ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/04/2020 06:22

Roza dhe Rita Lati si dy shoqe, shihni çfarë bëjnë në këtë video që do t’ju shkrijë së qeshuri

Roza dhe Rita Lati si dy shoqe, shihni çfarë bëjnë në këtë video që do t’ju shkrijë së qeshuri
TIRANE Rita dhe Roza Lati kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë dhe të veçantë nënë e bijë. Aktorja e humorit dhe moderatorja kanë treguar publikisht se kanë një raport tepër transparent dhe pa komplekse nga ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 22:26
TIRANE Rita dhe Roza Lati kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë dhe të veçantë nënë e bijë. Aktorja e humorit dhe moderatorja kanë treguar publikisht se kanë një raport tepër transparent dhe pa komplekse nga ...

Roza dhe Rita Lati si dy shoqe, shihni çfarë bëjnë në këtë video që do t’ju shkrijë së qeshuri
TIRANE Rita dhe Roza Lati kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë dhe të veçantë nënë e bijë. Aktorja e humorit dhe moderatorja kanë treguar publikisht se kanë një raport tepër transparent dhe pa komplekse nga ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 22:22
TIRANE Rita dhe Roza Lati kanë një marrëdhënie tepër të ngushtë dhe të veçantë nënë e bijë. Aktorja e humorit dhe moderatorja kanë treguar publikisht se kanë një raport tepër transparent dhe pa komplekse nga ...

Dhurata Dora dhe Azet përfundojnë xhirimet e klipit, bashkëpunimi i tyre i ri do të publikohet të enjten
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, ka paralajmëruar tash e sa kohë se do të sjell një bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar që jeton dhe vepron në Gjermani, Azet. Kënga ka përfunduar së incizuar, teksa këto ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 22:31
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, ka paralajmëruar tash e sa kohë se do të sjell një bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar që jeton dhe vepron në Gjermani, Azet. Kënga ka përfunduar së incizuar, teksa këto ...

“Lavrov na kërkoi 5 dollarë, po Batoni nuk pranoi”, Sokol Balla poston foton nga Moska: U bë për miqësi, falas
RUSI Gazetari Sokol Balla ndodhet në Moskë për një intervistë me kryeministrin Edi Rama, e cila do të transmetohet sot drejtpërdrejt në emisionin ‘Real Story’ në News24. Pak para konferencës për mediat, me ministrin e ...
BalkanWeb | 26-Feb-2020 14:15
RUSI Gazetari Sokol Balla ndodhet në Moskë për një intervistë me kryeministrin Edi Rama, e cila do të transmetohet sot drejtpërdrejt në emisionin ‘Real Story’ në News24. Pak para konferencës për mediat, me ministrin e ...

Tetë vjet nga publikimi i “Hot Right Now”, Rita Ora kujton kohën kur nisi gjithçka: Mirënjohje për juve që më mbështetët që nga fillimi
Tetë vjet më parë në një ditë si kjo, bota do të njihte për herë të parë një yll shqiptar në ngritje të top listave botërore. Është kjo këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, e cila mori hovin me ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 20:55
Tetë vjet më parë në një ditë si kjo, bota do të njihte për herë të parë një yll shqiptar në ngritje të top listave botërore. Është kjo këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, e cila mori hovin me ...

Victoria Beckham: Ja pse David ra në dashuri me mua!
Victoria postoi ne Instagram nje video te adhurueshme te saj dhe David duke folur hapur ne lidhje me historine e tyre te dashurise. Ne video, ish-futbollisti, tashme mbi 20 vite i martuar me Victoria, shpjegon pse u ...
ikub.al | 26-Feb-2020 13:06
Victoria postoi ne Instagram nje video te adhurueshme te saj dhe David duke folur hapur ne lidhje me historine e tyre te dashurise. Ne video, ish-futbollisti, tashme mbi 20 vite i martuar me Victoria, shpjegon pse u ...

Morena Taraku e quan veten barbi kukull, tregon të pasmet në videon e fundit
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë shumë e ndjekur dhe e komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo publikoi për fansat disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive me ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 19:06
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, vazhdon të jetë shumë e ndjekur dhe e komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo publikoi për fansat disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive me ...

Nëna e Rita Orës, psikiatrja Vera Sahatçiu mbështet Bebe Rexhën pas deklarimeve për shëndetin mendor: Bravo për guximin tënd
Artistja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, së fundmi në një intervistë ekskluzive si asnjëherë më parë për Revistën SELF, ka folur rreth problemeve me shëndetin mendor që e kanë shoqëruar gjatë gjithë jetës së ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 17:09
Artistja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, së fundmi në një intervistë ekskluzive si asnjëherë më parë për Revistën SELF, ka folur rreth problemeve me shëndetin mendor që e kanë shoqëruar gjatë gjithë jetës së ...

Java e Modës në New York nën aparatin e Liridona Gjokajt, bukuroshja Bella Hadid shkëlqen në imazhet e fotografes shqiptare
Ka përfunduar edhe një sezon me shumë befasi i “New York Fashion Week”, i cili u mbajt për shtatë ditë rresht në disa galeri dhe muzeume të qytetit njujorkez. Shumë kreatorë të modës kanë sjell trendet e reja të modës ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 16:48
Ka përfunduar edhe një sezon me shumë befasi i “New York Fashion Week”, i cili u mbajt për shtatë ditë rresht në disa galeri dhe muzeume të qytetit njujorkez. Shumë kreatorë të modës kanë sjell trendet e reja të modës ...

We’re in a state of high vigilance, high readiness
Mayor Bill de Blasio: On behalf of the City of New York, I want to respond to the Centers for Disease Control warning that was issued yesterday and I want to commend the CDC for acknowledging the reality and saying very ...
Illyriapress | 27-Feb-2020 01:09
Mayor Bill de Blasio: On behalf of the City of New York, I want to respond to the Centers for Disease Control warning that was issued yesterday and I want to commend the CDC for acknowledging the reality and saying very ...

Dhurata Dora dhe Azet përfundojnë xhirimet e klipit, ja kur publikohet
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora po vjen në bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar që jeton dhe vepron në Gjermani, Azet, shkruan . Këngën e tyre të përbashkët ka kohë që e kanë paralajmëruar dhe tani kanë ...
Lajminet | 26-Feb-2020 23:30
Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora po vjen në bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar që jeton dhe vepron në Gjermani, Azet, shkruan . Këngën e tyre të përbashkët ka kohë që e kanë paralajmëruar dhe tani kanë ...

Kërcënon Arta Nitaj: Për 10 minuta ua prishi rehatinë për krejt jetën
Arta Nitaj ka bërë reagimin e ashpër pas lajmeve se është shoqëruese e mysafirëve në një klub në Dubai. Arta Nitaj ka ardhur me një reagim të ashpër pas lajmeve që kanë qarkulluar për qëndrimin dhe ‘punën’ e saj në ...
Arbresh | 26-Feb-2020 23:26
Arta Nitaj ka bërë reagimin e ashpër pas lajmeve se është shoqëruese e mysafirëve në një klub në Dubai. Arta Nitaj ka ardhur me një reagim të ashpër pas lajmeve që kanë qarkulluar për qëndrimin dhe ‘punën’ e saj në ...

Morena u bë bionde, pasi tregoi të pasmet tani tregon gjoksin
Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka bërë edhe një paraqitje tjetër me pamjen e re Ajo gjatë mesditës kishte pozuar një video ku tundte vithet dhe tregonte të pasmet e saj seksi. Kurse në mbrëmje Morena ka ...
InFokusi | 26-Feb-2020 22:48
Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka bërë edhe një paraqitje tjetër me pamjen e re Ajo gjatë mesditës kishte pozuar një video ku tundte vithet dhe tregonte të pasmet e saj seksi. Kurse në mbrëmje Morena ka ...

Kërcënon Arta Nitaj: Për 10 minuta ua prishi rehatinë për krejt jetën
Arta Nitaj ka ardhur me një reagim të ashpër pas lajmeve që kanë qarkulluar për qëndrimin dhe ‘punën’ e saj në Dubai, shkruan . Një klub në Dubai, i quajtur “Billionaire Mansion”, në dhjetor të vitit të kaluar përmes ...
Lajminet | 26-Feb-2020 22:38
Arta Nitaj ka ardhur me një reagim të ashpër pas lajmeve që kanë qarkulluar për qëndrimin dhe ‘punën’ e saj në Dubai, shkruan . Një klub në Dubai, i quajtur “Billionaire Mansion”, në dhjetor të vitit të kaluar përmes ...

Laura dhe Ben u bënë prindër sërish (FOTO)
Laura Prepon dhe Ben Foster e kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë së bashku! Aktorja 39-vjeçare e Orange is the New Black e ka postuar lajmin në Instagram, por nuk e ka zbuluar gjininë e bebes, ditëlindjen apo ndonjë ...
Klan Kosova | 26-Feb-2020 22:16
Laura Prepon dhe Ben Foster e kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë së bashku! Aktorja 39-vjeçare e Orange is the New Black e ka postuar lajmin në Instagram, por nuk e ka zbuluar gjininë e bebes, ditëlindjen apo ndonjë ...

E “panjohura” habit me zërin teksa këndon “Shallow” në metron e Londrës, video bëhet virale
Por kur nje grua ne metrone e Londres filloi te kendoje “Shallow” te Lady Gaga, i le te gjithe pa fjale... Ok, te gjithe e kemi degjuar kengen e Lady Gaga dhe Bradley Cooper “Shallow” te pakten nje mije here, por mbase ...
ikub.al | 26-Feb-2020 10:13
Por kur nje grua ne metrone e Londres filloi te kendoje “Shallow” te Lady Gaga, i le te gjithe pa fjale... Ok, te gjithe e kemi degjuar kengen e Lady Gaga dhe Bradley Cooper “Shallow” te pakten nje mije here, por mbase ...

Klubi në Dubai që mysafirëve iu ofron shoqëri me Femra Shqiptare
Është komentuar gjatë në media për modelet shqiptare që po bëjnë jetë super luksoze e që shtëpi e dytë për shumë prej tyre është bërë Dubai. Në mesin e tyre edhe Arta Nitaj e cila pjesën më të madhe të kohës po e kalon ...
Koha.mk | 26-Feb-2020 22:10
Është komentuar gjatë në media për modelet shqiptare që po bëjnë jetë super luksoze e që shtëpi e dytë për shumë prej tyre është bërë Dubai. Në mesin e tyre edhe Arta Nitaj e cila pjesën më të madhe të kohës po e kalon ...

Kejvina Kthella vjen sensuale në një video teksa vë në pah linjat trupore
Ajo tash e disa vite luan rolin e modeles dhe me këtë rast vazhdon të jetë shumë e pëlqyer jo vetëm në tregun shqiptar, por së fundmi ka kaluar edhe kufijtë. Fjala është për bukuroshen nga Shqipëria, Kejvina Kthella që ...
Telegrafi | 26-Feb-2020 15:08
Ajo tash e disa vite luan rolin e modeles dhe me këtë rast vazhdon të jetë shumë e pëlqyer jo vetëm në tregun shqiptar, por së fundmi ka kaluar edhe kufijtë. Fjala është për bukuroshen nga Shqipëria, Kejvina Kthella që ...

Arjola Demiri pozon joshëse dhe me plot stil, thotë se është “bishë”
Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri ka ardhur joshëse dhe me shumë stil në fotosesionin e radhës, shkruan . Ajo i ka realizuar disa fotografi në të cilat shfaqet e veshur në të zezë. Në një prej postimeve ku ...
Lajminet | 26-Feb-2020 22:08
Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri ka ardhur joshëse dhe me shumë stil në fotosesionin e radhës, shkruan . Ajo i ka realizuar disa fotografi në të cilat shfaqet e veshur në të zezë. Në një prej postimeve ku ...

Morena u bë bionde, pasi tregoi të pasmet tani tregon gjoksin
Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka bërë edhe një paraqitje tjetër me pamjen e re Ajo gjatë mesditës kishte pozuar një video ku tundte vithet dhe tregonte të pasmet e saj seksi. Kurse në mbrëmje Morena ka ...
Gazeta Express | 26-Feb-2020 21:49
Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka bërë edhe një paraqitje tjetër me pamjen e re Ajo gjatë mesditës kishte pozuar një video ku tundte vithet dhe tregonte të pasmet e saj seksi. Kurse në mbrëmje Morena ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved