ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/04/2020 10:04

Vritet dhe i digjet trupi ish-luftëtarit të UÇK-së

Vritet dhe i digjet trupi ish-luftëtarit të UÇK-së
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës.
Top Channel | 27-Feb-2020 11:30
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës.

Vritet dhe i digjet trupi Qerim Kelmendit
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës. Sipas informacioneve të para bëhet fjalë se viktima është ish-pjesëtari i Ushtrisë ...
Shenja | 27-Feb-2020 11:55
Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e së mërkurës në fshatin Zahaq të Pejës. Rastin e ka konfirmuar policia dhe prokuroria e Pejës. Sipas informacioneve të para bëhet fjalë se viktima është ish-pjesëtari i Ushtrisë ...

Flet personi që e kishte njoftuar policinë për vrasjen e Qerim Kelmendit
Qerim Kelmendi, ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është gjetur sot i vrarë në veturën e tij në Zahaq të Pejës. Për ngjarjen janë deklaruar edhe fqinjët. Xhevdet Kelmendi është fqinji i Qerimit, i cili......
Zeri | 27-Feb-2020 11:51
Qerim Kelmendi, ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është gjetur sot i vrarë në veturën e tij në Zahaq të Pejës. Për ngjarjen janë deklaruar edhe fqinjët. Xhevdet Kelmendi është fqinji i Qerimit, i cili......

Nasim Haradinaj: Nuk e di a ka qenë i ftuar nga Specialja Qerim Kelmendi
Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Nasim Haradinaj ka thënë se vrasja e Qerim Kelmendit duhet të sqarohet sa më parë. Haradinaj i tha Gazetës Express se LDK-ja duhet të prononcohet për këtë ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 11:49
Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Nasim Haradinaj ka thënë se vrasja e Qerim Kelmendit duhet të sqarohet sa më parë. Haradinaj i tha Gazetës Express se LDK-ja duhet të prononcohet për këtë ...

Fotografi nga skena e krimit: Këtu u vra dhe u dogj Qerim Kelmendi
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi sot është gjetur i vdekur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës. Rasti ka ndodhur në rrugën “Bekim e Blerim Kelmendi”. Në orët e hershme të mëngjesit ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 11:48
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi sot është gjetur i vdekur në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës. Rasti ka ndodhur në rrugën “Bekim e Blerim Kelmendi”. Në orët e hershme të mëngjesit ...

Flet personi që e kishte njoftuar policinë për vrasjen e Qerim Kelmendit
Qerim Kelmendi, ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është gjetur sot i vrarë në veturën e tij në Zahaq të Pejës. Për ngjarjen janë deklaruar edhe fqinjët, raporton Express. Xhevdet Kelmendi është fqinji i ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 11:48
Qerim Kelmendi, ish-pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është gjetur sot i vrarë në veturën e tij në Zahaq të Pejës. Për ngjarjen janë deklaruar edhe fqinjët, raporton Express. Xhevdet Kelmendi është fqinji i ...

Fotografi nga skena e krimit, këtu u vra dhe u dogj Qerim Kelmendi
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi sot është gjetur i vrarë në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës. Rasti ka ndodhur në rrugën “Bekim e Blerim Kelmendi”, raporton Express. Ekipi i Gazetës ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 11:36
Ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi sot është gjetur i vrarë në veturën e tij në fshatin Zahaq të Pejës. Rasti ka ndodhur në rrugën “Bekim e Blerim Kelmendi”, raporton Express. Ekipi i Gazetës ...

Vrasja e Qerim Kelmendit, reagon Ramush Haradinaj
Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm është gjetur i vdekur në veturën e tij, ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Për këtë rast ka reaguar edhe ish-kryeministri Ramush Haradinaj. Përmes një ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 11:36
Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm është gjetur i vdekur në veturën e tij, ish-pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Për këtë rast ka reaguar edhe ish-kryeministri Ramush Haradinaj. Përmes një ...

Kush ishte Qerim Kelmendi që u vra dhe u dogj sot në Pejë?
Në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës është gjetur i vdekur, Qerim Kelmendi, trupi i të cilit dyshohet se më pas edhe është djegur. Familjarë dhe të afërm të Qerim Kelmendit kanë ...
Gazeta Observer | 27-Feb-2020 11:33
Në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës është gjetur i vdekur, Qerim Kelmendi, trupi i të cilit dyshohet se më pas edhe është djegur. Familjarë dhe të afërm të Qerim Kelmendit kanë ...

Foto nga vendi ku u vra Qerim Kelmendi, në afërsi të shtëpisë së tij
Sot në orët e para pas mesnate është vrarë Qerim Kelmendi, vëllai i anëtarit të ish Lëvizjes Popullore të Kosovës, Ibrahim Kelmendi. Qerim Kelmendi është gjetur i djegur në veturën e tij, rreth 300 metra nga shtëpia në ...
Telegrafi | 27-Feb-2020 10:56
Sot në orët e para pas mesnate është vrarë Qerim Kelmendi, vëllai i anëtarit të ish Lëvizjes Popullore të Kosovës, Ibrahim Kelmendi. Qerim Kelmendi është gjetur i djegur në veturën e tij, rreth 300 metra nga shtëpia në ...

Ky është profili i Qerim Kelmendit që u vra dhe u dogj sot në Pejë
Në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës është gjetur i vdekur, Qerim Kelmendi, trupi i të cilit dyshohet se më pas edhe është djegur. Familjarë dhe të afërm të Qerim Kelmendit kanë ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 11:24
Në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Zahaq të Komunës së Pejës është gjetur i vdekur, Qerim Kelmendi, trupi i të cilit dyshohet se më pas edhe është djegur. Familjarë dhe të afërm të Qerim Kelmendit kanë ...

Ramush Haradinaj kërkon zbardhjen e vrasjes së Qerim Kelmendit
Ramush Haradinaj, Ish-kryeministri i Republikës së Kosovës, ka reaguar pasi u gjet i vdekur ish ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendit. Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjarëve të të ndjerit dhe ...
InFokusi | 27-Feb-2020 11:21
Ramush Haradinaj, Ish-kryeministri i Republikës së Kosovës, ka reaguar pasi u gjet i vdekur ish ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendit. Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjarëve të të ndjerit dhe ...

Vritet dhe digjet në veturë njëri nga njerëzit kryesor të UÇK-së në Dukagjin, Qerim Kelmendi
Qerim Kelmendi është ekzekutuar për vdekje në mesnatën e 26 dhe 27 shkurtit dhe është gjetur i djegur në veturë. Kelmendi ka qenë luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës i cili ka luftuar përkrah Ilir Konushevcit, ...
PortaliOnline | 27-Feb-2020 11:21
Qerim Kelmendi është ekzekutuar për vdekje në mesnatën e 26 dhe 27 shkurtit dhe është gjetur i djegur në veturë. Kelmendi ka qenë luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës i cili ka luftuar përkrah Ilir Konushevcit, ...

Haradinaj: Të zbardhet sa më shpejtë vrasja e Qerim Kelmendit
Haradinaj bën thirrje që organet e drejtësisë ta zbardhin rastin. Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka reaguar pas vrasjes së sotme në Pejë të Qerim Kelmendit. Haradinaj tha se me pikëllim e ka marrë lajmin ...
Zeri | 27-Feb-2020 11:21
Haradinaj bën thirrje që organet e drejtësisë ta zbardhin rastin. Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka reaguar pas vrasjes së sotme në Pejë të Qerim Kelmendit. Haradinaj tha se me pikëllim e ka marrë lajmin ...

Haradinaj: Të zbardhet sa më shpejtë vrasja e Qerim Kelmendit
Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka reaguar pas vrasjes së sotme në Pejë të Qerim Kelmendit. Haradinaj tha se me pikëllim e ka marrë lajmin për vrasjen e luftëtarit të orëve të para të lirisë. Ai bën thirrje ...
Lajminet | 27-Feb-2020 11:19
Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka reaguar pas vrasjes së sotme në Pejë të Qerim Kelmendit. Haradinaj tha se me pikëllim e ka marrë lajmin për vrasjen e luftëtarit të orëve të para të lirisë. Ai bën thirrje ...

Haradinaj kërkon nga organet e drejtësisë zbardhjen e vrasjes së Qerim Kelmendit
Ish-kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar lidhur me vrasjen e e ish ushtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Haradinaj përmes një postimi në llogarinë e tij personale në ...
Arbresh | 27-Feb-2020 11:18
Ish-kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar lidhur me vrasjen e e ish ushtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Qerim Kelmendi. Haradinaj përmes një postimi në llogarinë e tij personale në ...

Reagon edhe motra e Qerim Kelmendit – Këto janë fjalët prekëse të saj
Lushe Kelmendi, motra e të vrarit, Qerim Kelmendi nga Peja, ka thënë se Qerimi do të jetë me ta deri në përjetësi, edhe pse ia shkurtuan jetën, shkruan Insajderi. “Dashni, ta shkurtuan jetën, por ti nuk do të vdesësh. ...
Aktuale.MK | 27-Feb-2020 11:18
Lushe Kelmendi, motra e të vrarit, Qerim Kelmendi nga Peja, ka thënë se Qerimi do të jetë me ta deri në përjetësi, edhe pse ia shkurtuan jetën, shkruan Insajderi. “Dashni, ta shkurtuan jetën, por ti nuk do të vdesësh. ...

Ibrahim Kelmendit i digjet i vëllai në makinë, ja ku e drejton gishtin e akuzës
Një ngjarjeje të rëndë rendi të ndodhur së fundi në Kosovë, i është dhënë ngjyrim politik. Qerim Kelmendi, vëllai i Ibrahim Kelmendit, një figure polemiste ndonëse në periferi të jetës politike kosovare, u gjend i ...
Tesheshi | 27-Feb-2020 11:18
Një ngjarjeje të rëndë rendi të ndodhur së fundi në Kosovë, i është dhënë ngjyrim politik. Qerim Kelmendi, vëllai i Ibrahim Kelmendit, një figure polemiste ndonëse në periferi të jetës politike kosovare, u gjend i ...

“Sot vëllai im iu bashkua Ilirit e Adrianit. U prehtë në paqe”
Osman Kelmendi ka reaguar pasi që vëllai i tij, ish-ushtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi u gjet i vrarë në orët e para të mëngjesit, raporton Gazeta Express. “Sot Vëllai im Qerim Kelmendi u bë bashk me Ilirin e Adrianin! U ...
Gazeta Express | 27-Feb-2020 11:15
Osman Kelmendi ka reaguar pasi që vëllai i tij, ish-ushtari i UÇK-së, Qerim Kelmendi u gjet i vrarë në orët e para të mëngjesit, raporton Gazeta Express. “Sot Vëllai im Qerim Kelmendi u bë bashk me Ilirin e Adrianin! U ...

“Urrehem nga mijëra shqiptarë”, ky ishte ndër postimet e fundit të Qerim Kelmendit që u vra në Pejë
Kelmendi disa ditë para se të vritej, kishte shkruar se ai urrehej nga mijëra shqiptarë, shkruan . Këto komente ai i bënte duke iu referuar një deklarate ndaj nënkryetarit të OVL UÇK-së, Nasim Haradinaj, i cili ishte ...
Lajminet | 27-Feb-2020 11:14
Kelmendi disa ditë para se të vritej, kishte shkruar se ai urrehej nga mijëra shqiptarë, shkruan . Këto komente ai i bënte duke iu referuar një deklarate ndaj nënkryetarit të OVL UÇK-së, Nasim Haradinaj, i cili ishte ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved