ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/04/2020 08:47

Arrestimi i Henri Çilit, Zëri i Amerikës: Dy apartamente i përfitoi bashkëjetuesja e tij, kunati e futi në skemë

Arrestimi i Henri Çilit, Zëri i Amerikës: Dy apartamente i përfitoi bashkëjetuesja e tij, kunati e futi në skemë
Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit Europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më të mëdha në vend, u arrestua nën dyshimet se ka ndërhyrë për të siguruar favore për dy vëllezërit ...
Top Channel | 28-Feb-2020 17:07
Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit Europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më të mëdha në vend, u arrestua nën dyshimet se ka ndërhyrë për të siguruar favore për dy vëllezërit ...

Henri Çilin ta ndalojnë, por të mos na fyejnë duke e përdorur si ‘ikonë të luftës kundër krimit’
Ndalimi i Henri Çilit, një personazh i njohur publik, me një varg akuzash, që shkojnë nga ‘mashtrimi’ deri te ‘ndikimi i organeve të drejtësisë’, u bë lajmi i madh i ditës sot në media. Sigurisht, Çili duhet të ...
BalkanWeb | 28-Feb-2020 16:06
Ndalimi i Henri Çilit, një personazh i njohur publik, me një varg akuzash, që shkojnë nga ‘mashtrimi’ deri te ‘ndikimi i organeve të drejtësisë’, u bë lajmi i madh i ditës sot në media. Sigurisht, Çili duhet të ...

Alfred Lela: Goditja ndaj Henri Çilit është goditje për të gjithë ne
Nga Alfred Lela Ndalimi i Henri Çilit, një personazh i njohur publik, me një varg akuzash, që shkojnë nga ‘mashtrimi’ deri te ‘ndikimi i organeve të drejtësisë’, u bë lajmi i madh i ditës sot në media. Sigurisht, Çili ...
GazetaTema | 28-Feb-2020 16:59
Nga Alfred Lela Ndalimi i Henri Çilit, një personazh i njohur publik, me një varg akuzash, që shkojnë nga ‘mashtrimi’ deri te ‘ndikimi i organeve të drejtësisë’, u bë lajmi i madh i ditës sot në media. Sigurisht, Çili ...

Publikohen pamjet e super operacionit, që çoi në pranga edhe Henri Çilin
Ky është momenti kur të arrestuarit e operacionit “Mezhgorani” dërgohen në Komisariatin e Policisë në Gjirokastër pas ndalimit nga policia.
Top Channel | 28-Feb-2020 14:46
Ky është momenti kur të arrestuarit e operacionit “Mezhgorani” dërgohen në Komisariatin e Policisë në Gjirokastër pas ndalimit nga policia.

Publikohen pamjet e operacionit “Mezhgorani” me 53 të arrestuar/ Ja momenti kur të arrestuarit futen në Komisariat (Video)
Ky është momenti kur të arrestuarit e operacionit “Mezhgorani” dërgohen në Komisariatin e Policisë në Gjirokastër pas ndalimit nga policia. Operacioni çoi në pranga 53 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale mes ...
BalkanWeb | 28-Feb-2020 14:40
Ky është momenti kur të arrestuarit e operacionit “Mezhgorani” dërgohen në Komisariatin e Policisë në Gjirokastër pas ndalimit nga policia. Operacioni çoi në pranga 53 persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale mes ...

Arrestimi i Henri Çilit. Reagon UET
Universiteti Europian i Tiranës ka dalë në një deklaratë të përbashkët pas arrestimit të analistit Henri Çili.
Top Channel | 28-Feb-2020 14:34
Universiteti Europian i Tiranës ka dalë në një deklaratë të përbashkët pas arrestimit të analistit Henri Çili.

“Henri Çili mori 700 mijë euro për të liruar vrasësit e efektivit të RENEA në Lazarat”
28 persona, mes të cilëve edhe pronari i Universitetit Europian të Tiranës dhe botuesi Henri Cili, u arresuan nga policia. Pas 6 muajsh hetime nga Prokuroria e Gjirokastrës ku u përgjuan disa persona u zbulua implikimi ...
VizionPlus | 28-Feb-2020 15:49
28 persona, mes të cilëve edhe pronari i Universitetit Europian të Tiranës dhe botuesi Henri Cili, u arresuan nga policia. Pas 6 muajsh hetime nga Prokuroria e Gjirokastrës ku u përgjuan disa persona u zbulua implikimi ...

“U implikua nga vëllai i bashkëjetueses së tij”, Zëri i Amerikës shkruan për arrestimin e botuesit Henri Çili
Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më të mëdha në vend, u arrestua nën dyshimet se ka ndërhyrë për të siguruar favore për dy vëllëzërit ...
BalkanWeb | 28-Feb-2020 14:13
Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më të mëdha në vend, u arrestua nën dyshimet se ka ndërhyrë për të siguruar favore për dy vëllëzërit ...

Arrestimi i Henri Çilit/ Zëri i Amerikës: U përfshi nga vëllai i bashkëjetueses, Ajdini i ofroi babait të vëllezërve Aliko rishikimin e vendimit të gjykatës
Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit Europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më të mëdha në vend, u arrestua nën dyshimet se ka ndërhyrë për të siguruar favore për dy vëllëzërit ...
GazetaTema | 28-Feb-2020 14:19
Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit Europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më të mëdha në vend, u arrestua nën dyshimet se ka ndërhyrë për të siguruar favore për dy vëllëzërit ...

VOA: Pse nuk tregohet zyrtari i drejtësisë ku ndërhyu Henri Çili
Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit Europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më të mëdha në vend, u arrestua nën dyshimet se ka ndërhyrë për të siguruar favore në të paktën dy ...
Lapsi | 28-Feb-2020 20:48
Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit Europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më të mëdha në vend, u arrestua nën dyshimet se ka ndërhyrë për të siguruar favore në të paktën dy ...

Arrestohet botuesi Henri Çili
Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më të mëdha në vend, u arrestua nën dyshimet se ka ndërhyrë për të siguruar favore për dy vëllëzërit ...
Telegraf | 28-Feb-2020 14:39
Në Shqipëri botuesi i njohur Henri Çili, pronar i Universitetit europian të Tiranës, një prej institucioneve arsimore më të mëdha në vend, u arrestua nën dyshimet se ka ndërhyrë për të siguruar favore për dy vëllëzërit ...

Arrestimi/ Si u fut Henri Çili në skemën për lirimin nga burgu të djemve nga Lazarati
Mes 28 personave të arrestuar nga policia në një operacion të gjerë të shtrirë në disa qytete të vendit është edhe botuesi i njohur Henri Çili. Ai u arrestua bashkë me drejtorin juridik të Universitetit Europian të ...
Lapsi | 28-Feb-2020 16:51
Mes 28 personave të arrestuar nga policia në një operacion të gjerë të shtrirë në disa qytete të vendit është edhe botuesi i njohur Henri Çili. Ai u arrestua bashkë me drejtorin juridik të Universitetit Europian të ...

Operacioni “Mezhgorani”/ Zbardhen emrat e të arrestuarve të tjerë
Përveç Henri Çilit, në pranga këtë të premte kanë rënë edhe 27 persona të tjerë gjatë operacionit të koduar “Mezhgorani”. Fillimisht i plotë u bë publik vetëm emri i Henri Çilit, por tani janë zbardhur edhe emrat e të ...
VizionPlus | 28-Feb-2020 14:13
Përveç Henri Çilit, në pranga këtë të premte kanë rënë edhe 27 persona të tjerë gjatë operacionit të koduar “Mezhgorani”. Fillimisht i plotë u bë publik vetëm emri i Henri Çilit, por tani janë zbardhur edhe emrat e të ...

Dalin emrat/ Këta janë të arrestuarit e operacionit “Mezhgorani”
Policia e Shtetit ka arrestuar 30 persona sot në kuadër të operacionit policor të koduar “Mezhgorani” ku u arrestua edhe botuesi Henri Çili. Ndërkohë që gazetarja Dorjana Bezat ka zbuluar për “BalkanWeb” emrat e disa ...
BalkanWeb | 28-Feb-2020 13:14
Policia e Shtetit ka arrestuar 30 persona sot në kuadër të operacionit policor të koduar “Mezhgorani” ku u arrestua edhe botuesi Henri Çili. Ndërkohë që gazetarja Dorjana Bezat ka zbuluar për “BalkanWeb” emrat e disa ...

VIDEO/ Policia nxjerr pamjet e operacionit ku u arrestuan edhe Henri Çili me Seit Fishtën
Policia e shtetit ka nxjerrë pamje nga operacioni “Mezhgorani”, gjatë të cilit u ndaluan ose arrestuan 53 persona. Mes të arrestuarëve janë edhe botuesi Henri Ccili si edhe biznesmeni i njohur nga Shkodra, Seit Fishta. ...
ABCNews | 28-Feb-2020 14:46
Policia e shtetit ka nxjerrë pamje nga operacioni “Mezhgorani”, gjatë të cilit u ndaluan ose arrestuan 53 persona. Mes të arrestuarëve janë edhe botuesi Henri Ccili si edhe biznesmeni i njohur nga Shkodra, Seit Fishta. ...

Henri Cili eshte pergjuar e fotografuar me gjyqtarin, mori ryshfet dy apartamente ne Velipoje
Kush eshte zyrtari i larte? Ardian Dvorani flet për arrestimin e Henri Çilit: E njoh por… Nje grup prej 28 personash, mes të cilëve edhe pronari i Universitetit Europian të Tiranës dhe botuesi Henri Cili, u arrestuan ...
Lajmi i Fundit | 28-Feb-2020 19:26
Kush eshte zyrtari i larte? Ardian Dvorani flet për arrestimin e Henri Çilit: E njoh por… Nje grup prej 28 personash, mes të cilëve edhe pronari i Universitetit Europian të Tiranës dhe botuesi Henri Cili, u arrestuan ...

Zbardhet dosja: 750 000 euro për lirimin e vëllezërve Aliko, pse u arrestuan Henri Çili dhe Seit Fishta
Policia arrestoi sot një numër të madh personazh me akuzën e ndikimit të paligjshëm në Sistemin e Drejtësisë, mes të cilëve ishin edhe botuesi Henri Çili si edhe biznesmeni i njohur Seit Fishta. Çili u arrestua bashke ...
Portalb | 28-Feb-2020 18:06
Policia arrestoi sot një numër të madh personazh me akuzën e ndikimit të paligjshëm në Sistemin e Drejtësisë, mes të cilëve ishin edhe botuesi Henri Çili si edhe biznesmeni i njohur Seit Fishta. Çili u arrestua bashke ...

Mega operacioni që vuri në pranga analistin/ Lleshaj: Provë se Reforma në Drejtësi po sjell rezultate
Ka reaguar ministri Sandër Lleshaj për super operacionin e zhvilluar nga shërbimet e Policisë Gjyqësore në Departamentin e Policisë Kriminale, në bashkëpunim me Drejtoritë Vendore të Policisë Gjirokastër, Tiranë, ...
Top Channel | 28-Feb-2020 12:53
Ka reaguar ministri Sandër Lleshaj për super operacionin e zhvilluar nga shërbimet e Policisë Gjyqësore në Departamentin e Policisë Kriminale, në bashkëpunim me Drejtoritë Vendore të Policisë Gjirokastër, Tiranë, ...

I përfshirë në dosjen që solli arrestimin e Henri Çilit?! Flet Ardian Dvorani
Kreu i Këshillit të Emërimve në Drejtësi Ardian Dvorani ka deklaruar se nuk ka asnjë kontakt me botuesin dhe pronarin e Universitetit Evropain të Tiranës, UET, Henri Çilin i cili u arrestua ditën e sotme në një ...
Gazeta Express | 28-Feb-2020 16:38
Kreu i Këshillit të Emërimve në Drejtësi Ardian Dvorani ka deklaruar se nuk ka asnjë kontakt me botuesin dhe pronarin e Universitetit Evropain të Tiranës, UET, Henri Çilin i cili u arrestua ditën e sotme në një ...

Relator i dosjes Aliko në GJL? Dvorani: Çilin e njoh, por nuk jemi miq
Botuesi Henri Çili është arrestuar sot me akuzën se mori përsipër që të ndërhynte për të lehtësuar dënimin e vëllezërve Aliko, të dënuar për vrasjen e efektivit të RENEA-s, Ibrahim Basha në Lazarat gjatë një operacioni ...
Gazeta Dita | 28-Feb-2020 16:26
Botuesi Henri Çili është arrestuar sot me akuzën se mori përsipër që të ndërhynte për të lehtësuar dënimin e vëllezërve Aliko, të dënuar për vrasjen e efektivit të RENEA-s, Ibrahim Basha në Lazarat gjatë një operacioni ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved