ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/04/2020 09:59

Pas Gregut edhe kryeministri Rama “thumbon” Olsin dhe Braçen për humbjen e Partizanit: Halle halle kjo dynja…

Pas Gregut edhe kryeministri Rama “thumbon” Olsin dhe Braçen për humbjen e Partizanit: Halle halle kjo dynja…
Pas fotove të Greg Ramës ku me një shall të Tiranës ku ironizonte Partizanin për humbjen në derbin kryeqytetas, ka reaguar edhe kryeministri i vendit Edi Rama.
Top Channel | 28-Feb-2020 22:41
Pas fotove të Greg Ramës ku me një shall të Tiranës ku ironizonte Partizanin për humbjen në derbin kryeqytetas, ka reaguar edhe kryeministri i vendit Edi Rama.

Gregu postoi foton si tifoz i Tiranës, Edi Rama ironizon me vëllain dhe Erion Braçen: Halle halle kjo dynja, halli hallit nuk i ngjan
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasi i biri, Greg Rama postoi foto nga Air Albania Stadium si tifoz i Tiranës. Ai ironizon me vëllain e tij Olsi Ramën dhe Erjon Braçen pasi ekipi i tyre Partizani u shpartallua sot nga ...
BalkanWeb | 28-Feb-2020 22:19
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasi i biri, Greg Rama postoi foto nga Air Albania Stadium si tifoz i Tiranës. Ai ironizon me vëllain e tij Olsi Ramën dhe Erjon Braçen pasi ekipi i tyre Partizani u shpartallua sot nga ...

Edi Rama poston foton e djalit të tij: O zot, ky me Tironën, xhaja i vet dhe Erjoni im me Partizonin. Halle halle kjo dynja, halli hallit nuk i ngja
Kryeministri Edi Rama ka postuar foton e djalit të tij Greg Rama, i cili ishte sot i pranishëm në derbin e kryeqytetit Tirana-Partizani, duke bërë tifo për bardheblutë. Kryeministri Rama shkruan se: “O zot, ky me ...
GazetaTema | 28-Feb-2020 21:59
Kryeministri Edi Rama ka postuar foton e djalit të tij Greg Rama, i cili ishte sot i pranishëm në derbin e kryeqytetit Tirana-Partizani, duke bërë tifo për bardheblutë. Kryeministri Rama shkruan se: “O zot, ky me ...

Festë bardheblu, Tirana nxjerr Partizanin nga gara për titull
Tirana fitoi me gola e spektakel derbin e kryeqytetit duke u rikonfirmuar nje pretendente e madhe për titullin kampion. Nje sukses 5 me 1 në stadiumin e ri kombëtar që çoi në ekstaze mijëra tifozë bardheblu. Pavarësisht ...
VizionPlus | 28-Feb-2020 22:23
Tirana fitoi me gola e spektakel derbin e kryeqytetit duke u rikonfirmuar nje pretendente e madhe për titullin kampion. Nje sukses 5 me 1 në stadiumin e ri kombëtar që çoi në ekstaze mijëra tifozë bardheblu. Pavarësisht ...

Video/ “Manita” bardheblu, Tirana “likuidon” Partizanin dhe sheh nga titulli!
Tirana mposht Partizanin për herë të dytë në këtë sezon në një derbi të çuditshëm që rrallëherë mund ta kemi parë në këto sezonet e fundit! Një fitore me përmbysje në një moment kur ishte e asfiksuar nga loja e ...
BalkanWeb | 28-Feb-2020 21:09
Tirana mposht Partizanin për herë të dytë në këtë sezon në një derbi të çuditshëm që rrallëherë mund ta kemi parë në këto sezonet e fundit! Një fitore me përmbysje në një moment kur ishte e asfiksuar nga loja e ...

Tirana fiton derbin ndaj Partizanit, arbitri bëhet protagonist
Sërish festë bardheblu! Kështu është mbyllur edhe derbi i dytë i kryeqytetit, mes Tiranës dhe Partizanit, në stadiumin e ri Kombëtar, aty ku bardheblutë nisën ecurinë e jashtëzakonshme të rezultateve pozitive. Tirana ...
GazetaTema | 28-Feb-2020 21:14
Sërish festë bardheblu! Kështu është mbyllur edhe derbi i dytë i kryeqytetit, mes Tiranës dhe Partizanit, në stadiumin e ri Kombëtar, aty ku bardheblutë nisën ecurinë e jashtëzakonshme të rezultateve pozitive. Tirana ...

“Halle halle kjo dynja”, Edi Rama bën postim epik pas derbit të kryeqytetit
“E pra, e vërteta doli në shesh”, shkruan Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, i cili ishte në stadium dhe pa Tiranën të mposhte me rezultatin 5-1 Partizanin. Me siguri xhaxhai i tij, Olsi, as që i ka folur pas ...
ABCNews | 28-Feb-2020 22:18
“E pra, e vërteta doli në shesh”, shkruan Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, i cili ishte në stadium dhe pa Tiranën të mposhte me rezultatin 5-1 Partizanin. Me siguri xhaxhai i tij, Olsi, as që i ka folur pas ...

Batha: Bëra një gjest të shëmtuar, e pranoj! Nuk e mendonim këtë fitore
Idriz Batha, autor i dy golave për Tiranën, pas ndeshjes derbi ndaj Partizanit, në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport tha: “Nuk e mendon njeri që të shënojë ose rezultati të jetë i tillë. Futesh në fushë thjesht të ...
ABCNews | 28-Feb-2020 21:54
Idriz Batha, autor i dy golave për Tiranën, pas ndeshjes derbi ndaj Partizanit, në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport tha: “Nuk e mendon njeri që të shënojë ose rezultati të jetë i tillë. Futesh në fushë thjesht të ...

Tirana shkatërron Partizanin në derbi
Tirana e Emanuel Egbo është thjeshtë e papërmbajtshme, pasi ka fituar në derbin e kryeqytetit, ndaj Partizanit me rezultat të thellë 5-1. Në Air Albania ndeshja nisi me një gol spektakolar të brazilianit William ...
Telegrafi | 28-Feb-2020 21:27
Tirana e Emanuel Egbo është thjeshtë e papërmbajtshme, pasi ka fituar në derbin e kryeqytetit, ndaj Partizanit me rezultat të thellë 5-1. Në Air Albania ndeshja nisi me një gol spektakolar të brazilianit William ...

Egbo i përgjigjet Ramës: Ku e patë që e ndihmoi arbitri Tiranën?!
Emanuel Egbo, trajneri i Tiranës, pas triumfit në derbi me Partizanin deklaroi në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport: “Më kënaqin tre pikët sot. E nisëm ndeshjen keq. Nëse nuk do të merrnim ato dy penallti, do ...
ABCNews | 28-Feb-2020 21:31
Emanuel Egbo, trajneri i Tiranës, pas triumfit në derbi me Partizanin deklaroi në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport: “Më kënaqin tre pikët sot. E nisëm ndeshjen keq. Nëse nuk do të merrnim ato dy penallti, do ...

I biri me Tiranën, vëllai me Partizanin/ Rama: Halle halle kjo dynja!
Tirana e ka shkatërruar mbrëmjen e sotme Partizanin, me rezultatin 5 me 1. Brenda Familjes së kryeminsitrit Edi Rama, ka pasur dallime të theksuara për këtë sfidë. Kështu, djali i kryeministrit Gregu, ka qenë tifoz i ...
Dritare | 29-Feb-2020 00:25
Tirana e ka shkatërruar mbrëmjen e sotme Partizanin, me rezultatin 5 me 1. Brenda Familjes së kryeminsitrit Edi Rama, ka pasur dallime të theksuara për këtë sfidë. Kështu, djali i kryeministrit Gregu, ka qenë tifoz i ...

74 minuta për Valon Berishën | Fortuna Dusseldorf e Hertha Berlin ndahen në paqe
Kryesuesja e kategorisë superiore, Tirana ka demoluar Parrtizanin 5-1 në derbin e kryeqytetit që u zhvillua sonte në “Air Albania Stadium”. Kjo ishte fitorja e 14’të për “bardhë e blutë”, krahas 5 barazimeve e po aq ...
GazetaBlic | 28-Feb-2020 22:30
Kryesuesja e kategorisë superiore, Tirana ka demoluar Parrtizanin 5-1 në derbin e kryeqytetit që u zhvillua sonte në “Air Albania Stadium”. Kjo ishte fitorja e 14’të për “bardhë e blutë”, krahas 5 barazimeve e po aq ...

Edi Rama poston foton e djalit të tij: O zot, ky me Tironën, xhaja i vet dhe Erjoni im me Partizonin. Halle halle kjo dynja, halli hallit nuk i ngja
Kryeministri Edi Rama ka postuar foton e djalit të tij Greg Rama, i cili ishte sot i pranishëm në derbin e kryeqytetit Tirana-Partizani, duke bërë tifo për bardheblutë. Kryeministri Rama shkruan se: “O zot, ky me ...
Lexo | 28-Feb-2020 22:23
Kryeministri Edi Rama ka postuar foton e djalit të tij Greg Rama, i cili ishte sot i pranishëm në derbin e kryeqytetit Tirana-Partizani, duke bërë tifo për bardheblutë. Kryeministri Rama shkruan se: “O zot, ky me ...

Tension në stadiumin “Air Albania”, Tirana-Partizani starton pjesa e dytë (VIDEO)
Ka startuar në orën 19:00, derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit. Një përballje spektakolare që pritet të dhurojë spektakël, si në fushë dhe jashtë saj. Bardheblutë e Tiranës, vijnë në këtë takim, si kryesues ...
Telegraf | 28-Feb-2020 20:20
Ka startuar në orën 19:00, derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit. Një përballje spektakolare që pritet të dhurojë spektakël, si në fushë dhe jashtë saj. Bardheblutë e Tiranës, vijnë në këtë takim, si kryesues ...

Batha: Fitore magjike, por Partizani meriton komplimente!
Idriz Batha ishte një nga lojtarët më të mirë në fushë në derbin ndaj Tiranës, pasi përveç se realizoi dy gola me penallti ishte dhe një motor i vërtetë në mesfushë. Në intervistën për Supersport pas ndeshjes, Batha ...
SuperSport | 28-Feb-2020 22:04
Idriz Batha ishte një nga lojtarët më të mirë në fushë në derbin ndaj Tiranës, pasi përveç se realizoi dy gola me penallti ishte dhe një motor i vërtetë në mesfushë. Në intervistën për Supersport pas ndeshjes, Batha ...

Sormani: Ndeshjen e vendosi arbitri, derbi zgjati vetëm 18 minuta
I zhgënjyer për rezultatin. Adolfo Sormani e kishte me arbitrin pasi sipas tij ishte kryesori Juxhin Xhaja ai që ndryshoi fatet e derbit Tirana-Partizani me vendimet e tij. Sipas trajnerit italian të Partizanit gjykimi ...
SuperSport | 28-Feb-2020 22:04
I zhgënjyer për rezultatin. Adolfo Sormani e kishte me arbitrin pasi sipas tij ishte kryesori Juxhin Xhaja ai që ndryshoi fatet e derbit Tirana-Partizani me vendimet e tij. Sipas trajnerit italian të Partizanit gjykimi ...

21:52 Tirana e shkatërron Partizanin në “Air Albania” Tirana e ka mposhtur 5-1 Partizanin në...
Tirana e ka mposhtur 5-1 Partizanin në “Air Albania”. Tirana e Emanuel Egbo nuk e ka kursyer as Partizanin. Derbi i kryeqytetit u vesh edhe njëherë tjetër me ngjyrat bardheblu, për herë të dytë radhazi. Në “Air Albania” ...
Kosova Sot | 28-Feb-2020 21:54
Tirana e ka mposhtur 5-1 Partizanin në “Air Albania”. Tirana e Emanuel Egbo nuk e ka kursyer as Partizanin. Derbi i kryeqytetit u vesh edhe njëherë tjetër me ngjyrat bardheblu, për herë të dytë radhazi. Në “Air Albania” ...

Kjo është ndeshja që ka prodhuar më së shumti gola kur janë përballur Prishtina e Ballkani
Kryesuesja e kategorisë superiore, Tirana ka demoluar Parrtizanin 5-1 në derbin e kryeqytetit që u zhvillua sonte në “Air Albania Stadium”. “Demat” e nisën më mirë duelin e zjarrtë, kur në minutën e dytë kaluan në ...
GazetaBlic | 28-Feb-2020 21:49
Kryesuesja e kategorisë superiore, Tirana ka demoluar Parrtizanin 5-1 në derbin e kryeqytetit që u zhvillua sonte në “Air Albania Stadium”. “Demat” e nisën më mirë duelin e zjarrtë, kur në minutën e dytë kaluan në ...

Kryeqyteti vishet bardheblu, Tirana shpartallon 5-1 Partizanin në ”Air Albania Stadium”
Tirana shpartallon 5-1 Partizanin në ”Air Albania Stadium”, duke mposhtur për herë të dytë radhazi rivalët e tyre të qytetit dhe vijimin drejt titullit kampion. Derbi nisi vrullshëm ku në 19 minutat e para të lojës u ...
BalkanWeb | 28-Feb-2020 19:12
Tirana shpartallon 5-1 Partizanin në ”Air Albania Stadium”, duke mposhtur për herë të dytë radhazi rivalët e tyre të qytetit dhe vijimin drejt titullit kampion. Derbi nisi vrullshëm ku në 19 minutat e para të lojës u ...

Kategoria Superiore: Tirana fiton derbin e kryeqytetit kundër Partizanit
Tirana ka fituar derbin e kryeqytetit të Shqipërisë, kundër skuadrës së Partizanit. Me rezultatin 5:1, Tirana ka arritur të mposht Partizanin dhe t’i marrë tri pikët e xhiros së 24-të në Kategorinë Superiore: Derbi i ...
Gazeta Observer | 28-Feb-2020 21:44
Tirana ka fituar derbin e kryeqytetit të Shqipërisë, kundër skuadrës së Partizanit. Me rezultatin 5:1, Tirana ka arritur të mposht Partizanin dhe t’i marrë tri pikët e xhiros së 24-të në Kategorinë Superiore: Derbi i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved