ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 15:32

Parashikimi i motit për sot, 22 shkurt 2020

Parashikimi i motit për sot, 22 shkurt 2020
Edhe gjate dites se sotme, moti mbi vendin tone do te jete i qendrueshem, duke bere qe kthjellimet te jene dominuese ne pjesen me te madhe te vendit. Ne mbremje pritet te kete vranesira te lehta ne rajonet ...
ikub.al | 29-Feb-2020 09:37
Edhe gjate dites se sotme, moti mbi vendin tone do te jete i qendrueshem, duke bere qe kthjellimet te jene dominuese ne pjesen me te madhe te vendit. Ne mbremje pritet te kete vranesira te lehta ne rajonet ...

Parashikimi motit për sot, 29 Shkurt 2020
Gjate dites se sotme mbi vendin tone do te mbizoteroje mot i qendrueshem duke bere qe kthjellimet dhe vranesirat e lehta te jene dominuese gjate oreve te para te dites. Ne oret e pasdites pritet qe vranesirat te behen ...
ikub.al | 29-Feb-2020 09:37
Gjate dites se sotme mbi vendin tone do te mbizoteroje mot i qendrueshem duke bere qe kthjellimet dhe vranesirat e lehta te jene dominuese gjate oreve te para te dites. Ne oret e pasdites pritet qe vranesirat te behen ...

Moti në Shqipëri e Rajon/ E shtunë 29 shkurt 2020
Sipas MeteoAlb: Edhe nesër mbetemi në ndikimin e presionit të ul;ët atmosferik, KU moti i vranët dhe intervale të shkurtra kthjellimesh DOMINOJNE në vend gjatë paradites. Më të dendura vranesirat PARAQITEN në zonat ...
VizionPlus | 29-Feb-2020 08:00
Sipas MeteoAlb: Edhe nesër mbetemi në ndikimin e presionit të ul;ët atmosferik, KU moti i vranët dhe intervale të shkurtra kthjellimesh DOMINOJNE në vend gjatë paradites. Më të dendura vranesirat PARAQITEN në zonat ...

Fundjava nis me mot të qëndrueshëm
Fundjave nis me mot të qëndrueshëm, duke bërë që kthjellimet dhe vranësirat kalimtare të jenë mbizotëruese gjatë paradites. Sipas Meteoalb në orët e pasdites dhe mbrëmjes parashikohet që vranësirat të bëhen më të ...
Lapsi | 29-Feb-2020 10:03
Fundjave nis me mot të qëndrueshëm, duke bërë që kthjellimet dhe vranësirat kalimtare të jenë mbizotëruese gjatë paradites. Sipas Meteoalb në orët e pasdites dhe mbrëmjes parashikohet që vranësirat të bëhen më të ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Sot moti pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare lokale. Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë nga -3 deri katër gradë celsius ndërsa temperatura ditore do të jetë prej dy deri 14 gradë celsius. Në Shkup ...
Telegrafi | 29-Feb-2020 09:10
Sot moti pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare lokale. Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë nga -3 deri katër gradë celsius ndërsa temperatura ditore do të jetë prej dy deri 14 gradë celsius. Në Shkup ...

Parashikimi i motit për sot!
Për sot është paraparë një mot ndryshe nga dita e djeshme, vendi gjatë tërë ditën do të jetë i mbuluar me vranësira. Temperaturat do të lëvizin që nga ato me të ulta 4 deri në ato me të lartat që priten të shkojnë gjatë ...
GazetaBlic | 18-Feb-2016 08:31
Për sot është paraparë një mot ndryshe nga dita e djeshme, vendi gjatë tërë ditën do të jetë i mbuluar me vranësira. Temperaturat do të lëvizin që nga ato me të ulta 4 deri në ato me të lartat që priten të shkojnë gjatë ...

Moti për katër ditët e ardhshme, vikendi kryesisht me diell
Pas reshjeve të borës, ditët e fundjavës do të jenë me intervale të gjata me diell dhe temperaturat do të shënojnë rritje. Sipas Prishtina Weather, ditëve të para të pranverës do të na shoqëroj mot i butë dhe ...
Telegrafi | 29-Feb-2020 08:15
Pas reshjeve të borës, ditët e fundjavës do të jenë me intervale të gjata me diell dhe temperaturat do të shënojnë rritje. Sipas Prishtina Weather, ditëve të para të pranverës do të na shoqëroj mot i butë dhe ...

Mot me diell me vranësira të vogla, temperatura deri në 14 gradë Celsius
Shkup, 29 mars 2020 (MEDIAL) – Moti do të jetë me diell me vranësira lokale të vogla deri mesatare. Paradite përgjatë Vardarit do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, informoi Drejtoria ...
Medial | 29-Feb-2020 14:24
Shkup, 29 mars 2020 (MEDIAL) – Moti do të jetë me diell me vranësira lokale të vogla deri mesatare. Paradite përgjatë Vardarit do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, informoi Drejtoria ...

Moti në Shqipëri e Rajon/ E shtunë 29 shkurt 2020
Sipas MeteoAlb: Edhe nesër mbetemi në ndikimin e presionit të ul;ët atmosferik, KU moti i vranët dhe intervale të shkurtra kthjellimesh DOMINOJNE në vend gjatë paradites. Më të dendura vranesirat PARAQITEN në zonat ...
Medial | 29-Feb-2020 14:24
Sipas MeteoAlb: Edhe nesër mbetemi në ndikimin e presionit të ul;ët atmosferik, KU moti i vranët dhe intervale të shkurtra kthjellimesh DOMINOJNE në vend gjatë paradites. Më të dendura vranesirat PARAQITEN në zonat ...

Parashikimi i motit, 29 shkurt 2020
TIRANE, 29 shkurt/MEDIAL/- Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare më të përqëndruara përgjatë relieveve malore në lindje të territorit. ...
Medial | 29-Feb-2020 14:24
TIRANE, 29 shkurt/MEDIAL/- Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare më të përqëndruara përgjatë relieveve malore në lindje të territorit. ...

Rikthehet moti i nxehtë, në fundjavë intervale më të gjata me diell
Pas reshjeve të borës që ranë gjatë ditës së premte, sot mbi rajon do të shtrihen fusha të presionit të lartë që do të favorizojnë mot kryesisht me diell, e rryma të ngrohta ajrore nga Mesdheu sjellin mot më të butë dhe ...
InFokusi | 29-Feb-2020 11:37
Pas reshjeve të borës që ranë gjatë ditës së premte, sot mbi rajon do të shtrihen fusha të presionit të lartë që do të favorizojnë mot kryesisht me diell, e rryma të ngrohta ajrore nga Mesdheu sjellin mot më të butë dhe ...

Rikthehet moti i nxehtë, në fundjavë intervale më të gjata me diell
Pas reshjeve të borës që ranë gjatë ditës së premte, sot mbi rajon do të shtrihen fusha të presionit të lartë që do të favorizojnë mot kryesisht me diell, e rryma të ngrohta ajrore nga Mesdheu sjellin mot më të butë dhe ...
Indeks Online | 29-Feb-2020 11:09
Pas reshjeve të borës që ranë gjatë ditës së premte, sot mbi rajon do të shtrihen fusha të presionit të lartë që do të favorizojnë mot kryesisht me diell, e rryma të ngrohta ajrore nga Mesdheu sjellin mot më të butë dhe ...

Moti me diell dhe vranësira lokale. Erë përgjatë lumit Vardar
Sot në vendin tonë do të mbaj mot kryesisht me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Në mëngjes përgjatë Lumit Vardar do të fryjë erë veriperëndimore. Temperatura maksimale do të jetë në intervalin nga 7 deri në 14 ...
Gazeta Express | 29-Feb-2020 10:30
Sot në vendin tonë do të mbaj mot kryesisht me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Në mëngjes përgjatë Lumit Vardar do të fryjë erë veriperëndimore. Temperatura maksimale do të jetë në intervalin nga 7 deri në 14 ...

Mot me diell me vranësira të vogla, temperatura deri në 14 gradë Celsius
Shkup, 29 mars – Moti do të jetë me diell me vranësira lokale të vogla deri mesatare. Paradite përgjatë Vardarit do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, informoi Drejtoria për Punë ...
Koha.mk | 29-Feb-2020 10:22
Shkup, 29 mars – Moti do të jetë me diell me vranësira lokale të vogla deri mesatare. Paradite përgjatë Vardarit do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor, informoi Drejtoria për Punë ...

Mot me diell dhe vranësira mesatare
Sot në vendin tonë do të mbaj mot kryesisht me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Në mëngjes përgjatë Lumit Vardar do të fryjë erë veriperëndimore. Temperatura maksimale do të jetë në intervalin nga 7 deri në 14 ...
Shprehja | 29-Feb-2020 09:43
Sot në vendin tonë do të mbaj mot kryesisht me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Në mëngjes përgjatë Lumit Vardar do të fryjë erë veriperëndimore. Temperatura maksimale do të jetë në intervalin nga 7 deri në 14 ...

Dëborë në Bulqizë/ Ndërprerje e energjisë elektrike në disa fshatra
Edhe sot, në rrethin e Bulqizës kanë vijuar reshje dëbore kryesisht në zonat malore.
Top Channel | 28-Feb-2020 10:17
Edhe sot, në rrethin e Bulqizës kanë vijuar reshje dëbore kryesisht në zonat malore.

Kthjellime dhe vranësira, si pritet të jenë temperaturat sot
Sipas MeteoAlb: Mot i vranët dhe intervale të shkurtra kthjellimesh dominojne në vend gjatë paradites. Më të dendura vranesirat paraqiten në zonat verilindore dhe juglindore por pa reshje. Mesdita dhe pasditja vijojne ...
ABCNews | 29-Feb-2020 07:32
Sipas MeteoAlb: Mot i vranët dhe intervale të shkurtra kthjellimesh dominojne në vend gjatë paradites. Më të dendura vranesirat paraqiten në zonat verilindore dhe juglindore por pa reshje. Mesdita dhe pasditja vijojne ...

Bora zbardh veriun! Pamje nga Vermoshi dhe Puka, probleme me energjinë
Reshjet e dëborës kane vijuar edhe gjatë mbrëmjes së shkuar në zonat e thella të qarkut të Shkodrës.
Top Channel | 28-Feb-2020 10:17
Reshjet e dëborës kane vijuar edhe gjatë mbrëmjes së shkuar në zonat e thella të qarkut të Shkodrës.

Ja si do të jetë moti sot..
Publikuar 9 Pri, 2017 Shpërndaj Moti sot në Maqedoni do të jetë i ngrohtë dhe me diell, në disa vende dë të ketë vranësira mesatare dhe kushte për reshje të shiut lokal, kryesisht në pjesët malore. Temperaturat e ...
TetovaSot | 09-Apr-2017 09:33
Publikuar 9 Pri, 2017 Shpërndaj Moti sot në Maqedoni do të jetë i ngrohtë dhe me diell, në disa vende dë të ketë vranësira mesatare dhe kushte për reshje të shiut lokal, kryesisht në pjesët malore. Temperaturat e ...

Korçë/ Temperatura të ulëta, por rrugët të kalueshme pa zinxhirë
Reshje shumë të pakta bore ka pasur gjatë natës në zonat malore në lartësitë mbi 1200 m, në Dardhë, Voskopojë Qafa e Qarrit.
Top Channel | 28-Feb-2020 10:17
Reshje shumë të pakta bore ka pasur gjatë natës në zonat malore në lartësitë mbi 1200 m, në Dardhë, Voskopojë Qafa e Qarrit.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved