ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 08:47

Koronavirusi/ Qeveria e Maqedonisë së Veriut anulon tubimet publike deri më 6 mars

Koronavirusi/ Qeveria e Maqedonisë së Veriut anulon tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin.
Top Channel | 28-Feb-2020 21:21
Qeveria rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin.

Maqedoni e Veriut, rekomandohet ndalimi i tubimeve publike!
Ministri maqedonas i shëndetësisë, Venko Filipçe deklaroi në një konferencë për shtyp se dikasteri i tij rekomadon që të ndalohen dhe të kufizohen tubimet publike massive. Kjo sipas tij do t`i propozohet Qeverisë si ...
Top Channel | 28-Feb-2020 18:50
Ministri maqedonas i shëndetësisë, Venko Filipçe deklaroi në një konferencë për shtyp se dikasteri i tij rekomadon që të ndalohen dhe të kufizohen tubimet publike massive. Kjo sipas tij do t`i propozohet Qeverisë si ...

Frika nga virusi: Maqedonia e Veriut, rekomandohet ndalimi i tubimeve publike! “Ngrin” fushata
Ministri maqedonas i Shëndetësisë, Venko Filipçe, deklaroi në një konferencë për shtyp se dikasteri i tij rekomandon që të ndalohen dhe të kufizohen tubimet publike masive. Kjo sipas tij do t`i propozohet qeverisë si ...
GazetaTema | 28-Feb-2020 18:42
Ministri maqedonas i Shëndetësisë, Venko Filipçe, deklaroi në një konferencë për shtyp se dikasteri i tij rekomandon që të ndalohen dhe të kufizohen tubimet publike masive. Kjo sipas tij do t`i propozohet qeverisë si ...

Virusi korona, KSHZ:Partitë politike t’u përmbahen rekomandimeve
Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve pret që subjektet politike pjesëmarrëse në aktivitetet zgjedhore, t’u përmbahen rekomandimeve lidhur me tubimet publike në kontekst të parandalimit të virusit Korona. Aktualisht ...
Aktuale.MK | 28-Feb-2020 21:54
Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve pret që subjektet politike pjesëmarrëse në aktivitetet zgjedhore, t’u përmbahen rekomandimeve lidhur me tubimet publike në kontekst të parandalimit të virusit Korona. Aktualisht ...

Qeveria maqedonase anulon tubimet publike deri më 6 mars shkaku i koronavirusit
Qeveria e Maqedonisë së Veriut rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë parandalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet ...
Koha.net | 28-Feb-2020 21:49
Qeveria e Maqedonisë së Veriut rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë parandalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet ...

?Qeveria e Maqedonisë së Veriut anulon tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria e Maqedonisë së Veriut rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet ...
Shprehja | 28-Feb-2020 21:49
Qeveria e Maqedonisë së Veriut rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet ...

Ndeshja në mes Kosovës dhe Maqedonisë mund të luhet pa praninë e tifozëve
Ende nuk ka asgjë zyrtare mirëpo veprimet e fundit të shtetit maqedonas kanë bërë që edhe ndeshja në mes Kosovës dhe Maqedonisë të dyshohet se a do zhvillohet me dyer të hapura apo të mbyllura. Kjo pasi që gjatë ditës ...
Indeks Online | 28-Feb-2020 21:44
Ende nuk ka asgjë zyrtare mirëpo veprimet e fundit të shtetit maqedonas kanë bërë që edhe ndeshja në mes Kosovës dhe Maqedonisë të dyshohet se a do zhvillohet me dyer të hapura apo të mbyllura. Kjo pasi që gjatë ditës ...

?Qeveria e Maqedonisë së Veriut anulon tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria e Maqedonisë së Veriut rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet ...
Indeks Online | 28-Feb-2020 21:36
Qeveria e Maqedonisë së Veriut rekomandon anulimin e të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet ...

Qeveria rekomandon anulimin e tubimeve të mëdha publike deri më 6 mars për shkak koronavirusit
Qeveria në seancën e sotme solli konkluzion dhe rekomandoi anulimin e tubimeve të mëdha publike, ngjarjeve sportive dhe manifestimeve argëtuese dhe kulturore-artistike deri më 6 mars të vitit 2020, me qëllim të ...
TetovaSot | 28-Feb-2020 18:45
Qeveria në seancën e sotme solli konkluzion dhe rekomandoi anulimin e tubimeve të mëdha publike, ngjarjeve sportive dhe manifestimeve argëtuese dhe kulturore-artistike deri më 6 mars të vitit 2020, me qëllim të ...

Qeveria e Maqedonisë: Të anulohen të gjitha tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në mbledhjen e sotme e shqyrtoi informacionin lidhur me hapat e ardhshme dhe vendimet që kanë të bëjnë me parandalimin e hapjes së coronavirusit. Ministrat e Qeverisë në ...
Telegrafi | 28-Feb-2020 15:17
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në mbledhjen e sotme e shqyrtoi informacionin lidhur me hapat e ardhshme dhe vendimet që kanë të bëjnë me parandalimin e hapjes së coronavirusit. Ministrat e Qeverisë në ...

Coronavirusi- Qeveria anulon tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria rekomandon anulimin e të të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin, përcjell Gazeta Express nga Alsat. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të ...
Gazeta Express | 28-Feb-2020 17:24
Qeveria rekomandon anulimin e të të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin, përcjell Gazeta Express nga Alsat. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të ...

Qeveria anulon tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria rekomandon anulimin e të të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet e hapur, varësisht ...
Arbresh | 28-Feb-2020 16:58
Qeveria rekomandon anulimin e të të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet e hapur, varësisht ...

Qeveria anulon tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria rekomandon anulimin e të të gjitha tubimeve masive publike, si një masë për ndalimin e shpërndarjes së koronavirusit. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri në 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet ...
Shprehja | 28-Feb-2020 16:55
Qeveria rekomandon anulimin e të të gjitha tubimeve masive publike, si një masë për ndalimin e shpërndarjes së koronavirusit. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri në 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet ...

Qeveria anulon tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria rekomandon anulimin e të të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet e hapur, varësisht ...
Alsat-M | 28-Feb-2020 16:51
Qeveria rekomandon anulimin e të të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet e hapur, varësisht ...

Derkoski: Partitë t’i respektojnë rekomandimet për tubimet publike
Kryetari i Komisionit Shtetëror të Ygjedhjeve, Oliver Derkovski, pret që partitë t’u përmbahen rekomandimeve lidhur me tubimet publike në kontekst të parandalimit të coronavirusit, për çka sot në seancë do të vendos ...
Telegrafi | 28-Feb-2020 12:44
Kryetari i Komisionit Shtetëror të Ygjedhjeve, Oliver Derkovski, pret që partitë t’u përmbahen rekomandimeve lidhur me tubimet publike në kontekst të parandalimit të coronavirusit, për çka sot në seancë do të vendos ...

(VIDEO) Koronavirusi, Qeveria rekomandon anulimin e tubimeve publike
Qeveria rekomandon anulim të të gjitha tubimeve masive publike, si një masë për ndalimin e shpërndarjes së koronavirusit. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri në 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet e ...
Shenja | 28-Feb-2020 16:16
Qeveria rekomandon anulim të të gjitha tubimeve masive publike, si një masë për ndalimin e shpërndarjes së koronavirusit. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri në 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet e ...

Qeveria e Maqedonisë: Të anulohen të gjitha tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në mbledhjen e sotme e shqyrtoi informacionin lidhur me hapat e ardhshme dhe vendimet që kanë të bëjnë me parandalimin e hapjes së coronavirusit. Ministrat e Qeverisë në ...
Arbresh | 28-Feb-2020 15:59
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në mbledhjen e sotme e shqyrtoi informacionin lidhur me hapat e ardhshme dhe vendimet që kanë të bëjnë me parandalimin e hapjes së coronavirusit. Ministrat e Qeverisë në ...

Qeveria rekomandon anulimin e tubimeve të mëdha publike deri më 6 mars për shkak koronavirusit
Shkup, 28 shkurt 2020 (MEDIAL) – Qeveria në seancën e sotme solli konkluzion dhe rekomandoi anulimin e tubimeve të mëdha publike, ngjarjeve sportive dhe manifestimeve argëtuese dhe kulturore-artistike deri më 6 mars të ...
Medial | 28-Feb-2020 15:49
Shkup, 28 shkurt 2020 (MEDIAL) – Qeveria në seancën e sotme solli konkluzion dhe rekomandoi anulimin e tubimeve të mëdha publike, ngjarjeve sportive dhe manifestimeve argëtuese dhe kulturore-artistike deri më 6 mars të ...

Qeveria rekomandon: Aktivitetet sportive, kulturore dhe politike të zhvillohen pa prezencën e publikut deri më 6 mars
Në seancën e fundit të jashtëzakonshme, Qeveria e RMV-së ka marrë vendim që të gjithë aktivitetet sportive, kulturore të jenë pa prezencë të publikut, për shkak të rrezikut për përhapjen e koronavirusit. “Qeveria apelon ...
Aktuale.MK | 28-Feb-2020 15:35
Në seancën e fundit të jashtëzakonshme, Qeveria e RMV-së ka marrë vendim që të gjithë aktivitetet sportive, kulturore të jenë pa prezencë të publikut, për shkak të rrezikut për përhapjen e koronavirusit. “Qeveria apelon ...

Qeveria e Maqedonisë: Të anulohen të gjitha tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në mbledhjen e sotme e shqyrtoi informacionin lidhur me hapat e ardhshme dhe vendimet që kanë të bëjnë me parandalimin e hapjes së coronavirusit. Ministrat e Qeverisë në ...
Koha.mk | 28-Feb-2020 15:31
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në mbledhjen e sotme e shqyrtoi informacionin lidhur me hapat e ardhshme dhe vendimet që kanë të bëjnë me parandalimin e hapjes së coronavirusit. Ministrat e Qeverisë në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved