ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/03/2020 01:04

Maqedoni e Veriut, rekomandohet ndalimi i tubimeve publike!

Maqedoni e Veriut, rekomandohet ndalimi i tubimeve publike!
Ministri maqedonas i shëndetësisë, Venko Filipçe deklaroi në një konferencë për shtyp se dikasteri i tij rekomadon që të ndalohen dhe të kufizohen tubimet publike massive. Kjo sipas tij do t`i propozohet Qeverisë si ...
Top Channel | 28-Feb-2020 18:50
Ministri maqedonas i shëndetësisë, Venko Filipçe deklaroi në një konferencë për shtyp se dikasteri i tij rekomadon që të ndalohen dhe të kufizohen tubimet publike massive. Kjo sipas tij do t`i propozohet Qeverisë si ...

Frika nga virusi: Maqedonia e Veriut, rekomandohet ndalimi i tubimeve publike! “Ngrin” fushata
Ministri maqedonas i Shëndetësisë, Venko Filipçe, deklaroi në një konferencë për shtyp se dikasteri i tij rekomandon që të ndalohen dhe të kufizohen tubimet publike masive. Kjo sipas tij do t`i propozohet qeverisë si ...
GazetaTema | 28-Feb-2020 18:42
Ministri maqedonas i Shëndetësisë, Venko Filipçe, deklaroi në një konferencë për shtyp se dikasteri i tij rekomandon që të ndalohen dhe të kufizohen tubimet publike masive. Kjo sipas tij do t`i propozohet qeverisë si ...

TKM dhe Teatri i Komedisë së Maqedonisë anulojnë aktivitetet e tyre
Teatri Kombëtar i Maqedonisë dhe Teatri i Komedisë, në përputhje me rekomandimet e Qeverisë për anulimin e ngjarjeve publike deri më 6 mars, ka anuluar shfaqjet në këtë periudhë. Ndërsa Teatri i Operës dhe Baletit të ...
Telegrafi | 28-Feb-2020 19:34
Teatri Kombëtar i Maqedonisë dhe Teatri i Komedisë, në përputhje me rekomandimet e Qeverisë për anulimin e ngjarjeve publike deri më 6 mars, ka anuluar shfaqjet në këtë periudhë. Ndërsa Teatri i Operës dhe Baletit të ...

Filipçe: Shoferi i cili ishte me pacienten me coronavirus, ankohej në kollitje dhe dhimbje gjoksi
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në një konferencë për shtyp nga Qeveria theksoi se pacienti për të cilën ishte i dyshuar se ishte infektuar me coronavirus sot në mëngjes, ka rezultate negative. Ai tha se gruaja e ...
Telegrafi | 28-Feb-2020 16:58
Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në një konferencë për shtyp nga Qeveria theksoi se pacienti për të cilën ishte i dyshuar se ishte infektuar me coronavirus sot në mëngjes, ka rezultate negative. Ai tha se gruaja e ...

Shoferi i furgonit nga Italia, me simptoma të koronavirusit
Shoferi i furgonit që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momentin e konfirmuar me koronavirus, ka simptomat e virusit. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...
Alsat-M | 28-Feb-2020 18:45
Shoferi i furgonit që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momentin e konfirmuar me koronavirus, ka simptomat e virusit. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...

Qeveria rekomandon anulimin e tubimeve të mëdha publike deri më 6 mars për shkak koronavirusit
Qeveria në seancën e sotme solli konkluzion dhe rekomandoi anulimin e tubimeve të mëdha publike, ngjarjeve sportive dhe manifestimeve argëtuese dhe kulturore-artistike deri më 6 mars të vitit 2020, me qëllim të ...
TetovaSot | 28-Feb-2020 18:45
Qeveria në seancën e sotme solli konkluzion dhe rekomandoi anulimin e tubimeve të mëdha publike, ngjarjeve sportive dhe manifestimeve argëtuese dhe kulturore-artistike deri më 6 mars të vitit 2020, me qëllim të ...

Në ‘karantinë’ shoferi i furgonit me të cilin udhëtoi personi i prekur nga virusi korona, konfirmon ministri Filipçe
Shkup, 28 shkurt – Venko Filipçe, Ministri për shëndetësi sot sqaroi se është testuar shoferi i furgonit me të cilin ka udhëtuar personi i vetëm i prekur në vendin tonë nga virusi korona. “Negativ është rezultati për ...
Koha.mk | 28-Feb-2020 18:41
Shkup, 28 shkurt – Venko Filipçe, Ministri për shëndetësi sot sqaroi se është testuar shoferi i furgonit me të cilin ka udhëtuar personi i vetëm i prekur në vendin tonë nga virusi korona. “Negativ është rezultati për ...

Qeveria e Maqedonisë: Të anulohen të gjitha tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në mbledhjen e sotme e shqyrtoi informacionin lidhur me hapat e ardhshme dhe vendimet që kanë të bëjnë me parandalimin e hapjes së coronavirusit. Ministrat e Qeverisë në ...
Telegrafi | 28-Feb-2020 15:17
Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut në mbledhjen e sotme e shqyrtoi informacionin lidhur me hapat e ardhshme dhe vendimet që kanë të bëjnë me parandalimin e hapjes së coronavirusit. Ministrat e Qeverisë në ...

Është shtyrë shënimi i Ditës së sëmundjeve të rralla
Shkup, 28 shkurt– Aleanca nacionale për sëmundje të rralla (ANSRRM) e shtyu shënimin e planifikuar për më 29 Shkurt, Ditën ndërkombëtare të sëmundjeve të rralla që duhej të mbahej nesër në mesditë në hyrjen e QTQ Shkup ...
Koha.mk | 28-Feb-2020 18:33
Shkup, 28 shkurt– Aleanca nacionale për sëmundje të rralla (ANSRRM) e shtyu shënimin e planifikuar për më 29 Shkurt, Ditën ndërkombëtare të sëmundjeve të rralla që duhej të mbahej nesër në mesditë në hyrjen e QTQ Shkup ...

Filipçe: Shoferi i furgonit i ardhur nga Italia ka simptoma të koronavirusit
Shoferi i furgoni që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momenti e konfirmuar me kornoavirus, ka simptomat e virusit korona. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...
Ina-Online | 28-Feb-2020 18:30
Shoferi i furgoni që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momenti e konfirmuar me kornoavirus, ka simptomat e virusit korona. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...

Është shtyrë shënimi i Ditës së sëmundjeve të rralla
Shkup, 28 shkurt 2020 (MEDIAL) – Aleanca nacionale për sëmundje të rralla (ANSRRM) e shtyu shënimin e planifikuar për më 29 Shkurt, Ditën ndërkombëtare të sëmundjeve të rralla që duhej të mbahej nesër në mesditë në ...
Medial | 28-Feb-2020 18:26
Shkup, 28 shkurt 2020 (MEDIAL) – Aleanca nacionale për sëmundje të rralla (ANSRRM) e shtyu shënimin e planifikuar për më 29 Shkurt, Ditën ndërkombëtare të sëmundjeve të rralla që duhej të mbahej nesër në mesditë në ...

Në izolim spitalor drejtuesi i furgonit me të cilin kishte udhëtuar pacientja e infektuar me koronavirus
Shkup, 28 shkurt 2020 (MEDIAL) – Negativ është rezultati për koronavirus për personin i cili më 22 shkurt është kthyer nga Italia në Strumicë, ndërsa në izolim spitalor është drejtuesi i furgonit me të cilin ka udhëtuar ...
Medial | 28-Feb-2020 17:58
Shkup, 28 shkurt 2020 (MEDIAL) – Negativ është rezultati për koronavirus për personin i cili më 22 shkurt është kthyer nga Italia në Strumicë, ndërsa në izolim spitalor është drejtuesi i furgonit me të cilin ka udhëtuar ...

Shoferi i pacientes së infektuar me coronavirus po shfaq simptomat e para
Shoferi i furgoni që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momenti e konfirmuar me kornoavirus, ka simptomat e virusit korona. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...
Gazeta Express | 28-Feb-2020 17:42
Shoferi i furgoni që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momenti e konfirmuar me kornoavirus, ka simptomat e virusit korona. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...

Coronavirusi- Qeveria anulon tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria rekomandon anulimin e të të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin, përcjell Gazeta Express nga Alsat. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të ...
Gazeta Express | 28-Feb-2020 17:24
Qeveria rekomandon anulimin e të të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin, përcjell Gazeta Express nga Alsat. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të ...

Derkoski: Partitë t’i respektojnë rekomandimet për tubimet publike
Kryetari i Komisionit Shtetëror të Ygjedhjeve, Oliver Derkovski, pret që partitë t’u përmbahen rekomandimeve lidhur me tubimet publike në kontekst të parandalimit të coronavirusit, për çka sot në seancë do të vendos ...
Telegrafi | 28-Feb-2020 12:44
Kryetari i Komisionit Shtetëror të Ygjedhjeve, Oliver Derkovski, pret që partitë t’u përmbahen rekomandimeve lidhur me tubimet publike në kontekst të parandalimit të coronavirusit, për çka sot në seancë do të vendos ...

Filipçe: Po testohet shoferi i minibusit me të cilin udhëtoi gruaja e infektuar nga Milano
Kanë dalë rezultatet e pacientit nga Strumica i cili dyshohej se ishte i infektuar me koronavirus. Rezultati është negativ. Për momentin analiza po bëhen tek vozitësi i minibusit që ka udhëtuar nga Milano, e në të cilin ...
TetovaSot | 28-Feb-2020 17:17
Kanë dalë rezultatet e pacientit nga Strumica i cili dyshohej se ishte i infektuar me koronavirus. Rezultati është negativ. Për momentin analiza po bëhen tek vozitësi i minibusit që ka udhëtuar nga Milano, e në të cilin ...

Filipçe: Shoferi i furgonit i ardhur nga Italia ka simptoma të koronavirusit
Shoferi i furgoni që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momenti e konfirmuar me kornoavirus, ka simptomat e virusit korona. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...
Shprehja | 28-Feb-2020 17:13
Shoferi i furgoni që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momenti e konfirmuar me kornoavirus, ka simptomat e virusit korona. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...

Filipçe: Po testohet shoferi i minibusit me të cilin udhëtoi gruaja e infektuar nga Milano
Kanë dalë rezultatet e pacientit nga Strumica i cili dyshohej se ishte i infektuar me koronavirus. Rezultati është negativ. Për momentin analiza po bëhen tek vozitësi i minibusit që ka udhëtuar nga Milano, e në të cilin ...
Aktuale.MK | 28-Feb-2020 17:10
Kanë dalë rezultatet e pacientit nga Strumica i cili dyshohej se ishte i infektuar me koronavirus. Rezultati është negativ. Për momentin analiza po bëhen tek vozitësi i minibusit që ka udhëtuar nga Milano, e në të cilin ...

Filipçe: Shoferi i furgonit i ardhur nga Italia ka simptoma të koronavirusit
Shoferi i furgoni që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momenti e konfirmuar me kornoavirus, ka simptomat e virusit korona. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...
Alsat-M | 28-Feb-2020 17:07
Shoferi i furgoni që ka transportuar gruan 50-vjeçare, e vetmja në vendin tonë për momenti e konfirmuar me kornoavirus, ka simptomat e virusit korona. Shoferi është shtruar në spitalin e Strumicës dhe mjekët po bëjnë ...

Qeveria anulon tubimet publike deri më 6 mars
Qeveria rekomandon anulimin e të të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet e hapur, varësisht ...
Arbresh | 28-Feb-2020 16:58
Qeveria rekomandon anulimin e të të gjitha tubimeve masive publike, si masë për ndalimi për koronavirusin. Aktualisht këto masa do të vlejnë deri më 6 mars, por mundësia për masa të reja do të ngelet e hapur, varësisht ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved