoni gjysmën e ditës ulur. Kësisoj, pozicioni ulur krijon mpirje, gjë që na bën të kërkojmë të zëmë pozita të tjera,......

Jonida Vokshi tregon barkun e rrumbullakosur dhe duket më e bukur se kurrë
Pas shumë spekulimeve në rrjet, Jonida Vokshi pranoi gjatë spektaklit të ‘Top Talent’ se ishte në pritje të ëmbël. “Kur të jemi barazim, unë do të përdor votën e pestë sepse jemi pesë veta në juri”, pohoi ajo, duke ...
TetovaSot | 28-Feb-2020 23:09
Pas shumë spekulimeve në rrjet, Jonida Vokshi pranoi gjatë spektaklit të ‘Top Talent’ se ishte në pritje të ëmbël. “Kur të jemi barazim, unë do të përdor votën e pestë sepse jemi pesë veta në juri”, pohoi ajo, duke ...

Në orët e vona, Rina Balaj relaksohet me të dashurin në vaskë
Rina Balaj dhe Sin Boy po e shijojnë në maksimum lidhjen e dashurisë, andaj nuk hezitojnë të publikojnë imazhe pranë njëri-tjetrit, shkruan . Së fundi, çifti kanë ndarë me ndjekësit pamje teksa po relaksoheshin bashkë ...
Lajminet | 28-Feb-2020 23:04
Rina Balaj dhe Sin Boy po e shijojnë në maksimum lidhjen e dashurisë, andaj nuk hezitojnë të publikojnë imazhe pranë njëri-tjetrit, shkruan . Së fundi, çifti kanë ndarë me ndjekësit pamje teksa po relaksoheshin bashkë ...

Ish e dashura e Robert Berishës vjen me një pozë provokuese
Jess Kadiu ka postuar sot një foto të nxehtë në rrjetet sociale derisa ka treguar se nuk di të ndalet se shkuari në pushime Modelja shqiptare u bë lajm nëpër media pasi që publikisht deklaroi që ishte në lidhje dashurie ...
Zeri | 28-Feb-2020 23:03
Jess Kadiu ka postuar sot një foto të nxehtë në rrjetet sociale derisa ka treguar se nuk di të ndalet se shkuari në pushime Modelja shqiptare u bë lajm nëpër media pasi që publikisht deklaroi që ishte në lidhje dashurie ...

Jess Kadiut po i shpërthen gjoksi (FOTO)
Jess Kadiu ka postuar sot një foto të nxehtë në rrjetet sociale derisa ka treguar se nuk di të ndalet se shkuari në pushime Modelja shqiptare u bë lajm nëpër media pasi që publikisht deklaroi që ishte në lidhje dashurie ...
TetovaSot | 28-Feb-2020 23:03
Jess Kadiu ka postuar sot një foto të nxehtë në rrjetet sociale derisa ka treguar se nuk di të ndalet se shkuari në pushime Modelja shqiptare u bë lajm nëpër media pasi që publikisht deklaroi që ishte në lidhje dashurie ...

Tayna vë në pah linjat në kostumin e kuq, thotë se u inspirua nga ylli botëror
Tayna zgjodhi një veshje provokuese për koncertin e radhës. Një prej emrave më aktiv të skenës muzikore me projekte të reja është edhe Tayna, shkruan lajmi.net. Natyrisht që ajo i kushton shumë kujdes edhe paraqitjeve ...
Ina-Online | 28-Feb-2020 22:47
Tayna zgjodhi një veshje provokuese për koncertin e radhës. Një prej emrave më aktiv të skenës muzikore me projekte të reja është edhe Tayna, shkruan lajmi.net. Natyrisht që ajo i kushton shumë kujdes edhe paraqitjeve ...

Ish të dashurës së Robertit, po i shpërthen gjoksi
Jess Kadiu ka postuar sot një foto të nxehtë në rrjetet sociale derisa ka treguar se nuk di të ndalet se shkuari në pushime Modelja shqiptare u bë lajm nëpër media pasi që publikisht deklaroi që ishte në lidhje dashurie ...
Gazeta Observer | 28-Feb-2020 22:41
Jess Kadiu ka postuar sot një foto të nxehtë në rrjetet sociale derisa ka treguar se nuk di të ndalet se shkuari në pushime Modelja shqiptare u bë lajm nëpër media pasi që publikisht deklaroi që ishte në lidhje dashurie ...

Ish të dashurës së Robertit, po i shpërthen gjoksi
Jess Kadiu ka postuar sot një foto të nxehtë në rrjetet sociale derisa ka treguar se nuk di të ndalet se shkuari në pushime Modelja shqiptare u bë lajm nëpër media pasi që publikisht deklaroi që ishte në lidhje dashurie ...
InFokusi | 28-Feb-2020 22:37
Jess Kadiu ka postuar sot një foto të nxehtë në rrjetet sociale derisa ka treguar se nuk di të ndalet se shkuari në pushime Modelja shqiptare u bë lajm nëpër media pasi që publikisht deklaroi që ishte në lidhje dashurie ...

Ja këngët që po vrasin gratë!
Një tjetër grua u vra nga burri, kjo është tema më e diskutuar ditët e fundit, referuar ngjarjeve të kobshme që kanë ndodhur në vend. Gazetarja Rudina Xhunga , ka nisur një fushatë ku fton secilin të kontribuojë që ...
Dritare | 28-Feb-2020 22:30
Një tjetër grua u vra nga burri, kjo është tema më e diskutuar ditët e fundit, referuar ngjarjeve të kobshme që kanë ndodhur në vend. Gazetarja Rudina Xhunga , ka nisur një fushatë ku fton secilin të kontribuojë që ...

Adelina Ismajli paralajmëron projektin e radhës
Tayna zgjodhi një veshje provokuese për koncertin e radhës. Një prej emrave më aktiv të skenës muzikore me projekte të reja është edhe Tayna. Natyrisht që ajo i kushton shumë kujdes edhe paraqitjeve para publikut, për ...
GazetaBlic | 28-Feb-2020 22:22
Tayna zgjodhi një veshje provokuese për koncertin e radhës. Një prej emrave më aktiv të skenës muzikore me projekte të reja është edhe Tayna. Natyrisht që ajo i kushton shumë kujdes edhe paraqitjeve para publikut, për ...

Zbulohet ulësja tipike për shqiptarët
Pavarësisht nëse qëndroni në shtëpi apo punoni në zyre, me gjasë shumica nga ju shpenzoni gjysmën e ditës ulur. Kësisoj, pozicioni ulur krijon mpirje, gjë që na bën të kërkojmë të zëmë pozita të tjera. Por, lajmi i mirë ...
Gazeta Observer | 28-Feb-2020 22:10
Pavarësisht nëse qëndroni në shtëpi apo punoni në zyre, me gjasë shumica nga ju shpenzoni gjysmën e ditës ulur. Kësisoj, pozicioni ulur krijon mpirje, gjë që na bën të kërkojmë të zëmë pozita të tjera. Por, lajmi i mirë ...

Majk rikthehet me “Sytë mu kanë qorru”, zbulon kohën e publikimit
Majk pas një pauze të shkurtë që nuk solli këngë të re, është gati për tu rikthyer. Artisti i talentuar ka bërë të ditur që ka finalizuar projektin e ri që mban titullin “Sytë mu kanë qorru”, shkruan Indeksonline. Por, ...
Indeks Online | 28-Feb-2020 21:36
Majk pas një pauze të shkurtë që nuk solli këngë të re, është gati për tu rikthyer. Artisti i talentuar ka bërë të ditur që ka finalizuar projektin e ri që mban titullin “Sytë mu kanë qorru”, shkruan Indeksonline. Por, ...

Vogëlushja në foto sot është artiste e njohur shqiptare
Flaka Krelani është kthyer prapa në kohë, duke hapur albumet e fotografive të fëmijërisë, shkruan . Ajo ndau me ndjekësit një imazh të këndshëm gjatë kohës kur ishte katërvjeçare dhe dukej një vajzë shumë e ëmbël. Flaka ...
Lajminet | 28-Feb-2020 21:36
Flaka Krelani është kthyer prapa në kohë, duke hapur albumet e fotografive të fëmijërisë, shkruan . Ajo ndau me ndjekësit një imazh të këndshëm gjatë kohës kur ishte katërvjeçare dhe dukej një vajzë shumë e ëmbël. Flaka ...

Dua Lipa shfaq fizikun e përsosur në këtë paraqitje në Australi
Dua Lipa është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak fotografitë atraktive, shkruan . Këngëtarja së fundi ka udhëtuar për në Australi, ku do të performojë, ndërsa po shijon çdo moment gjatë ...
Lajminet | 28-Feb-2020 21:23
Dua Lipa është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak fotografitë atraktive, shkruan . Këngëtarja së fundi ka udhëtuar për në Australi, ku do të performojë, ndërsa po shijon çdo moment gjatë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved